Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
933 odpovědí na toto téma

#61 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2016 - 18:43

Ale jaká ta podmínka byla? Já to nehrál proto se ptám


Najit kes, navštívit event
  • 0

#62 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2016 - 18:51

Aha. Díky. V tom případě to z jeho strany byl omyl v datumu a ne úmysl. V ten den má víc nálezů. Já se ptal jen pro zajímavost, ne že bych chtěl řešit cokoliv ;-)
  • 0

#63 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2016 - 18:52

 

 

This Saturday, August 20, is International Geocaching Day! It’s the perfect day to get outside, find a few (dozen) geocaches and spend time with your fellow players. By finding a geocache or attending an event on this special day, you’ll earn the International Geocaching Day 2016 souvenir.

  • 0

#64 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2016 - 18:57

No a proto si na suvenýry nehraju. Jsem ještě z té generace, kterou učili cesky a rusky. Jo a nepovinně němčinu. Na učení angličtiny je v mém věku dost pozdě.
  • 1

#65 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 8:11

No a proto si na suvenýry nehraju. Jsem ještě z té generace, kterou učili cesky a rusky. Jo a nepovinně němčinu. Na učení angličtiny je v mém věku dost pozdě.


Nikdy není pozdě.
...na nic. ;)
  • 0

#66 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 8:24

No a proto si na suvenýry nehraju. Jsem ještě z té generace, kterou učili cesky a rusky. Jo a nepovinně němčinu. Na učení angličtiny je v mém věku dost pozdě.

Netřeba hned číst Shakespeara v originále. Tohle ti vyplivne Google překladač, je to samozřejmě kostrbaté, ale smysl zůstal:

Tuto sobotu 20. srpna je mezinárodní Geocaching den! Je to perfektní den dostat ven, najít několik (desítek) geocaching a trávit čas se svými spoluhráči. Nalezením pokladu nebo navštěvují událost na tento zvláštní den, budete vydělávat na Mezinárodní den Geocaching 2016 suvenýr.


  • 1

Co nevidím, nahmatám . . .


#67 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 9:00

Ovšem i skladník si může přečíst Vergilia v originále ;)!
  • 4

#68 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 9:53

Netřeba hned číst Shakespeara v originále. Tohle ti vyplivne Google překladač, je to samozřejmě kostrbaté, ale smysl zůstal:

Tuto sobotu 20. srpna je mezinárodní Geocaching den! Je to perfektní den dostat ven, najít několik (desítek) geocaching a trávit čas se svými spoluhráči. Nalezením pokladu nebo navštěvují událost na tento zvláštní den, budete vydělávat na Mezinárodní den Geocaching 2016 suvenýr.

 

To o tom nalezení "několika (desítek) keší" mi připomnělo log, co jsem nedávno viděl na keši, kterou jsem logoval...

Dotyčný tam měl log, který byl dlouhý asi 80-90 slov o tom, že ať se na něj vlastníci keší nezlobí, že geokešing není to co býval a že díky tomu, že dnes při výletu odloví i 30 keší deně, nemá čas psát ke každé kešce zážitky, že by při logování jedné keše 10 minut, že by tím strávil 2,5 hodiny, a že on nechce sedět tak dlouho u PC... Hlavně, že samotný log s tím vysvětlením byl na 4 řádky, ale ten se dal kopírovat...


  • 1

#69 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 10:56

Nikdy není pozdě.
...na nic. ;)

Tak to mam jeste na vsechno dost casu :)


  • 1

#70 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 11:34

... asi 80-90 slov ...

Ale to je přece na diamantový odznáček málo :) :wacko: :ph34r: .

 


  • 1

#71 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 13:04

K angličtině: Vezmi si 7 dílů Harryho Pottera a začni číst. Až dočteš, budeš anglicky umět. Číst. Ne mluvit nebo rozumět řeči. U mě to takhle fungovalo. Nebo si vezmi něco jiného, co má alespoň tloušťku Gothaje a přelouskej to. Ale nesmíš to znát česky.

A teď bych potřeboval něco podobného v němčině, kterou jsem od střední školy úspěšně zcela zapoměl. Ale ta řeč se mi nelíbí a nevím o něčem, co by mě tak zajímalo, abych se do toho pustil.

Taky jsem se učil rusky a myslím si, že ještě umím. Ověřit to není kde. Do Karlových Varů nepojedu a tady u nás se to míchá s ukrajinštinou.


  • 1

#72 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 15:34

.
Taky jsem se učil rusky a myslím si, že ještě umím. Ověřit to není kde. Do Karlových Varů nepojedu a tady u nás se to míchá s ukrajinštinou.

Z dávných dob mám doma sbírku scifi v ruštině (občas je to sborník kde je i nějaké detektivka. Docela bych se toho za mrzký peníz zbavil...
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#73 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 17:34

Z dávných dob mám doma sbírku scifi v ruštině (občas je to sborník kde je i nějaké detektivka. Docela bych se toho za mrzký peníz zbavil...


nezbavuj, muze se ti vbrzku hodit ;)
  • 0

#74 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2016 - 7:41

Zda se, ze bude Heloweensky suvenyr:
Find a geocache or attend a geocaching event between October 29–31, 2016, to free the Ghost of Unfound Caches from her ghostly prison and unlock the Haunted Hides souvenir.
  • 0

#75 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2016 - 8:37

Nějak se s nimi roztrhl pytel...


  • 1

#76 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2016 - 1:17

No, tou nadprodukcí suvenýrů už mne to přestává bavit. Asi  se na sbírání definitivně vybodnu.


  • 3

#77 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2016 - 12:43

Každou chvíli si tu někdo stěžuje, že se s něčím roztrhl pytel. Buď jsou to suvenýry, nebo T5, nebo výzvy, nebo powertraily, nebo plno jiných věcí. Už se to tu psalo x-krát vyberte si, co vás baví, a zbytek ignorujte.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 10 říjen 2016 - 12:43

  • 8

#78 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2016 - 12:53

Každou chvíli si tu někdo stěžuje, že se s něčím roztrhl pytel. Buď jsou to suvenýry, nebo T5, nebo výzvy, nebo powertraily, nebo plno jiných věcí. Už se to tu psalo x-krát vyberte si, co vás baví, a zbytek ignorujte.

Koukam, ze ani ty pytle uz nejsou co bejvaly. Trhaj se kazdou chvili :)


  • 7

#79 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2016 - 13:48

Mně zas přijde, že spousty věcí je žalostně málo :)


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#80 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2016 - 14:03

ono by ani tak nevadilo, že je inflace suvenýrů, každý druhý týden za kdejakou ptákovinu, za každý větší event..., kdyby už roky nechyběla víc než polovina suvenýrů za státy/země (tempo 4 nové za rok je výsměch)


  • 5




2 uživatel(ů) prochází toto téma

2 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů


    JardaN, pavlisp

Reklama