Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#101 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 0:02

DrakMrak : nevim co je na Night Owl tak špatnýho......když je keš určená pouze pro noční odlov tak si to ručně doplním....nebo kdyby se to bralo z atributů nightcache tak by to bylo lepší (hold pár ownerů by muselo přidat ikonku)...ale nevidim problém ani v jednom postupu
  • 0

#102 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 0:09

...koukám, že u mě to taky nezapočítalo megaevent
  • 0

#103 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 0:20

Netorack napsal/a:
Mno, nevím, v čem může být chyba, ale mě to ten nový odznáček spočetlo špatně, tvrdí mi, že pět, přitom mám v jednom dni šest (T,M,U,WIG,event,megaevent). Nevím, čím by to mohlo být, protože nevím, jakým algoritmem postupuje (jediné mě napadlo, nebere třeba různé typy eventu jako jeden?). Všech šest těch kešek je přitom započítáno v jejich příslušných odznáčkách, takže to není, že by něco z toho neviděl.
Když už jsem v tom bugreportingu (čti otravování :D ), tak v popiskách je u Ruby odznáčků překlep ("Rubby").


Všechny Eventy = Event, MegaEvent a CITO jsou počítány za EVENT
Popis zde: http://dmw.gringo.cz...eo:badgegeninfo poslední odznáček

Rubby opravím ;-)
a neotravuješ dík za bug report B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#104 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 0:22

Netorack napsal/a:
A ještě něco pozitivního, vznikl nový Badgegen geocoin:
http://kylemills.net/coins/home.php
14 dolarů, poštovné je zdarma. V sobotu jsem objednal, dnes psali, že odeslali.

Vím o něm :-) mají to na stránce... přemýšlím o něm ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#105 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 0:24

convert23 napsal/a:
DrakMrak : nevim co je na Night Owl tak špatnýho......když je keš určená pouze pro noční odlov tak si to ručně doplním....nebo kdyby se to bralo z atributů nightcache tak by to bylo lepší (hold pár ownerů by muselo přidat ikonku)...ale nevidim problém ani v jednom postupu

No nemám rád moc ty doplňovaný odznáčky ručně je to lepší když se to dá vysosnout z DB ale holt u některejch to nejde :-) když tam zadáš 0 bere se to z Atributu ale v tom je zatím dost chaos a většinou poskočíš výýýrazně dolu :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#106 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 0:29

convert23 napsal/a:
Tak mě by se líbil po dnešním odlovu třeba odznáček za kanálovky ...nebo třeba z stromovky by nebyl špatnej :)

Muselo by se to zadávat ručně :-) zatím spíše ne pokud to nedostane nějakou smysluplnou kategorii neříkám, že je to špatnej nápad... :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#107 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 0:32

weri napsal/a:
Co se týče nových odznáčků, co takhle udělat nějaké na české (slovenské) okresy (kraje už jsou). Okresy dost lidí sbírá. Nebo nově je implementována do GG i Praha.

Jen návrhy, když už to v GG je.


Tohle je určitě zajímavý námět a šoupnu si to do ToDo :-)
Ono mám tam tu Evropu a EU možná by to chtělo i další kontinenty zatím s tím nekvaltuju neb těch velkých cestovatelů zase není toliko ale je to taky ve výhledu B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#108 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 8:48

DrakMrak napsal/a:

weri napsal/a:
Co se týče nových odznáčků, co takhle udělat nějaké na české (slovenské) okresy (kraje už jsou). Okresy dost lidí sbírá. Nebo nově je implementována do GG i Praha.

Jen návrhy, když už to v GG je.


Tohle je určitě zajímavý námět a šoupnu si to do ToDo :-)
Ono mám tam tu Evropu a EU možná by to chtělo i další kontinenty zatím s tím nekvaltuju neb těch velkých cestovatelů zase není toliko ale je to taky ve výhledu B)

Tak to jsem rád, že jsem návrhem zaujal ;)
Co se týče dalších kontinentů, tak pokud se začne něco takového dělat, tak bych začal Severní Amerikou, protože to je asi nejčastější destinace kačerů mimo Evropu. Sice vím o pár lidech, co si zajeli do Afriky nebo Asie, ale těch je opravdu minimum.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#109 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 11:09

Drak: Sice by se to muselo doplňovat ručně ale na to jsme si stejně už všichni zvykli kvůli : nočkám,TB,GC a CWG. A těch stromovek nebo kanálovek zase tolik neni aby to byl takovej poblém.
  • 0

#110 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 11:10

convert23 napsal/a:
Drak: Sice by se to muselo doplňovat ručně ale na to jsme si stejně už všichni zvykli kvůli : nočkám,TB,GC a CWG. A těch stromovek nebo kanálovek zase tolik neni aby to byl takovej poblém.

Není souhlasím a zamyslím se nad tím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#111 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 11:12

Kanálovky, Stromovky Vůbec nemám představu kolik takovejch keší je aby se udělalo smysluplný rozmezí :-) tam vidím největší zádrhel
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#112 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 11:43

Tak kanálovky byse dalo orientačně spočítat z bookmarku temných keší ale se stromovkam nemám absolutně žádnou zkušenost a ani nevím jestli maj taky nějaký bookmark. Byl to jen návrh
  • 0

#113 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 11:54

Tak sem koukal na ty kanálovky a z toho bookmarku by se to dalo bezproblémů ale nezaměřil bych to na kanálovky ale na podzemní jako je to v tom bookmarku. Pokud se ti ten nápad líbí tak to klidně spočítám. Ale stěma stromovkama nevím nevím...Musel by se vyjádři někdo kdo chodí na tenhle typ keší ale řekl bych že to pujde blbě spočítat jelikož to jsou všechno pětkové terény a ty už v odznáčkách zahrnuté jsou. Byl to jen nápad na pěkný odznáček. Ale ty kanálovky reálné jsou.
  • 0

#114 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 12:15

Ok nechám si to projít hlavou... u těch stromovek fakt zatím netuchám, ty kanálovky jak říkáš by se asi daly nějak částečně vyseparovat promyslím to.... hoidím si to do ToDo ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#115 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 12:57

Take nejsem pritelem rucniho vyplnovani a nastavovani hodnot. Jednou zapomenes a mas tam systematickou chybu. Mnohem lepsi mi pripada to resit pomoci bookmarku. Podobne jsou delane treba serie a tam to funguje. Tak proc to neprevzit? Znamena to ale, ze si to nekdo vezme za sve a bude ho udrzovat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#116 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 13:01

gord napsal/a:
Take nejsem pritelem rucniho vyplnovani a nastavovani hodnot. Jednou zapomenes a mas tam systematickou chybu. Mnohem lepsi mi pripada to resit pomoci bookmarku. Podobne jsou delane treba serie a tam to funguje. Tak proc to neprevzit? Znamena to ale, ze si to nekdo vezme za sve a bude ho udrzovat.

To by rozhodně nebyl marnej nápad kdyby se našel človíček na udržování stromovek a človíček na udržování kanálovek (hihi to zní fakt dobře)... pak by se to bez potíží dalo zpracovat strojově...
ale je to závazek :-)
pořád mi to sice neřeší ty rozmezí ale to by asi časem vykrystalizovalo...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#117 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 13:02

Kdyby to šlo takhle řešit tak bych si to klidně vzal na triko. Třeba bych se mohl domluvit i tvůrcem temných keší a rozdělit je na noční a temné. Ale to se musí vyjádřit DrakMrak a já to klidně začnu řešit.
  • 0

#118 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 13:04

pokud to bude v bookmarku určitě je to řešitelný - pak jde snadno keše označené bookmarkem dostat do geogetu a odtud už pak lze dělat cokoliv (viz plugin serie který na tom stojí a padá) :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#119 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 16:10

Tak já teda začnu řesit ten bookmark na ty podzemní keše. A mám dát nějak dokupy i ty noční keše kvůli tomu aby se nemuseli zadávat ručně? A k těm stromovkám bych potřeboval nějakou radu od těch co na ně chodí kvůli tomu jestli je možné je nějak vytřídit. Jestli mám udělat taky nějaký bookmark.
  • 0

#120 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 16:20

u nočních keší by stačilo kdyby ty co jsou skutečně noční měly správně nastavený atribut "Nightcache" na YES a už teď by to fungovalo kdybys tam nechal 0 tak to beru z toho atributu... to znamená obeslat všechny známé noční keše ať si to autoři správně nastaví :-D no potěš... no ještě by se musela updatnout DB pak :-) celkem dost práce...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama