Přejít na obsah


Fotka

GEOCOIN FEST EUROPA 2013 - Prague - Czech Republic


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
110 odpovědí na toto téma

#101 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 11:02

ja bych hlasoval pro Kataklysm, at si uzijou i rodinky s detma :)


Kataklysm je luxusní nářez ! Jedna perla jako druhá. Bohužel tohle by vážně geo-kačerský národ nepobrat a zhroutil se ... :D:D:D:D
  • 0

#102 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 11:06

Omlouvám se za OT, ale když už to tu Miro nakousl tak mi to nedá. Osobně si myslím, že dělat každý rok nebo každý druhý rok ME v Západních Čechách nedejbože v Plzni a okolí mi nepřijde jako nejšťastnější. Myslím, že se kešeři rádi podívají na ME i do jiných koutů republiky.

P.S. Nebílovští prominou, že jsem je zařadil do Plzně a okolí, ale spousta návštěvníků eventu nakonec lovila keše v Plzni ...

Teď už k tématu. Platit vstupné mi nevadí když za to dostanu nějakou protihodnotu, ale zaplatit vstupné jen za zalogování neboť logbook se nachází jen v placené zóně mi vadí. Možná je lepší udělat více levnějších "vstupných" na různé konkrétní akce aby si mohl každý vybrat za co peníze utratí a za co ne, než jedno drahé hlavní na všechno, tedy i na to na co nechce a dokonce i jen za zalogování.
Moc se mi líbí Maxinohův názor a plně se s ním ztotožňuji.
  • 0

#103 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 11:18

geo.scorpions napsal/a:

ja bych hlasoval pro Kataklysm, at si uzijou i rodinky s detma :)

Kataklysm je luxusní nářez ! Jedna perla jako druhá. Bohužel tohle by vážně geo-kačerský národ nepobrat a zhroutil se ... :D:D:D:D

Naopak, 8 z 10 kačerů z mého okolí uvítá tento hudební styl, skrze "gotta" raději mnozí kamarádi odešli mimo areál, fakt se to nedalo.
  • 0

#104 nunca007

nunca007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 11:22

Pro me je nedelas, delas to pro sebe. ;)

mirotiro napsal/a:

nunca007 napsal/a:
Tak na to se tesim, jestli to bude jak jsi delal plzenskoum caru, tak to bude ME 2212
[:)]


Otázkou je, zda ho pořádat či ne, případně zda kešky pro některé "kamarády" kačery dělat či ne...


  • 0

#105 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 11:25

Nás metaláků je spousta :-) A mainstream se setjně vždycky dá proto, že většina už si to zvykla tak nějak přetřpět... A na "gotta" bych taky nejradši utekl, kdybych mohl :)
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#106 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 11:26

Prosím všechny další, kdo má nějaké názory na Mirotirovo ME 2012 v Plzni, aby si založili jiné vlákno. Ohledně názoru Maxinohy, se z části také ztotožňuji. V této chvíli máme sestavený oragnizační tým dvanácti velmi schopných lidí, kteří budou pomáhat s realizací. Tím samozřejmě nemyslím, že by ostatní byli nějak neschopní !!! Určitě tento ME nebudu připravovat sám ... to se nedá. Z organizačního hlediska to máme pod kontrolou. V této chvíli máme hotový projektový plán a rozpočet. Připouštíme, že se některé věci a výše nákladů mohou změnit. Zorganizovat ME jen za podpory sponzorů se vším, co chce náš tým pro návštěvníky realizovat je nesmysl. Nechci, abych vypadal, jako nějakej arogantní blb, nicméně tohle berte za uzavřenou záležitost. Se zakládáním keší v okolí ME bych byl trochu střízlivý, v Praze jich je myslím tolik, že to v této chvíli nemá už jenom z hlediska údržby smysl řešit. Kdo z Vás má vylovenou celou Prahu ? Menší tématické eventy během ME a v dostupné vzdálenosti - určitě ano !! Díky maxinohovi za velice konstruktivní připomínky.
  • 0

#107 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 11:59

pozorjed napsal/a:

geo.scorpions napsal/a:

ja bych hlasoval pro Kataklysm, at si uzijou i rodinky s detma :)

Kataklysm je luxusní nářez ! Jedna perla jako druhá. Bohužel tohle by vážně geo-kačerský národ nepobrat a zhroutil se ... :D:D:D:D

Naopak, 8 z 10 kačerů z mého okolí uvítá tento hudební styl, skrze "gotta" raději mnozí kamarádi odešli mimo areál, fakt se to nedalo.


Konecne bych na ME nejel jenom kvuli ikonce. :)
  • 0

#108 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 807 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 13:07

V této chvíli máme díky Vám několik vhodných tipů na místa, kde je možnost pořádat Mega-event GCF EU 2013.
Děkujeme všem, kdo nás kontaktoval se svými tipy, i těm, kdo přispěl k výběru sem do tohoto fóra.

1 - Sportovní Aréna Sparta Podvinný mlýn - Vysočany
2 - Výstaviště Holešovice
3 - Areál přírodního koupaliště Džbán - Šárka
4 - Výstaviště Letňany
5 - Modelářské letiště Lipence


Každá z těchto možností má své klady a zápory. Budeme tato kritéria velmi důsledně zvažovat s ohledem na Vás geokolegy a geokolegyně a také na plynoucí rizika.

Eventuálně sem budeme další vhodné možnosti přidávat. Teď vše záleží na tom, jaké podmínky nám poskytnou majitelé a provozovatelé konkrétních hal a ploch.

Prozatím zámek. Jakmile bude něco nového, diskuzi opět otevřeme.
  • 0

#109 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 17:10

Maxinoha napsal/a:
Dále si myslím, což mi potvrdilo i několik dalších kačerů, že program by měl být střízlivější např. formou menších tématických eventů v dosahu 15 -20 minut chůze nebo max. 10 minut MHD. Tyto eventy by také měly mít různé obtížnosti, prostě aby tam byl na jednu stranu event pro rodiče s dětmi a na druhou stranu event pro vyznavače 5 terénu.
Registrační místo eventu se stánky prodejců geocoinů a jiných potřeb pro geocaching by měli zaplatit plně tito prodejci, kteří chtějí dělat byznys a kačeři by neměli platit žádné vstupné a jen by si, pokud by měli zájem, předplatili u organizátoru cwg, geocoin, tričko nebo jinou blbost.
Opět si myslím, že během 2 let je možné oslovit nejen prodejce zaměřené jen pro geocaching, ale i velké výrobce různých sportovních potřeb (oblečení, boty, lezecká výbava, atd...), protože hráči geocachingu patří právě do jejich cílové skupiny, kterou chtějí oslovit.


s tímhle můžu jen mega SOUHLASIT ... Takový event by mě asi lákal, ale tyhle mega akce se zpívánkami určitě ne......a na koncert si člověk zajde když na něj má chuť, nepotřebuje na MEGAumělce chodit na kačerský event... je to vůbec nějaký mega výmysl pořádat mega eventy mega často - zlaté eventíky komornější, které dobrovolníci pořádají s nadšením a kde si člověk fakt pokecá - nebo dojde na zajímavé místo nebo do zajímavého objektu...nebo třeba jen poslouchá a něco užitečného z geocachingu se dozví
Na megaeventech se dá maximálně obdivovat megapráce kterou s tím organizátoři mají
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#110 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 17:26

brtnicek: vsak proc si nenechat zaplatit jak od prodejcu, tak i od kaceru? Kdyz uz, tak to vyzdimat a podojit poradne, ne? ;) BTW jak uz vidim to "COIN" v nazvu, tak to bude zase dalsi ostuda, ze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#111 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 17:27

geo.skorpions: Proč toto vlastně všechno děláš?
  • 0
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka