Přejít na obsah


Fotka

Symbian Aplikace CacheMe


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
173 odpovědí na toto téma

#41 task

task

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2011 - 9:08

No ale tato aplikace není pro Nokia C 5-03. Škoda. Nevíte o podobný aplikaci pro Symbian??? HG využívam.
  • 0

#42 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2011 - 9:57

No já nevím co si stahoval a odkud, ale mise to na C5-03 podařilo nainstalovat, nahrál jsem .loc soubor, ale nevím jak ho mám ted v mapě najít. Mám trial verzi.
  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#43 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2011 - 6:19

Na strankách: http://www.harbaum.o...eme/index.shtml je nová trial verze CacheMe (exp. 1JAN2012) "CacheMe 0.8.12 Symbian^1 Installer test version" pro N5800 apod. (Symbian^1/S60v5). Nově přidána funkce "Disable screensaver" jak jsem psal autorovi, aby se displej nevypinal. * B) *
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#44 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 9:41

CacheMe pro Nokia 5800XM, je již k dispozici i na NOKIA OVI STORE http://store.ovi.com...ce=search&pos=1,
Jedná se o verzi 0.8.12 a stojí 50,kč

Jelikož pořízení nového telefonu se u mě asi trošku opozdí, neodolal jsem a stáhnul tuto placenou verzi, a to i přesto že trialová verze poněkud zlobila. Vyzkouším, a o zkušenosti se určitě podělím.
  • 0

Jsem to stále já.


#45 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 20:31

Tak se to přeci podařilo, protlačit to na OVI store. Musím napsat autorovi velké díky. Ve městě je to aplikace k nezaplacení. No a při cestování se mi už hodně vyplatila. Přepínání mezi CacheMe a HG je bezproblémové. Jsem spokojen. B) *
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#46 gemarc

gemarc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 13:38

Zajímalo by mne jak dostat placenou verzi na SE Vivaz PRO, když se nedostanu na OVI store a ten trial mi nejde nainstalovat :(
  • 0

#47 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 14:19

Se svým androidem musíš navštívit android market :)
  • 0

#48 gemarc

gemarc

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 13:12

vivaz ma symbian S60v5, jenze mi na nem cacheme nejde. Podarilo se mi upravit prohlizec, ze se tvari jako N97 a zaplatit za cacheme, po stazeni pri instalaci si ale sahne na net a instalace neprobehne. Psal jsem autorovi, ale neumi mi pomoc. Smula. Tak mi jde jen HG
  • 0

#49 joker1-9

joker1-9

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 8:27

dobry den, mam mobil nokia c5-03. aplikaci cache me. pres wifi se mi aplikace pripoji a vyhleda v pohode kesky, ale pres placeny net od operatora ani nahodou, nevite nekdo prosim, v cem to muze byt? dekuji vam
  • 0

#50 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2012 - 15:10

joker1-9 napsal/a:
dobry den, mam mobil nokia c5-03. aplikaci cache me. pres wifi se mi aplikace pripoji a vyhleda v pohode kesky, ale pres placeny net od operatora ani nahodou, nevite nekdo prosim, v cem to muze byt? dekuji vam


Mam tež c5-03 a řešil jsem stejný problém. Ale potom co jsem vymazal všechny uložené wifi připojení (hospody atd.) a web gprs (vodafone) určil jako prioritní tak to funguje perfektně.
  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#51 kutisek

kutisek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2012 - 20:14

Zdravím, mám N8 a Symbian Anna. Nainstaloval jsem si Cache me. Nejnovější verzi. Přihlášení k servu mi funguje ale bohužel mi nejde otevřít kešky. Prostě na ni klikám a nereaguje. Dotykový display funguje. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
  • 0

#52 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2012 - 20:59

Až upgraduju na belle, tak dám vědět jestli funguje :)
  • 0

#53 EuropeMAN

EuropeMAN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 9:15

kutisek napsal/a:
Zdravím, mám N8 a Symbian Anna. Nainstaloval jsem si Cache me. Nejnovější verzi. Přihlášení k servu mi funguje ale bohužel mi nejde otevřít kešky. Prostě na ni klikám a nereaguje. Dotykový display funguje. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Ve verzi 0.8.13 (posledni dostupny na OVIstore) je bug - chyba, ktera provadi to co popisujes. Autor CacheMe na svych strankach napsal 4.2.2012 ze jiz je opravena verze 0.8.13.1, kterou poslal na OVI.
Z nejakych "proceduralnich" duvodu se nova verze objevi v OVI store az po 6-8 dnech. Tj. nejdrive 10.2. - 12.2. by mela byt na OVI funkcni verze.
Jinak vse co jsem zde napsal najdes napsany jak na strankach programu, tak na strankach Ovi store.
  • 0

#54 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 12:11

Na mojí N5230 tedy nefachá, jestli jsem to dobře pochopila (myslete si, že jsem blondýna:D)? Něco s mapama by se šiklo, HG používám.
  • 0

#55 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 14:11

EuropeMAN napsal/a:

kutisek napsal/a:
Zdravím, mám N8 a Symbian Anna. Nainstaloval jsem si Cache me. Nejnovější verzi. Přihlášení k servu mi funguje ale bohužel mi nejde otevřít kešky. Prostě na ni klikám a nereaguje. Dotykový display funguje. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Ve verzi 0.8.13 (posledni dostupny na OVIstore) je bug - chyba, ktera provadi to co popisujes. Autor CacheMe na svych strankach napsal 4.2.2012 ze jiz je opravena verze 0.8.13.1, kterou poslal na OVI.
Z nejakych "proceduralnich" duvodu se nova verze objevi v OVI store az po 6-8 dnech. Tj. nejdrive 10.2. - 12.2. by mela byt na OVI funkcni verze.
Jinak vse co jsem zde napsal najdes napsany jak na strankach programu, tak na strankach Ovi store.


a co s tím, když už jsem si koupil tu nefunkční verzi? jak to upgradovat na funkční verzi? Poradíš mi?
(N7 Symbian Anna, staženo z OVI včera, t.j. 9.2.2011)
  • 0

#56 R 206

R 206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2012 - 20:06

Po aktualizaci na Belle mi taky nefachá. Teď stačí počkat, až se na ovi objeví nová verze a dát stáhnout. Je to zdarma. Toď vše.
  • 0

#57 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2012 - 13:00

Ahojky.Mám N8 přehranou na Bellu a cacheme mi maká perfektně a bez chyb..Cacheme nahráno 7.2 z ovi ;-)
  • 0

#58 ditip

ditip

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2012 - 17:28

Nazdárek, mám trochu problémy s touto aplikací (CacheMe verze 0.8.13.1) na svém telefonu (Nokia C6-00). Aplikaci jsem v poho stáhnul a nainstaloval ale mám zřejmě problémy s připojením. Někdy mi nahlásí, že se nemůže připojit k mému účtu na GC.com (jméno a heslo mám 100% dobře) a když už se přihlásí nemám u kešek možnost listovat, logy, hint, atd. jen se mohu přepnout k navigaci (při startu aplikace mi to píše: SSL handshake failed). A bohužel ani nefunguje označení už nalezených keší, vidím je stále stejně všechny. Je třeba něco speciálně někde nastavit? ditip
  • 0

#59 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 18:07

Jistě jste si všimli, že po včerejším (14/2) "super" update GC.com přestala fungovat mimo jiných věcí i aplikace CacheMe (Error: Host required authentification). Na stránkách autora http://www.harbaum.o...eme/index.shtml je již problém zmíněn s tím, že na nápravě se již pracuje. Jinak na GC.com jsem nenašel, kde by se přístup aplikace dal povolit. Zatím se dá pracovat pouze "off-line" s *.gpx (*.zip) vygenerovaný pomocí PQ nebo exportem z jiného programu s listingem i logy on-line. (Options - Cache Provider - gpx) Jinak Symbian app mapy.cz 1.4.0 se dají zadávat souřadnice ve formátu ss.ddddd N ss.ddddd E
  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#60 lenushka75

lenushka75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2012 - 18:18

To jsem si teda všimla a jsem ráda, že závada není na mém telefonu :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama