Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#41 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 2:01

Tak jsem upgradoval na BadgeGen II a libi se mi to. Diky:-)
Jedine veci nerozumim: proc pocet nocnich kesi (the night owl) bere pri hodnote "0" pocet kesi nalezenych za tmy? To je prece chybna interpretace toho odznacku. Takhle treba nekdo nema zadne nocni kese, ale pouziva SvetloTma a muze mit hnedle diamantovy odznacek ;-) (jako se to stalo me, nez jsem si tam tu dvojku dopsal). Asi jsi se spletl a programoval v dobre vire peknou, ale systematicky chybnou funkci:-( Nebo jsem to cele spatne pochopil?
  • 0

#42 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 8:01

mikrom napsal/a:
1. oba pluginy (v menu pluginy) jsou "Settings", nemel by byt ten druhy "Silent"?
2. to zarazeni "Pluginy pro statistiku" je trochu odvazny :) jednak by se mi libilo pro "statistiky" a druhak, by to pak vyhledove chtelo sloucit s ostatnimi skripty, ze, GgStat, GgStatTune, AutoStat.. vse by mohlo byt pod jednou plozkou v menu


ad 2) Dle meho by to chtelo pri instalaci zjistit, v jake skupine je v menu zarazen GgStat, a tam priradit i BadgeGen. Alespon takto jsem to myslel, kdyz jsme se o tom spolu bavili. Menu klidne muze byt viceurovnove, Takce pod Statistiky/BadgeGen/BadgeGen-settings+BadgeGen-silent.

Jde o to, aby Ta prvni uroven "Statistiky" byla volena automativky podle toho, jak to ma nastavene uzivatel. V soucasnosti se pri pouziti instalacniho pruvodce zohlednuje i jazyk. Ale nic nebrani uzivateli, aby si to kdykoli zmenil a prekopal. Takze pokud jiz je BadgeGen II instalovan, pouzit stavajici umisteni (to ostatne neni treba delat nic) a pokud neni, pouzit menu s GgStatem a pridat si do nej podmenu BadgeGen.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#43 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 8:12

froggiewalker napsal/a:
Tak jsem upgradoval na BadgeGen II a libi se mi to. Diky:-)
Jedine veci nerozumim: proc pocet nocnich kesi (the night owl) bere pri hodnote "0" pocet kesi nalezenych za tmy? To je prece chybna interpretace toho odznacku. Takhle treba nekdo nema zadne nocni kese, ale pouziva SvetloTma a muze mit hnedle diamantovy odznacek ;-) (jako se to stalo me, nez jsem si tam tu dvojku dopsal). Asi jsi se spletl a programoval v dobre vire peknou, ale systematicky chybnou funkci:-( Nebo jsem to cele spatne pochopil?


Ani ne ale hlavně se změnilo naprosto počítání odznaku Night-Owl původně to byly čistě keše noční ale jaksi asi i u origoš odznaků pochopili, že takhle to asi nebude tak to hodnocení překopali a jsou to opravdu noční odlovy - u sebe mámještě chybný popis na stránkách i chybné hodnoty odznáčku...
B-1, S-2, G-3, P-4, R-5, Sa-6, E-7, D-10+
skutečnost je nyní takováto:
B-4, S-10, G-20, P-30, R-50, Sa-80, E-120, D-180+
a jsou to opravdu noční odlovy keší

Na to konto možná zlikviduji odznáček "The Night Cacher" který vznikl jako reakce na to, že to nebylo moc jasné...

To samé proběhlo i u odznáčku: "The Caching Veteran"
také se změnilo rozpětí hodnot
a našly by se i další úpravy

U sebe na stránkách to jak jen to bude časově možné upravím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#44 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 8:15

gord napsal/a:

mikrom napsal/a:
1. oba pluginy (v menu pluginy) jsou "Settings", nemel by byt ten druhy "Silent"?
2. to zarazeni "Pluginy pro statistiku" je trochu odvazny :) jednak by se mi libilo pro "statistiky" a druhak, by to pak vyhledove chtelo sloucit s ostatnimi skripty, ze, GgStat, GgStatTune, AutoStat.. vse by mohlo byt pod jednou plozkou v menu


ad 2) Dle meho by to chtelo pri instalaci zjistit, v jake skupine je v menu zarazen GgStat, a tam priradit i BadgeGen. Alespon takto jsem to myslel, kdyz jsme se o tom spolu bavili. Menu klidne muze byt viceurovnove, Takce pod Statistiky/BadgeGen/BadgeGen-settings+BadgeGen-silent.

Jde o to, aby Ta prvni uroven "Statistiky" byla volena automativky podle toho, jak to ma nastavene uzivatel. V soucasnosti se pri pouziti instalacniho pruvodce zohlednuje i jazyk. Ale nic nebrani uzivateli, aby si to kdykoli zmenil a prekopal. Takze pokud jiz je BadgeGen II instalovan, pouzit stavajici umisteni (to ostatne neni treba delat nic) a pokud neni, pouzit menu s GgStatem a pridat si do nej podmenu BadgeGen.

No asi sem to špatně pochopil no nic nějak se s tím popasuju nakonec je to jen BETA zatím takže úpravy se provedou :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#45 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 8:29

Ikdyž když se dívám na popis toho Night-Owl "awarded for finding night caches" je to zase o nočních keších tak nevím asi se nad tím odznáčkem budu muset ještě zamyslet je to dost kontroverzní odznak... dá se asi vysvětlit různě...

Klidně dejte návrhy jak to detekovat momentální stav je takovýto:
pokud nic nevyplníte v nastavení kouknu se na TAG "SvetloTma" a pokud tam máte tento TAG tak z něj vezmu noční keše pokud ne je to nula a hotovo

Takže je to takové trochu obojetné což se ani mě moc nelíbí....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#46 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 9:05

V tom pripade ovsem budou oba odznacky delat totez. To bych radeji tu nocni kes poznaval podle atributu nebo jejich kombinace. Vim, je to nespolehlive, nepresne, ... Ale je to alespon nejake. Treba to prinuti ownery nastavit spravne atribut - nebo je k tomu prinuti kaceri kvuli svym statistikam :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#47 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 15:05

Udělování odznáčku na noční keše a keše odlovené v noci byc nechal jak je to dosud....možná malinký plus by bylo kdyby noční keše se brali z atributu night cache....a pokud to owner nemá nastavený tak jim stačí napsat a přidat ikonku by snad neměl být problém
  • 0

#48 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 15:08

zkusím to nějak pořešit s těma atributama :-) uvidíme jak se zadaří B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#49 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:27

DrakMrak napsal/a:

mpik napsal/a:
Tak to zkouším a padá mi to na rutině BG_WAYMARKER a to i když tu volbu vypnu. Možná to bude tím, že waymarky mám, ale v jiné databázi. Předchozí BadgeGen mi odznáček generuje. Musím se k této verzi zase vrátit, BadgeGen mi zatím neukáže nic.

divné mám waymarky taky v jiné DB a funguje mi to... zamyslím se nad tím...
vypnutí volby znamená jen nezobrazení ale jednotlivé podprogramy se provedou je to z důvodu, že výstupní hodnoty se různě používají třeba pro pásky a další informace...
jediný co by ti pomohlo je nedávat zatím tu druhou DB tím by to hledalo waymarky v hlavní DB


Taktéž padá viz obrázek. A to jsem mu podstrčil databázi adresu i s cestou J:\Geocaching\geoget.EU\Waymarky.db3. :(

Přiložené miniatury

  • badgegenii.jpg

  • 0

#50 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:29

Merencin napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

mpik napsal/a:
Tak to zkouším a padá mi to na rutině BG_WAYMARKER a to i když tu volbu vypnu. Možná to bude tím, že waymarky mám, ale v jiné databázi. Předchozí BadgeGen mi odznáček generuje. Musím se k této verzi zase vrátit, BadgeGen mi zatím neukáže nic.

divné mám waymarky taky v jiné DB a funguje mi to... zamyslím se nad tím...
vypnutí volby znamená jen nezobrazení ale jednotlivé podprogramy se provedou je to z důvodu, že výstupní hodnoty se různě používají třeba pro pásky a další informace...
jediný co by ti pomohlo je nedávat zatím tu druhou DB tím by to hledalo waymarky v hlavní DB


Taktéž padá viz obrázek. A to jsem mu podstrčil databázi adresu i s cestou J:\Geocaching\geoget.EU\Waymarky.db3. :(

Příčina je právě v té cestě dej to bez cesty a půjde ti to
a jinak už pracuju na opravě ... dřív to fungovalo jinak večer hodím opravenou verzi
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#51 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:35

A stále mi to špatně počítá odlovy v jednom kuse: 118 (BG) proti 147 (GC). Zatracená Noční můra. :(
  • 0

#52 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:36

DrakMrak napsal/a:

Merencin napsal/a:

DrakMrak napsal/a:

mpik napsal/a:
Tak to zkouším a padá mi to na rutině BG_WAYMARKER a to i když tu volbu vypnu. Možná to bude tím, že waymarky mám, ale v jiné databázi. Předchozí BadgeGen mi odznáček generuje. Musím se k této verzi zase vrátit, BadgeGen mi zatím neukáže nic.

divné mám waymarky taky v jiné DB a funguje mi to... zamyslím se nad tím...
vypnutí volby znamená jen nezobrazení ale jednotlivé podprogramy se provedou je to z důvodu, že výstupní hodnoty se různě používají třeba pro pásky a další informace...
jediný co by ti pomohlo je nedávat zatím tu druhou DB tím by to hledalo waymarky v hlavní DB


Taktéž padá viz obrázek. A to jsem mu podstrčil databázi adresu i s cestou J:\Geocaching\geoget.EU\Waymarky.db3. :(

Příčina je právě v té cestě dej to bez cesty a půjde ti to
a jinak už pracuju na opravě ... dřív to fungovalo jinak večer hodím opravenou verzi

Jak prosté, milý Watsone. Díky.
  • 0

#53 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:46

A ještě drobnosti viz obrázek. - Napočítáno 2107 ulovených krabiček, mám jich 2119 (eventy chybí správně?) - Max.vzdálenost 500km a vyšší, přitom mám max 610.53km -> mělo by být asi ok, ne? Abych jen nerýpal: Běhá to jako ďas a líbí se mi to. Je vidět, že Tě to stálo spoustu práce a díky za ni!

Přiložené miniatury

  • brown.jpg

  • 0

#54 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 21:33

Ahoj, zkusmo jsem si vygeneroval odznáčky a nenaskočil odznáček za FTF, i když limit zůstal stejný :-)
  • 0

#55 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 0:52

Myslím, že je to správně tak, jak to bylo dosud. Tedy Night Owl skutečně za noční keše (i na jejich webu je, že je to "awarded for finding night caches", nikoliv za "finding caches in the night").
  • 0

#56 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 1:21

DrakMrak napsal/a:
Ani ne ale hlavně se změnilo naprosto počítání odznaku Night-Owl ...

Diky za vysvetleni, o zmene jsem nevedel. Muj nazor je take zachovat jeho puvodni funkci.
Uz je to zavedene a jeho predelanim a zrusenim Night Cacher, by jeden ubyl. Jedinym problemem muzou byt jejich nazvy. Night-owl moc nevyjadruje, ze se hledaji Nocni kese, naproti tomu vyraz nocni kes ma skoro v nazvu Night cacher. Kdybych to mel prejmenovat, dal bych neco jako Night Cache Founder a Dark cacher :-) Ale nevim, jak je to s moznostma prejmenovavani.
  • 0

#57 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 1:23

mysakmorce napsal/a:
Ahoj, zkusmo jsem si vygeneroval odznáčky a nenaskočil odznáček za FTF, i když limit zůstal stejný :-)

FTF mi taky spatne vykazuje nulu. Prikladal jsem vinu mojim upravam kodu.
  • 0

#58 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 8:52

DRAK TO ROZBIL!!!!! :P
  • 0

#59 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2011 - 16:56

Nový generátor odznáčků se mi líbí, jen jsem narazil na dva "problémy": a) Před časem jsem na forum psal, že to nepočítá hodnoty v tagu coFTF, co-FTF a další k odznáčku FTFka. Bylo to upraveno a počítalo se to. Teď to ale zase počítá jen klasickou hodnotu "FTF" B) Generátor odznáčků jsem taky používal na vyfiltrování keší, které jsem nelogoval na netu nebo logy nemám stažené. Po konci generování to hodilo hlášku, že db neobsahuje logy u XY keší a jestli ty keše chci zobrazit. Nyní tuto možnost nemohu najít, je to tam někde?
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#60 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2011 - 0:21

je to BETA některý věci překopávám určitě třeba ty logy tam budou zpět a FTF taky
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama