Přejít na obsah


Fotka

Pravidelná hospoda pro kačery v Praze!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#21 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:08

A nejhorsi nejsou trpaslici ale zensky. Ty jsou schopny si zapalit kdykoli (kdo by odmitl souhlas dame) a pak ani nekourej, ale bud tou cigaretou mavej ve vzduchu nebo ji nechaj vydymat v popelniku . To bych vrazdil :@a
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#22 ocnibulva

ocnibulva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:14

Dobesch napsal/a:
S nekolika kamarady sme si kuraky rozdelili na KURAKY a VYHULENCE........


Jo to delal z oblibou jeden muj znamej. Od ty doby co kouri elektronickou cigaretu mi v hospode nevadi. :) Kdysi jsem kouril a kdyz prede mnou nekdo sedel u stolu vyfukoval jsem to nad jejich hlavy. Ale kdyz mi to nekdo foukne rovnou do obliceje to je na pest.
  • 0

#23 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 13:18

VYHULENEC - NEKUŘÁK si pak sedne do auta a pěkně vosolí čistej kyslík VŠEM:o:D
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#24 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 14:45

Super, takze kdo je kurak a kdo nekurak uz vime. A do ty hospody ve stredu teda prijde KDO?
  • 0

#25 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 14:58

Slanecek: no modli se, aby KURACI a ne VYHULENCI B):D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#26 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 15:37

Škoda, že tam netočí Pivo, ale jen plzeň... :-( Aspoň, že mají Birell, jako nouzová náhrada Piva to stačí :-)
  • 0

#27 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 18:53

:-D vsimnete si, ze kdyz zadate do googlu HookBar, tak uz na prvni strance je tahle diskuze pod nazvem Pravidelná hospoda pro kačery..., tzn, ze to je skoro oficialni. Cesta tam mi zabere asi 30min, tak se mozna nekdy stavim. A koukam, ze maj i Gambace aspon. Vite nekdo za kolik?
  • 0

#28 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 18:59

Fňuk.. takže nějaká setkání nekuřáků opět zvadla na tom, že nekuřáci to budou těm kouřícím tolerovat, ale kouřící se neomezí na těch pár hodin. Bleh. a fuj. A to je nejspíše důvod, proč to jinak než jako v Irsku nepůjde. Já se tak moc těším až to zatrhnou a já su budu moci dát pivo v hospě beze smradu, až přijedu z hraní domu a nebudou mne pálit oči, až si do hospy budu moci vzít normáln oblečení a ne to, kterého mi nebude líto vyhodit. Uf a ještě uf.... Tento postesk zde je svou formulací oftopic a není určen k flame. Spíše se takto snažím povbudit někoho, kdo by třeba .. třebaaa.... třeba měl chuť do pořádání něčeho beze smradu. (já to být nemohu - nejsem tak úplně pánem svého času.)
  • 0

#29 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 19:01

Vsara napsal/a:
Fňuk.. takže nějaká setkání nekuřáků opět zvadla na tom, že nekuřáci to budou těm kouřícím tolerovat, ale kouřící se neomezí na těch pár hodin. Bleh. a fuj. A to je nejspíše důvod, proč to jinak než jako v Irsku nepůjde. Já se tak moc těším až to zatrhnou a já su budu moci dát pivo v hospě beze smradu, až přijedu z hraní domu a nebudou mne pálit oči, až si do hospy budu moci vzít normáln oblečení a ne to, kterého mi nebude líto vyhodit.
Uf a ještě uf....
Tento postesk zde je svou formulací oftopic a není určen k flame. Spíše se takto snažím povbudit někoho, kdo by třeba .. třebaaa.... třeba měl chuť do pořádání něčeho beze smradu. (já to být nemohu - nejsem tak úplně pánem svého času.)


;) a já zase nejsu z Pha:D:D:D
  • 0

#30 Krakono

Krakono

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 19:06

Vsara napsal/a:
Fňuk.. takže nějaká setkání nekuřáků opět zvadla na tom, že nekuřáci to budou těm kouřícím tolerovat, ale kouřící se neomezí na těch pár hodin. Bleh. a fuj. A to je nejspíše důvod, proč to jinak než jako v Irsku nepůjde. Já se tak moc těším až to zatrhnou a já su budu moci dát pivo v hospě beze smradu, až přijedu z hraní domu a nebudou mne pálit oči, až si do hospy budu moci vzít normáln oblečení a ne to, kterého mi nebude líto vyhodit.
Uf a ještě uf....
Tento postesk zde je svou formulací oftopic a není určen k flame. Spíše se takto snažím povbudit někoho, kdo by třeba .. třebaaa.... třeba měl chuť do pořádání něčeho beze smradu. (já to být nemohu - nejsem tak úplně pánem svého času.)


Naprosto souhláasím. Sice nemám nic proti kuřákům, ale ten smrad na oblečení je opravdu fuj, nebo když se vejde do hospody nebo restaurace, která je kuřácká, tak se tam mnohdy nedá vidět na krok kvůli tomu kouři.
  • 0

#31 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 19:10

Také nejsem pražák a v možných zařízeních se neorientuju což mi ještě ztěžuje fakt že jsem nekuřák, abstinent a často v mi v pracovní dny drnčí budík ve 4:30. Každopádně chápu argumenty "obou stran" a taky chápu že pokud to takhle půjde dál tak se z myšlenky na bezbodový občasný sraz stane vášnivá debata příznivců a odpůrců hořících trubek. Pak to nevidím jináč než hezky na střídačku, jednou se zapřou příznivci podruhé odpůrci. Neb ač patříme do jednoho nebo druhého tábora tak to hlavní "téma" máme všici společné. Případně to přes necháme u ledu a do jara se třeba najde nějaká všeobecně přijatelná, dostatečně větraná zahrádka...
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#32 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 19:36

sic nekourim, ale zvyk jsem si naten smrad natolik, ze me to vetsinou i potesi, kdyz se dostanu do poradne zasmradeny hospody :-). neni tu nekdo kdo by vyrazil uz zitra, nebo v sobotu do hospody? nemusi to byt RedHook, ale treba Jamajka (24Kc) na Andelu, nebo U Ampezonu kousek od Narodky (25kc). zadna zlejvacka, ale tak do pulnoci, aby se dalsi den dal jeste plne vyuzit. prece jen v tydnu to neni nejlepsi
  • 0

#33 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 20:24

irillee napsal/a:
Také nejsem pražák a v možných zařízeních se neorientuju což mi ještě ztěžuje fakt že jsem nekuřák, abstinent a často v mi v pracovní dny drnčí budík ve 4:30.
Každopádně chápu argumenty "obou stran" a taky chápu že pokud to takhle půjde dál tak se z myšlenky na bezbodový občasný sraz stane vášnivá debata příznivců a odpůrců hořících trubek.
Pak to nevidím jináč než hezky na střídačku, jednou se zapřou příznivci podruhé odpůrci. Neb ač patříme do jednoho nebo druhého tábora tak to hlavní "téma" máme všici společné.
Případně to přes necháme u ledu a do jara se třeba najde nějaká všeobecně přijatelná, dostatečně větraná zahrádka...


Navrhuji Zahradku na Pate mete nebo jak se to ted jmenuje :) a nemame to daleko.

Pro ostatni k piti polopivo -- BERNARD a zahradka je velka dost

Jinak bych taky sel nekam kde maji PIVO (v centru treba Kulovy blesk, ci U Vodoucha , nebo radlicky Princ Miloslav a nejradsi Zly casy, ale myslim ze priznivci velkopivovarnicke produkce vyhraji :(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#34 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 20:31

anebo muzem pokazde jinde (coz sice trochu odporuje puvodni myslence), ale pokud by se chodilo pravidelne, vzdy by se ohlasilo misto a datum konani, tak by to mohlo byt pekne. prece jen poznat vsechny hospody prazske neni uplne nemozny cil :-)
  • 0

#35 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:02

Až se dohodnete konečně na nějaké hospodě, tak bych možná i zašel, přece jen člověk rád pozná další stejně praštěné B) Co se týče pravidelnosti a výběru hospod, nenapadlo někoho to udělat jako event. Založit listing s tím, že se bude na každou další akci "recyklovat". Tj. po konání akce se disabluje, až bude vybrána další hospoda a termín, tak se "event" přesune a enabluje. Mělo by to výhodu v tom, že by ikonka byla vidět na mapě, chodilo by to v notifikacích (publikace a pak enable) a tak by určitě dorazili i ti, kteří nečtou toto forum. Něco podobného už jsem viděl u několika eventů. Poprvé se člověk zaloguje jako "attended" a pak při další návštěvě jen "write note" logy. Nechte si to projít hlavou...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#36 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:13

weri napsal/a:
Co se týče pravidelnosti a výběru hospod, nenapadlo někoho to udělat jako event. Založit listing s tím, že se bude na každou další akci "recyklovat". Tj. po konání akce se disabluje, až bude vybrána další hospoda a termín, tak se "event" přesune a enabluje. Mělo by to výhodu v tom, že by ikonka byla vidět na mapě, chodilo by to v notifikacích (publikace a pak enable) a tak by určitě dorazili i ti, kteří nečtou toto forum.

Jo, takhle puvodne fungovalo Prazske Geopivo. Akorat od te doby, co nejde libovolne updatovat souradnice, tak je treba s kazdym posunem otravovat reviewera - leda by se hospoda posouvala po 160 metrech :)
Zase kdyz to bude neoficialni event bez bodu, tak tam treba nebude taklovy naval a nebude treba vyhlasovat stop stav.
  • 0

#37 Alexanderovic

Alexanderovic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:33

event ne. to tam pak zas polezou jen ti postizeny za bodem, kterym pivo ani nechutna
  • 0

#38 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:43

[quote]Dobesch napsal/a:


Navrhuji Zahradku na Pate mete nebo jak se to ted jmenuje :) a nemame to daleko.

Tož jako myslím, že to by pro nás bylo přijatelný, pak rovnou do práce :-)) Navíc minimálně Weri to tam má kousek, totéž PK500. I když nevím, nevím jestli by ode mě tohle byl chytrý tah :-)) Abych pak nemusela dát výpověď :-)) A rovnou tam můžeme posezení spojit s Citem až dobouchají ty okna u nás :-))
A navíc by se pak někdo třeba nechal i ukecat na Zaklínače (v pondělí padl další pokus a zase nic, už to tam radši nepíšu :-))
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#39 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 21:49

Kdyz uz pivo tak jedine bud Pivovarsky klub nebo jeste lepe Zubaty pas, oddog ve vrsovicich... nekuracke, anglicek a zahranicni specialy (kam se hrabe aliance piv), ovsem ponekud drazsi... tam jsem uz docela stamgast... a srazy by se mi tam libily...
  • 0

#40 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 3:18

Přátelé kamarádi, jak jsem již psal, obecně je tu tendence řešit kdo by kam šel, ale skutek tak nějak utek. Proto jsem prostě stanovil termín, místo a uvidíme. Kdo přijde, nechť pak diskutuje o tom kde se sejdem příště, ale příspěvky typu "jsem pro organizaci v nekuřácké hospodě, ale já to organizovat nemohu" jsou značně OT. Všem se zavděčit nejde a proto nebudu hejbat ani s termínem, ani s místem atd. Prostě kdo chce přijďte, kdo nechce nechoďte, jak prosté ...
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama