Přejít na obsah


Fotka

Turistické známky čekají...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#21 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 20:58

Hmm, tak u mě mám velký problém... Stále to hází chybu: "500 - Internal server error. There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed" Díval jsem se, že mi to ukazuje vpravo nahoře "you are not logged in. [log in]", ale když dám přihlášení, opět mi to hodí tu samou hlášku... Přitom je přítomný i odkaz "My Waymarks" který mi ukáže stránku "Search Criteria: Roman_Jaromer's Waymarks" ale pod tím zároveň hlášku "You must log in to view your waymarks." Podotýkám, cookies povolené mám, dal jsem "Remember me (requires cookies)", ale stejně mě server nepřihlásí... Zkoušel jsem to v Google Chrome i v IE 9...
  • 0

#22 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2011 - 22:20

Forsyte napsal/a:
super, bezva kategorie. nejasnosti vychytame za pochodu :o) proc je u cestiny pouzita znacka CS a nikoli CZ?


Protože norma je celosvětově jasná

http://cs.wikipedia.org/wiki/ISO_639-1
  • 0

#23 Forsyte

Forsyte

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 5:42

jj, to je pravda. 639-2 pouziva podle me srozumitelnejsi cze. nechci do toho nijak stourat, je to opravdu vyborne pripraveny. jenom bych v ceskem odkazu Ceska republika opravil to velke R ;)
  • 0

#24 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 7:12

Forsyte napsal/a:
jj, to je pravda. 639-2 pouziva podle me srozumitelnejsi cze.


POdívej se ještě jednou, v 639-2 je opravdu guláš, pro jeden jazyk (čeština je mezi nimi) tam bývá i více možných zkratek.

A to CS je v počítačích naprosto běžné, stačí když se podíváš co máš na obrazovce v takovém čtverečku vpravo dole jako označení české klábosnice - máš tam CS. Když budeš svému prohlížeči definovat jazyk stránek který má upřednostňovat, tak taky tam bude CS a ne stát CZ.
  • 0

#25 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 18:09

PaWcz napsal/a:
Ani nevíš, jak se těším, až budeme shánět oslíka a hnát ho na Soumarský most :)


Jste si nás měli fotit při povodních, když jsme zdrhali před vodou z tábořiště:D
  • 0

#26 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 18:14

Tak mi to nedalo a šla jsem se na tu mou sbírku kouknout a nevím třeba kde sehnat takovýho Kryštofa Haranta, Rumcajse a ten osel /pokud to je osel/ na známce Soumaráku je poněkud obří:D edit: druhá kontrola, ještě jsem našla Jirku z Poděbrad a prolejzat technický muzeuma hledat tank PRAGA LT vz. 38 bude taky skvělá bojovka, hlavně když tam jezdím jen na velky akce, kde je moooc lidí:D Ale v podstatě je to dobrej nápad:)
  • 0

#27 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 18:21

Surikatí Team napsal/a:
Tak mi to nedalo a šla jsem se na tu mou sbírku kouknout a nevím třeba kde sehnat takovýho Kryštofa Haranta, Rumcajse a ten osel /pokud to je osel/ na známce Soumaráku je poněkud obří:D

Ale v podstatě je to dobrej nápad:)


Rumcajs zase myslím není takovej problém, v oněch končinách by měl být na každém rohu.
  • 0

#28 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 18:28

Tak koukám, že konečně jsem našel která to je kategorie... Maj tu na serveru dost velkou chybu při vyhledávání kategorií... Zadal jsem do hledání kategorií hledat přesný název kategorie: "Tourist Stamps Photos" A přitom mi to napíše: "Categories: "Tourist Stamps Photos" Keyword Search Results [show directory] There are no categories that fit the criteria you selected." Už jsem naštěstí našel tuto kategorie přes odkaz na nové kategorie, ale docela mě překvapilo, jaké tady mají chyby...
  • 0

#29 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2011 - 19:53

Jo, já tu kategorii na waymarking.com hledám přes gůgl... Ať žije groundspeak :P
  • 0

#30 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 10:27

Odkud berete fotky turistických známek do popisů? Fotíte z vlastní sbírky, nebo se dají získat někde na netu?
  • 0

#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 11:02

dají se získat. Strýko G pomůže. A pak Paint Shop Pro a prsknout to jako průhlednou vrstvu do fotky. Doladíš umístění a velikost a je to hotovo.
  • 0

#32 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 11:29

Díky! Za dlouhých zimních večerů nastuduju a snad konečně vytvořím svůj první WM. Tahle kategorie mě fakt zaujala.
  • 0

#33 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 21:58

Tak tohle byla zabavna kategorie: najit infocentrum, koupit znamku, na mape v infocentru kouknout, kde je zobrazeny objekt, dobehnout tam a pak porovnavat uhel pohledu na znamce s realitou - stejne tam nesedi stromy :)
  • 0

#34 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 12:13

Proč se u políčka "Webpge" zobrazuje celá věta a ne jak třeba u erbů jen [Web Link]? Ne že by mi to vadilo, ale mohlo by to být prolinkované.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#35 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 16:46

Jen malý hloupý dotaz: máte nějaký rozsáhlý zdroj na obrázky známek? V poslední době mám problém najít obrázek, ve větším formátu, bez vodotisku servru, kde je vystavený. Díky za tipy.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#36 Pidalky

Pidalky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 17:28

Dříve jsme používali mapy.cz, kde byly obrázky v přijatelném formátu bez vodoznaku a jiných blbostí. Po předělání mapy už se ale zobrazuje jen text. Takže, většinou musíme sáhnout do sbírky a známku prostě vyfotit. To my připomíná, že máme v šuplíku kopu fotek :o, to bude zase práce na dlouhé večery...
  • 0

Vložený obrázek


#37 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 17:47

ze starých map.cz mám postahované okolí, jen ty nové výlety mi chybí. A řeším dilema, jestli rozmazanější zvětšeniny nebo textový reklamní vodotisk.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#38 Pidalky

Pidalky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 18:21

Mno, pokud se ti s tím nechce upravovat v Gimpu, či v jiném programu (věřím, že nechce, protože mě se taky nechce ;) ), pak bych asi volila lepší viditelnost. Ta reklama je pitomá, ale je fakt, že některé známky tam najdeš i bez toho vodoznaku, např. tato http://www.turistika...icak_sumava.gif
  • 0

Vložený obrázek


#39 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 19:52

Proč se bránit vodoznaku? Pokud má někdo na ty známky autorská práva, JEHO vodoznak by tam patřil. Ovšem když někdo pošle SVÉ fotky na Turistiku.cz a objevuje se tam vodoznak Turistiky, to už je něco jiného. Takovou fotku asi není vhodné vystavovat. V tom případě by asi bylo lepší zajít do prodejny a ty známky si tam vyfotit, pokud by ti je půjčili.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama