Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
141 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:01

Tak byla, s pozehnanim od Groundspeaku, vydana nova verze Geogetu, ktera obsahuje prvni vlastovku ohledne dlouho pripravovaneho GC.live API.

Diky tomu umi Geoget prime stahovani PQ. Doposud bylo mozne automaticky zpracovavat pouze PQ posilane na e-mail, tedy PQ s maximalni velikosti 500 kesi. Nyni je mozne primo (bez potreby e-mailu) stahnout a naimportovat PQ o jakekoliv velikosti.

Lze tak stahnout temer vsechna PQ. Vyjma MyFinds. Ty doposud neni mozne pres API stahnout. Muzete proto podporit tuto Ideu: http://feedback.geoc...the-my-finds-pq

A pro uplnost dodavam - PQ je dostupne pouze pro Premium Members. Tedy i toto stahovani si uziji jen PM!

Prosim, berte tuto novou funkci jako pilotni provoz API. Dalsi uzitecne funkce budou postupne nasledovat.
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:12

To je pěkné :-) A jde nějak vybrat, která PQ si tím naimportuji nebo jsem jen něco přehlédl?
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#3 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:15

Taky by mě zajímalo, jak tohle zprovoznit. Poslední dobou si všímám, že mi geoget nestahuje ani pq z Gmailu, ikdyž s tím nikdy před tím nebyl problém. Tak sem si myslel, že tímhle to obejdu, ale přiznám se, že nevím jak na to
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:29

Neni to tak tezke...

1. nastroje -> nastaveni
2. zalozka: ziskavani dat. Na ni klepnout na 'pridat...'
3. Pojmenovat novy profil, treba Gclive
4. vybrat druh profilu na "Prime stahjovani z geocaching.live"
5. Dole v policku filtr zadat nazev PQ, ktery chcete stahnout. Muzete pouzit vice nazvu najednou, staci je oddelit carkou. Muzete pouzit i zastupny znak *. Takze kdyz tam date treba auto*, pak to bude tahat vsechna PQ, jejichz nazev zacina na 'auto'.
6. Potvrdit OK.

A je to. kdyz pak date volbu stahnout a importovat PQ (ma i ikonku na taskbaru), tak poprve si vam to rekne o prihlaseni ke gc.live, a pak uz to zacne tahat. Priste to uz s prihlasenim nebude otravovat.
  • 0

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:33

Díky, už je to jasné. Dokonce mi napsal sám GS, že jsem Successful Authorization for Geoget by Geoget.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#6 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:35

No jediný co mi to udělá, že se mi objeví okno "výsledek importu" a nic se nenatáhne. Právě to mi začlo dělat i stahování pq z emailu.Nikde sem do ničeho dlouhou dobu nerýpal, tak nevím kde by mohla být chyba EDIT: Už to frčí. z nějakého důvodu se mi do nastavení importu dat vloudila databáze s názvem "Geoget", ikdyž takovou databázi jsem nikdy nezakládal a ani tam takovou nemám..
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 18:53

Jo, to je vlastnost uz predchozi verze GG. Kazdy stahovaci profil jde pridruzit k jedne databazi. A Tak se profil provede jen tehdy, pokud je zrovna aktivni prave ta vybrana databaze. Je to takova pojistka, aby si clovek naimportoval veci jen tam, kam puvodne zamyslel. Kdyz si udelate nejake testovaci stahovani, tak aby slo jen do testovaci databaze, a ne do ostre, a tak dale. Kdyz vytvarite novy profil, je tam prednastavena databaze se jmenem Geoget, protoze to je vychozi jmeno pro databazi.
  • 0

#8 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:36

Nádhera....a můžu pomalu zrušit mail na pq.......nebo je to nějak omezený počtem stažených pq přes GG?
  • 0

#9 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:40

Díky... Už se těsím na další verzi, PQ jsou fajn, ale pořád neumí to co GJ :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#10 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:43

Kolik maximálně keší jde dát do pq? Pořád max. 1000?
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:47

convert23 napsal/a:
Nádhera....a můžu pomalu zrušit mail na pq.......nebo je to nějak omezený počtem stažených pq přes GG?


Je to omezene jen poctem volani APi funkci za minutu... v tomto pripade je to tusim na 30.

Kazde jednotlive PQ vola jednu jednotlivou APi funkic. Takze se ten limit prakticky vztahuje na pocet stahnutych PQ za minutu.
  • 0

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:49

convert23 napsal/a:
Kolik maximálně keší jde dát do pq? Pořád max. 1000?


To ja nijak neovlivnim, porad plati to, co ti Groundspeak na webu dovoli. Takze porad plati limit max. 1000 kesi na PQ, nic se na tom nemenilo.
  • 0

#13 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 19:55

Já jen jestli s API se to nezměnilo. Ale novej GG je super
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 20:36

Jo, jeste bych zminil jednu vec. Jeste tam jde zaskrtnout "stahnout je nove". V tu chvili si Geoget zapamatuje, jaka PQ uz stahnul, a taj pri dalsim pokusu to PQ stahne jen tehdy, pokud byla mezitim vygenerovana nova verze.
  • 0

#15 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 20:49

To doufám, na začátku mi to stáhlo pěkně všech 35 PQ, zaškrtnuto jsem samozřejmě měl - dokonce mám takový pocit že je to defaultně zaškrtnuté.
  • 0
MaFa

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 21:22

Jojo, ve vychozim stavu je to zaskrtnute.
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 21:33

1\ Díky za novou verzi. Podpora API je určitě krok vpřed a bude jistě další krůček :-) 2\ Funguje to dobře 3\ Nestálo by za to změnit tu ikonku na voláni stahování PQ na něco obecnějšího než na tu poštovní zprávu ;) 4\ Nastavil jsem si 3 profily na stahování PQ (Nové, Praha, Středočechy), ale vždy to po volání stahuje jen to první nastavené.. neměla by tam být někde nějaká volba, který profil chci stahovat?
  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 21:37

Prace s profily ma jeste velky potencial na zlepsovani, moznost stahnout jen urcity profil urcite pribude, jako mnoho dalsich veci. Ted by to melo tahat opravdu vsechno, pokud mas vsechny profily navazany na stejnou databazi, jsou vsechny povoleny (daji se v editaci profilu zakazovat...), a pokud je co stahovat. (viz vyse - povidani o ignorovani nezmenenych PQ.)
  • 0

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 21:37

A jina ikonka bude, az nekdo nejakou jinou lepsi ikonku vyrobi. ;)
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2011 - 21:51

HaLuMa napsal/a:
Prace s profily ma jeste velky potencial na zlepsovani, moznost stahnout jen urcity profil urcite pribude, jako mnoho dalsich veci.

Ted by to melo tahat opravdu vsechno, pokud mas vsechny profily navazany na stejnou databazi, jsou vsechny povoleny (daji se v editaci profilu zakazovat...), a pokud je co stahovat. (viz vyse - povidani o ignorovani nezmenenych PQ.)

A přidat do definice profilu kromě * i něco jako .and. pro širší definice?

Hodilo by se něco jako nove* .and. praha*
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama