Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
935 odpovědí na toto téma

#281 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 18:19

Odzkoušeno je, že suvenýr z giga eventu se ti skutečně přidělí jen v případě, že budeš účast zapisovat z té nové logovací stránky a ještě k tomu to musí být s datumem 2. 9. (při prvním logu s pátečním nebo nedělním datem ti to suvenýr nepřidělí).

 

Po zalogování a získání suvenýru už si pak můžeš opravit datum logu na to které odpovídá tvé skutečné návštěvě. Na suvenýr už to pak vliv nemá 

 

Proč to tak je se ze zeptej v Seatlu, ale jinak to skutečně nefunguje ;)

 

Asi jsem mimořádný přírodní úkaz či chyba v matrixu, ale logoval jsem ze staré logovací stránky, s datem 3.9., navíc asi o tři dny později a suvenýr z Giga mám. ;)


  • 0

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#282 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 21:27

Ahoj tak jsem dostal odpověď a prosím o radu co mám poslat. Do formuláře jsem dal odkaz na můj log v eventu. Přišlo mi toto.
Can you please send me a link to your logfile (not the cache page).
Za radu děkuji.
  • 0

#283 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 21:35

Máš poslat odkaz na svůj log. Nejjednodušeji, když si najedeš v pravém horním rohu na odkaz u smajlíku "Attended" a dáš "Kopírovat adresu odkazu." A pak odkaz vložíš do schránky.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#284 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 21:45

Také jsem si to myslel, ale píše, že už odkaz předtím poslal.


  • 0

#285 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 22:00

Nebo může poslat tohle: https://coord.info/GLT20146

Nedivil bych se, kdyby ten formulář "horní" dlouhý odkaz ořízl...


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#286 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 22:58

Nebo může poslat tohle: https://coord.info/GLT20146
Nedivil bych se, kdyby ten formulář "horní" dlouhý odkaz ořízl...

Přesně tohle jsem v tom návodu radil
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#287 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 6:36

Ahoj, ted už se nepodívám co přesně jsem tam vložil. Formulář již nevidím, ale myslím že jsem tam vložil přesně to co mi tu radíte.

Ted jsem to tedy poslal ještě jednou a uvidím.

Díky


  • 0

#288 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 8:14

Logoval jsem GREAT MORAVIA 1.9.2017 a suvenýr jsem neměl, včera 12.9.2017 jsem vyplnil formulář v 15:31 hod. a suvenýr přistál do statistik ještě ten den ve 21:54. 

Docela to bylo rychlé.


  • 0

#289 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 9:09

U Suvenýru je ten problém (což jsme dopředu nevěděli), že jej HQ udílí za log v den konání eventu a pak několik dní po té, ne před. A když u eventu nejde dát že je na více dní, tak jsme dali sobotní datum, protože to byl hlavní den Giga-eventu. Sice jsem to zpětně změnil na 1.9., ale obávám se, že už to na logy nemá vliv, na staré určitě ne a na nové nevím.

 

Takže za toto se omlouváme, nenapadlo me, že to bude dělat takový problém. Nezbývá než napsat na HQ dle postupu výše, třeba se tam někdo chytí za nos a udílení suvenýrů za velké eventy lépe vyřeší.


  • 3

#290 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 10:37

Mohli by se chytnout za nos víc a nedovolit logovat eventy v jiný den, než je den konání. Takhle je to naprostý nesmysl, když na GIGA jsou Attended logy se včerejším datem.


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#291 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 10:42

Mohli by se chytnout za nos víc a nedovolit logovat eventy v jiný den, než je den konání. Takhle je to naprostý nesmysl, když na GIGA jsou Attended logy se včerejším datem.


Klidne bych i pustil zpetne opravu a to by bylo prerusennych streaku ...
  • 2

#292 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 10:56

To už bychom toho chtěli moc. :)


  • 0

#293 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 11:20

Mohli by se chytnout za nos víc a nedovolit logovat eventy v jiný den, než je den konání. Takhle je to naprostý nesmysl, když na GIGA jsou Attended logy se včerejším datem.

Nojo, jenže když se event koná dejme tomu 3 dny a suvenýr lze nastavit pouze na jeden den, tak to je pak těžké.


  • 0

#294 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 11:24

A jakou to má souvislost s logováním GIGA za 12. 9.?


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#295 24cenda

24cenda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2017 - 20:22

Tak mi již suvenýr také dorazil.
Díky všem.
  • 0

#296 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 9:50

Nojo, jenže když se event koná dejme tomu 3 dny a suvenýr lze nastavit pouze na jeden den, tak to je pak těžké.

 

Jeden den jde nastavit datum v listingu listingu, suvenýr HQ přiděluje od tohoto data po dalších několik dní, ne předem což je celé jádro pudla o kterém jsme předem nevěděli.


  • 0

#297 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2017 - 10:17

Je tam ještě jedna "zrada". I když jsem GIGA zalogoval s datem 1.9. po změně datumu konání akce na 1.9., stejně mi suvenýr nepřišel. Musel jsem změnit datum logu na 2. 9., suvenýr jsem dostal, a pak zase změnit datum logu na to správné.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#298 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2017 - 14:11

Je tam ještě jedna "zrada". I když jsem GIGA zalogoval s datem 1.9. po změně datumu konání akce na 1.9., stejně mi suvenýr nepřišel. Musel jsem změnit datum logu na 2. 9., suvenýr jsem dostal, a pak zase změnit datum logu na to správné.

 

Pravděpodobně už taková dodatečná změna data listingu nemá na suvenýr vliv, nejspíš mají ten datum pevně někde u sebe v systému. :(


  • 0

#299 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2017 - 8:19

Nový suvenýr za nalezenou keš či účast na eventu 31.12.2017 a další suvenýr za to samé 1.1.2018.

 

https://www.geocachi...-new-souvenirs/

 

  1. Find a geocache or attend an event on December 31, 2017 to earn the Last Cache of 2017 souvenir.
  2.  
  3. Find a geocache or attend an event on January 1, 2018 to earn the First Cache of 2018 souvenir.

  • 0

#300 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2017 - 8:56

 

Nový suvenýr za nalezenou keš či účast na eventu 31.12.201(x) a další suvenýr za to samé 1.1.201(x+1).

 

Jak originélní!!! Jako bych to už někde viděl....aspoň že si dali práci s tím obrázkem.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama