Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#1161 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 21:33

Stuhy měly původně jen pár úrovní. Pak to přibylo. Už je to dávno, GG používám už... nevím jak dlouho, ale lovím už 9 let a GG používám tedy minimálně 7 let. Během té doby se určitě měnily nějaké odznaky, pamatuju, že jsem ve stuhách něco přeskočil. Jinak, na odznaky moc nehraju, když některý poskočí, jsem rád, ale nemusí to být. A hledám když mi to vyjde, teď dost nárazově, takže do matrixu mi chybí asi 30 a asi ho nikdy nedodělám.


  • 0

#1162 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 21:48

Stuhy měly původně jen pár úrovní. Pak to přibylo. Už je to dávno, GG používám už... nevím jak dlouho, ale lovím už 9 let a GG používám tedy minimálně 7 let. Během té doby se určitě měnily nějaké odznaky, pamatuju, že jsem ve stuhách něco přeskočil. Jinak, na odznaky moc nehraju, když některý poskočí, jsem rád, ale nemusí to být. A hledám když mi to vyjde, teď dost nárazově, takže do matrixu mi chybí asi 30 a asi ho nikdy nedodělám.

Takže takto...

  • Stuhy se měnili ale měnil je ten co to celé vytvořil já se tomu jen přizpůsobil (Belt I přešel na Belt II) - BadgeGen II už měl druhou variantu stuh
  • Odznáčky ty co jsou v základní sadě neměním až na dvě vyjímky The Waymarker a The Traveling Cacher (první neb si o to řekli ti co dělají Waymarking a druhý protože byl zaměřený na USA tak dostal úpravu pro Evropu a přepínač který je už i v BadgeGen II a klidně si to člověk může vrátit na původní)
  • třetí odznak The Author měním až teď viz výše (a zatím reaguje taky na přepínač pro Evropu) a pak změna u odznaků států že reagují na první keš v daném státě ale jde jen o bronz pak už je vše stejné.

Co se týče odznaků jen v české verzi ty jsem párkrát doladil protože se to vyvíjí ale ty v základní sadě nejsou
České speciální odznaky

  • The CWG Collector
  • The EU Cacher (ani brexit to nezmění jen vypadne Anglie a nebo taky nic to se uvidí)
  • The Europe Cacher
  • The CZ District Cacher
  • The SK District Cacher
  • The AT Bezirk Cacher
  • The Lazy Cacher
  • The Night Cacher
  • The Cacher on Winners Pedestal
  • The Highlander Cacher
  • The Waymark Author
  • The Waymark categories discoverer
  • The LAB Cacher (měnil se s rozšířením labek)
  • The 360 Degree Cacher (může se změnit pokud se přestěhujete - závisí na domácích souřadnicích)
  • The Challenge Cacher
  • The Asia Cacher
  • The Africa Cacher
  • The America Cacher
  • The Australia and Oceania Cacher

  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1163 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 22:09

 

 

Teď si mě poněkud nahlodal, chtěl jsem s grácií odmítnout, ale někdo už mi dříve posílal opravenou verzi, když se po nějakých změnách BGII úplně rozpadl a nakonec jsem byl za to rád a spokojený. Co když se mi ten upravený BGII bude líbit? :D Na Stator se pořád odhodlávám...

Máš to ode mne - číslo verze je moje a máš tam LABky, ty tam DrakMrak stoprocentně nedělal.


  • 1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1164 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 22:29

Máš to ode mne - číslo verze je moje a máš tam LABky, ty tam DrakMrak stoprocentně nedělal.

 

Aha, v tom případě doufám, že jsem ti tehdy poděkoval :). Já jména prostě zapomínám. Mně se na těch odznáčcích líbí ta postupná změna, ten progres a že jsou přehledné a jasné. Když si je po nějaké době vygeneruju a porovnám s těmi na profilu (ten měním jen po "větších" změnách, což mi připomíná, že bych to měl udělat :)), tak hned vidím, co se událo, kde se mi co posunulo. Jasně, teď už ty změny nejsou tak časté a dá to více námahy, ale na druhou stranu vůbec nelovím podle statistik, že bych musel některou či si schválně vyhledával keše podle kolonek, tak mě to nesvazuje. Třeba právě Stator se mi líbí, ale ta komplexnost a možnosti mě spíše odrazují se do něj pouštět. Jak už se dá vysledovat a statisticky vyhodnotit každé zakopnutí o kořen, tak se mi do těch kolonek nechce. Ale třeba jednou, až se budu nudit...


  • 0

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#1165 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2019 - 23:06

Aha, v tom případě doufám, že jsem ti tehdy poděkoval :). Já jména prostě zapomínám. Mně se na těch odznáčcích líbí ta 

To nic, já si taky mnoho věcí nepamatuju. Já se zase se zálibou dívám na mapy - kde mi přibyly nové puntíky, kde jsem vybarvil nové území. Ty Badges beru jako doplněk...  Proto nějak nespěchám s přechodem na Stator, ggStat mi mapy vygeneruje taky a ty tabulky kolem celkem stačí.

Přiložený soubor (y)


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1166 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2019 - 6:37

Třeba právě Stator se mi líbí, ale ta komplexnost a možnosti mě spíše odrazují se do něj pouštět. Jak už se dá vysledovat a statisticky vyhodnotit každé zakopnutí o kořen, tak se mi do těch kolonek nechce. Ale třeba jednou, až se budu nudit...

 

Nic ti nebrani pouzvat jen to, co se ti zda malo detailni. Vyhoda Statoru je v tom, ze se nastavuje vicemene "klikanim" a ne upravou textoveho souboru. Druhou vyhodou je, ze stale probiha jeho vyvoj a udrzba.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1167 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2019 - 7:09

Nic ti nebrani pouzvat jen to, co se ti zda malo detailni. Vyhoda Statoru je v tom, ze se nastavuje vicemene "klikanim" a ne upravou textoveho souboru. Druhou vyhodou je, ze stale probiha jeho vyvoj a udrzba.

Je to přesně jak to říká Gord :) může si člověk naklikat přesně stejnou statistiku jak má teď ... no vzhledově bude malinko jinačí ale jinak co do obsahu to bude nemlich totéž...

Navíc je fajn i možnost umístění statistik na webu geocaching.cz neb groundspeak pozvolna do profilu háže vidle a nutí to zkracovat...
Začal jsem s tím od začátku a systém Statoru je podle mě hodně fajn.  A když je někdo hračička může si tam defakto udělat téměř cokoliv...


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1168 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2019 - 7:28

A co brání Stator použít? Třeba v té minimální verzi, kde je vše nastavené (Začátečník). Pak můžeš přepnout na Experta a přidávat a měnit. A statistiky nemusíš ani nikam nahrávat, můžeš si je dělat jen pro sebe. A až se ti to bude líbit, jen nastavíš odesílání. Dokonce je můžeš i odesílat na GC.cz, ale zobrazovat si ty z GG statu, pokud si je posíláš jinam (přímo do BIO pole, nebo na svůj server). Pak si jen nastavíš proklik, kam chceš. Dokonce můžeš mít prokliky na obě, případně i na statistiky z Projectu-GC apod.


  • 1

#1169 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 20:16

Mám udělaný TAG "Night" a keše takhle označené mám pak v odznaku...  a sám si rozhoduju co do toho zařadím... důvod u některých starších keší je to různě nastaveno
Většinou mi to ale koresponduje s atributem až na pár vyjímek
Odznáček je dost nejednoznačný...

Tak night-owl se mi nedaří zprovoznit, funguje to ve statoru?

Ani podle atributu to nejede, i když tam jsou (výsledek nula), ani podle mého TAG "night" - musí být nějaká speciální hodnota toho tagu? Mám buď "night=night pro noční, nebo night=kanál pro temné prostory. Všechno dává ve výsledku nulu.

Co je špatně?


  • 0

#1170 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 21:08

Tak night-owl se mi nedaří zprovoznit, funguje to ve statoru?

Ani podle atributu to nejede, i když tam jsou (výsledek nula), ani podle mého TAG "night" - musí být nějaká speciální hodnota toho tagu? Mám buď "night=night pro noční, nebo night=kanál pro temné prostory. Všechno dává ve výsledku nulu.

Co je špatně?

V nastavení Statoru a daného CalcModulu můžeš vybrat
Hodnotu
Nebo TAG

Hodnota by měla dát přímo číslo
Pokud je tam 0
Jde to na TAG
Pokud je tam TAG: prázdný bere se TAG 'attribute' a hodnota 'nightcache-yes'
V opačném případě se bere daný TAG hodnotu mít nemusí Mám na to TAG: 'Night'
asi tak by to mělo fungovat
prověřuju to


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1171 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 21:26

K tomu atributu Night (nebo třeba MyNight)

Pokud ho máš zadaný tak pak u každé keše, kterou chceš do toho zařadit musíš růčo přidat ten TAG Night, nebo MyNight...
Hodnota je jedno na tu se nereaguje

A funguje mi to!!


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1172 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 22:13

No tak mně to nefunguje, ani atribut, ani vlastní tag, pořád je výsledek nula.


  • 0

#1173 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 22:25

Nevím
Nic mě nenapadá, vyzkoušel jsem to a funguje...
mám TAG: Night
Vyjede mi to 34 otagovaných keší
Když si je podle tagu vyjedu v GG mám jich taky 34

Ve Statoru mám v nastavení CalcBG:
NightCaches=0
NightCachesTag=Night

 

Předpokládám, že odznak máš zapnutý
Myslel jsem, že mám chybu v kódu ale ne mám to dobře...

 


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1174 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 23:05

...
Ve Statoru mám v nastavení CalcBG:
NightCaches=0

...

 

AHA, to bude asi možná ten problém. Já tam mám prázdno, ne nulu.

V pluginu je v nápovědě u toho nastavení

 

Počet nočních keší (není-li zadáno bere se podle atributu...

takže prázdná hodnota, a ta mi přišla i logická


  • 0

#1175 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2021 - 23:14

hmmm no není zadáno asi upravím na = 0 nebo až to budu někdy předělávat budu brát 0 i nic - teď se bere ta NULA


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama