Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#41 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 9:51

OT: což je vlastně potenciální okrádání GS, protože se uživatel nedozví, že si má koupit PM.. Kruh se uzavřel :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#42 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 9:56

Ahoj, jednak diky za nové vymyšlenosti, je to parada. A mám dotaz - v konzoli chyb se mi objeví plno chybových hlášek a "hintů" pri otevření Soubor - Export. Je to tím, že vetšina scriptů není ještě pro novou verzi GG prizpůsobena? Jen me prekvapilo, že je mezi nimi script gccz.gge.pas, ten je preci geogetí, ne? Díky
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#43 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 10:08

miki6 napsal/a:
Sobiku, zanech už konečně těch křížových výprav proti BM a zkus se raději zamyslit...:D, zrovna nad tebou Haluma píše

o omezenich bude uzivatel hodne vyrazne informovan, protoze to je podminka Groundspeaku
Pokud to uživatel BM bude mít neaktivní, nebude to moci zkusit použít a tudíž nebude informován ze strany Groundspeaku a podmínka nebude splněna.

Zkus se zamyslet ty! Já nikdy žádné křížové výpravy proti BM nevedl a nepovedu... můj návrh v tomto vlákně byl o zjednodušení, přehlednosti a ne o zamezení. Ale to ti asi bohužel nedošlo.
  • 0

#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 10:20

Tak ono by stacilo, kdyby treba k danym funkcim pribylo do zavorky "(PM)"
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 10:37

Jinak zkousim prihlaseni na GC.live, potom mi to hodi hlasku o Allow acces, kdyz kliknu, ze ano, tak to zmizi a nic se nestane. :( EDIT: aha, tak az kdyz vyberu konkretni kese a dam aktualizovat, tak se to cely zepta znova na login a potom to provede. Nejde to udelat nejak tak, aby to bylo videt, v jakym je to menu stavu?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#46 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 16:46

Vsiml jsem si, ze pri stazeni vsech logu jsou take vsechny ulozeny do databaze bez ohledu na to, kolik jich je uvedeno v nastaveni. Je to umysl nebo nedopatreni? Umel bych zduvodnit i umysl, ale nepripada mi tak uplne konzistentni s ostatnim chovanim programu, zejmena minulym importem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#47 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 19:32

S474N napsal/a:
Jinak zkousim prihlaseni na GC.live, potom mi to hodi hlasku o Allow acces, kdyz kliknu, ze ano, tak to zmizi a nic se nestane. :(

EDIT: aha, tak az kdyz vyberu konkretni kese a dam aktualizovat, tak se to cely zepta znova na login a potom to provede. Nejde to udelat nejak tak, aby to bylo videt, v jakym je to menu stavu?


Podivam se, jestli tam nemam chubu s ukladanim ziskaneho AccessTokenu.

Poznamku o 'stavu' jsem nejak nepochopil. Geoget sam pozna, jestli se snazis zavolat nejakou funkci neprihlaseny, a vyvola si sam na zacatku prihlaseni. Volba na explicitni prihlaseni je tam pro ty pripady, kdyby ti stavajici prihlaseni prestalo fungovat (API pozadavky by ti zacaly vracet nejakou chybu), nebo pokud se potrebujes prihlasit jako nekdo jiny.

Takze zobrazovat stav, jestli jsi ci nejsi prihlaseny, nema zadny vyznam. Stejne bych to nemel jak poznat, protoze nemohu tusit, jestli ulozeny AccessToken bude povazovan za platny, ci nikoliv.

A jestli mas pocit, ze by Geoget sam mel poznat chybu o neplatnem tokenu a sam rovnou predhodit prihlaseni, tak to zatim nejde rozumne zaridit. Vis proc? Protoze chyba "neplatny tokenu" a chyba "volas API prilis casto, chvili pockej" sdili stejny chybovy kod. Dobry, co? Ale pry to v nejake dalsi verzi API rozdeli. Pak to pujde lepe zautomatizovat.
  • 0

#48 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 19:34

gord napsal/a:
Vsiml jsem si, ze pri stazeni vsech logu jsou take vsechny ulozeny do databaze bez ohledu na to, kolik jich je uvedeno v nastaveni. Je to umysl nebo nedopatreni? Umel bych zduvodnit i umysl, ale nepripada mi tak uplne konzistentni s ostatnim chovanim programu, zejmena minulym importem.


Zatim jsem si rikal, ze kdyz uz nekdo chce pres API stahnout vsechny logy, tak by asi nebyl poteseny tim, kdybych mu je vsechny hned smazal. (ted se mu odmazou pri prvnim normalnim importu.)

Spis udelam nejakou volbu, mozna dalsi funkci, ktera na konci jeste vyvola ten uklid logu.
  • 0

#49 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 19:51

Jasny, v pohode. Ja jen zjistoval, proc mi najednou tak zacala kolisat velikost databaze, kdyz pred API se to nedelo.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#50 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 20:01

sobikovi napsal/a:
Jak píše Haluma, je to asi zatím zbytečný, vemte na to selský rozum. Radši at svůj čas a energii dá do nových api fíčur ;)


Při vší úctě, o gc live jsem do předvčerejška nikdy neslyšel, proto mi selský rozum říkal, že to je asi něco PM-only. :-)
  • 0

#51 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 20:14

Neboj, zatím je tam jen jedna PM-only fičurka :D Zbytek je pro všechny
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 20:29

_Tom napsal/a:
Při vší úctě, o gc live jsem do předvčerejška nikdy neslyšel, proto mi selský rozum říkal, že to je asi něco PM-only. :-)


Pak je dobre hodit oko sem: http://www.geocaching.com/live/

Pokud v prihlasovacim okne tuknes na tu gc.live ikonku, tak te to tam hodi taky.

Take bych upozornil na jednu vec, kterou je dobre si uvedomit. Zatim jen velmi malo aplikaci ma pristup k ostrym datum. Budme radi, ze Geoget je jednim z nich! Nestalo se to samosebou a neni to samozrejme. Podarilo se nevidane, Groundspeak nam vysel vstric!
  • 0

#53 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 20:37

Tak teď na ně opatrně, ať ty stavidla zase nezavřou :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#54 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 21:30

Já nevím, ale chápu to tak, že mám nastaveno, že chci uchovat posledních 5 logů, což je standardní nastavení u všech keší a importů... Pokud ale u nějaké keše vyvolám import všech logů, pak byh je tam měl mít, minimálně do dalšího standardního importu... Ale asi by se hodilo např. u svých keší uchovat všechny logy (kvůli statistikám). Takže možná nějaká volba na vyjímky uchování logů... ;)
  • 0

#55 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 21:44

Ja bych rekl, ze u vlastnich kesi je to automaticky.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#56 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 21:50

sobikovi napsal/a:

Ale asi by se hodilo např. u svých keší uchovat všechny logy (kvůli statistikám). Takže možná nějaká volba na vyjímky uchování logů... ;)


Právě jsem nainstaloval Geoget na nový počítač a divím se, proč u dvou vlastněných keší mám jen 6 nálezů ve statistikách, když na starém počítači to generuje počet správný. Jak tady čtu, je to asi tou novou verzí.

Uvedené dvě kešky jsou totiž adoptované, přičemž před adopcí jsem u nich též logoval "found it". Když spustím spamostatně Geojarry, stáhne mi všechny logy, ale Geoget pak při importu většinu z nich zase smaže (jak je vidět v přehledu po skončení importu). Zbudou tam tedy jen moje logy a pět posledních. Z toho pak vyplyne těch zmiňovaných 6 nálezů. U ostatních mých keší je počet logů v pořádku.

Bylo by možné toto nějak ošetřit? Případně, mám někde něco špatně nastaveného? Díky za radu.
  • 0

#57 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 22:38

pozna geoget, ze jsou ty adoptovany kese tvoje? jsou fialovy?
  • 0

#58 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 22:48

mikrom napsal/a:
pozna geoget, ze jsou ty adoptovany kese tvoje? jsou fialovy?

Nejsou, ale to nebyly ani v předchozí verzi / instalaci. Neukazovaly (a neukazují) se, když dám filtrovat jen moje vlastní keše.

Geojarry to ale pozná. Ten ty logy stáhne, když pustím "stáhnout vlastní keše".
  • 0

#59 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 22:51

Pajast napsal/a:

mikrom napsal/a:
pozna geoget, ze jsou ty adoptovany kese tvoje? jsou fialovy?

Nejsou, ale to nebyly ani v předchozí verzi. Neukazovaly (a neukazují) se, když dám filtrovat jen moje vlastní keše.

Já adoptovanou keš mám fialovou... je tu otázka, podle čeho GG pozná zda je keš vlastní nebo adoptovaná..
  • 0

#60 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2011 - 22:53

Sobík: A ty jsi tu adoptovanou keš měl před adopcí zalogovanou jako nalezenou?

Já jsem taky přemýšlel nad tím, jestli není problém v tom, jak je uveden autor: Pajast, adopted from Hajtra. Jenže u jedné další keše mám uvedeného spoluautora, ale keš je fitruje jako moje vlastní a je fialová. Proto si myslím, že tam je konflikt s tím, že tyhle dvě mám zároveň v nálezech.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama