Přejít na obsah


Fotka

Už máte taky dost nehorázných účtů za telefon?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#101 blatta

blatta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 17:05

Pinokio.CZ napsal/a:

island968 napsal/a:
Ano bude, proto jsem psal o kamarádech a né náhodných pocestných. Netuším jaké máš ty kamarády ale já zatím za celé roky neměl problém.


Aha, já zapomněl... zajímavé to obzvlášť bude, až se daný telefon podaří ztratit, případně jej někdo štípne, a nový uživatel začne volat linky s tarifem "po tisícovce"... jak se pak na sebe budete koukat ? Měl jsem pocit, že zrovna nádražáci nepatří k nejlépe placeným skupinám v ČR, ale možná jsem se spletl... Nehledě na skutečnost, že v telefonním seznamu toho čísla jsi zapsaný patrně ty, a nikoliv uživatel (ten leda jako placený zápis).


Samozřejmě,že těch 6 SIM karek je evidováno na toho,kdo je zaměstnancem firmy.Takže tomu dotyčnému je i zasíláno měsíční vyúčtování a je zodpovědný za jejich placení!Na druhou stranu může kdykoliv,kteroukoliv ze SIM karet zablokovat.A taky má přístup na detailní vyúčtování od operátora.Takže ví u každé SIM karty kdo,kdy,jak dlouho,s kým atd.....A zrovna tarify od VPN Family u ČD a.s. jsou,myslím,výhodné nejvíc pro zaměstnance a ještě tak jejich rodinné příslušníky ČD a.s. a jejich dceřinných odnoží.Pro tzv.ostatní lidi to není až tak zajímavé.I když net v mobilu za 80kč měsíčně není k zahození :) Jinak tyhle nabídky má každá větší firma,která si je domluví s nějakým operátorem.Větší firma,lepší podmínky ;)
  • 0

#102 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 17:40

Pinokio.CZ napsal/a:
Já s tím nemám problém a vím že to jde vypnout, jen upozorňuji na úskalí, že když to máš vypnuté, můžeš si myslet že voláš do vlastní sítě a přitom se ta přenesené číslo k nádražákům může na vyúčtovní tvářit jako volání na pevnou linku...

Tak to asi tezko, protoze je to klasicka mobilni sit O2. Stejne tak by ti tvoji kamaradi zaplatili, pokud by sis sam prenesl cislo do O2.

Pinokio.CZ napsal/a:
Abychom se nebavili jen v teoretické rovině, není to žádná bomba, ale možná toto může být pro někoho zajímavé:

Proc v teoreticke rovine, minimalne tri konkretni provozovatele uz tu byli zmineni (CD, hasici, rybari).

blatta: presne jak rikas a jeste vetsi firma, tak podminky, jak jsem zde psal ja. :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#103 blizek

blizek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 20:39

MA-FI-AN napsal/a:

blizek napsal/a:
Ano, musím dát za pravdu předchozím pisatelům, opravdu to takhle funguje. Na konci srpna tohoto roku mi končila smlouva u T-mobile, tak jsem jim pohrozil odchodem ke konkurenci a za chvíli se mi ozval operátor a dohodli jsme se na nabídce, která se neodmítá:P Pokud někdo nadává, jak moc platí za telefon, ale nezkusí s tím nic udělat, tak bude nadávat pořád.

co si schvalne dostal za retencku?


Měl jsem tarif T80 hit a přidali mi měsíčně navíc 200 volných minut do všech sítí. Teď jsem spokojenej, tolik ani neprovolám...:)
  • 0

#104 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 20:41

Satan: souhlasím s tebou, že:

z poslaneho dopisu nic realne nedostanes a ani neusetris

Ale není ti divné, že cca sto km od Prahy (pozor, nejsem Pražák, jen tu bydlím :-)) jakýmkoliv světovým směrem, je základní cenová nabídka o dost jiná než u nás?

Asi jsem naivka, ale myslím si, že pár stovek mailů by možná situaci aspoň trochu rozvířilo. To myslím i koresponduje i s tvou výzvou k nějaké aktivitě:

to je preci typicky ceske... nekde vysedavat a nadavat, nez se zvednout a neco pro to udelat.

Společná koordinovaná akce se nevylučuje s osobním vyjednáváním v případě vlastní smlouvy.
  • 0

#105 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 1:24

Původně jsem se tu strašně rozepsal, ale na základě nějakých reakcí to zkrátím ... Prostě jen můj názor je, že psát někam maily nemá moc smysl.
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#106 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 8:27

S474N napsal/a:

Proc v teoreticke rovine, minimalne tri konkretni provozovatele uz tu byli zmineni (CD, hasici, rybari).


Protože nabídka co jsem uvedl je narozdíl od těch předchozích teoretických otevřená všem, nemusíš přitom složit rybářské zkoušky a platit každý rok rybářský lístek, nemusíš být dobrovolný hasič, ba ani ajznboňák.
  • 0

#107 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 9:18

Projel jsem to teda velmi rychle, ale nic tady o rybarskych zkouskach nevidim:
http://www.mrsbrno.c...id=12&Itemid=16
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#108 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 9:25

S474N: "2. splnění podmínek dle § 6, odst. 5", druhý odstavec. edit: Přesněji je to podmínka pro udělení povolenky a povolenka je 3. podmínkou členství
  • 0

#109 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 9:40

pepa.z.pocernic: a v paragrafu 6, odstavci 5 se pise CO o nejakych "rybarskych zkouskach"? ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#110 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 9:47

Pinokio.CZ napsal/a:

S474N napsal/a:

Proc v teoreticke rovine, minimalne tri konkretni provozovatele uz tu byli zmineni (CD, hasici, rybari).


Protože nabídka co jsem uvedl je narozdíl od těch předchozích teoretických otevřená všem, nemusíš přitom složit rybářské zkoušky a platit každý rok rybářský lístek, nemusíš být dobrovolný hasič, ba ani ajznboňák.

ne ale musis od nich mit internet nebo s nima spolupracovat tkze je teoreticky tato nabidka otevrena lidem kolem liberce, ostatnim ne takze zase necim limitovana skupina, ale takhle to je vsude
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#111 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 9:47

S474N napsal/a:
pepa.z.pocernic: a v paragrafu 6, odstavci 5 se pise CO o nejakych "rybarskych zkouskach"? ;)


Satane, moc dobře víš jak to bylo myšleno, nemá smysl chytat za slova,

K získání povolenky je nutno předložit:

- platný rybářský lístek
- splnění podmínek dle § 6, odst. 5, Stanov MRS

Rybářský lístek vydává obecní úřad obce s rozšířenou působností dle místa trvalého pobytu žadatele na základě předložení „Osvědčení o získání kvalifikace pro vydání prvního rybářského lístku“, nebo na základě předložení dříve vydaného rybářského lístku.
„Osvědčení o získání kvalifikace pro vydání prvního rybářského lístku“ vydávají, po úspěšném prokázání základních znalostí (složení testu) z oblasti rybářství, biologie ryb, právních předpisů upravujících lov ryb, právnické osoby pověřené ministerstvem zemědělství k ověřování znalostí žadatelů pro vydání prvního rybářského lístku, tj. místní organizace MRS nebo Oddělení rybářství a hydrobiologie Mendelovy univerzity v Brně.

Pokud toto je podle tebe normální nejrychlejší cesta k nejlevnějšímu volání, tak pěkně děkuji. To raději přepošlu ten dopis s požadavkem na ministerstvo, zabere mi to minutu času a dočkáme se třeba jednou všichni....
  • 0

#112 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:06

Pinokio.CZ: ja jsem snad nekde vyslovne napsal, ze je to NEJRYCHLEJSI cesta k NEJLEVNEJSIMU volani? Pokud porovnam jejich tarify s tim, co jsem napsal na prvni strance, tak se tomu ani zdaleka nepriblizuji. Navic tys primo chtel konkretni nabidky, dve si dostal a jsem si jist, ze i tyhle dve jsou levnejsi, nez za kolik vola vetsina lidi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#113 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:11

S474N napsal/a:
Pinokio.CZ: ja jsem snad nekde vyslovne napsal, ze je to NEJRYCHLEJSI cesta k NEJLEVNEJSIMU volani? Pokud porovnam jejich tarify s tim, co jsem napsal na prvni strance, tak se tomu ani zdaleka nepriblizuji. Navic tys primo chtel konkretni nabidky, dve si dostal a jsem si jist, ze i tyhle dve jsou levnejsi, nez za kolik vola vetsina lidi.


Ne, ale dle Tvých vyjádření v diskusi to neustále vypadá, že stačí chvíli hledat na netu, a hned voláš skoro zadarmo. ;)
  • 0

#114 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:17

S474N napsal/a:
pepa.z.pocernic: a v paragrafu 6, odstavci 5 se pise CO o nejakych "rybarskych zkouskach"? ;)

Tak pokud chceš slovíčkařit, tak "rybářské zkoušky" tam opravdu nepíšou. Místo toho tam je " po úspěšném prokázání základních znalostí (složení testu) z oblasti rybářství, biologie ryb, právních předpisů upravujících lov ryb"
  • 0

#115 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:27

Pánové, pánové ... už se tu zase škorpíte:);) Chtěl bych poděkovat všem (tj. i Satanovi :)) za dosavadní praktické náměty a zkušenosti. Ale stejně... hromadná akce/protest se přeci jen někdy ujme - vzpomeňte např. (kdo může) na rok 1989. I když... některé věci se trochu pak nevyvedly :(
  • 0

#116 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:43

Pinokio.CZ: mozna se budes divit, ale opravdu je to tak jednoduche.

pepa.z.pocernic: tak to se asi kazdy divame do jineho dokumentu, protoze ja to tady teda nevidim (prolink primo z te predchozi URL):
http://www.mrsbrno.c...&id=3&Itemid=24
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#117 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:17

S474N napsal/a:
Pinokio.CZ: mozna se budes divit, ale opravdu je to tak jednoduche.


Promiň, ale meleš pořád tu svou jak kolovrátek... už mě tato bezvýsledná debata nebaví.
  • 0

#118 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:17

S474N, je to na té stránce co si odkazoval že tam nic o zkouškách není.
http://www.mrsbrno.c...id=12&Itemid=16
  • 0

#119 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:23

pepa.z.pocernic napsal/a:
S474N, je to na té stránce co si odkazoval že tam nic o zkouškách není.
http://www.mrsbrno.c...id=12&Itemid=16


Satan chce hrát pravděpodobně na tu strunu, že přijdeš na rybářský svaz, budeš se tvářit, že si doposud sice lovil pouze tak kapra na Vánoce z vany, ale že si rybářský lístek určitě co nejdřív uděláš, hlavně ať tě hned přijmou. Asi bych moc nevykřikoval, že ti jde hlavně o to, aby tě vzali do své VPN volací skupiny... ;-).
  • 0

#120 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 11:23

Pinokio.CZ: stejne jako ty meles tu svou. Jenom s tim rozdilem, ze ja volam za jinych podminek, nez ty. :D:D pepa.z.pocernic: ono aby asi chtelo zjistit, jestli v realu se nestaci stat clenem bez povolenky. Coz je jeden telefonat nebo email.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama