Přejít na obsah


Fotka

Kačerka hledá kačera na lovení :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#41 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:10

Tož pustím comp, zaloguju na gc.cz a co moje oči nevidí.. takové zajímavé vlákno. Okamžitě mě napadl Jelca a... nemýlila jsme se. Je tu... :D Tož mohu kámošku škrtnout ze seznamu?;):D:D:D:D DATaTEAM - neboj se ho a v pátek nebo v sobotu se přidej k výpravě;)
  • 0

#42 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:20

Sedmitecka napsal/a:
Tož pustím comp, zaloguju na gc.cz a co moje oči nevidí.. takové zajímavé vlákno. Okamžitě mě napadl Jelca a... nemýlila jsme se. Je tu... :D Tož mohu kámošku škrtnout ze seznamu?;):D:D:D:D


Vzhledem k tomu že se mi z tebe nepodařilo dostat ani jak kamarádka vypadá, ani co je zač, tak co s tím no, navíc je starší než já a to je co říct :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#43 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:34

Týjo, aby(ch) se neurazila:o)) a to jsem jí chtěla vytáhnout v pátek na lov... tož to raději neeeee:D:D:D:D Jo a jinak, nějak nebyl čas na popisky:D
  • 0

#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:37

Aby se predeslo nejakym zvrhlym debatam, tak navrhuji, aby takovy Fremen udelal zakladni dotaznik, kde veskere pozadovane udaje budou a pripadne zajemkyne to proste vyplni a bude. :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:39

Holky, proč jste všechny jen z Prahy... Já hledám společnost na kešování stále, samotného mě to moc nebaví, ale u nás ve Východních Čechách se mi nějak nedaří... Že bych začal hledat trochu dál? :-) Alespoň bych si odlovil pár kešek, co ještě nemám :-)
  • 0

#46 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:41

Roman_Jaromer napsal/a:
Holky, proč jste všechny jen z Prahy... Já hledám společnost na kešování stále, samotného mě to moc nebaví, ale u nás ve Východních Čechách se mi nějak nedaří... Že bych začal hledat trochu dál? :-) Alespoň bych si odlovil pár kešek, co ještě nemám :-)


Občas se ve VČ pohybuji a taky nemám s kým lovit;)

Jo a to nejsem z Pha:D:D:D ale jsem takový blázen, že tam klidně jedu na noční geomaraton, že Jelca?:D:D:D
  • 0

#47 TerezkaZ

TerezkaZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 75 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:42

Roman_Jaromer napsal/a:
Holky, proč jste všechny jen z Prahy... Já hledám společnost na kešování stále, samotného mě to moc nebaví, ale u nás ve Východních Čechách se mi nějak nedaří... Že bych začal hledat trochu dál? :-) Alespoň bych si odlovil pár kešek, co ještě nemám :-)

myslím, že všechny ne :)
  • 0
Jsem poklad - jen mě zakopat ;)

#48 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:43

Sákryš, také hezká zrzečka se zájmem o GC a já usím pendlovat mezi Brnem a Libercem (to jako že se nedostanu do Prahy)...
  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#49 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:44

O čem že je tohle vlákno vlastně?:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#50 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:46

No a já v Praze sem a ona neodpovídá a neodpovídá :-( Asi už to vzdala :-(
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#51 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:51

Jelca napsal/a:
No a já v Praze sem a ona neodpovídá a neodpovídá :-( Asi už to vzdala :-(


Myslíš? Tak to je ovšem škoda :(
  • 0

#52 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:55

MA-FI-AN napsal/a:
O čem že je tohle vlákno vlastně?:-D


máš to v nadpisu :D
Já to nevzdala i přes to množství offtopicu:p Já se jen tak nevzdávám, to bych měla samé DNF né?:D
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#53 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 20:57

DATaTEAM napsal/a:

MA-FI-AN napsal/a:
O čem že je tohle vlákno vlastně?:-D


máš to v nadpisu :D
Já to nevzdala i přes to množství offtopicu:p Já se jen tak nevzdávám, to bych měla samé DNF né?:D


No super... holka, tohle nevzdávej ;)
  • 0

#54 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:18

Teda ja bejt zdejsima damama, tak to resim uplne jinak. Staci kdyz si zalozej listing, finalku daj na HC, daj pro jistotu fotohint do listingu aby pri dohledani v terenu kaceri omylem nelogovali nic netusici sousedku, pridaj attributy, a to nejen RGB a xx-yy-zz, ale i D/T. K tomu nejake ty ikonky, napriklad 24/7, jen v noci, stealth required (je li kacerka vdana), food nearby (ma-li uvareno), scenic view, eventualne teamwork required. Ale ono je to jedno, FTFkar stejne na atributy nema cas koukat. Revirnik schvali zda je vse dle pravidel (tedy zkontroluje obcanku) a publikuje. Do 10 minut je tam maj FTFkare a muzou si vybirat - Benjo nebo Sinuhet :D
  • 0

#55 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:20

:-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#56 zulu23

zulu23

    zulu23

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:23

No vida... "zmrtvýchvstání" DATaTEAMu :) ...tak šupšup... máš co dohánět ;)
  • 0

GeoGet, Oregon 550 + TOPO Czech PRO 2013, HTC + c:geo


#57 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:25

hm :( tak to fakt ne, až budu chtít aby mi do bytu vlezl Benjo, tak možná jo :o
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#58 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:26

zulu23 napsal/a:
No vida... "zmrtvýchvstání" DATaTEAMu :) ...tak šupšup... máš co dohánět ;)


No, já musím toho dohnat víc, než si myslíš, Luky :)) Proto hledám společnost :-)

edit: že já tě vůbec do toho zasvětila! svořila jsem geomonstrum :D :D jsem vedle tebe za lamu :D
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#59 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:32

Modrak napsal/a:
Teda ja bejt zdejsima damama, tak to resim uplne jinak.

Staci kdyz si zalozej listing, finalku daj na HC, daj pro jistotu fotohint do listingu aby pri dohledani v terenu kaceri omylem nelogovali nic netusici sousedku, pridaj attributy, a to nejen RGB a xx-yy-zz, ale i D/T. K tomu nejake ty ikonky, napriklad 24/7, jen v noci, stealth required (je li kacerka vdana), food nearby (ma-li uvareno), scenic view, eventualne teamwork required. Ale ono je to jedno, FTFkar stejne na atributy nema cas koukat. Revirnik schvali zda je vse dle pravidel (tedy zkontroluje obcanku) a publikuje. Do 10 minut je tam maj FTFkare a muzou si vybirat - Benjo nebo Sinuhet :D


Dobrý:D:D:D
Jen nevím, jestli ten výběr ze jmenovaných FTFkařů je ten správný a dostatečný:D:D:D:D
  • 0

#60 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 21:34

Prosím pány, aby se vyjádřili, jaké body mám zanést do dotazníku na spolulovkyni. Tedy krom obligátního: věk, výška, barva vlasů, barva očí, typ váhové kategorie a zda má nebo nemá vyřešenou minulost popř potomky ve vlastní péči (či si je půjčuje od ex-manžela).
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama