Přejít na obsah


Fotka

Pravidelná hospoda pro kačery v Praze!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#41 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 6:52

irillee napsal/a:
A navíc by se pak někdo třeba nechal i ukecat na Zaklínače (v pondělí padl další pokus a zase nic, už to tam radši nepíšu :-))


Já bych se nechal ukecat na Zaklínače i bez posezení v hospůdce. Mám odehráto, tak víc co a jak, navíc na moji mašině (O550) to funguje bez problémů a klidně si to projdu znovu.

Co se týče hospody, tak se uvidí v úterý/středu, kam se vlastně bude vyrážet... i když návrh na začátku vlákna se mi celkem líbí, nemám to tak daleko :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#42 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 8:33

irillee: navrhujes aby se udelalo prvni WOWITO -- windows out - windows in - trash out ...no nevim zvazim :) predpokladam ze termin je denne od 22.10. do 6.11. :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#43 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 8:35

weri napsal/a:

irillee napsal/a:
A navíc by se pak někdo třeba nechal i ukecat na Zaklínače (v pondělí padl další pokus a zase nic, už to tam radši nepíšu :-))


Já bych se nechal ukecat na Zaklínače i bez posezení v hospůdce. Mám odehráto, tak víc co a jak, navíc na moji mašině (O550) to funguje bez problémů a klidně si to projdu znovu.

Co se týče hospody, tak se uvidí v úterý/středu, kam se vlastně bude vyrážet... i když návrh na začátku vlákna se mi celkem líbí, nemám to tak daleko :)


Jam ma taky opdehrano, ale Irillee se dostala do mist ve hre kam ja sem nezavital :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#44 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 10:29

Wow.. o jakého Zaklínače jde?:o
  • 0

#45 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 11:27

Sedmitecka napsal/a:
Wow.. o jakého Zaklínače jde?:o


Nejde o zadneho Carymaryfuka ale o GC31YK6 takze o TOHO Zaklinace ... i kdyz ...... aosobne sem cekal inspiraci sagou
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#46 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 12:22

Dobesch napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
Wow.. o jakého Zaklínače jde?:o


Nejde o zadneho Carymaryfuka ale o GC31YK6 takze o TOHO Zaklinace ... i kdyz ...... aosobne sem cekal inspiraci sagou


No proto se na NĚJ ptám:D Zaklínače já ráda;)
Nedávno jsem složila Leovu zkoušku v Kaer Morhenu... Že bych se pustila i do tohoto?:D
  • 0

#47 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 13:01

Sedmitecka napsal/a:

Dobesch napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
Wow.. o jakého Zaklínače jde?:o


Nejde o zadneho Carymaryfuka ale o GC31YK6 takze o TOHO Zaklinace ... i kdyz ...... aosobne sem cekal inspiraci sagou


No proto se na NĚJ ptám:D Zaklínače já ráda;)
Nedávno jsem složila Leovu zkoušku v Kaer Morhenu... Že bych se pustila i do tohoto?:D


Nezdá se vám, že je občas tohle forum pěkně na pytel. Začalo se tu řešit, do které hospody se bude chodit a už tu jsme u organizování odlovu wiga :D

Ale abych nebyl moc OT, co takhle nakoupit lahváče a sednout si na 3 hodiny na wigo Líný kačer ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#48 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 13:25

weri napsal/a:

Ale abych nebyl moc OT, co takhle nakoupit lahváče a sednout si na 3 hodiny na wigo Líný kačer ;)


Konečně konstruktivní návrh. Na rozdíl od té kuřácké, nebo přesněji vyhulenecké hospody by se mi to líbilo. Vzhledem k panujícím teplotám by se už ani nemuselo řešit chlazení. :)
  • 0
Vložený obrázek

#49 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 13:32

Furt platí, že já budu sedět v RedHooku :-) Ale jindy bych s tou kuželkou na wigu líný kačer klidně poseděl :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#50 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 14:01

weri napsal/a:

Nezdá se vám, že je občas tohle forum pěkně na pytel. Začalo se tu řešit, do které hospody se bude chodit a už tu jsme u organizování odlovu wiga :D

Ale abych nebyl moc OT, co takhle nakoupit lahváče a sednout si na 3 hodiny na wigo Líný kačer ;)


Sory za OT...
Ale toho línýho kačera bych taky dala.. jen sedět tři hoďky v tomhle počasí??? Tož jeden by mohl sedět a hlídat PDA, garminy a mobily a ostatní by mohli běhat okolo a střídalo by se:D:D:D
  • 0

#51 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 17:28

Jo, Zaklínač mi dává kapky :-)) Jednou mi na zóně stály babky s hafama tudíž jsem babky i zónu obešla a už nenašla, vrátit se nešlo a jinde jsem na ní nenatrefila :-) Tak jsem to nahodila a obešla znova a jelikož babky stále probíraly něco podstatného tak jsem skončila opět na mrtvém bodě :-) Potřetí už hurá, zóna se našla, nalítala jsem tam pořádný kus a skončila na terénu 4, který jsem odmítla akceptovat :-) Prý jsem mizerný zaklínač. Nu což řekla jsem si, dám to znovu, vzpomínám na Dobeschův popis cesty a jak to dopadlo? Zase jsem špatný zaklínač, stojím před terénem čtyři v hustém dešti, promoklá v podstatě naskz a zvažuju jestli to mám zapotřebí :-)) Do zón se už trefuju s přehledem bez gpsky a ve své podstatě mi přijde škoda, že to kopec lidí projde hnedka napoprvé, jelikož neví jak je tohle wigo promyšlené. Skýtá spoustu variant o kterých ve své podstatě ví asi jen autoři a já :-) I když oni mají pořád ještě malou výhodu v tom, že vědí kde je finálka :-)) Ale já na to jednou taky přijdu:-) weri - taky vím co a jak krom toho jak se vyhnout té čtyřce :-) Dobesch - WOWITO je přesný:-)) Co se týče termínu to má teď v rukou firma, osobně budu považovat za malý zázrak když to klapne tak jak to "vrchnost" nalinkovala... Co se týče Líného kačera - nápad výborný, to by čekačka utekla parádně, jen by to chtělo vychytat někdy teď dokud jsou ještě plusové hodnoty na teploměru :-) No a aby to tedy nebylo úplně OT tak tu středu zvažuji, ale neumím odhadnout jak to dopadne. Asi by nebylo od věci najít ve vláknu kde to vlastně je:-)
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#52 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 18:50

irillee napsal/a:
Asi by nebylo od věci najít ve vláknu kde to vlastně je:-)


Prazskeho povstani. Red Hook.
  • 0

#53 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 19:03

Nad Linym kacerem je preci hospoda ..tak co resite. Pravda, ze je trosku mimo rozumne cennove relace, ale na stridacku by to lso . A staci jen jedna navigace, ktera se bude predavat ...nakonec vam 10 minut pred koncem stejne odejde ze zony i kdyz bude lezet na fleku.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#54 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2011 - 19:05

Jj, díky, už jsem hodila souřadníky do map... No na trase to mám, jen bych uvítala nějakou dřívější hodinu...
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#55 Pitris

Pitris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 7:20

Jelca napsal/a:
Ahoj, Smrk mě svým příspěvkem vyprovokoval k tomu, že jsme se rozhodl vytyčit pravidelný termín a místo kde bude vždy někdo z kačerů sedět a pít pivo... Hospoda je dobře dostupná MHD (metro, tramvaj, noční tramvaj, noční autobus, ceny jsou mírné a obsluha roztomilá ....) Poprvé se můžeme sejít 19.10.2011 ....

Takže každou středu v 19:00 budu v restauraci Red Hook
N 50° 3.4399', E 14° 26.0955'

Restaurace je kuřácká a bude se tam pít pivo a kouřit, takže prosím abstinenty a nekuřáky aby nechodili, nebo jen na vlastní nebezpečí!

Schválně zda někdo přijde :-)


Pokud to vyjde, velice rád přijdu. Dáme cigáro a pivo, jedno, dvě, tři...dvě...
Ahoj Pitris
  • 0
Ahoj Pitris

#56 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 8:02

To mne docela zaujalo, mám to i blízko, takže pokud mi do toho nic nevlítne, tak dorazím.
  • 0
Takos

#57 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 12:28

Včera říkalo pár dalších lidí že přijde na cígo a škopek. osobně se pokusím tam být na 18:00 ale neslybuji, mám před tím poradu. Rezervace bude na jméno p. Kačer :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#58 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 19:09

tak me doslo ..neni tto ta hospoda, kde maji nejake ty Americke specialitky a ma tvar nudle vepredu a 4 stoly vzadu ???? mam obavu ze pri poctu 50 kaceru praskne ve svech:(
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#59 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 23:12

Je tam schopen být někdo i dřív? cca kolem 17:30 - 18:00?
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#60 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 520 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 23:30

Prima napad i misto, budu se snazit tak nejak kolem 19 hod prijit.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama