Přejít na obsah


Fotka

Strašidelný les - Žebrák


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
69 odpovědí na toto téma

#41 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 9:27

Jo, tu bych taky ráda - až bude příležitost, chci tam stejně vytáhnout zbytek našeho týmu :)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#42 minigibboni

minigibboni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 10:48

Tak jsme se rozhodli také zúčastnit, vyjedeme dnes z Kladna okolo 17:15, čímž očekáváme příjezd okolo 18:00 na VS. Jedeme ve 3, takže pokud se někdo chce nácestně přidat hlásím 2 volná místa ve voze (tel. 603 888 231).
  • 0
Jana&Michael&Ondřej&Matěj

#43 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 11:10

minigibboni napsal/a:
Tak jsme se rozhodli také zúčastnit, vyjedeme dnes z Kladna okolo 17:15, čímž očekáváme příjezd okolo 18:00 na VS. Jedeme ve 3, takže pokud se někdo chce nácestně přidat hlásím 2 volná místa ve voze (tel. 603 888 231).


Tak to si odlovte něco kolem, my v šest vyrážíme z Prahy a budeme tam asi v sedm.
  • 0

#44 minigibboni

minigibboni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 13:15

Jsme pomalí a máme s sebou geokáče, takže pomalu vyrazíme a očekáváme potíže se stážemi, takže budeme dohnáni. Určitě na sebe narazíme.
  • 0
Jana&Michael&Ondřej&Matěj

#45 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 13:16

To je důležité info, abychom se nebáli světel v lese :-)
  • 0

#46 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 13:58

Smrku, nemohl jsem se ti dovolat. Ten člověk co by měl jet s náma potřebuji aby dorazil v 6 ne k tobě, ale k Arkádám. Budeme to tam muset nějak poladit, jsou nás dvě auta :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#47 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 14:01

Aha, tak koukám že jsi to rozdělil do aut, takže jen dodávám .... Třetí auto (T5 magoři 1) Já Osvejda Homor Quox Čtvrté auto (T5 magoři 2) Saett Slaneček
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#48 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 14:15

Jelca: Caravel76 vyrazil už odpoledne do Zdic a okolí, vyzvedneme ho tam, místa máme dost. Takže až budeš mít celou posádku pětkových lanovačů, můžeš vyrazit na úvodní souřadnice (pokud se nepletu, je to vcelku velké parkoviště u fotbalového hřiště).
  • 0

#49 m4sh

m4sh

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 15:43

Cus nevim jestli to stihnu, nejak se to na me v praci vali. Pokud nebudu na parkovisti v tech 18:00 tak vyrazte asi beze me :( Smrkoj posilam tel. do PM. Kdyztak me jeste o pul 6 cekni.
  • 0
Garmin Oregon 450, Petzl Tactikka XP, UV light, CWG, razítko atd.

#50 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 15:57

Neboj, zavolám.
  • 0

#51 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 16:12

Smrk napsal/a:


V plánu jsou tyhle dvě. A hned u parkoviště Strašidelného lesa je jedna tradička Žebráckých pověstí, poslední, která mi chybí, nemůžu ji najít :-)


Že by slepý mládenec?:D:D:D

Tu najdeš, nebooooj;)

Je to super kešule, Alf Gang na mě zírali, že jsem neomylně zamířila ke keši:D:D:D:D:D
  • 0

#52 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 16:22

Hledal jsem ji ve třech skoro půl hodiny a nic. A ještě jsem šlápnul do něčeho žlutého, mazlavého, smradlavého...
  • 0

#53 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 16:29

Smrk napsal/a:
Hledal jsem ji ve třech skoro půl hodiny a nic. A ještě jsem šlápnul do něčeho žlutého, mazlavého, smradlavého...


Tož teď vás bude armáda, tak se nebojím:o))


Jinak si to pořádně užijte.. mi padl program, tož mám nějak moc volného času:D:D:D:D
  • 0

#54 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 16:39

Sedmitecka napsal/a:

Smrk napsal/a:


V plánu jsou tyhle dvě. A hned u parkoviště Strašidelného lesa je jedna tradička Žebráckých pověstí, poslední, která mi chybí, nemůžu ji najít :-)


Že by slepý mládenec?:D:D:D

Tu najdeš, nebooooj;)

Je to super kešule, Alf Gang na mě zírali, že jsem neomylně zamířila ke keši:D:D:D:D:D


My tehdá mládence hledali snad hodinu, než mně to trklo! Ty jsi šla naprosto najisto...:D

Mimochodem, cestou Strašidelným lesem je ještě jedna ze žebráckých pověstí...;)

A užijte si to! My to šli ve dvou + pes a byla to paráda! Se Sedmipuňťou jsme si dali ještě opáčko, tak moc se nám to líbilo.:)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#55 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2011 - 17:06

A jsem zvědavá, co řeknete na bonus... bo já neměla slova:D To je zkrátka.. no nic, nebudu napovídat;):D
  • 0

#56 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 10:54

Děkuju všem za účast, sešlo se nás hodně. Slepého mládence jsme našli při čekání na Jelču a pětkový zbytek. Lov strašidelného lesa se vydařil. Potom Jelča navrhnul odlovení Operace Antracit, to byla pecka :-) Zato toho, kdo nám doporučil Tajemnou Evelínu Moonrovou, toho bych vytahal za uši. Jeli jsme tam z Plzně a takhle odfláknutou noční keš jsem ještě neviděl. Tak snad se sejdeme zase na nějaké další akci, protože jak říká jeden nejmenovaný: zítra je taky noc :-)
  • 0

#57 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 10:55

Sedmitecka napsal/a:
A jsem zvědavá, co řeknete na bonus... bo já neměla slova:D
To je zkrátka.. no nic, nebudu napovídat;):D


Bonus jsme nelovili, bo nikdo neměl všechna bonusová čísla u sebe.
  • 0

#58 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 10:59

Chtělě bych za sebe i dceru poděkovat za fajn zážitky ve skvělé společnosti :) Sice jsme to zapíchly dřív, na Evelínu jsme nejely, ale jak tak koukám, o moc jsme nepřišly :D
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#59 o_three

o_three

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 13:54

diky vsem za spolecnost. Smrkovi za presuny z mista na misto, z okresu do okresu a z kraje do kraje a bezpecne zpet domu. Tu Evelinu bych zas tak cerne nevidel, za sebe ji hodnotim jako prumer. Po tom Zebraku a operaci Anthracit jsme byli proste uz moc rozmlsany...
  • 0

#60 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 16:16

Smrk napsal/a:
Potom Jelča navrhnul odlovení Operace Antracit, to byla pecka :-) Zato toho, kdo nám doporučil Tajemnou Evelínu Moonrovou, toho bych vytahal za uši.


Tak to se hluboce omlouvám, Evelínu jsem tu chválila já se Sedmitečkou, ale stojím si zatím, my si její odlov opravdu užili. Byli jsme na ní ve třech, v mlze a bylo to fakt prima. Je pravda, že to byla moje třetí noční keš, nemám za sebou různé pětkové odlovy apod., takže moje laťka na náročnost není nijak extra vysoko.

Dle mého je na každém, kam se vypraví, jestli dá či nedá na něčí doporučení, ale jestli máš potřebu mně vytahat za uši, tak prosím... kdy a kde? ;)

Každopádně si beru k srdci poučení - pro příště raději nikomu nic nedoporučovat, každý od toho asi opravdu očekáváme něco jiného a co se líbí jednomu, nemusí sednout druhému.
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama