Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.34


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
182 odpovědí na toto téma

#41 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 0:05

Arne1 napsal/a:
Po aktualizaci na tuto verzi tady mám hromadu chybových hlášek


...u mě to vypadá stejně, ale na profilu nevidím nic podezřelého
  • 0

#42 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 7:12

MaFa napsal/a:
Jelikoz se v GgStatu nic nezmenilo, tak musela byt zmena v mape, logicky mi taky prijde zupa spis jako kraj (county) a je tak i vedena na gc.com. Takze pokud trvas na okresu tak s tim budu mit v GgStatu trochu problem. Dej mi vedet (pripadne pouzive HUokres i HUkraj na stejnou mapu)
Momentalne lze zprovoznit dvema zpusoby
1) TRANSLATE HUkraj->HUokres
2) ReadCounty HU~megye HUokres


Tak si sypu popel na hlavu. Pochopitelně je správně HUkraj. Při přidávání nové mapy jsem asi vycházel ze starého podkladu a za tu dobu co jsem na tom nedělal, jsem to všechno zapomněl :). Pokusím se co nejdříve věc napravit.
  • 0

#43 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 8:36

A které logy ? Těch chybových hlášek je několik desítek, odlovených keší třiapůl tisíce... NIkdy dříve jsem si takové hlášky nevšimnul, až teď v nové verzi.
Ještě mne napadá, že prakticky všechny moje logy jsou dotažené GJ, jen malá část z PQ a asi 20-30 dotažená přees gc.live


Psal jsem o vlastnich kesich, a tech mas 12. Muze to byt zpusobeno tim, ze nova verze dusledneji kontroluje spravnost vstupnich dat.
  • 0
MaFa

#44 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 11:49

čau MaFo :-)
nevím co jsi s tím udělal ale už mi to zase na win7/32 chodí takže dík na začátku to ještě vypisuje:
Code point 0x1DF1B7 is not Unicode, no properties match it; all inverse properti
es do at script/GgStat.pl line 3015, <100> line 157.
Code point 0x2DA9E99 is not Unicode, no properties match it; all inverse propert
ies do at script/GgStat.pl line 3015, <100> line 157.
na 157 řádku mám povel START

ale defakto to projde


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#45 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 11:54

ale věřím tomu, že to bude nějaký můj potíž celý template si projdu a zreviduju a uvidím jak se zadaří... doteď byl největší problém jinde a ten se zdá, že už není :-) aspoň zatím...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#46 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 12:07

DrakMrak napsal/a:
čau MaFo :-)
nevím co jsi s tím udělal ale už mi to zase na win7/32 chodí takže dík na začátku to ještě vypisuje:

Code point 0x1DF1B7 is not Unicode, no properties match it; all inverse properti
es do at script/GgStat.pl line 3015, <100> line 157.
Code point 0x2DA9E99 is not Unicode, no properties match it; all inverse propert
ies do at script/GgStat.pl line 3015, <100> line 157.
na 157 řádku mám povel START

ale defakto to projde



Podívej se o pár zpráv zpět a zjistíš, že to právě řešíme. Jsi tedy třetí stěžovatel.

2 MaFa: Zkusil jsem dotáhnout kompletně logy na mých keších jak přes gc.live, tak přes GJ a v obou případech to byl stejný výsledek.
Bylo to ovšem tahané jako přepis dat, ne že bych ty keše z databáze smazal a pak je dotáhl znovu.
  • 0

#47 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 12:09

dík kouknu se na to :-) sem se nepodíval do historie jen sem skonstatoval, že už mi to zase konečně funguje ufff :-) omluva....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#48 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 12:30

<100> line 157.

Tohle <100> dle meho znamena, ze to neni radek 157 z template, ale z nejakeho "pluginu" (resp. z jeho cfg). Ze by problem nestejneho kodovani template a nejakeho cfg s pluginem?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#49 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 12:36

gord napsal/a:

<100> line 157.

Tohle <100> dle meho znamena, ze to neni radek 157 z template, ale z nejakeho "pluginu" (resp. z jeho cfg). Ze by problem nestejneho kodovani template a nejakeho cfg s pluginem?


hmm a jak se načítají pluginy ještě před povelem START nebo až za běhu protože tohle se objevuje na řádku 157 kde leží povel START (v mám templatu) ... si teď nevybavuju jak sem se v tom hrabal jak to přesně je... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#50 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 12:40

projel sem všechny pluginy CFG a použitý Template a všechny mají stejné kódování.... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#51 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 12:58

gord napsal/a:

<100> line 157.

Tohle <100> dle meho znamena, ze to neni radek 157 z template, ale z nejakeho "pluginu" (resp. z jeho cfg). Ze by problem nestejneho kodovani template a nejakeho cfg s pluginem?


Neřekl bych, moje číslo řádku ukazuje také na řádek START.
Ostatní je totožné (až na ta hexanumera, ta jsem nezjistil co znamenají)
  • 0

#52 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 13:33

Radek start to ukazuje spravne, jakmile se dojde na START, tak GgStat zacne nacitat z databaze. Chyba se objevuje na radku 3015, coz je pocitani slov v logu na vlastni kesi. Jelikoz se tato chyba objevila Drakovi na 1.1.33, tak bych videl jako pravdepodobnejsi, ze problem je nekde v databazi, mozna souvisi se zmenou nacitani logu v GJ. Doporucil bych udelat kopii databaze a postupne mazat vlastni kese (pripadne jenom zmenit jejich ownera), az zjistite u kterych kesi to dela, tak se muzete zamerit primo na logy - a date mi vedet, ja si muzu tu kes v GG privlastnit a zkusit najit kde je problem.
  • 0
MaFa

#53 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 13:38

kuš to by chtělo někoho kdo má pár keší a dělá mu to hledat to v 1000-covce je jak hledat jehlu v kupce sena :-D ok jak bude čas zkusím to nějak vystopovat...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#54 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 14:09

koukám, že jsme na tom stejně, oba máme 12 založených. Tak si střihneme ?
  • 0

#55 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 15:08

kuš to by chtělo někoho kdo má pár keší a dělá mu to hledat to v 1000-covce je jak hledat jehlu v kupce sena ok jak bude čas zkusím to nějak vystopovat...

Co porad mate s tema tisicema, mas 12 zalozenych a me zajimaji jenom logy na tech zalozenych, tam si to stezuje.
  • 0
MaFa

#56 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 15:09

mrknu na to večer :-) jo už sem si všim, že jen založený...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#57 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 17:42

Uff, tak jsem taky aktualizoval a kdyz me zacaly litat chyby, tak jsem tusil, ze to bude v cudu a taky ze bylo:

Vložený obrázek

Zajimave je, ze na localhostu je ten vysledky HTML soubor v pohode (odkazy funkcni, atd), ale v profilu totalne dohazeny :-(

EDIT: nechapu to, mel jsem to otevreny ve dvou ruznych prohlizecich a bylo to doskakany, kdyz jsem ted jen tak zkusil dat CTRL+F5, tak se to nacetlo v pohode. Tak ja nevim, nicmene chyby pri spusteni GgStat jsou.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#58 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 17:52

S474N napsal/a:
Uff, tak jsem taky aktualizoval a kdyz me zacaly litat chyby, tak jsem tusil, ze to bude v cudu a taky ze bylo:

Vložený obrázek

Zajimave je, ze na localhostu je ten vysledky HTML soubor v pohode (odkazy funkcni, atd), ale v profilu totalne dohazeny :-(

EDIT: nechapu to, mel jsem to otevreny ve dvou ruznych prohlizecich a bylo to doskakany, kdyz jsem ted jen tak zkusil dat CTRL+F5, tak se to nacetlo v pohode. Tak ja nevim, nicmene chyby pri spusteni GgStat jsou.


Mohu se, prosím, zeptat co máš na mysli tím "totálně rozházené"?
U mě se chová GgStat stejně jako tobě (viz tvá přiložená fotografie), ale v profilu u sebe nic zvláštního nepozoruji a díval jsem se i na tvůj profil a také jsem nic mimořádného nezahlíd....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#59 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 18:02

Nevím, jestli se mám přidat, ale mně to hází stejné chyby. Zkusil jsem odstranit z databáze všechny své založené, a chyby to neházelo. Znovu jsem je tam načetl, a chyby tam byly zas. Ale na profilu je to vždy zobrazeno korektně.
  • 0

#60 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2011 - 18:09

MaFa napsal/a:

kuš to by chtělo někoho kdo má pár keší a dělá mu to hledat to v 1000-covce je jak hledat jehlu v kupce sena ok jak bude čas zkusím to nějak vystopovat...

Co porad mate s tema tisicema, mas 12 zalozenych a me zajimaji jenom logy na tech zalozenych, tam si to stezuje.


Tak jsem si s tím chvíli hrál a mám pocit že to dělá na všech....

Ale příklad - GC1ZZXP je tradička, tak jsem ji v databázi smazal a přes GJ znovu dotáhl. Výsledek = 5 chyb. Pak jsem přepleskl listingy přes gc.live, výsledek = 6 chyb. Očima v tom nic podivného nevidím.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama