Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.34


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
182 odpovědí na toto téma

#21 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 20:46

Na prvni spusteni mam problemy s sirkou a polohou nekterych tabulek. Rovnez mam problem s nekterymi pluginy. Prozatim se vratim k 1.32, az budu mit cas, zkusim zjistit, kde mam problem.

To me teda prekvapujes, jedine ze by zlobil ten prechod na perl 5.14. Jinak je opravdu zmen vuci 1.1.33 naprosty minimum. Zadne nove funkce, jenom mestske casti Prahy a zmeny co sis ty osobne objednal. Ale samozrejme uz verze 1.1.33 byla na rozdil od 1.1.32 adaptovana na zmeny na gc.com, tak jestli mas vlastni css, tak tam muze byt problem.
  • 0
MaFa

#22 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 20:46

TO ZLICINACI:

YearMonthPlaced Rok Měsíc Tabulka založení keše rok / měsíc
myslíš tohle?
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#23 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 20:48

Jen bych ještě poprosil o odpověď...není nějaký problém, že se GgStat přesunul z "Nezařazených pluginů" přímo do "Pluginů"? Vážně jsem od toho čtvrtku na GeoGet ani nesáhnul...a tohle se mi nikdy předtím nestalo.

To je ovšem otázka na Halumu, na straně GgStatu jsem změnil v GIPu jenom číslo verze,
  • 0
MaFa

#24 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 20:50

Arogant napsal/a:
TO ZLICINACI:

YearMonthPlaced Rok Měsíc Tabulka založení keše rok / měsíc
myslíš tohle?

Jojo, přesně. Díky.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 21:00

MaFa napsal/a:

Na prvni spusteni mam problemy s sirkou a polohou nekterych tabulek. Rovnez mam problem s nekterymi pluginy. Prozatim se vratim k 1.32, az budu mit cas, zkusim zjistit, kde mam problem.

To me teda prekvapujes, jedine ze by zlobil ten prechod na perl 5.14. Jinak je opravdu zmen vuci 1.1.33 naprosty minimum. Zadne nove funkce, jenom mestske casti Prahy a zmeny co sis ty osobne objednal. Ale samozrejme uz verze 1.1.33 byla na rozdil od 1.1.32 adaptovana na zmeny na gc.com, tak jestli mas vlastni css, tak tam muze byt problem.

Nektere nadpisy mely jinou sirku, nektere byly odsazene vic vpravo a nemely pravou stranu. Nektere tabulky rovnez. S tou verzi, kterou jsem ti posilal to bylo dobre, ale bylo to na jinem pocitaci a spoustene jako perl, takze to muze byt verzi prerlu (1.34 jsem spoustel exe). Tak treba je to fakt v tom. Uvidim, az si na to najdu trochu casu. (S prechodem na novy perl jsem mel docela problem s prekladem do exe - vlastne jsem nektere veci do exe vubec nedokazal prelozit.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#26 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 21:03

S474N napsal/a:
Taky se pridavam s diky a jen pro zajimavost, v cem byl problem u toho DrakMraka?


Drze si dovolim odpovedet za MaFu. Problem byl v presmerovani STDERR do STDOUT pro prebirani vsech vystupu z pluginu zpet do GgStatu. Tusim to vyresil tak, ze presmerovani se nekona a prebira jen STDOUT. Zajimave je, ze je to asi jen problem na Win7/32, na ostatnich se to zrejmen chovalo spravne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#27 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 21:06

Tak hlásím, že mě to jede :)
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#28 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 21:16

No, problém jsem vyřešil :) Nahrál jsem si zálohu databáze ze čtvrtku, ve které bylo 700 cache, dohrál jsem těch 9, co jsem logoval ve čtvrtek, zkusil vygenerovat statistiky a je jich tam všech 709. Tak snad je definitivně po problému :D Ale za ty roky programování v assembleru/Pascalu/Delphi/Javě a v podstatě obecném "pohybu" v IT jsem si zvykl, že občas se nevysvětlitelné věci stávají :) EDIT : Aha. Tak ve statistikách mám 481 tradiček a 61 multin, na webu 480 tradiček a 62 multin. Tam někde bude pořád problém.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#29 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 21:40

Paja.V napsal/a:
...

EDIT : Aha. Tak ve statistikách mám 481 tradiček a 61 multin, na webu 480 tradiček a 62 multin. Tam někde bude pořád problém.

že by se jedna tradička změnila na multinu?
  • 0

#30 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2011 - 21:59

MaFa napsal/a:
...

mapa Prahy dobrý, ale v tabulce městských částí se objevily i části Brna

Bohuzel nemam jak poznat do ktereho mesta patri ktera cast, beru vse co je v tagu. Jedinou sanci vidim v uprave polygonu tak, aby kazde mesto melo svuj tag, pripadne smazani prebytecnych mestskych casti u tebe.

Přeci si nebudu ničit správná data v databázi. Stejně bych čekal, že se ozvou brňáci a budou chtít taky mapu městských částí. Jinak mě to v té tabulce zase tolik nevadí...:)
  • 0

#31 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 9:34

dr.vota napsal/a:

Paja.V napsal/a:
...

EDIT : Aha. Tak ve statistikách mám 481 tradiček a 61 multin, na webu 480 tradiček a 62 multin. Tam někde bude pořád problém.

že by se jedna tradička změnila na multinu?


+5 bludišťáků! Opravdu se jedna tradička změnila na multinu. Aktualizoval jsem pomocí GC.live její stav a už je vše tak, jak má být. Akorát se divím, že to začlo haprovat až teď, když k té změně došlo už 15.června. Ale co na tom. Díky za radu! ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#32 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 9:42

Nebyl to náhodou v Brně "Sloup kancléře Zderada"? Tam došlo ke změně typu cache (nejen u ní za poslední rok v Brně)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#33 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 9:47

+10 bludišťáků! :) Vážně to byl on.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#34 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 9:53

Webem na GC.com bych se neřídil, tam se mohou druhy cache měnit a mění (tradička na mysterku, atp). Důležité je, aby počet odlovů seděl s evidencí v GeoGetu. Pokud jsem krabici odlovil jako tradičku, tak je to v GG vedeno jako tradička, ikdyž se pak v průběhu života změní na multi.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#35 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 10:05

Po aktualizaci na tuto verzi tady mám hromadu chybových hlášek

Code point 0x1133E0 is not Unicode, no properties match it; all inverse properti
es do at script/GgStat.pl line 3015, <100> line 342.


  • 0

#36 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 10:30

To vypadá na bordel v databázi - řádek odpovídá počítání slov v logu na vlastních keších. Zkus zkontrolovat ty logy, jestli tam není nějaký smetí.
  • 0
MaFa

#37 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 10:34

fremen.cz napsal/a:
Pokud jsem krabici odlovil jako tradičku, tak je to v GG vedeno jako tradička, ikdyž se pak v průběhu života změní na multi.

a jsi si tím jistý. Mám dojem, že GG ještě lock záznamu nemá, takže při každém update (stažení pq, listingu atd.) se aktuulizuje i typ, obtížnost, velikost atd.
  • 0

#38 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 10:37

sobikovi napsal/a:
a jsi si tím jistý. Mám dojem, že GG ještě lock záznamu nemá, takže při každém update (stažení pq, listingu atd.) se aktuulizuje i typ, obtížnost, velikost atd.


Jsem si tím jistý, data u nalezených krabic neaktualizuji! :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 10:44

fremen.cz napsal/a:

sobikovi napsal/a:
a jsi si tím jistý. Mám dojem, že GG ještě lock záznamu nemá, takže při každém update (stažení pq, listingu atd.) se aktuulizuje i typ, obtížnost, velikost atd.


Jsem si tím jistý, data u nalezených krabic neaktualizuji! :D

No právě, ale ne každý si je neaktualizuje.. stačí si dát pro statistiky stažení všech logů a máš to tam...
  • 0

#40 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 20:44

MaFa napsal/a:
To vypadá na bordel v databázi - řádek odpovídá počítání slov v logu na vlastních keších. Zkus zkontrolovat ty logy, jestli tam není nějaký smetí.


A které logy ? Těch chybových hlášek je několik desítek, odlovených keší třiapůl tisíce... NIkdy dříve jsem si takové hlášky nevšimnul, až teď v nové verzi.
Ještě mne napadá, že prakticky všechny moje logy jsou dotažené GJ, jen malá část z PQ a asi 20-30 dotažená přees gc.live
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama