Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:00

Ubehl tyden od posledni verze, ktera prinesla komunikaci s GC.live API. A mame tu první přídavek!

Aktualizace stavu - U oznacenych kesek aktualizuje stav online dotazem na GC.live. Stavem se rozumi v provozu/mimo provoz/archivovaná. Spolu se stavem se aktualizuje i název a druh keše. Jednim dotazem lze aktualizovat az 100 kesek najednou. Pokud oznacite vice kesek, bude provedeno vice dotazu zasebou.

Stahnout nove logy - K oznacenym keskam stahne poslednich 10 logu. Na jeden dotaz se stahnou logy jedne kesky. Pokud zonacite vice kesek, bude provedeno vice dotazu zasebou.


Stahnout vsechny logy - K oznacenym keskam stahne vsehcny logy. Na jeden dotaz se stahnou logy jedne kesky. Pokud keska ma logu mnoho (tisice), provede se vice dotazu.

Proc je dobre vedet, kolika dotazy se co dela? To proto, ze Groundspeak limituje pocet volani API funkci na maximalne 30 za minutu!

Co se stane, pokud tento limit prekrocite? Vyskoci na vas chybova hlaska, ktera vas o teto skutecnosti informuje. Mate moznost operaci prerusit, nebo zkusit znovu, pochopitelne az pote, co chvili pockate! Geoget vam v pripade chyby "prekroceni limitu" trochu usnadni zivot! zkuste si v tom pripade toho chyboveho formulare nevsimat a ono se po minute samo neco stane... ;)

A do dalsich verzi mohu slibit, ze prace na API jeste zdaleka nekonci.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:06

Predpokladam, ze uvedene veci jsou "PM only". Z duvodu zbytecneho ptani ostatnich lidi, kteri do toho nevidi, bych navrhoval to vzdycky radeji uvadet.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:14

To vypadá zajímavě... Dal jsem aktualizovat cca 30 kousků a za 15 sekund bylo hotovo... takhle to fakt funguje? :o
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:16

S474N napsal/a:
Predpokladam, ze uvedene veci jsou "PM only". Z duvodu zbytecneho ptani ostatnich lidi, kteri do toho nevidi, bych navrhoval to vzdycky radeji uvadet.


Vypadá to, že to funguje i u BM... stavy krabic se aktualizují, zbytek jsem nezkoušel.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:20

Hehehehehhhh

Welcome! You've successfully authorized Geoget by Geoget.

To enhance Geoget functions by some online functions too. (Like a PocketQuery downloading, etc.) Geoget is freeware PocketQuery manager, similar to GSAK. The server load will be small, because it is a simple function, and is not useful for every user.

For more information, explore http://www.geocaching.com/live/

If you were not the one who authorized this application, and are concerned that your account may have been compromised, we recommend that you update your account password immediately.


  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:20

S474N napsal/a:
Predpokladam, ze uvedene veci jsou "PM only". Z duvodu zbytecneho ptani ostatnich lidi, kteri do toho nevidi, bych navrhoval to vzdycky radeji uvadet.


Predpokladas spatne. Vse by melo byt dostupne kazdemu!
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:22

fremen.cz napsal/a:
Hehehehehhhh


To zas zvrtali pri poslednim updatu webu, kdy zmenili format toho mailu... :(
  • 0

#8 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:24

HaLuMa napsal/a:
To zas zvrtali pri poslednim updatu webu, kdy zmenili format toho mailu... :(


Ten mail mi přisvištěl normálně do schránky kterou mám "provázanou" s registrací na GC.com

Spíš to bude při každém přihlášení (teoreticky) spamovat, že ses přihlásil a zda je to OK.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:36

Ano, to pri kazdem prihlaseni prijde na mail jako bonz. A prave pri poslednim updatu webu zmenili, ze tam zacali davat i ten popis programu. Jenze aktualizace webu, kdy melo dojit i k vytroubeni na gc.live web, je planovana az na dalsi verzi, do te vcerejsi se to uz nestihlo. A tak tam asi jeste nemaji aktualizovany ten popisek.
  • 0

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 19:47

HaLuMa napsal/a:
Ubehl tyden od posledni verze, ktera prinesla komunikaci s GC.live API. A mame tu první přídavek!

Aktualizace stavu - U oznacenych kesek aktualizuje stav online dotazem na GC.live. Stavem se rozumi v provozu/mimo provoz/archivovaná. Spolu se stavem se aktualizuje i název a druh keše. Jednim dotazem lze aktualizovat az 100 kesek najednou. Pokud oznacite vice kesek, bude provedeno vice dotazu zasebou.
...

vidím jeden "problém".
Při tom se aktualizuje pole "Aktualizace", a není už jasné, jestli je aktualizovaný celý listing, nebo mám listing zastaralý a aktuální jen ten stav. Nemělo by se to pole rozdělit/přidat "aktualizace stavu"?
Jinak pěkná práce, hezky to šlape.
  • 0

#11 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 20:49

HaLuMa napsal/a:
Ubehl tyden od posledni verze, ktera prinesla komunikaci s GC.live API. A mame tu první přídavek!

Tak to je poprvé, co mám pocit, že něco co má cosi společného gc.com, funguje rychle! Nádhera.

Ale nebýt té poznámky S474N, vůbec by mě nenapadlo to vyzkoušet, stejně jako on bych automaticky předpokládal, že to je jen pro pm, talže i já se přimlouvám za jasné odlišení PM-only vlastností a PAUPER-vlastností.
  • 0

#12 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 20:53

Tož ještě jednou... JE TO MAZEC! 950 neodlovených cache v DTB zaktualizováno za 20 sekund - myšleno stav zda je dostupná či ne Z toho dneska asi neusnu B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 21:22

Dík za novou verzi... vše šlape jak má ;) Jen jsem nenašel, kde je to stažení všech logů... aha, už to vidím, vono je to v samotném menu. Proč to není v menu u keše?
  • 0

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 21:46

Stazeni vsech logu je preci jen trosku narocnejsi operace, tak jsem si zatim rikal, ze kdyz nebude uplne hned po ruce, tak si clovek vice rozmysli, nez ji pouzije.
  • 0

#15 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 07 říjen 2011 - 23:09

Jak si zprovozním přihlášení na GC.Live? Hlásí mi to: "Webová stránka nebyla nalezena." Netušíte, ke by mola být chybka?
  • 0

#16 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2011 - 23:19

Take se mi to prvne objevilo, ale druhy pokus uz probehl korektne.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#17 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 8:48

Halumo díky!
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#18 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 9:05

Mám ještě jeden dotaz - má GG nějaké funkce pro pluginy co se týče gc.live API? V dokumentaci jsem to nenašel, ale to je OK, dyť nová verze je tu teprve chvilku :)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#19 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 9:35

O funkcich pro skripty se jedna. Je nutno si uvedomit, ze veskere funkce, ktere pouzivaji gc.live API, musi byt Groundspeakem schvaleny.
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 10:16

Valicek1 napsal/a:
Mám ještě jeden dotaz - má GG nějaké funkce pro pluginy co se týče gc.live API? V dokumentaci jsem to nenašel, ale to je OK, dyť nová verze je tu teprve chvilku :)

Kde se dá nahlédnout do dokumentace?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama