Přejít na obsah


Fotka

DŮRAZNÉ upozornění k sérii Letadlo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#41 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 11:55

Citecka: V teoreticke rovine mas nejpis pravdu, prakticky ovsem se problem tyka kaceru jako celku. Pokud nejakej kacer v ramci zabavy, kterou vsichni sdilime vjede umyslne do pole autem, tak stoji za to, aby komunita jasne rekla, ze to je magor a ne standardni vzorec chovani normalniho kacera. Pokud nekdo nechape co se rozumi pojmem "normalni kacer" a chysta se rozjet flame, ve smyslu, ze kazdy si svoji normalitu a zpusob hrani urcuje sam, necht si poslouzi. Porad verim, ze i v ceskem geocachingu existuje neco, co Anglicani nazyvaji "common sense" .
  • 0

#42 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 12:41

Citecka napsal/a:
Pinokio, máš pravdu... akorát jsi ji znectil tím naprosto demagogickým závěrem.


Závěr jsem bral jako konstatování, jakýkoliv druh který se přemnoží, je dříve nebo později svému okolí nepříjemný a toto na to musí reagovat. Občas je to i důvod k jeho zániku, resp. k zániku ve volné, svobodné podobě, v jaké jej známe, a není daleko doba, kdy bude na nějakých místech zakládání keší úplně zakázáno (vždyť vzpomeňme i nedávnou mediální aférku s keší na bezvýznamném mostku), případně jinde budou keše vlastníky pozemků/objektů vyšťárávány z úkrytu jak nechtěné vosy z hnízda. Příroda se po řádění geocacherů většinou zachvíli vzpamatuje, ale když neodolá ani dlažba, plech, dopravní značka, zídka či zamčená dvířka, no však to vidíte sami.. nebo možná nevidíte, a loví se stále více stylem - po mě potopa, tak mě opravdu nenapadne nic jiného, že mezi deseti blbci se jeden v průběhu městíce ztratí, ale mezi ticícem je sto blbců prostě vidět.
  • 0

#43 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 13:01

Pinokio: jasně, tak to je. Jenže s tím nic nenaděláš... jedině to, co před tebou navrhuje Fast Hippo.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#44 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 13:08

Citecka napsal/a:
1) Jo, mají majitele. Jeho boj a jeho starost. Neser se mu do ní. Do jeho nezadatelných práv patří i to, aby o svých škodách a prevenci a vůbec nakládání s majetkem a posuzování rozhodoval sám. Nebubnuj na jeho buben. I TO JE ZÁSAH DO SOUKROMÍ.

To je fakt, je lepší se starat jen sám o sebe. Nevěřím ale, že by to majiteli nevadilo - poptám se v hospodě.

2) Idiot je ten, kdo dělá věci jinak, než ty? A kdo je pak zakotvenej v kolektivismu?

Nevím v čem je zakotvenej kolektivismus, ale v tomhle to určitě není. Pokud ti připadne normální jezdit po cizím poli, tak mě teda určitě ne a vzhledem k tomu, že to nepřipadlo normální ani tomu cyklistovi co na ně řval, když jel okolo, tak jsme už minimálně dva. Takže to zopáknu na cizí pole (louku, les, soukromej rybník, vinohrad, sad,...) může svévolně autem zajet jen idiot, kterej si myslí, že nad něj není.

A ta trojka je už jasnej vlastňák. Jaký jsou nimrodi a obzvlášť ty z malejch obcí víme všichni a je to věčnej boj. Jenže jestlis měl nějakou přímou zkušenost a přesto PŘESNĚ na stejným místě uděláš krabku, tak... jak bylo to označení? Nebo ve vší korektnosti: to mi hlava nebere. Cos čekal? Cos vůbec chtěl vyrobit?

No já jsem chtěl vyrobit letadlo na vysílačku a bratranec taky a svoje. Čekal jsem, že bude lítat (a taky lítalo). Co se týká krabky, tak tě zajímá pohon, napájení, serva, přijímač, vysílačka, nebo co?
  • 0

#45 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:03

Tak to tu čtu a nevycházím z údivu. Nějaký magor se chová jako hulvát a dle mého není o čem diskutovat. Ale k mému údivu tu jsou lidé (pinokio.cz a částečně citečka),kteří s tím sice nesouhlasí ale vzápětí to tak nějak omlouvají. Na tomto foru se vůbec různé křivárny omlouvají a bagatelizují. Podvody s logováním...atd. Já jen doufám,že jádro kačerů neodpovídá složení na těchto forech. Myslím,že ti,kterých se to netýká se neurazí(třeba takový Kapsa). Ale já jsem některými diskuzemi znechucen. Asi jsem jiná generace. Tahle hra není pro starý.
  • 0

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 507 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:07

Ale je pro stary! Uvedom si, ze ta mlcici vetsina hracu proste nema potrebu se vykecavat tady na foru. ;)
  • 0

#47 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:21

HaLuMa napsal/a:
Ale je pro stary! Uvedom si, ze ta mlcici vetsina hracu proste nema potrebu se vykecavat tady na foru. ;)

Pripadne s pobavenim sleduje, jak se tu predvadeji Ti, co sezrali vsechnu lesni moudrost. V tomhle pripade polni moudrost, Fieldcraft :)
  • 0

#48 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:45

Jo,pevně doufám,že máte oba pravdu. Ahoj.
  • 0

#49 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:50

co k tomu říct...snad abych zase zopakoval: MEGAserie MEGApřitahují MEGAextrémní MEGAlovce. Nechcete to? Nezakládejte takové velké série. Tečka.
  • 0

#50 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:57

Ze by 14 kesi byla zrovna nejaka megaserie?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#51 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 15:57

Ještě by se slušelo dodat, že ta MEGAsérie, ten powertrail, o kterém se tady celou dobu hovoří, má 13 keší + bonus. Na to se budou sběrači bodů sjíždět ze všech koutů světa. Měla jsem v plánu nechat odlov na příští jaro, tak jen doufám, že tam ještě bude a nepadne mezitím za oběť drive-in hovadům a internetovým vševědům. K tomu, jestli ježdění po poli nebo polňačkách něčemu vadí, nebo nevadí, asi tolik: Ono už neplatí, že lovit by se mělo NENÁPADNĚ? Mně auto na poli moc nenápadné nepřijde.
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#52 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 16:30

Chryseis napsal/a:
K tomu, jestli ježdění po poli nebo polňačkách něčemu vadí, nebo nevadí, asi tolik: Ono už neplatí, že lovit by se mělo NENÁPADNĚ? Mně auto na poli moc nenápadné nepřijde.

To je právě to maskování. Koho by napadlo, že ten de*il v autě je kačer, ti přece chodí nenápadně přikrčeni ve stínu křovin a v ruce drží nenápadně přístroj na který každých 5 vteřin nenápadně mrknou.
  • 0

#53 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 17:46

Lubka, zas o tolik starší jak já nejseš. Nic nebagatelizuju. Jen prostě nemám rád inkvizici. Jedna taková se na mě dost podepsala.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#54 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 18:55

Letadlo sic není MEGA serie, ale je v městské části Brna, takže alespoň počáteční efekt je srovnatelný s Mega sérií někde na výstrku. Kolem 250ti FI logů za 3 týdny existence na každém kousku je dostatečně vypovídající. Takovou návštěvnost místní mají tak za celý rok...to by museli být úplně slepí a blbí aby si toho nevšimli... Byl jsem tam pár dní po spuštění a už to jsem u řady skrejší skoro nepotřeboval GPSku, stačilo se držet geodálnic...nechtěl bych to vidět teď...
  • 0

#55 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 18:55

Citecko,nebudem se trumfovat,kdo je starší,ne? Píšeš,že jsi tramp.Já také.Dřív aktivní,teď občasný. Věta: ...mají majitele.Je to jeho boj a jeho starost.Neser se mu do ní... ukazuje,že každý z nás bere tramping trochu jinak. Možná si to moc idealizuju. Nevím,jestli jsi viděl nedávno ve zprávách záběry z metra,jak tam jeden snědý maník mlátí kluka,který se zastal ostatních. A ostatní stáli kolem a tvářili se,že se jich to netýká. Byla to jeho starost , jeho boj a nesrali se mu do ní. Mladík měl smůlu,že bylo nástupiště plné "citecků". Promiň,ale používám pouze tvoje argumenty, Píšeš,že nemáš rád inkvizici. Já nemám rád hulváty a jejich zastánce.
  • 0

#56 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 19:04

Lubka, ty už nechlastej.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#57 Lubka51

Lubka51

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2011 - 21:36

Tak jo,já přestanu!!!
  • 0

#58 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 13:43

No na mě nekoukej :D Kavalír je kamarád a ty druhý neznám :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#59 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 13:55

Celej facebook tim mam zapraskanej a ted i tady? Btw nejsi smogeo trošku hodně OT? Letadlo a najednou SPORE a Brquill?
  • 0
Užívej života...

#60 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 14:11

Smogeo napsal/a:

Lubka51 napsal/a:
Na tomto foru se vůbec různé křivárny omlouvají a bagatelizují.

Chopí se někdo obhajoby tohohle? ;)
http://www.geocachin...a5-29f3b20a9ed8


Asi takto:

(reakce na události popisované v logu) :)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama