Přejít na obsah


Fotka

Spirála


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
544 odpovědí na toto téma

#501 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 23:51

Tiskar94 napsal/a:
Betatest jsem ownerovi provedl...

člověk s tvými znalostmi pravidel dělá betatesty? Panebože.

Tiskar94 napsal/a:
Já tedy nevím, kdo z nás dvou tady začal o letterboxu, ale mám takové tušení, že jsi to byl ty ;)

jo, ale napsal jsem, že tvé pojetí keše odpovídá více letterboxu než mysterce. a mou poznámku o razítku, jsi vůbec nepochopil. Razítko je nedílnou součástí letterboxu. Mudrlante.
  • 0

#502 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2011 - 23:55

sovidoupe napsal/a:
Co s člověkem udělá ten falešnej pocit nadřazenosti co?
Což tu ale bohužel platí o nás ovšech co tu diskutujem o blbostech a každý má tu svoji pravdu.


jj už K. Čapek řekl, že pravda neexistuje, protože každý má tu svou a vidí ji z jiného pohledu.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#503 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 0:01

fotrik napsal/a:
Trestni zakonik - § 230 Neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací...


Však oni vám to amíci spočítají, ale podle svých vlastních zákonů, protože jste se vlámali do jejich serverů ! Ale kdo chce kam... Taky kdo se tady může pochlubit, že mu na dveře zaklepala FBI, že ? ;)
  • 0

#504 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 0:09

Jarous1 napsal/a:

fotrik napsal/a:
Trestni zakonik - § 230 Neoprávněný přístup k počítačovému systému a nosiči informací...


Však oni vám to amíci spočítají, ale podle svých vlastních zákonů, protože jste se vlámali do jejich serverů ! Ale kdo chce kam... Taky kdo se tady může pochlubit, že mu na dveře zaklepala FBI, že ? ;)

a co jsi proved?
  • 0

#505 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 1:46

alkes napsal/a:

Samaell

Reaguješ na špatný příspěvek. Já jenom píšu, že nemá smysl hysterčit a dělat z toho třetí světovou.


No, panove, tak to je jizda. Prej hystercim a treti svetovou, jo? Tak tady mate to hysterceni. Kdyz jsem odjizdel sebrat par pixel, vubec jsem netusil ze na moje slova dojde tahle rychle. Jo, holt nekdo ma to vedeni delsi. Jesli to furt jeste nechapete, tak tohle je pruser jako krava. Coz ovsem kazdymu soudnymu cleveku je jasny od samyho zacatku. Kazdej ajtak vi, ze takovou situaci musi resit v radu hodin, a ne to nechat tejden lezet. Ovsem panove v GS si davaji nacas. Ja osobne bych uz v tyhle fazi sebral archivacni prava i revirnikum, nebo udelel jiny drasticky opatreni. Ale ja jsem hysterickej a komu neni rady....

Snad abych sel jeste neco rychle odlovit, rano uz mozna nebude co.
  • 0

#506 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 6:48

tak jsem si po ranu pocetl...Tiskar si vesele zaklada mysterku (takze se mu asi nic nedeje...), sadman poslal mail na GS (jsem na zvedav na vysledek) a v Seatlu bude pomalu pulnoc tudiz se blizi archivace GC HQ (na kterou bych si ovsem nevsadil)...No at tak ci tak, je to bordel na koleckach... Co bude dal?
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#507 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 7:18

Nosferatu XIII. napsal/a:
tak jsem si po ranu pocetl...Tiskar si vesele zaklada mysterku (takze se mu asi nic nedeje...),


Pokud vím, tak i tady Tiskař psal, že dělal betatest na mysterce někoho jiného. Chce to číst pořádně.

Na DarkLorda to ovšem zabralo jako červený hadr a smetl jim to ze stolu. A pokud vím, tak Tiskařovi zaarchivoval připravovanou multi keš jen proto, že finálka byla v kolizi, místo aby ho vyzval k posunu finálky.

Asi pravidla platí jen pro někoho ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#508 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 7:41

Koukám, co tady přibylo přes noc a nestačím se divit. Normálně mám z takových flamů legraci ale tomuhle se už ani smát nedá. Nezbývá mi, než zopakovat starou pravdu:
Dětem a blbcům sirky a internet do ruky nepatří!
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#509 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 7:45

Modrak napsal/a:
Ale ja jsem hysterickej a komu neni rady.....

Jen pro pořádek... na tebe byla jen ta třetí světová. A ano, měli by to opravit co nejdřív, jenom je jasný, že v Groundspeaku se o to nikdo nebude ani snažit v řádu 10 minut nebo hodin. :)
Týden už je pravda celkem dost.
A je to koneckonců taky potvrzení, kam takovéhle zbytečně extrémní debaty vždycky vedou.
  • 0

#510 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 7:54

Jarous1 napsal/a:
Taky kdo se tady může pochlubit, že mu na dveře zaklepala FBI, že ? ;)

Tak to se chce mene divat na Kriminalku Miami, protoze FBI ma u nas asi takove pravomoce, jako listonos. Takze ano, maximalne co muze udelat, je zaklepat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#511 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 8:26

kolombo napsal/a:
Na DarkLorda to ovšem zabralo jako červený hadr a smetl jim to ze stolu. A pokud vím, tak Tiskařovi zaarchivoval připravovanou multi keš jen proto, že finálka byla v kolizi, místo aby ho vyzval k posunu finálky.

Asi pravidla platí jen pro někoho ....


Nepatří to sem, normálně na hloupé výlevy na naši stranu nereaguji, ale už jich je v poslední době nějak moc. Navážet se, to vám jde dobře...
Tobě osobně kolombo, bych doporučil nejprve si zjistit fakta a teprve až pak velkohubě prášit na fóru, abys mě alespoň mohl urazit něčím, co je pravda ;). Žádnou multikeš jsem nikdy Tiskarovi nearchivoval, vlastně krom té jeho dosud funkční má v profilu pouze jednu další multicache, která ovšem ještě nikdy nebyla odeslána ke schválení. A keš jeho kamaráda jsem taktéž nesmetl ze stolu, ale pouze napsal, jakým způsobem má opravit řešení, aby byla schvalitelná.
Takže mi řekni - odkud bereš tyhle lži - přicházejí přímo z tvé hlavy nebo jsi jen tak hloupý, že ti někdo řekne nějakou informaci a ty jí bez dalšího věříš? :)

Ale konec OT a k tématu archivačních logů - přátelé, věc je prostě v řešení. Na GS jsme posílali několik mailů a zabývají se tím. Takže nějaké řeči o tom, že GS nic nedělá, že revieweři jsou nekompetentní a podobné žvásty, si prosím nechte. Prostě až to bude opravené, dozvíte se to, zřejmě to ale není tak snadné, jak se vám - "odborníkům" - může zdát.
Proto nějaká pseudohrdinská partizánská akce Witka nejen, že vyřešení toho problému neuspíší, ale jen opět poškodí naši komunitu ve světě.........."díky".
  • 0

#512 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 8:37


Nepatří to sem, normálně na hloupé výlevy na naši stranu nereaguji, ale už jich je v poslední době nějak moc. Navážet se, to vám jde dobře...
Tobě osobně kolombo, bych doporučil nejprve si zjistit fakta a teprve až pak velkohubě prášit na fóru, abys mě alespoň mohl urazit něčím, co je pravda ;). Žádnou multikeš jsem nikdy Tiskarovi nearchivoval, vlastně krom té jeho dosud funkční má v profilu pouze jednu další multicache, která ovšem ještě nikdy nebyla odeslána ke schválení. A keš jeho kamaráda jsem taktéž nesmetl ze stolu, ale pouze napsal, jakým způsobem má opravit řešení, aby byla schvalitelná.
Takže mi řekni - odkud bereš tyhle lži - přicházejí přímo z tvé hlavy nebo jsi jen tak hloupý, že ti někdo řekne nějakou informaci a ty jí bez dalšího věříš? :)

Ale konec OT a k tématu archivačních logů - přátelé, věc je prostě v řešení. Na GS jsme posílali několik mailů a zabývají se tím. Takže nějaké řeči o tom, že GS nic nedělá, že revieweři jsou nekompetentní a podobné žvásty, si prosím nechte. Prostě až to bude opravené, dozvíte se to, zřejmě to ale není tak snadné, jak se vám - "odborníkům" - může zdát.
Proto nějaká pseudohrdinská partizánská akce Witka nejen, že vyřešení toho problému neuspíší, ale jen opět poškodí naši komunitu ve světě.........."díky".


AAMEN A LOCK:-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#513 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 8:37

Sutechu dík: už se to tu nedá poslouchat... nejlíp by bylo tohle vlákno zamčít... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#514 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 8:39

nejlíp by bylo tohle vlákno zamčít... B)

Ovšem včetně tiskaře a wawa:)
  • 0

#515 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 8:40

Sutech napsal/a:
Žádnou multikeš jsem nikdy Tiskarovi nearchivoval

Pak tě tedy upozorňuji, že se ti někdo naboural do tvého účtu, viz. http://www.hostpic.o...name=17mail.bmp
  • 0

#516 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 8:57

Sutech napsal/a:
Nepatří to sem, normálně na hloupé výlevy na naši stranu nereaguji, ale už jich je v poslední době nějak moc. Navážet se, to vám jde dobře...


Velevážený Sutechu - DarkLorde,

nemyslím si, že bych napsal něco tak urážlivého, aby jsi musel takhle nadskakovat.

Vycházel jsem z informací od Tiskaře, ale nepravdivé asi nebyly, jak to tak vypadá.

Mimochodem, keš, kde při lovení nemáš souřadnice, není až tak neobvyklá záležitost a včera jsem si okamžitě vzpomněl na jinou, kde je udaná vzdálenost kam až hledat a výseč ve které asi hledat. Ale je pravda, že tu schvaloval ještě Minario. Jsem si ovšem vědom, že precedenty neplatí.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#517 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:12

kolombo napsal/a:
Velevážený Sutechu - DarkLorde,

nemyslím si, že bych napsal něco tak urážlivého, aby jsi musel takhle nadskakovat.

Vycházel jsem z informací od Tiskaře, ale nepravdivé asi nebyly, jak to tak vypadá.

Mimochodem, keš, kde při lovení nemáš souřadnice, není až tak neobvyklá záležitost a včera jsem si okamžitě vzpomněl na jinou, kde je udaná vzdálenost kam až hledat a výseč ve které asi hledat. Ale je pravda, že tu schvaloval ještě Minario. Jsem si ovšem vědom, že precedenty neplatí.

Jasně, tahle diskuze asi není primárně o tom, že pravidla se v čase změnila. Ale musím se zastat Kuby. Je zajímavé, že tady pořád věříte malému klukovi, o jehož reputaci a činech jsme se měli možnost už nejednou přesvědčit.
A k té kešce co zmiňuje to dítě... Když už nakouknu do systému - taková keška tam opravdu je, ale (světe div se :o) - je to TRADIČKA
Takže dobrej pokus, mladej ;)
Asi bychom se měli všichni uklidnit a prostě počkat, až s tím GS něco udělá. Bohužel ani my ani vy s tím, jak to vypadá, nepohneme.
  • 0

#518 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:23

rubick napsal/a:
světe div se :o) - je to TRADIČKA

Světe div se, ono je hrozně těžké změnit typ nepublikované kešky. Tušímže se musí dát "Editovat listing", tam vybrat tradičku a pak už nevím. . . žeby kliknout na Uložit změny? ;)
Tady ale myslím nejde o to, jakého typu připravovaná cache je dnes a jakého byla před X dny, ale o to, že pokud vskutku reviewer jak píše moji připravovanou multi-cache nearchivoval, musel mu někdo prolomit heslo a udělat to za něj. A to je, řekl bych, celkem závažný problém.
  • 0

#519 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:27

rubick napsal/a:
A k té kešce co zmiňuje to dítě... Když už nakouknu do systému - taková keška tam opravdu je, ale (světe div se :o) - je to TRADIČKA
Takže dobrej pokus, mladej ;)


Nějak mi není jasné, na koho a co reaguješ :-)

Ještě jednou a pomaleji, lovil jsem mysterku, kde poloha keše je zadána výsečí a vzdáleností, kam až hledat. Jinak se souřadnice získat nedají.

Jo, Tiskař je mladý ucho, ale nechápu, proč se jako mladý ucha chovají i ostatní ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#520 kaszalogep

kaszalogep

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:29

rubick napsal/a:

...A k té kešce co zmiňuje to dítě...


...možná dítě, ale pozor! VŠEVĚDOUCÍ KAČER!!! ;););)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama