Přejít na obsah


Fotka

GEOCOIN FEST EUROPA 2013 - Prague - Czech Republic


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
110 odpovědí na toto téma

#21 LALA.eu

LALA.eu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 8:09

Muzeum hlavního města Prahy, přes PM posílám kontakt na vedení.
  • 0

#22 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 8:13

Kladensti nereagovali a Praha je z hlediska turistu skutecne lakadlo, takze se to asi soustredi na Prahu. Doporucil by jsem zvazit pocet prestupu z letiste. Idealne tedy neco okolo trasy na Dejvickou, kde je nejlepsi spojeni z letistem nebov okoli metra trasy A. O stupen hure bych hodnotil okoli metra B, kam jezdi asi polovina spoju oproti predchozi variante...
...kazdopadne by byl zajimavy nejaky odhad/statistika poctu lidi podle zpusobu dopravy. Samozrejme plati, ze Praha 6 je vseobecne draha, ale treba se neco najde.

V kazdem pripade lze u Prahy predpokladat, ze okoli mista konani ME bude obsazene a nebude kam dat pridane dalsi extra kes.

Pinokio.CZ napsal/a:
Pragocentrismus nejvyssiho zrna. Ale hodne stesti.

Tohle je usmevny vykrik do tmy po ME v Nebilovy a pri pozadavcich na mezinarodni letiste. Ano jsou i mimo Prahu, ale kolik tam toho skutecne leta?
  • 0

#23 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 8:20

Blexa napsal/a:
Kladensti nereagovali ...


Kladno je prdel. Sice tam jezdi autobus kazdych par minut ale proc tahat turisty kteri treba prileti do CR poprve do mesta ktere nema temer zadnou historii? Praha je velke lakadlo.

Pisu to i ze zcela sobeckych duvodu. Nechce se mi menit logbooky. ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#24 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 8:41

A co to udělat u nás v Letohradě? V okolí máme 4 polní letiště a dva palposty pro rakety SS-12, kde můžou přistávat soukromé vrtulníky movitých kačerů :) Pokud jde o historii, krajinu a lákadla, tak ty samozřejmě máme taky. Ale zas jak psal Šemík, aby mě někdo dělal nájezdy na keše podobně jako v Nebílovech, tak to radši tu Prahu.
  • 0

#25 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 8:49

Blexa napsal/a:

Pinokio.CZ napsal/a:
Pragocentrismus nejvyssiho zrna. Ale hodne stesti.

Tohle je usmevny vykrik do tmy po ME v Nebilovy a pri pozadavcich na mezinarodni letiste. Ano jsou i mimo Prahu, ale kolik tam toho skutecne leta?


Mohu se optat na odhad, kolik těch kačerů (pronentuelně) skutečně přilétne letadlem ? Jenom mi to přišlo takové prazvláštní, dělat megaevent zase v Praze, když už zde jeden megaevent byl a letošní megaevent v Nebílovech ukázal, že se klidně může konat i na malém městě a svoje návštěvníky si též najde.
  • 0

#26 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 8:58

Pinokio.CZ napsal/a:

Blexa napsal/a:

Pinokio.CZ napsal/a:
Pragocentrismus nejvyssiho zrna. Ale hodne stesti.

Tohle je usmevny vykrik do tmy po ME v Nebilovy a pri pozadavcich na mezinarodni letiste. Ano jsou i mimo Prahu, ale kolik tam toho skutecne leta?


Mohu se optat na odhad, kolik těch kačerů (pronentuelně) skutečně přilétne letadlem ? Jenom mi to přišlo takové prazvláštní, dělat megaevent zase v Praze, když už zde jeden megaevent byl a letošní megaevent v Nebílovech ukázal, že se klidně může konat i na malém městě a svoje návštěvníky si též najde.


Abych ukončil flame, které stejně nemá řešení, reaguji ...
JE TO PODMÍNKA PRO KONÁNÍ Mega-eventu s názvem GCF EU 2013 !! My si ji nevymysleli.
Nikdo z vás s tím nic neudělá. Pokud si mám vybrat z měst, kam létají letadla ze všech světadílů, vyberu prostě Prahu. Zahraniční kačeři, kteří přicestují letadly, nemusí už nikde přestupovat. Zbytečně zde nerozebírejte ostatní města a soustřeeďme se na to, kde to v Praze bude nejlepší. Pragocentrizmus v tom ale absolutně nehledejte. Nejsme Pražáci !

Díky za pochopení.
radek
  • 0

#27 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 9:12

Pinokio.CZ napsal/a:

Blexa napsal/a:

Pinokio.CZ napsal/a:
Pragocentrismus nejvyssiho zrna. Ale hodne stesti.

Tohle je usmevny vykrik do tmy po ME v Nebilovy a pri pozadavcich na mezinarodni letiste. Ano jsou i mimo Prahu, ale kolik tam toho skutecne leta?


Mohu se optat na odhad, kolik těch kačerů (pronentuelně) skutečně přilétne letadlem ? Jenom mi to přišlo takové prazvláštní, dělat megaevent zase v Praze, když už zde jeden megaevent byl a letošní megaevent v Nebílovech ukázal, že se klidně může konat i na malém městě a svoje návštěvníky si též najde.


Přiletí jich hodně! ;)
Náš tým byl letos na GCF v Kolíně nad Rýnem v Německu a i na Geocoinshow v Nebílovech.
Oba ME byly super, ale pro GCF 2013 jednoznačně _Praha_!
Je to přece naše hlavní město!
Pro představu zúčastněných v Kolíně je možné pročíst logy a další stránky:
http://www.geocachin...aspx?wp=GC2GPHN
http://www.geocoinfest.de/
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#28 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 9:34

[b]semik75 napsal/a:[/b

Kladno je prdel.


cos to napsal, semiku? :D hodte pres nej deku nebo... :D

no nahodou si myslim, ze kladno, neni uplne pitomy napad, blizkost letiste by byla splnena, ubytovani po kladne take nejake je a na poldovce je jeste nekolik docela prazdnych industrialnich hal (aneb neco podobneho, jako bylo v Cologne, jen trosku vic oldfashion), navic si myslim, ze ciste teoreticky by mohla byt i nejake podpora od mesta. V praze se deje snad kazdy nejaka akce a myslim, ze se to v praze ztrati, ale kladno moc velkych akci nema, tudiz by k tomu mohlo byt i vedeni mesta nakloneno a tudiz by i mohlo i nejak pomoci. Jinak samozrejme kdo z cizincu bude chtit videt prahu, dopravni dostupnost neni problem (asi 4 ruzni dopravci a to nepocitam Cekej Dlouho).
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#29 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 10:05

Asi by záleželo na domluvě s majiteli atd. ,ale napadlo mě toto:
http://www.tjpankrac.cz/
http://www.mapy.cz/s/2kM9
je to jen plácnutí do vody... v okolí je metro, hotely jako Holyday Inn, hotel Coronet, Inos, Gallery...

Rozhodně nevím, jestli by kapacita byla stopro...přecejen těch lidí je dost... ale jsou to dvě haly...jedna velká, druhá menší... Kdyžtak mě nakamenujte, ale je to první, co mě tak v okolí napadlo, když nepočítáte Kongresové centrum, kde by nějaký ten prostor byl pěkně mastný:)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#30 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 10:14

nosferatu XIII. napsal/a:

[b]semik75 napsal/a:[/b

Kladno je prdel.


cos to napsal, semiku? :D hodte pres nej deku nebo... :D


No ale ona je to docela pravda. Kladno mám ráda, bydlím tam, ale prdel to svým způsobem je, o tom žádná. :D
Neumím si představit, že by se tam dal najít aspon trochu reprezentativní prostor včetně potřebného zázemí (WC...), který by pojmul 1200 lidí. Navíc doprava z letište do Kladna je dost peklo, pokud pominu taxík. To by asi vyřešilo najmutí autobusů, ale stejně. Navíc s tím ubytováním nevím nevím, já znám jen Hotel Kladno (v současné době nabízí jen 23 druhů řízků, ubytování už ne :D), ale fakt je že jsem se o ubytování na Kladně nikdy moc nezajímala...

To že by se akce uskutečnila v Praze, nevnímám jako nějaký pragocentrismus, ale vhodnou volbu na základě stanovených požadavků.
  • 0

#31 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 10:19

jj, ja taky nemam nic proti tomu, aby to bylo v Praze, jen mne napadlo, ze Kladno by mohlo mit take nejake vyhody...
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#32 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 11:22

A co hala Juliska? Je to kousek od Dejvický, hned vedle je hotel Internacinal (teď nevím, jak se jmenuje:)), tramvaje až skoro na letiště, Je tam jedna velká hala a několik menších.;)
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#33 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 11:48

montezuma2 napsal/a:
A co hala Juliska? Je to kousek od Dejvický, hned vedle je hotel Internacinal (teď nevím, jak se jmenuje:)), tramvaje až skoro na letiště, Je tam jedna velká hala a několik menších.;)


Na to jsem sem dávala odkaz o pár pčíspěvků dříve. Stadion Juliska, hala Jiluska i Kotlářka jsou Fakutly T S ČVUT. odkaz na možnost pronájmu jsem tam dala.
  • 0

#34 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2011 - 20:05

Vsara napsal/a:

montezuma2 napsal/a:
A co hala Juliska? Je to kousek od Dejvický, hned vedle je hotel Internacinal (teď nevím, jak se jmenuje:)), tramvaje až skoro na letiště, Je tam jedna velká hala a několik menších.;)


Na to jsem sem dávala odkaz o pár pčíspěvků dříve. Stadion Juliska, hala Jiluska i Kotlářka jsou Fakutly T S ČVUT. odkaz na možnost pronájmu jsem tam dala.


Já bych si nebyla tak jistá, jak moc by ÚTVS byl nadšený z toho, že tam polezou lidi v botách z venku a budou se ničit podlahy... Přece jen to jsou sportovní haly.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#35 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 4:09

Já bych si nebyla tak jistá, jak moc by ÚTVS byl nadšený z toho, že tam polezou lidi v botách z venku a budou se ničit podlahy... Přece jen to jsou sportovní haly.


Nu ... oni mají sportovišť více a naříklad i tu Kotlářku. Je to patrné z toho odkazu. Hala Juliska sama o sobě by byla naprosto neodostatečná nejen kapacitou.

Bude úžasné pokud vyjde to muzerum. Je v centru a s přesně tím pravým zázemím. A nebo třeba ta jízdárna - i tam se konávají různé výstavy. Není sice v centru ale zato je možno kol dokola postavit mraky půltíků a stánků a rozprostřít lidi po okolí. A tam je vážně pěkně.
  • 0

#36 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 6:20

kdysi jsme meli sqelou firemni akci v Ekotechnickem muzeu http://www.pvk.cz/ek...cke-muzeum.html . je to prostredi stare vodarny, vsichni jsme se tam dostavali tajne, prevleceny za mafiany... bylo nas tam asi 700, nevim, zda 1200 se jeste vejde urcite by to melo lepsi atmosferu nez sportovni hala. z napadu se mi nejvic zatim libi stara tovarni hala ckd;)
  • 0

#37 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 7:09

Další nápady ... Krytá hala...
http://www.agility.a...ronajem-haly,10

a Usedlost a areál ladronka
http://www.mapy.cz/#...-14-30-28-29-27
http://www.ladronka.cz/index.php?cat=2
  • 0

#38 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 104 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 7:24

Forsyte napsal/a:
kdysi jsme meli sqelou firemni akci v Ekotechnickem muzeu http://www.pvk.cz/ek...cke-muzeum.html . je to prostredi stare vodarny, vsichni jsme se tam dostavali tajne, prevleceny za mafiany... bylo nas tam asi 700, nevim, zda 1200 se jeste vejde urcite by to melo lepsi atmosferu nez sportovni hala. z napadu se mi nejvic zatim libi stara tovarni hala ckd;)


No, nevím. Ekotechnické muzeum bych moc nedoporučoval: http://www.zachranmecistirnu.cz/

No flame pls. ;)
  • 0

#39 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 456 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 8:16

Pro určitou představu, jaké parametry by měl prostor splňovat doporučuji prohlédnout galerii u letošní Geocoinfestu - GC2GPHN Plocha hlavního sálu byla cca 1500 m2 (50x30 m) plus podium, plocha předsálí cca 450m2 (15 x 30 m). Plus navíc zázemí jako toalety, občerstvení, zpevněná plocha venku...
  • 0

Hoblíkovo geocoiny, nevelký geocaching blog a T5 geocaching


#40 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2011 - 8:35

Všem velice děkuji za všechny odkazy, a rady, každou z nich procházím individuálně.
Pro představu se podívejte na tuto fotku haly, ve které se konal letošní ročník GCF EU 2011.
http://img.geocachin...9231b5216d6.jpg

Vím že se nám to nakonec povede sehnat nějaké odpovídající prostory, ale jak vidím, tak to nebude hned. Dokonce už jsem začal zjišťovat, co by stálo pronajmout nějaké modelářské letiště a udělat celou akci z části ve velkoprostorových stanech a z části pod širákem.
Sice bychom si tam museli veškeré zázemí vytvořit, ale zase bychom si všechno mohli přizpůsobit svým potřebám.

Posílejte dál Vaše tipy a nově klidně přidávejte tipy na nějaké travnaté plochy - třeba letiště (5000 m2 a více) v dostupnosti MHD a hotelů.

děkuji všem za rady a za podporu :-)
Radek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama