Přejít na obsah


Fotka

Už máte taky dost nehorázných účtů za telefon?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#121 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:31

S474N napsal/a:
Pinokio.CZ: ja jsem snad nekde vyslovne napsal, ze je to NEJRYCHLEJSI cesta k NEJLEVNEJSIMU volani? Pokud porovnam jejich tarify s tim, co jsem napsal na prvni strance, tak se tomu ani zdaleka nepriblizuji. Navic tys primo chtel konkretni nabidky, dve si dostal a jsem si jist, ze i tyhle dve jsou levnejsi, nez za kolik vola vetsina lidi.


Kdyby jsi mluvil k veci stejne jako PRESEKA bylo by nám vsem mnohem lépe a hlavne by debata k necemu vedla. To ze házes nesmyslné nabídky, které nemuzeme vyuzít (teda, kdyz nejsem rybář nebo já nevím rodinný příslušník CD) je opravdu pomoc jak svina...
  • 0
Užívej života...

#122 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:42

puczmeloun: smir se s tim, ze vetsina VPN ma "nejakou" podminku. Ty bys byl nejradsi, kdybys nemusel zvedat ani zadek a nekdo ti donesl rovnou to, co mam ja a bez podminek, ze jo? Tak a ted zpatky na zem.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#123 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 12:03

:D Zlatej PRESEKA... Satane ty ses jak kafemlejnek...
  • 0
Užívej života...

#124 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 12:25

Pinokio.CZ napsal/a:
Satan chce hrát pravděpodobně na tu strunu, že přijdeš na rybářský svaz, budeš se tvářit, že si doposud sice lovil pouze tak kapra na Vánoce z vany, ale že si rybářský lístek určitě co nejdřív uděláš, hlavně ať tě hned přijmou. Asi bych moc nevykřikoval, že ti jde hlavně o to, aby tě vzali do své VPN volací skupiny... ;-).


Může to tak být, ale může to být právě zcela obráceně - to je totiž pro obě strany ekonomicky výhodnější: ty za nějaký členský příspěvek získáš několikanásobně vyšší úsporu na volání, oni získají ten příspěvěk a dalšího člena. Počet členů se hodí při všemožných vyjednáváních, ať už se státní sférou (třeba dotace nebo prostě jen vliv na prosazení svých zájmů) nebo i se soukromou - zrovna tyto VPN sítě.

V horolezeckém oddíle taky můžeš být člen a nemusíš mít legitku zastřešující organizace ČHS (ani žádné jiné asociace).

Lanc napsal/a:
ale musis od nich mit internet nebo s nima spolupracovat tkze je teoreticky tato nabidka otevrena lidem kolem liberce, ostatnim ne takze zase necim limitovana skupina, ale takhle to je vsude


To by se muselo ověřit, na mě ten leták dělá spíš dojem, že být "klientem" znamená jen se zaregistrovat. Z výše zmíněných důvodů by to pro ně taky bylo výhodné, když nabalí víc lidí, mohou třeba vyjednávat ještě lepší podmínky. A operátorovi je to fuk, kdo jakým "klientem", tomu jde o počet smluv.

Satan je kafemlejnek, protože ostatní jsou taky kafemlejnek. Jasně dal najevo, že za nikoho nebude hledat, co pasuje zrovna na něj, a dal dokonce nějaký příklady. Chytrému napověz...

Známý je u drah a jak jsem psal, nevolá s nimi. Nechtěl se svěřovat, ale potutelně se usmíval, že volá mnohem levněji. Je taky u hasičů a dost možná u rybářů. Ale třeba telefonuje ještě s úplně někým jiným. Možností je zřejmě dost, musí se hledat a těžko můžete oprávněně čekat od Satana, že najde každému, co je zrovna pro něho použitelné. A o té své možnosti nejen že možná nechce, ale asi ani nemá mluvit. A ani by to nemuselo být použitelné pro většinu zde přítomných.

PS: nějak se mi díky této diskuzi najednou zdá moje minuta za 2,20Kč vč. DPH jako moc :-) Tak už jsem taky něco zkusil. Uvidíme.
  • 0

#125 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 12:38

zmijovkar: o me moznosti muzu, ale zamerne nechci mluvit. Jak jsem zminil drive - ti co me znaji osobne a jsou kamaradi, tak to maji, pro zbytek je to bezpredmetne, protoze ja jim to jednoduse nezaridim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#126 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 12:46

Takže sice nerad :), ale musim se zastat satana. Dle jeho rady jsem se rozhledl v okoli a mam moznost mit vyhodny tarif behem chvilky. pausal 66,- mesicne 60 minut,60sms zdarma , volani s rodinou a cleny zdarma po provolani 1,32 za minutu 0,6 za sms plus nejakej net za horsich, ale stale vyhodnejsich podminek, nez mam ted Takže za sebe musim satanovi podekovat, ze poradil kterym smerem koukat
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#127 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:28

Lanc napsal/a:
ne ale musis od nich mit internet nebo s nima spolupracovat tkze je teoreticky tato nabidka otevrena lidem kolem liberce, ostatnim ne takze zase necim limitovana skupina, ale takhle to je vsude


V tuhle chvíli je pozastaven nábor nových zákazníků do programu GSM volání.
Zatím nemáme žádné informace kdy nebo jestli vůbec bude nábor spuštěn.

Tzn. hledám dám... (Aby jako Satan vedel, ze se ne/snazím :) a Lanc zaperlil a taky zádná rada, fakt pomoc toto téma... :D Asi napísu do parlamentu...
  • 0
Užívej života...

#128 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:28

Lanc napsal/a:
Takže sice nerad :), ale musim se zastat satana. Dle jeho rady jsem se rozhledl v okoli a mam moznost mit vyhodny tarif behem chvilky.
pausal 66,- mesicne 60 minut,60sms zdarma , volani s rodinou a cleny zdarma
po provolani 1,32 za minutu 0,6 za sms plus nejakej net za horsich, ale stale vyhodnejsich podminek, nez mam ted

Takže za sebe musim satanovi podekovat, ze poradil kterym smerem koukat


Tak že já se zastávám tady všech - hlavně těch co hledají a sdělí své výsledky ostatním, taky jsem se rozhlédnul, a mám to taky skoro zadarmo. Že se na vás ostaní vykašlu a proč vám to píšu ? No, jen abyste to věděli.... přijde vám tento přístup normální ?
  • 0

#129 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 14:06

pinokio: a co chces slyset vic? lanc se rozhledl po svem okoli, nasel znameho/kamarada/pribuzneho ......... proste nekoho, ktery ma moznost zaradit jeho mobil do firemni site s tarifem, jaky maji vyjednany oni. takhle bych to videl ja.
  • 0

#130 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 14:45

kdyz to chcete konkretne,sice vam to bude k nicemu ale budiz porozhledl jsem se po krouzcich a sdruzenich kterych jsem clenem a zjistil ze muj poskytovatelinternetu nabizi tuto moznost. dokonce na sebe muzu mit 10 simek,bohuzel jen pro rodinu by se mi jich hodilo tak 16. doufam ze to takhle staci, svuj predchozi prispevek jsem nepsal abych nekoho nastval,ale abych ukazal ze to jde
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#131 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 19:37

Nedavno vypadal nadejne projekt na www.neurra.cz . Bohuzel to tam nejak moc slavne nedopadlo, kazdopadne to ale denne sleduju a verim, ze se nejake lepsi podminky vyjednat podari.

jinak tady je treba odkaz na dalsi zvyhodneny tarif: http://www.oodpm.cz/mobilni-tarif/
  • 0

#132 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 15:53

jenom trochu souvislosti proc telefonujeme tak draze - na konci je i "navod" :-)
http://www.lupa.cz/c...-site-v-evrope/
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama