Přejít na obsah


Fotka

GEOCOIN FEST EUROPA 2013 - Prague - Czech Republic


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
110 odpovědí na toto téma

#81 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:12

Zda se tady budou nadále řešit nesmysly "proč tohle !!! a proč tamto !!!" přijde zámek. Toto vlákno bylo založeno za účelem hledání vhodné plochy, nebo haly pro pořádání jednoho z největších eventů v Evropě. Díky za pochopení.
  • 0

#82 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:12

Chmm z výberu muziky se mi dělá kopřivka. Ale jistojistě se naopak mnohým líbit bude. Myslím ale, že Marram má pravdu. Není pro ni důvod. A je velmi drahá a kontroverzní. Bude-li zvukař debil, nebude před tím úniku v celém areálu. Leda jej opustit hodně daleko. Nu ale nohu za krk si z ní nedám. Třeba já bych preferovala zajímavé doprovodné akce aktivní. Ale sto lidí sto názorů.
  • 0

#83 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:15

pozorjed napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
... dále uvažujeme nad zpěváky, jako je Aleš Brichta, Lucie Bílá, Xindl X, kapely Divokej Bill, nebo Děda Mládek Illegal Band ... atd ... uvidíme.

podle mě to není šťastný krok, povede to jen k tomu, že většině hudební styl nesedne, zvedne se, bude mimo event. Méně je někdy více :).


Díky za názor. Dle logů z Nebílov byli návštěnvíci spokojeni, že jsme pro ně doprovodný program připravili Akce nebude pořádána pro konkrétní jednice, ale pro velkou masu lidí.
  • 0

#84 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:17

bender-king napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
...
Prostory musí být opradu natolik dostatečně velké, aby najednou pojmuly cca 1200 návštěvníků.
...


Kdyz z nich vezmu do uvahy i pozadavek na parkovani velkeho poctu navstevniku a vhodne velky "hotovy" areal, tak v Praze podle meho nazoru vychazi jedine http://www.pva.cz/...


Souhlasím. Už jsem poptal i několik Pražských sportovních hal. Zjišťujeme podmínky. PVA je jedním z horkých kandidátů.
  • 0

#85 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:23

geo.scorpions napsal/a:
Teda po pravdě jsem takovou reakci nečekal ... A můžu se zeptat co považuješ za zajímavé ?

Zajimave byli treba Nebilovy prave tou vystavou.
Vis ze par coinu vlastnim a do Nebilov jsem ti z nich pujcoval asi 70%. Chtel jsi je proto ze nikde jinde jsi je nevidel/nemel moznost sehnat. Z toho bych usuzoval, ze mam proste jiny/divny/specificky vkus na to co chci ve sve sbirce mit (V Nebilovech me opravdu zaujalo relativne malo minci a jen u tri jsem si rikal, ze by se mi ve sbirce libily). V takovemhle pripade je nutnosti sledovat predprodeje v podstate vsech (me znamych) vyrobcu aby jsi se k tomu co te zajima dostal vcas. Nejak nepredpokladam, ze by nekteri vyrobci jen kvuli tomuto ME vydali nejaky specialni coin (eventovy nepocitam), ktery bude k dostani nejdrive na ME. Z tohodle vseho mi vyplyva, ze na eventu pro mne (jako neprilis spolecenskeho cloveka) nebude nic zajimaveho, ale rad se budu mylit
Pokud ale vystava preci jen bude, rad ti zase svou sbirku pujcim
  • 0

#86 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:28

bobrb napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
Teda po pravdě jsem takovou reakci nečekal ... A můžu se zeptat co považuješ za zajímavé ?

Zajimave byli treba Nebilovy prave tou vystavou.
Vis ze par coinu vlastnim a do Nebilov jsem ti z nich pujcoval asi 70%. Chtel jsi je proto ze nikde jinde jsi je nevidel/nemel moznost sehnat. Z toho bych usuzoval, ze mam proste jiny/divny/specificky vkus na to co chci ve sve sbirce mit (V Nebilovech me opravdu zaujalo relativne malo minci a jen u tri jsem si rikal, ze by se mi ve sbirce libily). V takovemhle pripade je nutnosti sledovat predprodeje v podstate vsech (me znamych) vyrobcu aby jsi se k tomu co te zajima dostal vcas. Nejak nepredpokladam, ze by nekteri vyrobci jen kvuli tomuto ME vydali nejaky specialni coin (eventovy nepocitam), ktery bude k dostani nejdrive na ME. Z tohodle vseho mi vyplyva, ze na eventu pro mne (jako neprilis spolecenskeho cloveka) nebude nic zajimaveho, ale rad se budu mylit
Pokud ale vystava preci jen bude, rad ti zase svou sbirku pujcim



Super ;)
Děkuji. Uvidíme ... Pokud bude tento názor o výstavě GC sdílet více českých sběratelů, svůj postoj určitě přehodnotím. Vitríny máme, je jich celkem 24, případně není problém je přidělat. Jak stojací, tak vitríny ležaté.
  • 0

#87 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:40

Vsara napsal/a:
Chmm z výberu muziky se mi dělá kopřivka. Ale jistojistě se naopak mnohým líbit bude. Myslím ale, že Marram má pravdu. Není pro ni důvod. A je velmi drahá a kontroverzní. Bude-li zvukař debil, nebude před tím úniku v celém areálu. Leda jej opustit hodně daleko. Nu ale nohu za krk si z ní nedám.
Třeba já bych preferovala zajímavé doprovodné akce aktivní. Ale sto lidí sto názorů.


Bude to v pohodě. Zvučit bude stejný zvukař, jako v Nebílovech. Měl jsem z toho na zámku strach, aby to nebyl kravál a nekazilo to celkovou atmosféru, ale bylo to fakt v poho ...
Zvukař je profík, má odzvučené koncerty jako např. Kabát, Mettalica, Mannowar, a teď vlastně i Kamila Emanuela Gotta !!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • 0

#88 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:47

Osobne me zarazila jedna vec a to ta, ze by se melo platit vstupne (prosim nezamenovat s ruznymi typy registrace). Ucastnil jsem se 3 geocoinfestu (2x USA, 1x Evropa) a ani na jednom se zadne vstupne neplatilo. Ne ze by byl problem zaplatit 250 Kc, ale prichazite s novinkou, ktera asi nebude tou nejlepsi. Zatim to slo vzdy zorganizovat bez nutnosti vybirani vstupneho. ;);)
  • 0

#89 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 9:56

k-lord napsal/a:
Osobne me zarazila jedna vec a to ta, ze by se melo platit vstupne (prosim nezamenovat s ruznymi typy registrace). Ucastnil jsem se 3 geocoinfestu (2x USA, 1x Evropa) a ani na jednom se zadne vstupne neplatilo. Ne ze by byl problem zaplatit 250 Kc, ale prichazite s novinkou, ktera asi nebude tou nejlepsi. Zatim to slo vzdy zorganizovat bez nutnosti vybirani vstupneho. ;);)


Ano jsme si toho vědomi. V Německu geocoinfest organizovala společnost, která vlastnila veškeré výstavní prostory. Takové know how my bohužel nemáme. Nevím, jak tohle řešili v USA. Vzhledem k předpokládaným nákladům bude vstupné nezbytnost k poplacení všech pronájmů a služeb.
  • 0

#90 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:08

K vstupnému... i když to není hlavní myšlenkou vlákna... Jsou 2 možnosti... eliminovat vstupné omezením programu, který stojí hodně peněz (živá vystoupení) nebo sehnáním více sponzorů (o to komerčnější to je pak akce)... Takže si vyberte na co pak budete nadávat... Já osobně jsem byl na několika ME a v Salzburku se neplatilo nic, v Praze také nic, v Ulmu byl v ceně eventový coin, v Tampere se platilo za vstup do areálu a dostali jsme machršňůru s registračkou, Nebílovy jsem byl pořadatel a nejsem si jistý, zda za vstup byla machršňůra, nebo nic... Každopádně kdo nechce platit, ať nejezdí...Sám řeším aktuálně pořádání ME v roce 2012 a mám právě dilema komerčnosti/stupného a programu/umístění...
  • 0

#91 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:17

mirotiro napsal/a:
K vstupnému... i když to není hlavní myšlenkou vlákna... Jsou 2 možnosti... eliminovat vstupné omezením programu, který stojí hodně peněz (živá vystoupení) nebo sehnáním více sponzorů (o to komerčnější to je pak akce)... Takže si vyberte na co pak budete nadávat... Já osobně jsem byl na několika ME a v Salzburku se neplatilo nic, v Praze také nic, v Ulmu byl v ceně eventový coin, v Tampere se platilo za vstup do areálu a dostali jsme machršňůru s registračkou, Nebílovy jsem byl pořadatel a nejsem si jistý, zda za vstup byla machršňůra, nebo nic... Každopádně kdo nechce platit, ať nejezdí...Sám řeším aktuálně pořádání ME v roce 2012 a mám právě dilema komerčnosti/stupného a programu/umístění...


no ... živá vystoupení jsou sice vcelku drahá, ale naprosto nepodstatná vzhledem k ceně prostoru. K běžným cenám profiprostorů. Jediná šance je sehnat prostor. Kapely a podobně budou v ceně vstupenky korunovými záležitostmi....
  • 0

#92 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:25

Nově !!!

Hledáme webmastera pro správu oficiálních stránek Mega-eventu. Nejlépe se zkušenostmi s programováním v PHP + Mysql databází, super by byla znalost Flash, aby stránky nebyly nudné.

Dále hledáme šikovného grafika, který by dokázal navrhnout celkový design oficiálních www stránek, listingu a loga mega-eventu. Vaše reference mi prosím posílejte na email: geo.scorpions@geocaching.cz


Prosím odpovědi pište pouze na email. Bude nutné se sejít. Podmínky dohodneme individuálně.
  • 0

#93 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:27

Na logo bych asi otevrel nove vlakno. Myslim, ze navrhy, ktere tam nekteri umisti, mohou byt zajimave. ;)
  • 0

#94 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:35

k-lord napsal/a:
Na logo bych asi otevrel nove vlakno. Myslim, ze navrhy, ktere tam nekteri umisti, mohou byt zajimave. ;)


JJ dobrý nápad.
Snad se na mě nebude potencionální grafik zlobit ;););)
  • 0

#95 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:35

Tak na to se tesim, jestli to bude jak jsi delal plzenskoum caru, tak to bude ME 2212
[:)]

mirotiro napsal/a:
K vstupnému... i když to není hlavní myšlenkou vlákna... Jsou 2 možnosti... eliminovat vstupné omezením programu, který stojí hodně peněz (živá vystoupení) nebo sehnáním více sponzorů (o to komerčnější to je pak akce)... Takže si vyberte na co pak budete nadávat... Já osobně jsem byl na několika ME a v Salzburku se neplatilo nic, v Praze také nic, v Ulmu byl v ceně eventový coin, v Tampere se platilo za vstup do areálu a dostali jsme machršňůru s registračkou, Nebílovy jsem byl pořadatel a nejsem si jistý, zda za vstup byla machršňůra, nebo nic... Každopádně kdo nechce platit, ať nejezdí...Sám řeším aktuálně pořádání ME v roce 2012 a mám právě dilema komerčnosti/stupného a programu/umístění...


  • 0

#96 3am

3am

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:42

Sám řeším aktuálně pořádání ME v roce 2012 a mám právě dilema komerčnosti/stupného a programu/umístění...


vstupne na ME mne nevadi, ale mirotiro me pobavil a nunca007 jeste vic :D mirovo ME bude jaky svet nevidel a s nejvetsi pravepodobnosti ani nikdy neuvidi :D jj presne jako plzenska cara a jako yetti, take se o nem mluvi a nikdy ho nikdo nevidel :D
  • 0

Garmin Oregon 550t + GSAK V8 + Locus PRO


#97 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:42

nunca007 napsal/a:
Tak na to se tesim, jestli to bude jak jsi delal plzenskoum caru, tak to bude ME 2212
[:)]


Otázkou je, zda ho pořádat či ne, případně zda kešky pro některé "kamarády" kačery dělat či ne...
  • 0

#98 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:48

OT : Ja osobne vyrazim az na ten Mirotiro ME "Comming soon" :D
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#99 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:57

geo.scorpions napsal/a:

pozorjed napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:
... dále uvažujeme nad zpěváky, jako je Aleš Brichta, Lucie Bílá, Xindl X, kapely Divokej Bill, nebo Děda Mládek Illegal Band ... atd ... uvidíme.

podle mě to není šťastný krok, povede to jen k tomu, že většině hudební styl nesedne, zvedne se, bude mimo event. Méně je někdy více :).


Díky za názor. Dle logů z Nebílov byli návštěnvíci spokojeni, že jsme pro ně doprovodný program připravili Akce nebude pořádána pro konkrétní jednice, ale pro velkou masu lidí.


ja bych hlasoval pro Kataklysm, at si uzijou i rodinky s detma :)
  • 0

#100 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 10:59

Chvíli jsem zvažoval zda psát či nepsát, ale když už je tu několik příspěvků k penězům tak bych chtěl říci, že rozpočet 1.200.000,- Kč mi přijde pro pár stovek kačerů přehnaný. Vemte si, že megaevent jde udělat naprosto s nulovými náklady viz. geoskořápky. Vzhledem k dostatečnému časovému prostoru na přípravu bych se přimlouval za model kdy event a program nebude připravovat jen jeden kačer, ale více zkušenějších kačerů, aby se vyloučili z programu blbosti co z geocachingem vůbec nesouvisí. V rámci této skupiny by měl být i jeden reviewer, který by dohlížel na dodržování pravidel a pomohl s volbou míst pro nové keše, které by se měli pro megaevent připravit. Dále si myslím, což mi potvrdilo i několik dalších kačerů, že program by měl být střízlivější např. formou menších tématických eventů v dosahu 15 -20 minut chůze nebo max. 10 minut MHD. Tyto eventy by také měly mít různé obtížnosti, prostě aby tam byl na jednu stranu event pro rodiče s dětmi a na druhou stranu event pro vyznavače 5 terénu. Registrační místo eventu se stánky prodejců geocoinů a jiných potřeb pro geocaching by měli zaplatit plně tito prodejci, kteří chtějí dělat byznys a kačeři by neměli platit žádné vstupné a jen by si, pokud by měli zájem, předplatili u organizátoru cwg, geocoin, tričko nebo jinou blbost. Opět si myslím, že během 2 let je možné oslovit nejen prodejce zaměřené jen pro geocaching, ale i velké výrobce různých sportovních potřeb (oblečení, boty, lezecká výbava, atd...), protože hráči geocachingu patří právě do jejich cílové skupiny, kterou chtějí oslovit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama