Přejít na obsah


Fotka

Log


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Jennyn

Jennyn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 21:31

Snažím se proniknout do tajů Waymarkingu?,ale jelikož angličtinou nevládnu,tak se v tom docela plácám,jestli jsem to pochopil dobře,tak jde o to ,že navštívím místo, pořídím foto místa s gps a zalogoju se. Nebo jsou tam i další podmínky? Díky za odpovědi,na možná pro někoho blbej dotaz.;)
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 21:40

Obecne ano, konkretni pozadovane podminky jsou soucasti kazdeho waymarku.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Jennyn

Jennyn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 21:55

Dík,jestli to chápu dobře,tak se vždy jedná o uvedené souřadnice? Jde mi třeba o tento way.:http://www.waymarking.com/waymarks/WMBE84_Zetor_Z_25 ,když anglický text proženu překladačem,tak mi z toho není jasné jestli se mám vyfotit u toho traktoru na Dobříši nebo najít někde jinde ve světě stejný traktor a vyfotit se s ním?
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 22:23

Tak tady se mi ty podmínky zdají taky nějak popletené. Zdá se mi, že jsou tu spojeny podmínky pro logování Visited a pro POStnutí nového waymarku. Ale obecně: Waymark se loguje ten co je na souřadnicích. To je Visit log. Nebo můžeš POSTnout jiný, který odpovídá kategorii. Dostane se do fronty schvalovačů (jiných než GC) a ti ho schválí nebo ti ho nechají doplnit. Takhle dřív fungovaly Locationless cache. Nebo můžeš založit novou kategorii, ale na to musíš být Premium Member a postup je složitější, ani ho neznám. Škoda že waymarking skomírá. Velká část waymarků má na konci Last vistit:never.
  • 0

#5 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 22:28

Tady bych řekl že vyfotit se a navštívit tento konkrétní traktor. Trochu jiné to mlže být například v kategorii firemních vlajek, vlajku Lukoilu nebo IKEA můžeš logovat s fotkou kdekoliv.
  • 0

#6 Jennyn

Jennyn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 22:41

Fajn,dík všem.
  • 0

#7 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 11:03

Jennyn napsal/a:
Dík,jestli to chápu dobře,tak se vždy jedná o uvedené souřadnice? Jde mi třeba o tento way.:http://www.waymarking.com/waymarks/WMBE84_Zetor_Z_25
,když anglický text proženu překladačem,tak mi z toho není jasné jestli se mám vyfotit u toho traktoru na Dobříši nebo najít někde jinde ve světě stejný traktor a vyfotit se s ním?

Já bych to chápal stejně, jako na traktor kdekoliv jinde.
Nejlépe je obrátit se v případě nejasností na někoho z Officer List s dotazem na vysvětlení.

Podobně na tom je třeba kategorie A.M./F.M. Radio Broadcasting Stations.
Visit Instructions:
Post a photo of the station call sign anywhere you can find one.(except on the net)
If "Visiting" please add your opinion or impressions of this "Radio Station" and which program you were listening to.
A "Visited" only will be deleted A.S.A.P.

Tedy kdekoliv můžeš vidět logo rádia (plagát, reklamní tabule,... ) a použít k zalogování (kromě internetu). Takto bych si to vyložil já. Když se ale podívám na logy ostatních, ptám se kdo to pochopil špatně. Třeba Radio Free Europe / Radio Liberty (RFE/RL) Headquarters (Prague).

=> Nejlépe je obrátit se v případě nejasností na někoho z Officer List s dotazem na vysvětlení.

Nebo se pletu?
  • 0

#8 Fousek.cz

Fousek.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 11:12

Ahoj můžu se optat.Kde nahraju při logu fotku ? Nějek jsem na to nepřišel
  • 0
HTC Wildifire LOCUS Oregon 450

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 11:19

Fousek.cz napsal/a:
Ahoj můžu se optat.Kde nahraju při logu fotku ? Nějek jsem na to nepřišel

Nejdřív nahraj log. Teprve pak tam máš odkaz Upload photo.
A pozor, pokud máš fotky focené na výšku s informací v exifu o otočení. Spousta foťáků to dělá automaticky a prohlížecí programy na PC to berou. Waymarkový server tuto informaci ignoruje a fotka bude na ležato. A není možnost ji otočit, musíš ji smazat a nahrát novou, otočenou natvrdo. Tady programátoři webu zaspali dobu.
  • 0

#10 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 14:25

Jennyn napsal/a:
... Jde mi třeba o tento way.:http://www.waymarking.com/waymarks/WMBE84_Zetor_Z_25...

Pokud ti jde o ten WM, tak ti jako autor slibuji, že ať dodáš jakékoliv foto toho traktoru, tak ti nic mazat nebudu :), poněvadž jsem časem došel k názoru, že důležitý je objekt WM a nikoliv osoba logujícího, jeho GPSka apod.
  • 0

#11 Jennyn

Jennyn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 18:48

Tak dík ToRo61 s tebou se aspoň domluvím.
  • 0

#12 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 19:01

No, ale... ten listing WM má jednu hrubou, naprosto fatální chybu. Poznáš jakou? Uznávám ale, že pro neznalce, resp.mladší 40 let ;) to nemusí být lehké odhalit :):)
  • 0

#13 Jennyn

Jennyn

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2011 - 20:02

Že by to nebyla pětadvacítka?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama