Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
932 odpovědí na toto téma

#1 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 20:19

Existuje nějaký způsob jak vyhledat nebo spíše rozpoznat kešky podle toho, jestli po nalezení dostanete suvenýr? Např moje: Česká Republika, Rzeczpospolita Polska, Sachsen
  • 0
DittmannCZ

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 20:24

Tak zrovna tyhle tři dostaneš za nalezení jakékoli kešky v té oblasti. Vyhledávání asi není.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#3 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 21:12

Můžeš se podívat do seznamu existujících suvenýrů: http://support.groun...=kb.page&id=272
  • 0

#4 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 21:30

Dík za odkaz na seznam. Má to zase GS logiku. Bulharsko, Polsko-tam je celkem prd, tak suvenýr mají. Rakousko, Anglie, Francie atd, atd...ty nemají nic. A když budu chtít suvenýr na 11.11, tak musím do Portugal. Zase budu mít dva nové suvenýry. Portugalsko má i státní ;)
  • 0

#5 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2011 - 21:56

No Polsko si prohlasovali češi, když ještě mělo hlasování za suvenýry nějaký vliv (stejně tak se společnými silami povedlo slovensko, ale u rakouska, madarska atd, uz se GS zasekl). Bulharsko suvenýr nemá a nechápu, kde se v seznamu vzal. 11/11/11 suvenýr nebude... Proc se povedlo prohlasovat zrovna Portugalsko, kdo ví... A jak to bude s dalsími suvenýry? To ví jen GS...
  • 0
Užívej života...

#6 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 11:53

hmm...vedet driv kde to je na webu, tka jsem si par suvenyru odlovil .. viz GC day atd
  • 0
DittmannCZ

#7 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 13:24

O prázdninách jsem odlovil nějaké kešky v Rakousku a myslel jsem, že suvenýr mají všechny státy, tak jsem ho očekával. Nic se nedělo, tak jsem napsal na GS, kdy tedy ten rakouský suvenýr dostanu a odpověděli mi, že začátkem dalšího týdne. No a teď jsem se dozvěděl, že Rakousko suvenýr nemá. Tak mi to mohli napsat hned:D
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#8 DittmannCZ

DittmannCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 19:40

hmm..to mě mrzí že nemám Španělsko..a řekl bych že to co jsem tam prošel by rozhodně suvenýr zasloužilo
  • 0
DittmannCZ

#9 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2011 - 22:53

...jinak suvenýry se dostávají obratem po zalogování - dneska ověřeno na Portugalsé kešce. Po odeslání logu mě hned vyskočilo oznámení že mám nový suvenýr
  • 0

#10 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 6:20

Sally&eL napsal/a:
...jinak suvenýry se dostávají obratem po zalogování - dneska ověřeno na Portugalsé kešce. Po odeslání logu mě hned vyskočilo oznámení že mám nový suvenýr


Jak kdy - u bavorského jsem to takhle měl, u slovenského jsem čekal celé 3 měsíce a pak zaurgoval, když po týdnu dorazil, zaurgoval jsem i "International Geocaching Day" (asi dva týdny po logování keše s tímto datumem).

Mně ty suvenýry nijak moc nezaujaly, když vznikly. Kdyby nebyly, je mi to jedno. Ale teď si o ně takhle říkám, aby byl na GS nějaký tlak a ráčili dodělat, co rozdělali.
  • 0

#11 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:07

zmijovkar napsal/a:
Ale teď si o ně takhle říkám, aby byl na GS nějaký tlak a ráčili dodělat, co rozdělali.


Tak GS politika je takova, ze nikdy nic nedodelaji (betamapa, suvenyry, wherigo atd.), ale radeji rozbehavaji nove ficury. :(
  • 0

#12 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 9:39

k-lord napsal/a:

zmijovkar napsal/a:
Ale teď si o ně takhle říkám, aby byl na GS nějaký tlak a ráčili dodělat, co rozdělali.


Tak GS politika je takova, ze nikdy nic nedodelaji (betamapa, suvenyry, wherigo atd.), ale radeji rozbehavaji nove ficury. :(


Maj to vlastně chytře vymyšlený - nemám už žádné volné hlasy na feedback fóru, protože skoro všechny jsem dal na podporu suvenýrů dalších zemí. Vše je už měsíce "under review", hlasy blokované a nemůžu hlasovat už pro nic jinýho.. Takhle tam má vázané hlasy spousta lidí. Což si koleduje o návrh do fóra "Nevyřeší-li GS daný problém, musí alespoň uvolnit hlasy po 2 měsících od hlasování". Nechcete jim to tam někdo fouknout? ;-)
  • 0

#13 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 16:15

Ahoj, nevíte někdo kde najít "seznam Suvenýrů" alespoň suvenýrů států díky
  • 0

#14 ThomasPV

ThomasPV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2011 - 16:33

KIM-PA napsal/a:
Ahoj, nevíte někdo kde najít "seznam Suvenýrů" alespoň suvenýrů států

díky


O pár příspěvků výše je seznam.

Hedgehog_Family napsal/a:
Můžeš se podívat do seznamu existujících suvenýrů:
http://support.groun...=kb.page&id=272


Poupravil jsem klikatelnost odkazu.
  • 0

#15 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 8:20

Nebylo by rozumne, nez kopat kazdy sam za sebe hodit na GC navr :"suvenyr pro kazdy stat" ?
  • 0

#16 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 8:37

mikelord napsal/a:
Nebylo by rozumne, nez kopat kazdy sam za sebe hodit na GC
navr :"suvenyr pro kazdy stat" ?


Zkus si to tam přečíst. Tenhle nápad byl a Zeměmluv ho smetl ze stolu že se má hlasovat pro každý stát zvlášť.
  • 0

#17 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 293 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:02

ThomasPV napsal/a:
O pár příspěvků výše je seznam.
Poupravil jsem klikatelnost odkazu.


díky, to jsem přehlédl
  • 0

#18 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:14

Aha, holt mocni o nas bez nas, to znam Rozkuchanyho toho maji dost :( ...a co se stane kdyz se to stejne zalozi? Tohle muze kacery dost spojit a z toho treba maji strach B)
  • 0

#19 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:31

mikelord napsal/a:
Aha, holt mocni o nas bez nas, to znam Rozkuchanyho toho maji dost :(

...a co se stane kdyz se to stejne zalozi? Tohle muze kacery dost spojit a z toho treba maji strach B)


Umíš číst? Proč se mám opakovat ?

http://feedback.geoc...tries?ref=title
  • 0

#20 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2011 - 9:37

No ono už to bylo založeno několikrát a vždy nám bylo "vynadáno", že je feedback moc obecný. Od fáze suvenýr pro každý stát, přez suvenýr pro každý evropský stát, to doslo na suvenýr pro kazdý stát evropské unie. To bylo zatím ve feedbacku se solidním základem 817 hlasů taky "declined" als. vyoutováno z důvodu, ze jim zatím nefunguje ani ifrastruktura, tak zatím cekají, co jim IT s webem udelají. No a my sami víme, jak si GS software spravuje... Pokud tedy chces zalozit nejaké takové hlasování, jsem pro a hlasy tam presnunu, je to vsak predem ztracená bitva...
  • 0
Užívej života...




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama