Přejít na obsah


Fotka

Suvenýry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
935 odpovědí na toto téma

#861 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2022 - 18:05

dnes mi přišel suvenýr za event, nějak mi to uniklo

8a7d2005-3e63-45a6-a3a8-a8d60b006285.png

https://www.geocachi...a5-6bbb77d16273

 

Suvenýr za konec roku. Dřív to bylo jen 31.12., teď to natáhli za logování od 24. do 31.12. Po Novém roce bude druhý pár dní a ne jen 1.1.


  • 0

geowest.png


#862 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2022 - 9:11

Suvenýr za konec roku. Dřív to bylo jen 31.12., teď to natáhli za logování od 24. do 31.12. Po Novém roce bude druhý pár dní a ne jen 1.1.

Pokud to takto půjde dál, bude suvenýr i za to, když vylezu z postele


  • 4

#863 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2022 - 12:22

Už jsem tu psal a vývoj mi zatím dáva za pravdu: "Najdi keš, dostaneš obrázek."

Holt inflace je inflace...


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#864 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2022 - 14:38

Fakt není nic jednoduššího, než si nechat zobrazit jen ty, které se mi líbí (u mě navštívené země + Rover na Marsu) ;)


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#865 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2022 - 19:46

Suvenýr za konec roku. Dřív to bylo jen 31.12., teď to natáhli za logování od 24. do 31.12. Po Novém roce bude druhý pár dní a ne jen 1.1.


Tak je snad jasné, že kdyby někdo náhodou neměl na to odlovit si kešku přesně 31. 12. a 1. 1., začal by brečet a pak psal se slzami v očích na HQ, jak jsou na něj zlí. Takže se to dává tak nějak skoro všem, protože prostě proto. Jste si ještě nezvykli? :D

 

Jinak to mám jako burg, jen s tím rozdílem, že nechávám zobrazeny jen suvenýry za navštívené státy (tj. zobrazeno 20 ze 185).


  • 2

#866 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2022 - 18:02

Nojo, on je ten občasný suvenýr možná náplast těm, co dosud loví keše. Na rozdíl od lovců imaginárních nekeší, kteří projdou (projedeou) městem a hned mají padesát pseudonálezů.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 27 prosinec 2022 - 18:03

  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#867 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2022 - 19:44

Za nekeše nejsou suvenýry?
  • 2

#868 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2022 - 20:41

Tak je snad jasné, že kdyby někdo náhodou neměl na to odlovit si kešku přesně 31. 12. a 1. 1., začal by brečet a pak psal se slzami v očích na HQ, jak jsou na něj zlí. Takže se to dává tak nějak skoro všem, protože prostě proto. Jste si ještě nezvykli? :D

 

Jinak to mám jako burg, jen s tím rozdílem, že nechávám zobrazeny jen suvenýry za navštívené státy (tj. zobrazeno 20 ze 185).

Na to současnou přiblblou "korektnost" stejně brzy dojedeme.


  • 2

#869 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2022 - 9:25

Ne všude jsou kešky na každém rohu jako u nás. Takže mnozí kačeři ve světě by to opravdu měli těžké (až nemožné) ulovit kešku přesně 31.12. a/nebo 1.1. Takže je logické, že HQ vychází těmto kačerům vstříc a já na tom nic špatného nevidím.


  • 1
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#870 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2022 - 10:47

Rád bych měl suvenýr za odlov keše v Malajsii. Ale je pro mě těžké až nemožné tuhle kešku odlovit, měl by se nad tím GS zamyslet a vyjít mi vstříc… ;-) 


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 28 prosinec 2022 - 10:48

  • 5

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#871 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2022 - 13:30

Získat suvenýr za Malajsii může být paradoxně jednodušší než za ten konco/začátko rokový. Ten malajsijský můžeš získat kdykoliv, koupíš letenku a máš ho (já ho mám). Ale tenhle je časově omezený. Když jsem byl před časem přes Vánoce v zahraničí, byl opravdu velký problém tyhle dva suvenýry získat a cestu jsem si musel plánovat, abych se strefil na místo, kde vůbec nějaká keška je. Tehdy byl ještě jen na 31. a 1.

A když už se tady mluvilo o inflaci suvenýrů, co takhle inflace labek (ale to nebudu rozebírat, to bychom byli OT).


  • 0
Zastavte zeměkouli, chci vystoupit

#872 Tryvet Texas Ranger

Tryvet Texas Ranger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2022 - 17:54

Někdo může mít problém ulovit suvenýr i za týden. Proč to nenechat alespoň měsíc? Nebo to dáme rovnou všem, kdo v daném roce něco nalezne. Prostě každý by všechno chtěl. Když má problém ulovit 1.1., tak mít suvenýr prostě nebude. Každý také nemůže být mistr světa.


  • 2

#873 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2022 - 21:04

Osobně si myslím, že by časové suvenýry vůbec nemusely být. Stačily by ty za návštěvu nějakých míst. A mohly by být také třeba série (něco jako pěkné geopuzzle). Pak by se nemusely takhle rozšiřovat, že poslední den je nakonec poslední měsíc apod.

 

K tomu, jak jsou některé suvenýry obtížné či ne, vždyť je nemusíš mít. Já taky nejspíše nebudu mít ten z té Malajsie, protože tam nejspíše nikdy nepojedu, zvlášť ne kvůli tomu suvenýru... 


  • 1

#874 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2022 - 22:18

Já tedy suvenýry úplně ignorují. Loguji přímo z Locudu, tak ani nevím, že mi tam nějaký přiskočí. Ale schválně jsem se podíval, mám jich tam letos dost...
  • 1

#875 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2022 - 23:40

Tak mi dnes přibyly suvenýry hned dva. Na rozdíl od jiných kačerů mne to nerozčiluje, koneckonců, kdo jiný mi jen tak mírnyx týrnyx dá něco zadarmo :D .


Tento příspěvek byl upraven od phrkt: 28 prosinec 2022 - 23:40

  • 1

#876 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2022 - 14:38

Já tedy suvenýry úplně ignorují. Loguji přímo z Locudu, tak ani nevím, že mi tam nějaký přiskočí. Ale schválně jsem se podíval, mám jich tam letos dost...

Mam to stejne. Nebyt toho, ze jsem nedavno keskoval se synovcem, ktery mel ze suvenyru radost, tak ani nevim, ze nejaky letos byl :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#877 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2022 - 20:48

Ne všude jsou kešky na každém rohu jako u nás. Takže mnozí kačeři ve světě by to opravdu měli těžké (až nemožné) ulovit kešku přesně 31.12. a/nebo 1.1. Takže je logické, že HQ vychází těmto kačerům vstříc a já na tom nic špatného nevidím.


S tím, že v našich končinách, ale i jinde na Západě jsou keše téměř všude souhlasím. Holt je GC hra, které se lidé nevěnují rovnoměrně v rámci světa. Nicméně pokud už jednou má být něco výzva vázaná na něčím zajímavé dny, tak by měly být parametry nastaveny, alespoň podle mne, trochu přísněji, tj. alespoň v rámci odlovu v daný den. Suvenýry za návštěvu ME nebo GE jsou také omezeny časově, ba co více i místně. Pakliže bych tedy „suvenýrové obrázky“ nějak výrazněji řešil, neměl bych mít stejné pocity o „nevstřícnosti“ i ve vztahu k těmto suvenýrům, nebo třeba k akci, kdy bylo potřeba odlovit EC, kterou bych prostě neměl v dosahu? Nemůžu mluvit za všechny, nicméně myslím, že obecně lidem tady vadí převážně to, že suvenýry jsou prakticky za cokoli bez téměř jakékoli námahy, tedy že jejich zajímavost a význam je tímto dosti snížen a nadále neustále snižován a jsou pro hodně z nás prostě kvůli tomu nezajímavé.
 

(...) Když jsem byl před časem přes Vánoce v zahraničí, byl opravdu velký problém tyhle dva suvenýry získat a cestu jsem si musel plánovat, abych se strefil na místo, kde vůbec nějaká keška je. Tehdy byl ještě jen na 31. a 1.
A když už se tady mluvilo o inflaci suvenýrů, co takhle inflace labek (ale to nebudu rozebírat, to bychom byli OT).


Vidíš, splnil si podmínku a byla to výzva, kterou nebylo extrémně snadné splnit, přesto si však uspěl :) A o labkách se nezmiňuji raději také (ostatně je cíleně nelovím).


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 29 prosinec 2022 - 21:59

  • 3

#878 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2023 - 7:26

Kolo štěstí s novými suvenýry je tady. https://www.geocachi...-of-challenges/

V prvním kole trochu nepoměr, ale 100 to už je výzva. Tedy pro mě určitě.


  • 1

#879 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2023 - 8:36

Kolo štěstí s novými suvenýry je tady. https://www.geocachi...-of-challenges/

V prvním kole trochu nepoměr, ale 100 to už je výzva. Tedy pro mě určitě.

 

Jo, taky to vidím na max 2 suvenýry.... Těch 100 je nad mými možnostmi. Zas se tady ale aspoň nebude kecat, že je to dávačka.  ;)


  • 1

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#880 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2023 - 14:20

A k čemu je to dobré?


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama