Přejít na obsah


Fotka

Už máte taky dost nehorázných účtů za telefon?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#41 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 14:16

Dělám to stejne jako A+T výše, postup a recept je tedy jednoduchý : prostě zavolat na operátora, že nejsem ochoten dál akceptovat takové a takové platby a klidně pohrozím odchodem. Sám mi operátor, a to dle zkušeností, takové podmínky nenabídne... a jestli se mi to příčí? Jak říká přísloví : Na hrubý pytel hrubá záplata... když se např. operátor nezdráhá účtovat více za stejnou službu starším než novým zákazníkům, já se zase nezdráhám prát se o svoje peníze. A světe div se, funguje to u všech poskytovatelů čehokoli, stačí se jen ozvat. Prostě reálné náklady operátorů mobilů, televizí atd atd jsou ve finále rovny nule nule ničemu a kdo se nechá jak "vorvat", tak to má.
  • 0

brundi
 


#42 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 15:37

Tak nejak jsem na tom stejne jako Medomys a porád se pídím po nejaké nabídce i pro nás co provolají tak 150kč měsíčně v průměru, pricemz velká cást z toho je sms a internet. Provolal bych i víc, jen me ta "daná" prehnaná cena proste irituje...
  • 0
Užívej života...

#43 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 15:40

Co založit neziskovou organizaci "Svaz českých geocacherů" a na ten nabrat u operátora XY(Z) čísel za výhodné ceny? ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#44 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 15:54

brundi napsal/a:
.... A světe div se, funguje to u všech poskytovatelů čehokoli, stačí se jen ozvat. ....


IMHO:
Rad bych to uplatnil na elektrinu, plyn, odpady, vodu, dane, skolne, atd... Nejak mi to ozyvani v techto jinych castech nejde :(
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#45 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 16:10

puczmeloun napsal/a:
Tak nejak jsem na tom stejne jako Medomys a porád se pídím po nejaké nabídce i pro nás co provolají tak 150kč měsíčně v průměru, pricemz velká cást z toho je sms a internet. Provolal bych i víc, jen me ta "daná" prehnaná cena proste irituje...

Provolate 150/mesic a pidite se po slevach :-D
Operator neni charita, operator je firma.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#46 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 16:20

To MA-FI-AN: jde o to, aby se firma chovala aslespoň podobně jako v okolních zemích - viz http://www.mobilmani...67/default.aspx
  • 0

#47 l_ucie

l_ucie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 16:31

MedoMys napsal/a:ano, je mi to jasné, že jako malá rybička nenadělám vůbec nic.

Já jsem taky malá rybička - měsíčně platím fakturu na max 300 Kč (250-300) a i přesto jsem operátorovi stála za to, aby se snažil mě udržet u sebe.
Jak už tu bylo popisováno - nechala jsem si vygenerovat kód přenositelnosti a oni se sami do druhého dne ozvali, co mi můžou nabídnout, abych zůstala.
  • 0

#48 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 17:09

akryx napsal/a:

brundi napsal/a:
.... A světe div se, funguje to u všech poskytovatelů čehokoli, stačí se jen ozvat. ....


IMHO:
Rad bych to uplatnil na elektrinu, plyn, odpady, vodu, dane, skolne, atd... Nejak mi to ozyvani v techto jinych castech nejde :(


Navazu jen na tu elektřinu...i já té se dá ušetřit jen změnou jejich tarifu komfort na basic, což dělá nejakych cca 600 ročně a obnáší to, ze veškeré věci s nimi bude člověk řešit po netu a ne na středisku... automaticky všem dávali tehdy komfort, ale kdo dnes někam chodí, ze jo... člověk holt musí dávat bacha kde všude se z něj snaží tahat peníze:(
  • 0

brundi
 


#49 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 18:08

ToRo61 napsal/a:
To MA-FI-AN: jde o to, aby se firma chovala aslespoň podobně jako v okolních zemích - viz http://www.mobilmani...67/default.aspx

nojoo, jenze to placeme ba spatnym hrobecku, napriklad cesky tmobile krvaci pro svoji nemeckou deutsche telecom, kam drtiva vetsina penez de na dividenda, nemecti operatori se tak chovat muzou (iPhony za litr, giga dat a neomezene ve vlastni siti za par supu) prave proto, ze nasadi ceny ve statech kde jim to projde. Zmrd nebi ceskej tmobile, ten je v pravde malej pan.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#50 blizek

blizek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 18:10

Ano, musím dát za pravdu předchozím pisatelům, opravdu to takhle funguje. Na konci srpna tohoto roku mi končila smlouva u T-mobile, tak jsem jim pohrozil odchodem ke konkurenci a za chvíli se mi ozval operátor a dohodli jsme se na nabídce, která se neodmítá:P Pokud někdo nadává, jak moc platí za telefon, ale nezkusí s tím nic udělat, tak bude nadávat pořád.
  • 0

#51 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 19:39

blizek napsal/a:
Ano, musím dát za pravdu předchozím pisatelům, opravdu to takhle funguje. Na konci srpna tohoto roku mi končila smlouva u T-mobile, tak jsem jim pohrozil odchodem ke konkurenci a za chvíli se mi ozval operátor a dohodli jsme se na nabídce, která se neodmítá:P Pokud někdo nadává, jak moc platí za telefon, ale nezkusí s tím nic udělat, tak bude nadávat pořád.

co si schvalne dostal za retencku?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#52 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 19:40

jinak jesi ma nekdo TM a hodla odejit, nebo mu konci smlouva, poslete SZ, kouknu mu na to ;)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#53 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 20:01

taky pridam, moji zkusenost s retencni nabidkou: mam TMO, odchazim k VF, protoze nam pro firmu (dva lidi, tri telefony) nabidli tarif za 1600, s neomezenym netem a volanim (plus minus). vygenerovan kod pro prenos cisla, tisknu zadost o prenos a jdu na prodejnu TMO - tam me vyfakuji, ze mam smlouvu a ze ji nezrusi a tak jim rikam jakou mam nabidku od konkurence a oni na to jen "hm", zadne vyhody (jako kamosovi 5000 volnejch minut u o2) se nekonaly. posilam zadost o predcasny (o necely tri mesice) ukonceni smlouvy a uvolneni cisla doporucene na zak. centrum TMO - asi po tejdnu volaji, fakuji, a nabizej mi platbu pausalu inkasem, WTF!? resim pres kamosku na HK zakladne TMO - marne, nic resim pres kamose na prodejne TMO - vola na stiznostni a nic.. takze na firme lezi smlouvy s VF ktery se podepisou v prosinci :/
  • 0

#54 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 20:45

nojo, smlouva na dobu urcitou je smlouva na dobu urcitou, tu Ti nikdo u tm predcasne nezrusi, vseobecne se to vi a predpokladam ze s tim jsi tu smlouvu i podepsal. A samozrejme Ti to mel rict i vodafone, ale vis jak, kdyz ptacka lapaji.. Hlavne di nastuduj i podminky vodafonu, protoze nejednou se stalo ze kdyz nedoslo k prenosu cisla, vodafon aktivoval s tarifama cisla uplne nova.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#55 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 21:48

Mám pocit že tento trh je fakt orient bazar. Co si člověk uhádá to má. Jen se musí trochu obrnit a snažit. Přesně jak psal A+T při pohrůžce odchodem od kyslíku šla cena internetu najednou na třetinu a rychlost přitom stoupla na dvojnásobek. Když jsem od Vodafonu odcházel do sítě VPN mohli se najednou přetrhnout v tom co vše dají a za jakou cenu. Těm jsem ale nekývnul, u VPN je jak v ráji :P.
  • 0

#56 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:02

Zajímalo by mě, co by mi nabídli, když mám Twista a nabíjím cca 4x ročně po 300. Ta cena 7Kč/min. je strašná, ale mě to tak vychází. Nevolám, pokud to není nutné, spíš volají jiní mě.
  • 0

#57 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:06

mpik napsal/a:
spíš volají jiní mě.


vyžírko :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#58 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:15

mpik napsal/a:
Zajímalo by mě, co by mi nabídli, když mám Twista a nabíjím cca 4x ročně po 300. Ta cena 7Kč/min. je strašná, ale mě to tak vychází. Nevolám, pokud to není nutné, spíš volají jiní mě.


a co bys asi chtel aby Ti nabidli:-D
dyt Ty se jim ani nevyplatis, a jeste po nich neco chtit:-D
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#59 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 22:23

Já se jich taky neptal, co mi nabídnou. A volají mi většinou ze služebních telefonů. Ale taky jen občas. Já vlastně sám od sebe telefon vůbec nepotřeboval a taky ho mnohem víc používám jako hodinky a offline hledání spojů MHD. Nebo jako kalkulačku u multin.
  • 0

#60 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 7:43

mikrom napsal/a:


Jen se neboj, nabidky budou, ale teprve az ti bude koncit smlouva. Take jsem to tak mel. Dokud mas platnou smlouvu tak hresi na to ze jim ji nevypovis.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama