Přejít na obsah


Fotka

Strašidelný les - Žebrák


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
69 odpovědí na toto téma

#61 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 17:34

To neber zas tak vážně :-) Jestli můžu doporučit noční keš, tak Pevnost Terezín :-)
  • 0

#62 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 18:04

Smrk - už jsem o téhle noční četla, vypadá fakt dobře. :) Snad se mi tam povede někdy dostat.
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#63 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 21:10

Smrk Jak píše Alf Gang - my tam byli v malém počtu za mlhy, která by se dala krájet, neviděli jsme ani na další strom, natož na další odrazky.. k tomu ty hlášky ze stageí, takže hororové to bylo až až:D:D:D
  • 0

#64 Caravel76

Caravel76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 21:55

Jak shrnout minulý den a noc. Nebýt mojí nehody, která mi dost pokazila zbytek večera, hodilo by se říci paráda. Nevím, jak zbytek týmu pochodil na Evelíně (slyšel jsem dost rozdílné názory), ale jak Strašidelný les, tak Operace Anthracite stály za to. Jen jsem se do budoucna poučil, už žádná podobná keš bez přípravy! Naštestí mám na pravé ruce všech pět pohromadě a to je nejdůležitější. Ušpiněné kalhoty se vyperou snedno, ale zlomená kost, to je mnohem horší. Nakonec ale vše dopadlo dobře, tak se těším na příští podobnou akci.
  • 0

#65 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 22:00

Tak to jsem ráda, že ta ruka nakonec dopadla dobře :)
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#66 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 23:24

Sedmitecka napsal/a:
Smrk Jak píše Alf Gang - my tam byli v malém počtu za mlhy, která by se dala krájet, neviděli jsme ani na další strom, natož na další odrazky.. k tomu ty hlášky ze stageí, takže hororové to bylo až až:D:D:D


Přesně tak, já myslím, že být nás tam víc, tak bychom si to řádně neužili. Navíc já se ten příběh na jednotlivých zastávkách snažila číst "procítěně", takže to k hororové atmosféře možná taky trochu přispělo...:D
A hlavně, když tam člověk jde po nějaké super extra noční kešce, tak se mu to asi může zdát obyčejné, až nudné. Já tu zmíněnou noční u Plzně neznám, takže nemůžu porovnávat, ale kdyby člověk porovnával všechny keše s těmi extra super úžasnými, tak by mohl zůstat sedět doma a na odlovy se vybodnout. B) Mně prostě Evelína přišla OK. ;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#67 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 2:27

Já tu zmíněnou noční u Plzně neznám


To není noční ...

Ale teda Evelína fakt stála za prd a ne ve srovnání se skvělými nočními, ale s jakoukoliv noční ... Nic méně fakt bych z toho nedělal tragédii, prostě jsme se prošli po lese. Aspoň tam nebyla rozžhavená ocel ... :-)

Ale ano přiznávám, jsme zmlsaný :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#68 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 22:24

Jelca napsal/a:
...prostě jsme se prošli po lese. Aspoň tam nebyla rozžhavená ocel ... :-)


Procházka po lese bez oceli to byla, to je fakt :-)
  • 0

#69 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 10:40

Mně tedy docela překvapuje tak velká kritika Evelíny, protože do té doby, než na ní přijela poslední expedice kačerů, tam byly vesměs pozitivní, příjemné logy. A to i od kačerů s poměrně velkým množstvím nálezů, takže i ti by mohli být zmlsaní... :o
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#70 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 13:20

Alf Gang napsal/a:
Mně tedy docela překvapuje tak velká kritika Evelíny, protože do té doby, než na ní přijela poslední expedice kačerů, tam byly vesměs pozitivní, příjemné logy. A to i od kačerů s poměrně velkým množstvím nálezů, takže i ti by mohli být zmlsaní... :o


Je možné, že mají sice hodně nálezů, ale ne nočních... Zkus si najít několik jiných a pak si uděláš obrázek sám.

Ale tohle vlákno mělo být pro svolání hromadného lovu a ne pro kritiku keše, která i tak dala ownerovi nějakou práci. Aby se to tu nezvrtlo a nekazili jsme lov dalším následovníkům, raději vlákno zamykám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama