Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
935 odpovědí na toto téma

#561 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 7:29

Tak samozřejmě že až po sesbírání všech diamantů. Je to další úkol, který se dozvíš až když máš diamanty
  • 0

#562 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 8:11

Tak jsem celou misi v sobotu úspěšně dokončila. Je to první prázdninová akce, která se jim povedla a bavila mě.     


  • 0

#563 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 16:39

Těch 35 se počítá až po odlovení všech drahokamů.
  • 0

#564 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 17:16

Jen mě tak napadlo, jestli máme všichni stejný kód k trezoru, nebo jestli to trochu modifikují.
  • 0

#565 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 18:39

Tak jsem celou misi v sobotu úspěšně dokončila. Je to první prázdninová akce, která se jim povedla a bavila mě.     

 

Bavily mě první tři kroky, ten poslední už je jenom bezduché honibodství.


  • 1

#566 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 19:42

Asi bych to viděl stejně. Vidím to tak, že poslední suvenýr budu mít jen tehdy, když někde na cestách potkám hejno, ale nechce se mi lítat když se mi nechce
  • 0

#567 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 21:00

Me GS pekne nastval. Nainstaloval jsem si jejichbaplikaci do telefonu a prvnich par dni jsem u kesi videl i diamanty a tak jsem je zacal sbirat a naskakovaly bez problemu. Po par dnech ssice uz neslo videt diamanty u kesi, ale v prehledu zustaly. Pak jsem dosbiral stopy a vsechny diamanty zmizely. Tak kdyz tam meli chybu meli aspon nechat ty nalezene.
  • 0

#568 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 21:09

Bavily mě první tři kroky, ten poslední už je jenom bezduché honibodství.

Tak s tím nesouhlasím. 35 krabiček není tolik, stačí si udělat několik pěkných výletů, kde je pár pěkných krabiček a je to doma. Však je na to dost času.

A rozhodně lepší než nějaké jiné akce - každý den jednu krabičku, každý den multy nebo R. To je podle mě bezduché.


  • 0

#569 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 6:32

Me GS pekne nastval. Nainstaloval jsem si jejichbaplikaci do telefonu a prvnich par dni jsem u kesi videl i diamanty a tak jsem je zacal sbirat a naskakovaly bez problemu. Po par dnech ssice uz neslo videt diamanty u kesi, ale v prehledu zustaly. Pak jsem dosbiral stopy a vsechny diamanty zmizely. Tak kdyz tam meli chybu meli aspon nechat ty nalezene.


Naskakovaly bez problemu kam?
  • 0

#570 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:48

Tak s tím nesouhlasím. 35 krabiček není tolik, stačí si udělat několik pěkných výletů, kde je pár pěkných krabiček a je to doma. Však je na to dost času.

 

Ode dneška je na to ani ne 14 dnů. Pro studenta na prázdninách to problém nebude. Pro někoho, kdo občas musí něco udělat do práce a na víkendy má domluvené jiné aktivity, už to tak jednoduché být nemusí.


  • 6

#571 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:58

Ode dneška je na to ani ne 14 dnů. Pro studenta na prázdninách to problém nebude. Pro někoho, kdo občas musí něco udělat do práce a na víkendy má domluvené jiné aktivity, už to tak jednoduché být nemusí.

 

Stačí najít po okolí nějakou malou sérii a je za chvíli splněno. Já si tyhle kousky šetřím právě pro takovéto případy.


  • -1

#572 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 10:08

Tak na tom se asi neshodneme.

Jsem normálně zapojena do pracovního procesu od cca 8 do 17 hod. a dovolenou v současné době nemám. Tak i tak jsem s tím problém až tak velký neměla.

Naopak problém byl trochu v začátku, jelikož mám okolí dost vylovené a musím většinou jen MHD, takže najít správné krabičky, aby splňovaly podmínky, bylo trochu náročnější. A právě to byla výzva a to mě bavilo.  


  • 0

#573 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 11:38

Stačí najít po okolí nějakou malou sérii a je za chvíli splněno. Já si tyhle kousky šetřím právě pro takovéto případy.

 

Malá série o 35 kusech je přesně to bezduché honibodství, o kterém píšu. Zřejmě to u mě s chybějícím zbytkem takhle dopadne.


  • 4

#574 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 11:54

Tak na tom se asi neshodneme.

Jsem normálně zapojena do pracovního procesu od cca 8 do 17 hod. a dovolenou v současné době nemám. Tak i tak jsem s tím problém až tak velký neměla.

Naopak problém byl trochu v začátku, jelikož mám okolí dost vylovené a musím většinou jen MHD, takže najít správné krabičky, aby splňovaly podmínky, bylo trochu náročnější. A právě to byla výzva a to mě bavilo.  

 

Na tom se opravdu nejde shodnout s někým, kdo kešuje v Praze. Tam stačí jet po práci metrem třeba z Čerňáku na Zličín (podle chybějících keší či drahokamů), kde člověk třeba moc nekešuje, najít pár krabiček a zase metrem domů. Třeba tady z Olomouce mi do vzdálenějšího okoli žádné metro nejede. Člověk by pak musel pořád někam autem. Navíc ta akce trvá měsíc, který zahrnuje 5 víkendů. Pro toho, kdo žije kešema to je určitě plno času i na stovky keší, ale většina rodin tak aktivních není a pak je to všechno stihnout problem. Každý víkend rozhodně intenzivnímu kešování nevěnujeme. Ono získat hlavně ty indicie a drahokamy, pro které je nutný výběr keší, je asi časově nejproblemovější. Třeba tady u nás na Sv. Kopečku jsem z neodlovených keší měl jen samé otisky bot, takže výlet sem a pouze jedna dokončená indicie.

 

Fakt nechápu, proč to nedají na dva měsíce.


  • 7

#575 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 11:56

Tak na dovlené jsme byli do 14.7. V době, kdy začaly suvenýry jsem se podíval na to, kde jsou. Buď u disablovaných keší (mám pocit, že to nyní opravili a u disablovaných už nejsou), nebo zrovna u takové, která tam zrovna nebyla... A nebo u takových, které byly na to jezdit někam daleko autem. S dětmi - proč?

Nakonec to nějak zatím dopadlo, že mi přistál druhý suvenýr, možná někde náhodou stihnu třetí, ale raději si naplánuji výlet, aby se líbil dětem (tj. pěknou přírodou, kde bude něco pěkného - koupání, hřiště atp.), než abych se honil někde za suvenýry. Stejně si v profilu nechávám zobrazit jen suvenýry za navštívené země :-).

 

O víkendu jsme si udělali 2 výlety s kluky v krásné přírodě. Na jednom tři keše na druhém čtyři... Z toho však nakonec asi jen 2 získané body do těch suvenýrů. A vůbec mi to nevadí, užil jsem si to lépe, než kdybych létal někde autem pro body ze suvenýrů.


  • 6

#576 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 12:11

Nejde o zobrazení suvenýrů a chlubení se s nimi. Po akci si na ně ani nevzpomenu, ani se na ně už nebudu dívat. Bylo to jen pro ten jeden okamžik.

 

Jinak já musela pro drahokamy až za Prahu. Metro by mi nestačilo, v okolí opravdu nic už nemám. Praha je dobrá pro ty, kteří začínají, ale kdo už něco má odloveno, tak to tak jednoduché není. A přejet Prahu někdy znamená na vzdálenost i čas jako když někdo jede do okresního města.

 

Ale to na věci nic nemění. Prostě jsem jen konstatovala, že se jim tato akce jako jedna z mála za poslední dobu povedla. A prostě, že se mi to líbilo.


  • 0

#577 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 12:26

Fakt nechápu, proč to nedají na dva měsíce.

 

Kdyby na to byly dva měsíce, tak o tom budu uvažovat. Za měsíc to třeba já rozhodně nemůžu dát - můj běžnej měsíc je málokdy přes 20 keší. Jinak detektiva jsem konečně dostal včera a to hlavně díky tomu, že se v blízkém okolí objevila nová keš.


  • 0

#578 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 13:12

Za tento červenec mám druhý nejvyšší měsíční počet nálezů za deset let mojí hry (100+). Hledám, co chci já a loguji postupně podle pořadí odlovů. Zatím mám detektiva + jedinou stopu. Ergo ani při vyšším počtu nálezů to není jednoduše splnitelné.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#579 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 13:25

Já jsem nehledal nic, nelogoval nic na přeskáčku...a po zalogování jedné stovky náhodných keší z výpravy mi chybí 15 libovolných keší k poslednímu suvenýru.


  • 2

#580 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 14:06

Za tento červenec mám druhý nejvyšší měsíční počet nálezů za deset let mojí hry (100+). Hledám, co chci já a loguji postupně podle pořadí odlovů. Zatím mám detektiva + jedinou stopu. Ergo ani při vyšším počtu nálezů to není jednoduše splnitelné.

 

A nesbírals hlavně nově publikované?

Na keších publikovaných do začátku hry bys při tom počtu musel mít nasbírány přinejmenším všechny stopy plus pár drahokamů k tomu.

Ale pokud člověk jede jen nové keše (nové série), tak je sběr indicií nesplnitelný, protože všechny keše publikované po začátku hry už mají jen detektiva.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama