Přejít na obsah


Fotka

16.10 - Styx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#21 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 18:54

Jestli berete i holky, já bych se taky ráda přidala. Styx, to je výzva, delší dobu o ní přemýšlím. Čelovku mám, skejt někde seženu
  • 0

#22 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 19:03

Jasně že bereme holky, naopak jsou vysloveně žádoucí :-). Jednak jedna s námi již de a moc se jí nepozdává že by byla sama holka a jednak furt to opakuju, touhle akcí vlastně slavím narozeniny a když už jsem se rozhodl pro netradiční oslavu v kanále tak abych se v rámci gratulace líbal s chlapem to kategoricky odmítám :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#23 baarbuchaCZ

baarbuchaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 19:07

To nevím jestli mi to projde doma, líbat se s dvaceti chlapama v kanálu :)
  • 0

#24 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 19:08

Jak s dvaceti, narozeniny mam jenom já :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#25 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 19:08

Jelca: když já slíbil sestře s jejím přítelem, že s nimi půjdu a dvakrát se mi tam fakt chtít nebude
  • 0

#26 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 19:57

Tak jen abych shrnul aktuální stav: na 100% jdou: Jelca O_three Ashleyanddakota Toroon Slanecek Behemoth Railmilan Homor Saett Samaell BaarbuchaCZ Váhají respektive budou umět potvrdit až později: Modrák Standa Bohužel nemůže: Afrina Vymlouvá se: Smrk No to vypadá na dost zajímavou akcičku. Sraz je jak už jsme psal v 18:00 na úvodních souřadnicích. Po odlovu jste mými hosty na jednu rundu pití a budu rád když se zdržíte i na druhou nebo na třetí :-). Někteří z nás dříve než v těch 18:00 nemohou, ale vzhledem k velmi silné sestavě, nezkusíme se potkat v omezeném počtu již dříve a odlovit něco před tím?
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#27 munu

munu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 20:24

já bych se přidala, ale nenašla by se nějaká skupina, která by šla v neděli, ale dřív? Ideálně dopoledne? Odpoledne už musím být v Karlových Varech :(
  • 0

#28 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 20:40

Co jít dopoledne na GC2JVNQ a udělat si tak takovej underground den? Kdo může jen dopoledne dá tohle, kdo jen v podvečer dá Styx a tvrdé jádro dá obojí?
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#29 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 21:28

Saett napsal/a:
Jestli mne vezmete, jdu s vama. Co to jeste spojit s WIGem Nocni Vysehrad?


Jelča už Noční Vyšehrad má odlovenej. Minulý týden na něj byla taková menší sešlost. Pak ho má i Honor. Ostatní nevím, tam s náma nebyli. Ale rozhodně ho doporučují, je to celkem zajímavé. Samotnýho tě to asi moc bavit nebude. Zkus vytvořit nevé vlákno. Určitě se někdo chytne.
  • 0

#30 mikelord

mikelord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 193 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 6:28

Musim se smrka zastat, opravdu tam jde s nama!
  • 0

#31 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 7:49

Jelca napsal/a:
Co jít dopoledne na GC2JVNQ a udělat si tak takovej underground den? Kdo může jen dopoledne dá tohle, kdo jen v podvečer dá Styx a tvrdé jádro dá obojí?


v rychlosti jsem kouknul do listingu, kde se pise, ze zacatkem rijna vypousti nadrz Vytahy a odlov se nedoporucuje. Podle http://www.lesypraha...cat=303&aid=843 to vypadá, že už vypuštění proběhlo, takže by to mělo být vpohodě.

Pokud budu dopoledne v Praze a budu mit cas, tak rad zajdu.
  • 0

#32 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 13:23

Dobesch napsal/a:
Pokud si pamatuju, tak za me jich tam bylo docela malo ..ale soucasny stav neznam


Díky tomuhle vláknu jsem si na ní zase vzpomněl. A včera vyrazil. Cesta je v pohodě a celkem čistá. Pavouky jsem ani nezaregistroval. Možná sem tam pavučinka. A občas nějaký ten tampón:-))) Nevím, jestli připlavaly, nebo po kačerkách:-))) A ve Styxu pár myšek:-) Při té vaší plánované účasti ty poslední ani nemusej lézt do odbočky. Můžou si nechat krabku poslat z ruky do ruky:-))) Stejně se k ní všichni nevejdete:-)
Ať se vám daří.
  • 0

#33 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 13:27

Děkuji za info o aktuálním stavu :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#34 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 299 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 14:29

víc jak 3-4 se ke keši nevejdete, ten zbytek bude klečet v chodbě....
  • 0

#35 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 14:44

Tak se kdyztak nejak rozdelime :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:28

Tak jsem se rozhodnul, že půjdu taky.
  • 0

#37 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:28

A s Mikelordem tam kdyžtak půjdu ještě jednou :-)
  • 0

#38 Verusik

Verusik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:33

Ahoj, také bych se přidala a klidně bych dala i něco předtím. :-) Mohu celý den.
  • 0

#39 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 20:10

chtěl bych se též připojit, ale uvidím, v kolik mi skončí předchozí program. Zatím si to píšu do kalendáře s otazníkem. :)
  • 0

#40 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 21:06

Takže aktualizace stavu ... 16.10. v 18:00 Styx 100% Jelca O_three Asleyanddakota Railmilan Homor Saett Samaell BaarbuchaCZ Torooan Slanecek BeheSQ Smrk Verusik Nepotvrzeně: Modrák Standa Etigo Dopolední program: Jelca Verusik Slanecek možná: O_three v průběhu dopoledne se připojí: BeheSQ ------------------------------------------------------------- Navrhuji následující program: 10:00 sraz na Hostivařské podzemí na úvodkách cca 10:30 - 12:00 odlov Hostivařského podzemí 12:00 - 13:00 chutný oběd 13:00 - 17:30 odlov různých kešek po Praze dle dohody na trase Hostivař - Styx 18:00 - sraz STYX 18:30 - 19:30 odlov Styxu 20:00 - přesun do hospody a slavnostní přípitek k mým narozeninám na můj účet 20:30 - ??? Volné pochlastávání do doby než se dostatečně opijeme aby někdo přišel s jalovým nápadem odlovit nějakou brutální keš v noci nebo dát styx jako první nahatí nálezci nebo tak něco ??? - ??? realizace jalového nápadu 04:00 - propuštění z policejní stanice :-) Nějaké připomínky?
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama