Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
932 odpovědí na toto téma

#441 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2019 - 7:04

Asi 12 jsem jich dostal hned třetí měsíc kešování v roce 2013 jen tak pro nic za nic. Když suvenýr přijde, je mi sice na dvě věci, ale potěší to. Takže když teď nějaký ohlásí, kouknu jak jej získat, eventuelně upravím plány a jdu mu naproti, proč to neudělat.


Protoze to pak musis menit plany a chodit naproti skoro furt ;)
  • 2

#442 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2019 - 22:51

Tak jsem dnes chtěl zalogovat pár kešek, na hlavní stránce geocaching.com mě zaujal odkaz "What's New", kde jsou informace o nových suvenýrech:

https://www.geocachi...n=cachecarnival

 

Opět pět dalších zbytečných suvenýrů (skoro se divím, že to sem ještě nikdo nehodil).

25.3. do 14.4.


  • 0

#443 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 6:01

To je omyl, tech suvenyru je myslim 6. Jeden extra za navstevu eventu s nazvem Carneval celebration

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 26 březen 2019 - 6:02

  • 0

#444 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 7:52

Tady je o tom více.
https://kesky.cz/a-z...cache-carnival/
  • 2

#445 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 17:04

Tyhle suvenýry mě nechávají naprosto klidnými. Aniž bych se o ně snažil, tak nějak přibývají. A protože se, tuším, počítají i kešky hráčů, co mám v přátelích, tak vlastně přibývají, aniž bych se zvedl z gauče.


  • 0

#446 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 17:52

Tyhle suvenýry mě nechávají naprosto klidnými. Aniž bych se o ně snažil, tak nějak přibývají. A protože se, tuším, počítají i kešky hráčů, co mám v přátelích, tak vlastně přibývají, aniž bych se zvedl z gauče.


No dohromady se nepocitaji. Kazdej sam za sebe.
  • 0

#447 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 19:39

Tak se počítaly někdy jindy. Naskákaly mi kdysi nějaké kousky mapy nebo co.


  • 0

#448 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2019 - 23:18

Tak jsem dnes chtěl zalogovat pár kešek, na hlavní stránce geocaching.com mě zaujal odkaz "What's New", kde jsou informace o nových suvenýrech:
https://www.geocachi...n=cachecarnival

Opět pět dalších zbytečných suvenýrů (skoro se divím, že to sem ještě nikdo nehodil).
25.3. do 14.4.


Uz jsem to tu psal 20.2. :)
  • 0

#449 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2019 - 20:36

Tak na léto, zase nějaká zábava https://www.geocachi...the-museum-faq/
  • 0

#450 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2019 - 20:54

Hm. A všechny eventy budou obsahovat nápovědu. :-(

Kdyby raději opravili chyby - třeba stále chybnou diakritiku v názvech obrázků nebo odstranili tu nedávno zavlečenou nesmyslnou povinnost okomentovat smazání vlastního obrázku ve vlastním listingu.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#451 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2019 - 22:08

Může to někdo přeložit do rozumné češtiny? Přes Google překladač mi to přijde strašlivě překombinované a nesrozumitelné...


  • 0

#452 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2019 - 22:49

To je překombinované v každém jazyce...


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#453 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2019 - 23:36

Může to někdo přeložit do rozumné češtiny?

 

Pokusím se o volný výklad. Potřebuješ projít postupně 15 úrovní hry. Každá úroveň znamená najít a zalogovat FI na kešce zařazené do příslušné úrovně. Současně s postupem získáváš nápovědu k vyřešení detektivního případu. Kolik kešek je ve které úrovni a jak jsou vybírány, nepíšou. Pouze to, že všechny eventy jsou v 1. úrovni. Ty vidíš jen následující úroveň.

První suvenýr získáš za postup na 1. úroveň, druhý za 6. úroveň, třetí za všech 15 úrovní a čtvrtý za vyřešení případu pomocí získaných nápověd.

 

Pro toho, kdo chce hrát poctivě, mi to přijde docela zajímavé. Může to být třeba inspirací k výletu, kam by se člověk normálně nepodíval. Samozřejmě záleží na hustotě a rozmístění kešek v jednotlivých úrovních.


  • 1

#454 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2019 - 7:28

Pokusím se o volný výklad. Potřebuješ projít postupně 15 úrovní hry. Každá úroveň znamená najít a zalogovat FI na kešce zařazené do příslušné úrovně. Současně s postupem získáváš nápovědu k vyřešení detektivního případu. Kolik kešek je ve které úrovni a jak jsou vybírány, nepíšou. Pouze to, že všechny eventy jsou v 1. úrovni. Ty vidíš jen následující úroveň.

První suvenýr získáš za postup na 1. úroveň, druhý za 6. úroveň, třetí za všech 15 úrovní a čtvrtý za vyřešení případu pomocí získaných nápověd.

 

Pro toho, kdo chce hrát poctivě, mi to přijde docela zajímavé. Může to být třeba inspirací k výletu, kam by se člověk normálně nepodíval. Samozřejmě záleží na hustotě a rozmístění kešek v jednotlivých úrovních.

 

Doplnil bych, že "clues" (nápovědy, vodítka) budou ve všech keších (a eventech) publikovaných od 11. července do 11. srpna.


Tento příspěvek byl upraven od mandevil: 19 červen 2019 - 7:30

  • 0

#455 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2019 - 7:44

Ano, to na Mystery at the Museum FAQ píšou, ale nezmiňují exkluzivitu těchto keší. Pravděpodobně je tedy budou obsahovat i dříve založené keše vybrané asi nějakým algoritmem.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#456 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2019 - 7:56

To vypada jako promo na tu jejich aplikaci.

Kese s voditky bude mozne vyhledat asi jen pres aplikaci. Napovedu by mely mit krome vybranych kesi i vsechny zalozene v dobe konani. Mimo Labek. A vsechny konane eventy v tomto case. Museum nespolupracuje s ligou pratel.

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 19 červen 2019 - 8:01

  • 0

#457 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2019 - 8:06

Nejen přes aplikaci.

 

"You can filter for geocaches that have the clues you need by using the search filters in the Geocaching® app or on Geocaching.com..."


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 19 červen 2019 - 8:07

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#458 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2019 - 8:16

jj, to jsem cetl. Ale to mi prislo jako jedina zminka o strankach. Celej navod je pak popsanej na tu aplikaci. Myslim na horsi, doufam v lepsi. 


  • 0

#459 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2019 - 8:19

To je pravda, jejich aplikaci tam tlačí o 106.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#460 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2019 - 8:51

Pořád je tu možnost ty obrázky ignorovat a jet si podle svého, ne?


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka