Přejít na obsah


Fotka

GSAK V8


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 221 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 13:04

Tak jsem si dnes vsiml v GSAKu, ze vysla uplne nova verze a bohuzel ja placena i pro ty, kdo maji V7 koupenou. Hlavni vyhoda ma byt podpora GC.com API. Ma to jiz nekdo vyzkousene, tj. osobni zkusenost? Stoji ten uppgrade za to? nechce se mi to tahat na pocitac, kde by se mi prepsala V7, kterou mam koupenou. Diky
  • 0

#2 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 13:18

Ahoj, mam V8 uz nejakou dobu nainstalovanou a parkrat se mi uz stalo, ze mi to neotevrelo dbazi, kterou jsem v V7xx dal bacupovat, a do V8 restornout... takze mi to pekne krka. Navic mi absolutne nevyhovuje nove zobrazeni info o kesi. (viz screen) A tom, ze mi to obcas zdechne pri pusteni makra, ktere ve V7xx normalne bezi na 4r starym NB radsi nepisu... Zeptej se ale treba Filemona, ten je s nim spokojenej... :)
  • 0

#3 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 13:31

Mam ho nainstalovane a nezaznamenal jsem nejake vazne problemy. Napic API, takze maximalni spokojenost.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#4 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 14:28

V8 mi bezi v pohode. S backupem ze 7 nebyl problem, macro pouzivam v podstate jen jedno na POIe a taky bez problemu. Pres API se dobre loguje a je fajn, ze se daj jednoduse aktualizovat data. To zobrazeni offline listingu ve dvou sloupcich se mi libi.
  • 0

#5 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 15:42

pezik1 napsal/a:
Tak jsem si dnes vsiml v GSAKu, ze vysla uplne nova verze a bohuzel ja placena i pro ty, kdo maji V7 koupenou.
Hlavni vyhoda ma byt podpora GC.com API.

Ma to jiz nekdo vyzkousene, tj. osobni zkusenost? Stoji ten uppgrade za to?
nechce se mi to tahat na pocitac, kde by se mi prepsala V7, kterou mam koupenou.

Diky

Vůbec nemusíš přepisovat starou verzi.
Mě běží obě dvě v pohodě. Stačí nainstalovat třeba jako gsakV8.
Stejně tak si pak vytvoří GSAK databázi s adresářem gsakV8.
Jinak jsem s novou verzí spokojený. Jen je škoda, že ještě neumí při logování nálezů přes menu připojit třeba i visited mého TB nebo GC.
Snad se to ale poléčí.
  • 0

#6 humpolik

humpolik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 15:43

Update po 445 dnech uzivani Gsaku7 za 15 dolaru na verzi 8. Instalaci jde provest do jineho adresare, takze puvodni verze mi zustala zachovana a plne funkcni. Nova verze je z meho pohledu dokonala (diky api), zda se mi rychlejsi pri praci s databazemi. Import starych databazi bez problemu. Makra co jsem zvykly pouzivat funguji bez problemu. Nove zobrazeni listingu se mi take nelibi, jestli nekdo vite, jak vratit puvodni zobrazeni listingu, tak prosim o uvedeni postupu.
  • 0

#7 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 20:25

vše v pohodě .. GSAK 8 přeinstalován, databáze mám uložene v dropboxu a vše šlape jak má .. macra fungují .. sice získávání logů mě přijde trošku zdlouhavější, protože pokáždé jede od nuly (to co bylo v GSAK7 jen kontrolovalo a stahovalo co nemá) a hlavně je tam API .. sice některé kroky objevuju postupně (viz některé mé dotazy tady na gc.cz) ale spokojenost krom toho mám pocit že když to nezaplatíš tak Ti to bude šlapat taky, akorát po měsící Tě bude otravovat nějakým oznámením, ale funkce by to omezovat němělo ...
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#8 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2011 - 8:24

Mě běží zatím poslední beta osmičky 8.0.0.119 (vedená na beta stránkách jako 118. jede ještě na seriové číslo y V7 jsem naprosto spokojen, nic se nekouše zdá se rychlejší a díky API funkčnější. v podstatě stačí stahovat pouze poslední dvě PQ a ostatní jen projet přes API na disable enable a jen občas natáhnout starší PQ, kdyby se u starých měnil listing. (např kvůli posunu finálky). co se týče trial verze, tak asi bude podobně udělaná jako byla V7, kdy se od určitého dne objevila tabulka s počítakdlem kde se odpočítával čas stále od vyššího a vyššího čísla podle počtu spuštění a tím se neustále prodlužovalo nabíhání programu (a to i po nějaké operaci v průběhu práce s GSAKem). nebude to tu stejné? Zkoušet se mi to nechce ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama