Přejít na obsah


Fotka

Logování vlastního WM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 9:55

Jak nahlížíte na log "visited" u vlastního WM? Je to pravidly zakázáno? Narazil jsem na to u jednoho zkušeného waymarkera ve Španělsku. Je to určitě hlavně o bodech, současně ale vidím jednu praktickou výhodu: všechna navštívená místa z určité kategorie má člověk pohromadě, bez ohledu na to, jestli WM sám založil, nebo ho někdo předešel.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:01

Zakazany to neni, ale me osobne to prijde tak uchylny, jako logovat si FI na vlastnich kesich.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:32

S474N napsal/a:
Zakazany to neni, ale me osobne to prijde tak uchylny, jako logovat si FI na vlastnich kesich.

Já tam rozdíl vidím. Keše se hledají (vlastní hledat nemusíš :)), waymarky se týkají místa, které navštívíš. Proč by sis nemohl jako navštívené zalogovat nějaké místo jen proto, žes ten WM sám vytvořil?
Podotýkám, že zatím jsem nic takového nedělal.
  • 0

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:36

hrabosata: vsak pisu, ze to zakazane neni. Jenom me osobne to prijde naprosto absurdni. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:40

S474N napsal/a:
hrabosata: vsak pisu, ze to zakazane neni. Jenom me osobne to prijde naprosto absurdni. ;)

O.k., jasně ;)
  • 0

#6 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:43

hrabosata: no kdysi davno kolem toho byly po wm forech nejaky dohady. pravidla nic nezakazuji. logovani vlastnich wm se zduvodnovalo tim, ze pry nejde o body, ale o vyfiltrovani vlastnich wm - tehdy nejak jeste neslo odfiltrovat vlastni - jen navstivene x nenavstivene. vzhledem k odlisne filozofii wm a gc se to pak dale zduvodnovalo i tim, ze je to zaznamenana navsteva mista - lhostejno jestli vlastniho nebo ciziho. takze si vyber, nikde to nikdo neupravuje a o ty body jde samozrejme taky :).
  • 0

#7 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 10:59

V kategorii Sundials to je takto:

A photo of the sundial is required prior to waymark approval. Prefer photos without GPS when creating a waymark. You can show GPS in photo when logging a visit to a waymark. (You can therefore log visits to your own created waymarks)

Na další jsem zatím nenarazil.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#8 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 11:16

To se vseobecne uznava jako normalni, tak to nebyva u kategorii explicitne zmineno, jen obcas to vyplyne z dodatecnych instrukci - treba u WW II Memorials je, ze pri zalozeni mas poridit fotku bez GPS, a fotku s GPS si mas nechat pro navstevu. Ja obecne navstevuju malo, ale kdybych zakladal WM a logoval na nem navstevu, tak do popisu napisu obecne info a do logu dojmy z konkretni navstevy.
  • 0

#9 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 12:20

Tak mě napadá jistá parafráze: Je dobré svůj WM navštívit, protože nikdo jiný to za vás neudělá! :)
  • 0

#10 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 12:29

Velicenstvo napsal/a:
Tak mě napadá jistá parafráze: Je dobré svůj WM navštívit, protože nikdo jiný to za vás neudělá! :)

Problém je v tom, že to vypadá docela blbě :) Teda když je tam jen jedna návštěva a to ownerova ...
  • 0

#11 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 12:44

Veličenstvo moudře píše, jiný způsob, kterak se zbavit bezútěšného NEVER asi není. Tedy ještě můžu logovat návštěvy pod geonickem, ale takové rozdvojení je ještě absurdnější než samovizita.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#12 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 13:00

Byť WM téměř nehraju, tak v tom osobně nevidím problém. Pokud owner založí WM v kategorii, která se třeba těžko shání (napadá mě například u nás např. Painted mailboxes či cokoliv jiného), tak bude jediný v okolí komu bude chybět políčko v tabulce. Skoro bych řekl, že si to "zaslouží", když už s tím "problémem" něco udělá. Just my 2 ¢.
  • 0

#13 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 13:09

PaWcz napsal/a:
Veličenstvo moudře píše, jiný způsob, kterak se zbavit bezútěšného NEVER asi není. ...

no jestli te to NEVER hodne zere, tak staci postnout komentar: (link).
A muzes ho pak i smazat, "last visited" se neupdatuje: (link).
  • 0

#14 Velicenstvo

Velicenstvo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 14:25

Však to byl jen vtip. Zatim jsem poslal pár WM a "navštěvovat" je nehodlám (třeba to někdy někdo udělá). Přijde mi to jako takové zdvojení, navíc ta tabulka tam je i kombinovaná. Ale je to každého věc.
  • 0

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 15:07

BellaUH napsal/a:
V kategorii Sundials to je takto:

A photo of the sundial is required prior to waymark approval. Prefer photos without GPS when creating a waymark. You can show GPS in photo when logging a visit to a waymark. (You can therefore log visits to your own created waymarks)

Na další jsem zatím nenarazil.


U těch slunečních hodin jsem si toho nějak nevšimnul - hned to napravím :o
Znám tohle upozornění u "Fountains", kde to používám...

Instructions for Visiting a Waymark in this Category:Only one log per location per person (meaning multiple visits -> multiple logged visits -> OK!). You should log your own waymarked fountains as well. After all, you did in fact visit the area to which you marked to way.


  • 0

#16 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2011 - 15:34

Věděl jsem, že jsem to ještě někde zahlédl. Static Aircraft Displays.

After you have done all of this please log your visit, you deserve it.

Už jsem jeden vyrobil, ale nezapsal se. Když je ta tabulka kombinovaná, jak píše Veličenstvo.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#17 Rikitan

Rikitan

    Rikitan

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 23:31

Vlastné waymarky si zalogujem ako visited pri opakovanej návšteve. Vždy ale počkám na FTV niekoho iného B) Vo waymarkingu je skôr dôraz na zakladanie, visited čísla sú len doplnkové.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama