Přejít na obsah


Fotka

Prodám novou mapu TOPO 2011 - prodáno


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
27 odpovědí na toto téma

#1 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 15:01

Nabízím k prodeji turistickou mapu TOPO Czech 2011 - plnou verzi mapy s registračním číslem na CD. Je úplně nová, pořízená před týdnem s novou navigací - nepotřebuji ji, používám mapy OSM.

Cena 1000,- (běžně stojí cca dvojnásobek, viz http://gps-mapy.heur...opo-czech-2011/)
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 16:57

škoda, že ne verzi PRO...
  • 0

#3 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 17:03

Upgrade z této verze na PRO stojí cca 1800,-, příčemž plná Topo 2011 PRO přijde na min. 4300,- Takže za +- 2800,- máš PRO. To se pořád vyplatí, ne?
  • 0

#4 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 17:11

OT: možná neumím počítat, ale koupě TOPO czech a následný upgrade na PRO verzi oproti přímé koupi TOPO CZECH PRO mi vychází o 510,- levnější :o Zajímavé.
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#5 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 17:14

ZZ napsal/a:
Upgrade z této verze na PRO stojí cca 1800,-, příčemž plná Topo 2011 PRO přijde na min. 4300,-
Takže za +- 2800,- máš PRO. To se pořád vyplatí, ne?

No vyplatí, ale vzhledem k tomu, že chci kupovat novou GPS, tak už zas tolik ne... počkáme, zda se najde někdo, kdo se spokojí s nePRO verzí a pak se uvidí... každopádně férová nabídka za dobrou cenu...
  • 0

#6 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 17:53

Jasný, tohle je spíš pro někoho se starší navigací, kdo má dlouho neupgradovanou mapu apod.
  • 0

#7 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 9:41

Sleva na 900,-
  • 0

#8 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 12:42

mirotiro napsal/a:
vzhledem k tomu, že chci kupovat novou GPS, tak už zas tolik ne...


Nevim, jestli je to dle Picodasu legalni, ale po technicke strance je mozne mapu registrovat i na cislo karty nejenom na cislo GPS. Pak neni svazana s GPS, ale s pametovou kartou.

Mapa pak musi byt na dane karte, ale lze ji pouzivat v libovolne GPS.

To by resilo tvuj problem. Kdyz ji das na mikroSDHC kartu, tak s adapterem na SD ji strcis i do autonavigace.

Treba to pomuze, ale nevim, jestli to neni proti licencnimu ujednani Picodasu.
  • 0

#9 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 12:54

Nazdárek, omlouvám se za mírný OT, ale myslím si, že se to sem trošku hodí. Na Vánoce si chci kupovat GPS a už jsem si i vybral typ: (Garmin Oregon 550) a chci se jen zeptat, jakou mapu do něj mám pořídit, popř. zda by právě tato mapa byla vhodná či jestli si mám raději připlatit ty dva až 4 tisíce a koupit si TOPO nebo PRO verzi. Je to opravdu tak velký rozdíl mezi těmito verzemi (v měřítku 1:10 000 a 1:20 000) na geocaching? Chtěl bych k tomu ještě používat i fotomapu, ale na tu když jsem se díval, existuje program cca za 500 kč, který vám ji stáhne přímo z Google Earth. Předem dík za odpověď
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 13:00

To se tady resilo uz tisickrat, hledej.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 13:01

S474N napsal/a:
To se tady resilo uz tisickrat, hledej.


Já vím, že se to tady řešilo, ale chtěl jsem vědět, jestli ten program na fotomapy funguje, a jestli má cenu kupovat právě TUTO mapu. Dík za odpověď
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#12 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 13:12

mapoid napsal/a:
Nevim, jestli je to dle Picodasu legalni, ale po technicke strance je mozne mapu registrovat i na cislo karty nejenom na cislo GPS. Pak neni svazana s GPS, ale s pametovou kartou.


Obávám se, že mapa musí být registrovaná na GPS přístroj...
  • 0

#13 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 13:38

Když se koupí mapa na paměťové kartě, funguje v navigaci. Ale viděl jsem upozornění, že nebude fungovat na jiné kartě. Nezkoušel jsem to. Mapa z CD se registruje na navigaci a na kartě pak nezáleží. To řešení ušetřit na CD a koupit to tam, kde dávají jen na kartě, není moc dobré. Časem můžeš potřebovat větší kartu.
  • 0

#14 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 15:37

ZZ napsal/a:

mapoid napsal/a:
Nevim, jestli je to dle Picodasu legalni, ale po technicke strance je mozne mapu registrovat i na cislo karty nejenom na cislo GPS. Pak neni svazana s GPS, ale s pametovou kartou.


Obávám se, že mapa musí být registrovaná na GPS přístroj...


Jak jsem rikal, po technicke strance nic nebrani tomu, aby pro mapu z CD byl vygenerovan kod platny a funkcni pro zvolenou pametovou kartu.

Dane reseni vsak teoreticky muze odporovat licencnim podminkam Picodasu. Ty jsem nestudoval, takze nevim. A teoreticky by mohlo byt blokovano generovani odmykaciho kodu pro kod GPS/karty, ktere neodpovidaji fyzicke GPS (pokud ma kod GPS nejaky vyznam).

Pokud bys zvazoval moznost vygenerovat odmykaci kod pro kartu, tak bych se nejdrive zeptal na Picodasu, zda to je pro ne prijatelne.

Osobne si myslim, ze by s tim meli souhlasit, ale jeden nikdy nevi. Mohou byt omezeni nejakou licenci od Garminu nebo nekoho jineho.
  • 0

#15 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2011 - 16:00

Jasně, spíš jsem reagoval na to, jestli je to dle Picodasu legální.

Abychom se vrátili k původnímu tématu: nabízím novou nerozbalenou Topo Czech 2011 za 900 Kč, takže pokud má někdo zájem, nechť se ozve, neboť tato nabídka platí pouze do konce tohoto týdne, tj. do 27.11.2011.
  • 0

#16 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 11:22

Nazdarek, o mapu bych zajem mel, ale odrazuje me to, ze je nabidka casove omezena. To zavani takovou nesolventnosti popr. nelegalnosti. Navic si chci Gps koupit az na Vanoce a proto me koupe mapy ted jeste vic odrazuje. Nicmene je to mapa s meritkem 1:20 000 nebo 1:10 000?
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 11:34

Popina: a ty si jako myslis, ze si koupis holou GPS bez map a jeste usetris? To ses asi hodne naivni.

Za necelych 6900 je Oregon 450 i s TOPO mapu. Ukaz mi, kde sezenes tu holou GPS a za kolik:
http://www.sunnysoft...-microsd-1.html
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#18 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 11:38

Ta mapa je sama o sobě k ničemu, asi to nebude prodejné. Kdo kupuje GPS, má ji i s mapou. Kdo má starší mapovou GPS, nejspíš tam tuhle mapu nedá, protože je "moc náročná" a používá mapu od Bédi... Kdo chce z nějakého důvodu jen mapu, nejspíš si stáhne odemčenou z internetu. Nevím, jestli to prodáš...
  • 0

#19 ZZ

ZZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 11:38

Popina napsal/a:
Nazdarek, o mapu bych zajem mel, ale odrazuje me to, ze je nabidka casove omezena. To zavani takovou nesolventnosti popr. nelegalnosti.

Prostě jsem ji někomu slíbil, pokud se do konce týdne neprodá. Nic jiného v tom není.

Navic si chci Gps koupit az na Vanoce a proto me koupe mapy ted jeste vic odrazuje. Nicmene je to mapa s meritkem 1:20 000 nebo 1:10 000?


Jde o ne-PRO verzi, u které se uvádí měřítko 1:25 000.

Jinak k nové GPS se to ale asi moc nevyplatí...
  • 0

#20 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 11:51

Popina napsal/a:
... zavani takovou nesolventnosti popr. nelegalnosti...


Nesolventnostní zaváníš ty, když nechceš koupit ;)
Koukám, že pán je asi suvenýr. :P


Omlouvám se za offtopic, nedalo mi to :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama