Přejít na obsah


Fotka

DŮRAZNÉ upozornění k sérii Letadlo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#1 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 17:15

Vážení kolegové kačeři. Rádi bychom vás upozornili na skutečnost, která není tak zřejmá, jak jsme mysleli.. Série Letadlo nebyla, není a ani nikdy nebude drive in. Pokud plánujete její odlov, připravte se na 2 hodiny chůze v terénu s jediným kopcem, na který stačí vydrápat se pouze jednou. Mezi jednotlivými kešemi je navíc většinou minimální vzdálenost. Nejedná se tedy o nic náročného a považujeme za vrchol nevkusu jezdit autem po poli, aby se člověk dostal ke keši na 5 metrů. Hlavně že v každém listingu prosíme, aby kačeři nechodili přes pole - že přes něj nemají jezdit nám přišlo samo sebou. Když to můžeme obcházet pěšky pořád dokola my, můžete i vy. Pokud bude i nadále využíváno k odlovu geovozidel jinde než na zpevněné silnici, půjde série do archívu. Děkujeme za pochopení. G+K
  • 0

#2 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 17:37

Ano, muzeme potvrdit. Dnes jsme.serii odlovili. A tento nevkus videli. Prijde nam to jako vrchol drzosti. I vime kdo to konkretne v tom aute byl. Jmenovat nechceme...Doufejme, ze serie vydrzi, je moc povedena a libila se nam. Takze dekujeme
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#3 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 17:55

Osobně si myslím, že tady není většina aktivních českých kačerů. Spousta si toto oznámení nikdy nepřečte. Pokud jste to už neudělali, dejte také varování obdobného znění do listingů. Nechci dělat chytrého, mám jednu adoptovanou keš a i s tou má člověk starosti a to nehrozí poškození okolí v mém případě...:-/ Přeji vám už jen zodpovědné lovce.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#4 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 18:27

Milí owneři sérií a powertrailů, důrazně Vás žádám, aby jste při zakládání počítali s tím, že spoustu hledačů se bude snažit mít tyto keše co nejpohodlněji odlovené. Jak je vidět, geocaching už není co býval a spoustu lidí vůbec neřeší, co bude po jejich nálezu. Když už svou energii věnujete takovéto záležitosti, tak s tím prostě musíte počítat. Vůbec se nedivím Kapsovi, který je zásadně proti těmto počinům. Je to prostě nečestné a nesportovní Mirek Dušín v.r.
  • 0

#5 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 18:49

S anonymem nebudeme nic řešit B)

geostorm napsal/a:
Mylí owneři sérií a powertrailů, důrazně Vás žádám, aby jste při zakládání počítali s tím, že spoustu hledačů se bude snažit mít tyto keše co nejpohodlněji odlovené.
Jak je vidět, geocaching už není co býval a spoustu lidí vůbec neřeší, co bude po jejich nálezu.

Když už svou energii věnujete takovéto záležitosti, tak s tím prostě musíte počítat.

Vůbec se nedivím Kapsovi, který je zásadně proti těmto počinům.

Je to prostě nečestné a nesportovní

Mirek Dušín
v.r.


  • 0

#6 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 19:01

GK Nechci nic řešit, to byla jen výzva. Jo a mimochodem, když je geostorm anonim, co je teda GK?
  • 0

#7 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 19:07

Výzva? k čemu jako?

mimochodem, na naší straně to byla chyba v matrixu a už je to zase v pořádku, u tebe pořád nic..

geostorm napsal/a:
GK Nechci nic řešit, to byla jen výzva.
Jo a mimochodem, když je geostorm anonim, co je teda GK?


  • 0

#8 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 19:10

:D Bacha na matrix. Zkoušíš si to vyplnit a moc ti to nejde. Chytrolíne. ;)
  • 0

#9 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 20:10

Taky bych měl nějakou tu připomínku -
1) Na Plástky se jezdilo, jezdí a jezdit bude a pokud mě paměť neklame, tak tam nikdy zákaz vjezdu nebyl a to ani ze strany od Jehnic ani od Lelekovic.
2) Tu cestu co je kolem remízku mezi polňačkou na Plástkách a asfaltkou na Babu taky nevyjezdili kačeři...
3) Možná bych změnil parkoviště na náměstí, nebo na Lelekovickou, konec konců nad ekodvorem je místa na parkování na zpevněných komunikacích dost a dost. A ani z náměstí, ani z lelekovické ( a tím klidně myslím odspodu od zvoničky) to zase taková dálka pěšky není.
Jako místní nimrodi jsou stejní magoři, jako všude jinde, takže oni tu sérii klidně zlikvidujou sami, hned jak na to přijdou, proč tam jezdí tolik aut.

2 Vin-Lin: Že by luxusní SUV?
  • 0

#10 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 20:17

že jezdí po těch polňačkách nám nevadí - když si chce někdo zničit auto, ať tama jede.. horší je vyježděná cesta na poli.
  • 0

#11 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 20:29

REVIZ napsal/a:
Taky bych měl nějakou tu připomínku -
1) Na Plástky se jezdilo, jezdí a jezdit bude a pokud mě paměť neklame, tak tam nikdy zákaz vjezdu nebyl a to ani ze strany od Jehnic ani od Lelekovic.
2) Tu cestu co je kolem remízku mezi polňačkou na Plástkách a asfaltkou na Babu taky nevyjezdili kačeři...
3) Možná bych změnil parkoviště na náměstí, nebo na Lelekovickou, konec konců nad ekodvorem je místa na parkování na zpevněných komunikacích dost a dost. A ani z náměstí, ani z lelekovické ( a tím klidně myslím odspodu od zvoničky) to zase taková dálka pěšky není.
Jako místní nimrodi jsou stejní magoři, jako všude jinde, takže oni tu sérii klidně zlikvidujou sami, hned jak na to přijdou, proč tam jezdí tolik aut.

2 Vin-Lin: Že by luxusní SUV?


Tož to, že někdo jede po polní cestě, to je přeci v pořádku, ale to, že někdo vjede přímo na pole už není zase tak "košér"...

A co se týče tvé otázky, nechci tu nikoho pranýřovat. Tu osobu neznáme osobně, takže tu nechci nikoho uvádět a jaké auto to bylo konkrétně by mohlo vést ke zbytečně demagogii....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#12 john111

john111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 21:44

Jen toho hříšníka zveřejněte, ať víme kdo jezdí v super autě tam kde nemá. Podobnou stížnost jsem četl u série Pedál a jízdě po lese, že by stejný hříšník? Asi na lov kešek nemá moc času a MUSÍ jet autem aby stihl více bodů a stal se težko říct slušně čím. :(
  • 0

#13 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 21:48

Aha, já to špatně pochopil, myslel jsem si, že si to akorát někdo zkrátil z té polňačky co vede mezi Jehnicema a Lelekovicema dolů na asfaltku - ta spojka tam je minimálně 10 let a je vidět i na fotomapách... Pokud někdo lovil trup letadla mezi křídlem a ocasníma plochama z auta, tak to je vážně primitivní idiot a k tomu nemám co dodat.
  • 0

#14 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2011 - 23:23

Příběh odjinud: Jestli mě někdo viděl asi před měsícem jet červeným fordem po polní cestě u Nového Dvora (u Tisé na Děčínsku), tak to nebylo kvůli pohodlnosti. Za mnou jel traktor a vedle cesty se zaparkovat nedalo, protože široko daleko byla bažina. Tak jsem musel jet až na louku ke keši... Moc jsem se styděl!:(
  • 0

#15 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 0:22

klidně to do archívu pošlete
  • 0

#16 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 5:50

GK napsal/a:
Vážení kolegové kačeři...
G+K

Víš, čeho jsi touto debatou dosáhl? Těm, které to ještě nenapadlo, jsi dal návod, že se série dá objet autem. A nebudou se nijak ostýchat.
Jestli víš stoprocentně, že to byli kačeři, zveřejni jejich nick, jejich auto. Možná se budeš divit ty i ostatní. Jednak tím, kdo to byl a pak jejich reakcí. Pokud nevíš kdo a jen tu moralizuješ, je celá debata na hovn..
Před časem jsem s kolegou fogl11 načapal noční lovce FTF, jeli na čtyřkolkách lesem a zrychtovali ho jak stádo prasat. Velmi známé nicky v komunitě GC. Po oslovení a zveřejnění fotodokumentace nás napadli, co je nám do toho, ať si hledíme svého, že si můžou dělat co chtějí. A že to dělají i jiní. Navíc jsme proti nim břídilové a nemáme je co poučovat. Z toho jsem si vyvodil závěr - žádné vyhrožování archivací, ale chytit dotyčného na místě a vyříkat si to z očí do očí. Nebo do nosu;)
  • 0

#17 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 8:40

... a velebnosti ja bych to praskla...:D a ted vazne, takovy chovani se mi taky nelibi, ale bylo by tedy vhodne rici o koho jde, at se k tomu doycny muze vyjadrit a neni to jen placani prazdny slamy... rusit kvuli tomu PT ( a to nemam jediny odloveny a ani asi mit nebudu ) je myslim mimo. Ty krabice za to chovani tech lidi nemuzou...
  • 0

brundi
 


#18 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 8:45

Všechny ty PT jen podporují ty, co si myslí, že geocaching jsou závody o počet nalezených keší. A když se závodí, tak naplno. A FTF hunting je něco podobného. Kromě toho minieventu u finálky to žádný hlubší smysl nemá.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#19 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2011 - 18:26

Já jsem celou serii obešel a našel, proto vím o co jde. A odpovím si sám. Opakuji odpovídám si jen sám sobě a nikomu nic nevnucuji. GC se dostává do pozice, kdy sebe lehčí keš, nedej bože více keší pohromadě je nástroj toho jak si spravit statistiky. A tak to i vypadá! Listing nikdo nečte, co bude po mě je mě úplně fuk a příroda?? Bohužel i já tyto keše lovím, ale do budoucna bych apeloval na zákaz vzniku takových sérií. A že někdo jede po poli? I když ho chytíte, tak co zmůžete? Ob den mě chodí na mejl dotazy typu: odlovil jsi tu a tu keš poraď nám, nevíme si rady z touto šifrou, jsi poslední kdo ji vyřešil. Je to normální?
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#20 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2011 - 7:34

kolombo napsal/a:
Všechny ty PT jen podporují ty, co si myslí, že geocaching jsou závody o počet nalezených keší. A když se závodí, tak naplno.

A FTF hunting je něco podobného. Kromě toho minieventu u finálky to žádný hlubší smysl nemá.


nejsem ani FTFkar, ani ucastnik PT. Ale jestli to teda podporuje nezdravou soutezivost, a nekteri se podle toho teda chovaj, proc sem nenapsat konkretne o koho se jedna. Mozna si pak nekdo pri prohlizeni statistik jineho nerekne "ten jich teda ma", ale "jo,to je ten magor":D
  • 0

brundi
 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama