Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#81 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:09

:-D :-D hezký cifry těch -297 jsi dosáhl jak lol no asi blbě zadaný okýnka jinak to nejde fakt, je že to nehlídám :-) což bych asi měl... rozhodně Počet všech trakovacích předmětů musí být větší než počet TB... nebo aspoň stejný... ne naopak... to si pohlídám s tím druhým nevím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#82 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:16

Jenom blbej dotaz. Když si neaktualizuji BadgeGen tak mi normálně zůstanou ty odznáčky o který bych přišel i když budu dělat aktualzaci ?
  • 0

#83 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:18

sem zmaten :-) co s čím jak kde aktualizuješ ?? v tuhle pokročilou hodinu na mě musíš polopaticky a nebo lopatou.... :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#84 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:21

Až bude nová verze hotová a já si jí nestáhnu a nechám si stávající (nemyslím betu). A budu si aktualizovat statistiky.....zůstanou my i ty odznáčky o které bych aktualizací BadgeGenu přišel?
  • 0

#85 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:27

Pokud si necháš starou verzi zůstane ti to postaru samozřejmě.... Je to na tobě jestli půjdeš s vývojem nebo zůstaneš u stávající verze Nicméně novinky a další odznáčky už se plánují jen do verze II (je to fakt snadněji udržovatelné v chodu) navíc je sjednocená s GSAKEm (až na naše přídavky)... Samozřejmě vývoj občas přitvrdí v souladu s rozvíjejícím se geokešingem ale takový je život... :-) To co bylo před dvěma lety nedosažitelnou metou někteří zvládnou za chvilku takže vývoj se přizpůsobuje...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#86 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:31

To, že mi spadne night cacher a night owl mi nějak nevadí ale Eu a europe bych ještě rád měl. Jelikož se zase tak často za hranice nedostanu. Ale až to přijde tak určitě aktualizuju. A jinak beta je opravdu super
  • 0

#87 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:35

no ten EU a Euro sem přitvrdil na připomínku, že se to blbě schází s odznakem The Travelling Cacher ty poměry byly dost pitomý tak sem to chvilku přepočítával a tohle vyšlo jako optimální... I já jsem o ně přišel ... :-D s cestováním je to vždycky na levačku .... ale co ono to poskočí :-) časem...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#88 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:41

Jo časem to určitě poskočí. Ale já jsem se ted pustil do statistik a chci je mít vyvyplaný dle mých představ a tím, že mám ještě málo odlovů tak mi to přijde pak takový suchý ;)
  • 0

#89 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 0:48

:-D njn 1000 chvilku trvá teda pokud nejsi šílený powertrailista :-) jinak koukám máš tam i série ... na ty se taky chystám měly by se taky značně překopat hlavně mít možnost si zvolit který zobrazovat a který ne plus nějaké to vylepšení.... ale prvně musím dotáhnout BG II pak se posunu dál... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#90 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 1:04

Jen prosim tě než se pustíš do sérií ......mohl by ses podívat na vizualizaci xTF (jak jsme si psali). Mě by se líbil bud stupínek vítězů a nebo poháry a v nich čísla nalezených. A u sérií by se mi líbilo kdyby šlo nějak spojit významný stromy 1 a 2 aby to nebylo rozdělený. Jinak Gord má pěkně udělaný série (http://www.geocachin...73-f625eb0773e4 . K takovému výsledku se snad taky někdy dopracuji.
  • 0

#91 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 8:59

mikrom napsal/a:
ano, data nalezu se meni pri generovani statistiky, mam na to v AutoStatu takovej figl abych tim sr** uzivatele.

jinak si na gc.com nastav jakykoliv jiny format data nez dd/mm/yyyy a prip. si v AutoStatu vypni tahani logu k nalezenejm/zalozenejm

:D Tak teď už to chápu!!!
  • 0

#92 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 11:38

DrakMrak napsal/a:
:-D :-D hezký cifry
těch -297 jsi dosáhl jak lol no asi blbě zadaný okýnka jinak to nejde fakt, je že to nehlídám :-) což bych asi měl... rozhodně Počet všech trakovacích předmětů musí být větší než počet TB... nebo aspoň stejný... ne naopak... to si pohlídám
s tím druhým nevím...

ted jsem na to koukal, a chtel Ti sem dat skryn toho, ze to mam ok, a nemel jsem! :D mej jsem 370 TB a 73 vsech.. ale skoro bych prisahal, ze jsem to tam tenkrat zadal opacne :o)
  • 0

#93 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 12:34

mikrom napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
:-D :-D hezký cifry
těch -297 jsi dosáhl jak lol no asi blbě zadaný okýnka jinak to nejde fakt, je že to nehlídám :-) což bych asi měl... rozhodně Počet všech trakovacích předmětů musí být větší než počet TB... nebo aspoň stejný... ne naopak... to si pohlídám
s tím druhým nevím...

ted jsem na to koukal, a chtel Ti sem dat skryn toho, ze to mam ok, a nemel jsem! :D mej jsem 370 TB a 73 vsech.. ale skoro bych prisahal, ze jsem to tam tenkrat zadal opacne :o)

Zkontroluju to a ošetřím to aby se to nemohlo stát :-D howgh
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#94 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2011 - 23:39

Tak sem to zase maličko postrčil Přidal jeden odznáček "Unique Types in a Day" - největší počet typů keší odlovenejch v jednom dni... Jinak doladěny nějaké drobnosti ale ne moc nebyl moc čas :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#95 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 1:00

Moc pěknej odznáček....malý plus za ty co mi ubydou....ale není nějak moc jednoduchý ?
  • 0

#96 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 19:38

no je takový jaký je :-) u GSAKu je ve výrobě drobet sem je předběhl lol a zase mít všech 9 jeden den podle mě není až tak jednoduchý já mám zatím max 4 za den... --- no ono při tom množství odznáčků už není skoro co vymyslet ;-) ikdyž pokud budete mít rozumnej nápad není problém něco dodělat ale mělo by to mít hlavu a patu některé odznaky z originálních od GSAKu zase tak dokonalé nejsou např Night Owl...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#97 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 23:03

Tak mě by se líbil po dnešním odlovu třeba odznáček za kanálovky ...nebo třeba z stromovky by nebyl špatnej :)
  • 0

#98 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 23:07

Co se týče nových odznáčků, co takhle udělat nějaké na české (slovenské) okresy (kraje už jsou). Okresy dost lidí sbírá. Nebo nově je implementována do GG i Praha. Jen návrhy, když už to v GG je.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#99 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 23:32

Mno, nevím, v čem může být chyba, ale mě to ten nový odznáček spočetlo špatně, tvrdí mi, že pět, přitom mám v jednom dni šest (T,M,U,WIG,event,megaevent). Nevím, čím by to mohlo být, protože nevím, jakým algoritmem postupuje (jediné mě napadlo, nebere třeba různé typy eventu jako jeden?). Všech šest těch kešek je přitom započítáno v jejich příslušných odznáčkách, takže to není, že by něco z toho neviděl. Když už jsem v tom bugreportingu (čti otravování :D ), tak v popiskách je u Ruby odznáčků překlep ("Rubby").
  • 0

#100 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2011 - 23:34

A ještě něco pozitivního, vznikl nový Badgegen geocoin:
http://kylemills.net/coins/home.php
14 dolarů, poštovné je zdarma. V sobotu jsem objednal, dnes psali, že odeslali.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama