Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
935 odpovědí na toto téma

#41 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 8:47

Ten jejich vytrvalý odpor proti zavedení dalších moc nechápu. V současnosti, kdy mají hotový mechanismus přidělování (dávno a vyzkoušený) a hotové obrázky, je to práce pro programátora tak asi na hodinu. Místo toho radši přidělávají (spíš rozvrtávají) miliony dalších pikačovin :@
  • 0

#42 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 9:00

No a co jim teda opravdu začít psát? Tady můžeme nadávat a nic se nepohne. Než zrušili feedback, tak stačilo nahodit tady odkaz na hlasování a hlasovaly i stovky kačerů. Kdo vládne dobře angličtinou, mohl by sem hodit nějaký text ve smyslu, ať zprovozní již hotové suvenýry a ať ten projekt dodělají celý. ostatní to mohou jen kopírovat a posílat jim do mailu - jak jsem psal před chvílí, přímo k tomu vybízejí.
  • 0

#43 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 9:18

mpik napsal/a:
Jen jeden nápad. Když jsou suvenýry hotové a jsou na Flikru, což se vykašlat na to, až je GS náhodou zprovozní a přidat si je do profilu ručně? Ale GS na ně má copyright, tak nevím. Nebo si namalovat vlastní.


Tam je ještě jiný problém, některé ty suvenýry mám, ale ten obrázek je jiný, zelené DE a název regionu, místo obrázku :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#44 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 9:26

kolombo napsal/a:

mpik napsal/a:
Jen jeden nápad. Když jsou suvenýry hotové a jsou na Flikru, což se vykašlat na to, až je GS náhodou zprovozní a přidat si je do profilu ručně? Ale GS na ně má copyright, tak nevím. Nebo si namalovat vlastní.


Tam je ještě jiný problém, některé ty suvenýry mám, ale ten obrázek je jiný, zelené DE a název regionu, místo obrázku :-(


Jestli to nebude tím, že ty podlouhlé obrázky se objeví až po rozkliknutí toho čtvercového suvenýru !
  • 0

#45 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 9:27

kolombo napsal/a:
Tam je ještě jiný problém, některé ty suvenýry mám, ale ten obrázek je jiný, zelené DE a název regionu, místo obrázku :-(


Když na ten zelený obrázek klikneš tak se ti suvenýr ukáže v celé parádě plus info o něm, teď jsem se ti tam mrkla. :-)
  • 0

#46 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 10:21

dr.vota napsal/a:
Ten jejich vytrvalý odpor proti zavedení dalších moc nechápu. V současnosti, kdy mají hotový mechanismus přidělování (dávno a vyzkoušený) a hotové obrázky, je to práce pro programátora tak asi na hodinu.
Místo toho radši přidělávají (spíš rozvrtávají) miliony dalších pikačovin :@


Podle dlouhodobého průzkumu jde o tohle

Funguje
1) přidělování pomocí attended na eventech
2) pomocí jasného dne (jako 29.2, nebo 10/10/10)
3) zpětné přidělování dle jakéhokoli kritéria

Funguje stylem GS (trochu jo, trochu ne)
4) pomocí found it v určité zemi

No a protože ad 4 nefunguje tak jak by mělo a spousta lidí si stále o suvenýr jednotlivých zemí musí ručně psát, GS se rozhodl, že než to opraví tak nebude dělat suveníry nové. No a to je kámen úrazu, nebot jak všichni víme, než se GS rozhodne něco opravit, trvá to neskutečně dlouho. Takže čekat, čekat čekat...
  • 0
Užívej života...

#47 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 10:59

Raraku napsal/a:

kolombo napsal/a:
Tam je ještě jiný problém, některé ty suvenýry mám, ale ten obrázek je jiný, zelené DE a název regionu, místo obrázku :-(


Když na ten zelený obrázek klikneš tak se ti suvenýr ukáže v celé parádě plus info o něm, teď jsem se ti tam mrkla. :-)


To jo, to funguje, ale proč si nedali tu práci, že by udělali různý obrázek pro ty země, ten úvodní ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#48 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 11:44

kolombo napsal:
To jo, to funguje, ale proč si nedali tu práci, že by udělali různý obrázek pro ty země, ten úvodní ??

Původně byl - každá spolková země měla velmi hezkou ikonku, na které byla miniatura jejího znaku a tuším, že za ním vlajky (státní a zemská? to už trochu vařím z vody). Na starém Feedback fóru pak kdosi pod žádostí o jejich navrácení uvedl, že problém byl s autorskými právy k těmto znakům, proto je musel GS nahradit něčím bezproblémovým. Bohužel, v tu dobu už suvenýry nebyly prioritou, tak nejsou zdaleka tak pěkné jako dřív.
Druhá část odpovědi je pochopitelně bez záruky, jsou to jen drby.
  • 0

#49 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2012 - 12:22

Pořád si říkám, není nad amatéry. Udělají program třeba s nelehkým ovládáním a nejednotnou dokumentací, ale chyby opravují okamžitě. U softwarové firmy musí požadavek z podatelny k vedoucímu, pak k programátorům, musí se přijít na to, kdo za to může, kdo to má opravit, v kterém dalším vydání oprava bude,... a vždycky má někdo z toho řetězce dovolenou. I když nevím. Možná GS programují taky amatéři.
  • 0

#50 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2016 - 15:15

...jinak suvenýry se dostávají obratem po zalogování - dneska ověřeno na Portugalsé kešce. Po odeslání logu mě hned vyskočilo oznámení že mám nový suvenýr


Obratem dostaneš, pokud suvenýr už existuje...

Pokud ještě neexistuje, tak ho dostaneš, až bude vytvořen, tj. dodatečně...

Myslím že naposled tuhle vyšlo Turecko, Estonsko, Litva, Slovinsko...
  • 0

#51 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2016 - 17:52

Obratem za 5 let...? :D
  • 0

#52 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2016 - 11:07

Ahoj všem.

Mám dotaz ohledně suvenýrů:

- je nějaká možnost si suvenýry poskládat podle svého ??? Mám na mysli třeba země, potom ostatní, případně některé i vymazat ???

Zatím se řadí podle abecedy, ale zkoušel jsem je i přejmenovat aby se poskládaly podle mého, ale na nic jsem nepřišel, ani nenašel žádný odkaz.

Dík za info.


  • 0

#53 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2016 - 22:35

Opravdu nejde suvenýry poskládat ???? Je jejich řazení podle abecedy jediná možnost ????


  • 0

#54 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2016 - 22:44

Opravdu nejde suvenýry poskládat ???? Je jejich řazení podle abecedy jediná možnost ????

Ne. Udělej si sám.


  • 0

#55 Viktor36005

Viktor36005

    Viktor36005

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2016 - 22:48

Udělej si sám. To je rada nad zlato. Díky, díky, díky.


  • 0

#56 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2016 - 23:49

Mám dotaz ohledně suvenýrů:

- je nějaká možnost si suvenýry poskládat podle svého ??? Mám na mysli třeba země, potom ostatní, případně některé i vymazat ???

 

Vytiskni si je a můžeš si s nimi šoupat dle libosti. ;)


  • 2

#57 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2016 - 5:54

Ahoj všem.

Mám dotaz ohledně suvenýrů:

- je nějaká možnost si suvenýry poskládat podle svého ??? Mám na mysli třeba země, potom ostatní, případně některé i vymazat ???

Zatím se řadí podle abecedy, ale zkoušel jsem je i přejmenovat aby se poskládaly podle mého, ale na nic jsem nepřišel, ani nenašel žádný odkaz.

Dík za info.

Lze je zneviditelnit, takže ty, který se ti nelíběj, pak ostatní na tvým profilu nevidí.


  • 1

#58 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2016 - 17:47

Pamatujete si někdo podmínku získání suvenýru na 20.8.? Já jen že včera moji jednu keš nalezl a do LB zalogoval kačer, ale na GC ji zalogoval 20.8.
Jen mě to zajímá proč to tak urobil
  • 0

#59 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2016 - 17:55

Pamatujete si někdo podmínku získání suvenýru na 20.8.? Já jen že včera moji jednu keš nalezl a do LB zalogoval kačer, ale na GC ji zalogoval 20.8.
Jen mě to zajímá proč to tak urobil

protože aby dostal ten suvenýr prostě ne?


  • 0

#60 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2016 - 18:03

Ale jaká ta podmínka byla? Já to nehrál proto se ptám
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama