Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1174 odpovědí na toto téma

#121 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 18:26

A mám to vůbec dělat ?
  • 0

#122 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 20:06

no já nevím je to trochu sysifovská práce otázka je jestli ty odznaky za to stojí, lol tohle fakt musí mít někoho kdo se pro to nadchne a bude to udržovat... není to standardní vlastnost geokeše nebo blízká odvoditelná :-) já se do toho asi pouštět nebudu myslím do bookmarků ale zase bez evidence keší nenmáš rozumná rozhraní je to takový zamotaný kruh :-) fakt nevím hele ber to jako ideu a třeba se to vyvine... :-) ikdyž bez práce se to spíš nevyvine... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#123 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 21:25

Proto jsem řikal že, bych se toho BM ujmul a udržoval bych ho. Ale jestli se tobě nechce do tvoření toho odznáčku nebo má někdo něco proti tak to dělat taky nebudu. Ale mě by to nijak nevadilo. A ten odznáček mi nepřipadá až zase tak o ničem.
  • 0

#124 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 23:12

A jak tak koukám tak už něco podobného existuje ale nevím jak moc je to aktuální
http://www.geocachin...73-244ee6250c12
  • 0

#125 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 23:14

odznáček je to nejjednodušší obrázky mám našablonovaný takže už jen vymyslím nový motiv dejme tomu 2 hodinky aby to vypadalo slušně :-) vlastní přidání odznáčku 10-15 minut když je to něco složitějšího tak 30 minut max... takže pokud se dáš do bookmarku nemám s tím problém je to o rozhodnutí se :-) já na ty bookmarky čas nemám... ale odznáček no problem... Stejně než ten odznáček rozjedeme bude to hodně prácew hlavně pro tebe....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#126 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 23:15

convert23 napsal/a:
A jak tak koukám tak už něco podobného existuje ale nevím jak moc je to aktuální
http://www.geocachin...73-244ee6250c12


Spoj se s majitelem a domluv se je to jednoduchý :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#127 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 23:25

To mi vůbec nevadí...spojím se s autorem......nebo jednodušeji...udělám vlastní;)
  • 0

#128 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 23:33

já bych se prvně spojil je to obsáhlé :-) ať se to zbytečně nedabluje možná to pak i nějak nadepsat např "Podzemni a kanalovky (shared, public) pro GG" nebo nechat jak je jen ať není zbytečně víc seznamů :-) ... možná bude i stromolezecký bookmark poptám se šplhavců v Brně :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#129 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 20:05

Tak posílám ten bookmark na ty podzemní....zatím by ti to mělo stačit a pukud se to s ním dotáhne do konce tak budu pravidelně aktualizovat a přidám ještě ke každé nějaké info. Nebudou tam sice nejspíš všechny ale zase nějaký tam třeba patří úplně neprávem....ale dokud nevím,že to bude k něčemu tak stím ztrácet čas nebudu.

http://www.geocachin...b0-b20fe7b14172
  • 0

#130 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 20:06

A ty co jsem tak porovnával tak by ty hodnoty na přidělování odznáčku mohli být shodné s nočkama...je jich skoro stejně
  • 0

#131 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 20:28

Jo a jinak okresy jsou moc pěkné
  • 0

#132 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 20:42

malinko se odklonim od tematu: do bookmarku podzemi muzes doplnit keš Tunelovka v Havl.Brodě...jen upozornění na chybějící, jestli se tím budeš zabývat dál...jinak nápad určitě dobrej - odznáčku není nikdy dost :-)) a co se tyce okresu - moc peknej odznacek..
  • 0

#133 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 20:49

ja05 napsal/a:
malinko se odklonim od tematu:
do bookmarku podzemi muzes doplnit keš Tunelovka v Havl.Brodě...jen upozornění na chybějící, jestli se tím budeš zabývat dál...jinak nápad určitě dobrej - odznáčku není nikdy dost :-))

a co se tyce okresu - moc peknej odznacek..


Uvidíme jak se ktomu bude mít DrakMrak ale když pujde vše dle plánu tak založim vlákno stejně jako je na Temné keše....a aktualizaci pořešíme tam...a kdyžtak by se hodil i kód..dík moc
  • 0

#134 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 23:04

Tak zase o kousek dále :-) malinko poladěné drobnosti, pásky, průběhy a další drobnosti
Přidán zase jeden odznáček "The CZ District Cacher" snad se povedl podmínky jsem malinko přiostřil nestačí jedna kešule v daném okrese ale je potřeba aspoň 5 kousků aby se započetl...
takže pro diamant = 380 kešulí....
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#135 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 23:06

na ty kanalizační jsem koukal :-) ještě mám zatím jeden problémos ... bude se to motat do Sérii neb série zatím neumí rozlišit co do nich patří a co ne :-) budu se na ty série muset vrhnout a zpacifikovat to... :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#136 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 23:09

Jak se ti to bude motat do sérií? Můžeš mi to nějak osvětlit?
  • 0

#137 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 23:17

jojo ale to je v pohodě série chci taky předělat (bude tam výběr který bookmarky se mají zobrazovat do sérii) no všechno co je v bookmarkách se automaticky natáhne do sérii ale to neva budeš tam mít i seznam odlovených :-) zatím než to potlačím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#138 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 23:28

No jsi prostě nejlepší....odznáčky vylepšuješ,série předěláš k lepšímu a pak zbyde možná i chvíle času na vizualizaci těch FTF,STF,TTF.....rád bych pomohl ale vrchol mé práce bylo si udělat statistiky;)
  • 0

#139 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 23:31

:-D vylepšuju ale čas je semo tamo po chvilkách... takže musíš mít se mnou trpělivost...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#140 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 7:57

ještě přemýšlím jestli ty kanálovky a stromolezecký dělat jako odznáček je to hodně proměnlivé a nebo to opravdu nechat na série (muselo by se to dělat na procenta z aktuálních, a bylo by to hodně pohyblivé - nahoru a dolu) Pro představu vybojuješ si cca 30 kanálovak ze 100 a najednou během času přibude 30 novejch co s tím série jsou na toto vhodnější způsob zobrazení .... neříkám, že to neudělám jen tu přemýšlím nahlas :-D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama