Přejít na obsah


Fotka

Spirála


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
544 odpovědí na toto téma

#521 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:29

kolombo napsal/a:

rubick napsal/a:
A k té kešce co zmiňuje to dítě... Když už nakouknu do systému - taková keška tam opravdu je, ale (světe div se :o) - je to TRADIČKA
Takže dobrej pokus, mladej ;)


Nějak mi není jasné, na koho a co reaguješ :-)

Ještě jednou a pomaleji, lovil jsem mysterku, kde poloha keše je zadána výsečí a vzdáleností, kam až hledat. Jinak se souřadnice získat nedají.

Jo, Tiskař je mladý ucho, ale nechápu, proč se jako mladý ucha chovají i ostatní ....

Jasně, myslel jsem to tak, že dříve to pravidla umožňovala a publikované to být mohlo, teď už se kešky na tomto principu neschvalují. Nic víc jsem tím nechtěl říct a nebylo v tom nic osobního.
  • 0

#522 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:31

Tiskar94 napsal/a:

rubick napsal/a:
světe div se :o) - je to TRADIČKA

Světe div se, ono je hrozně těžké změnit typ nepublikované kešky. Tušímže se musí dát "Editovat listing", tam vybrat tradičku a pak už nevím. . . žeby kliknout na Uložit změny? ;)
Tady ale myslím nejde o to, jakého typu připravovaná cache je dnes a jakého byla před X dny, ale o to, že pokud vskutku reviewer jak píše moji připravovanou multi-cache nearchivoval, musel mu někdo prolomit heslo a udělat to za něj. A to je, řekl bych, celkem závažný problém.

Ano je to asi tak stejně těžké jako změnit hlavičku mailu ;)
  • 0

#523 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:33

kaszalogep napsal/a:

rubick napsal/a:

...A k té kešce co zmiňuje to dítě...


...možná dítě, ale pozor! VŠEVĚDOUCÍ KAČER!!! ;););)

OK, tady nezbývá než kapitulace :D
Promiň ó velký!!!
  • 0

#524 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:39

DrakMrak napsal/a:
Sutechu dík: už se to tu nedá poslouchat...
nejlíp by bylo tohle vlákno zamčít... B)


Na to jsi měl myslet, kdyžs psal ten první NA log :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#525 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:40

Vůbec nevím, proč mám potřebu se obhajovat. Vlastně bych normálně neměl, ale když jsou tu lidé, kteří způsobili celý tento problém, vyzdvihováni a je jim věřeno více, než reviewerům, bude asi něco v nepořádku.
Takže níže zasílám screen, který se dělí na 3 části:
1. ukazuje, že jde o tradiční keš, nikoliv multinu. Byla-li to multina dříve, to opravdu netuším, překvapivě si nepamatuju každou keš, kterou jsem publikoval/archivoval.
2. ukazuje CELOU naši údajnou komunikaci s panem ownerem, především to, jak jsem mu neumožnil posunout finálku, ale rovnou mu ji zarchivoval (pokud tam jako já nic nevidíte, čím to asi bude? :D)
3. pak ukazuje i smazanou konverzaci - kdyby někoho napadlo, že mám potřebu si jako někdo upravovat pravdu...

Vložený obrázek

Nebo-li pravda je taková, že šlo o dlouho rozdělanou, NIKDY DO FRONTY NEODESLANOU keš, která mi při schvalování nějaké jiné keše vytvořila falešnou kolizi. A protože máme od GS za úkol tyto listingy archivovat, aby nezatěžovaly databázi (a nás při schvalování), činíme tak. Keš byla mimochodem založena v červnu, archivována v listopadu, takže za 5 měsíců měl myslím autor dost času na její dokončení.
Stokrát tu můžeme říkat, že zakládání listingu je až to poslední, co při vytváření keše má cacher udělat, až když všechno ostatní je hotové, ale slovy jednoho českého velikána: "je to marný, je to marný, je to marný". ;)
A už fakt končím, jen mě vážně fascinuje, jak z pana Tiskare94a Witka jsou hrdinové a revieweři jsou tu popotahováni za něco, co ani neudělali. Hnůj.
  • 0

#526 Halstead

Halstead

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:46

FBI ma u nas asi takove pravomoce, jako listonos. Takze ano, maximalne co muze udelat, je zaklepat.

Usáma bin Ládin si možná taky myslel, že američani mají v Pákistánu asi takove pravomoce, jako listonos... :)
  • 0

#527 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:48

Sutech napsal/a:
...
A už fakt končím, jen mě vážně fascinuje, jak z pana Tiskare94a Witka jsou hrdinové a revieweři jsou tu popotahováni za něco, co ani neudělali. Hnůj.

souhlas.
„Padouch nebo hrdina – my jsme jedna rodina!“ *blijící smajlík*
  • 0

#528 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:49

Halstead: mas-li pocit, ze Usamu v Pakistanu resila kriminalni policie (FBI je defakto neco jako SKPV u nas, pripadne spise jako FKP za dob CSFR), tak si to mysli dal.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#529 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:50

Sutech napsal/a:
A už fakt končím, jen mě vážně fascinuje, jak z pana Tiskare94a Witka jsou hrdinové a revieweři jsou tu popotahováni za něco, co ani neudělali. Hnůj.


Neber si to tak, o kvalitách Tiskare a Witka ví většina své. Akorát už je neuznává za hodna reakce.
  • 0

#530 Saturnin

Saturnin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:54

A taková to bývala pěkná hra. Vzpomínáte si ještě někdo? Hledání pokladů, zážitky, zábava, výlety, objevování nových míst, FTF adrenalín, luštění záhad. A co z tohe je teď? Honění bodů, hádání se, napadání, neoprávněné archivace, chytračení. Už mě to neba. Vypínám. Jdu se projít do lesa.
  • 0

#531 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:55

Saturnin: na to ti mohu opacit pouze to, ze tuhle hru si delas sam. Nechces cist zvasty a hadky? Tak misto chozeni na GC.cz chod do toho lesa. A o zbytku co si psal, to plati uplne stejne. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#532 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:56

Tak mi přijde, že celá diskuze je tak trochu o ničem. Na jedné straně mlaďoch, co udělá lumpárnu a na straně druhé bezzubá diskuze a dokonce i schvalování jeho činu. Nebudu tady rozvíjet vhodnost série v lese, ale je potřeba se zamyslet nad tím, že myslivci, lesáci a ostatní prírodní pracovníci si v lese moc násilí nedělají - čtyřkolky, auta, stroje, motorové pily, zvěř asi dobře ví, že tohle jí neškodí. Už vidím ty fronty kačerů jak se rojí v PWT s celkovým převýšením okolo čtyrech kiláků. Argumentace všech těch "ochránců přírody" mi přijde poněkud agresivní, možná i nesnášenlivá. Skoro si připadám jako na Srbsku(lezecké terény u Prahy a CHKO), kde nás jezdili kontrolovat ochranáři autem. Nebo bránění dostavbě dálnice do Teplic, co na tom, že mámy s těma svejma malejma smradama nemůžou přejít silnici(na přechodu) a že je tam vzduch vidět, hlavně příroda. Co takle zkusit jednat bez emocí, v přírodě se chovat jako zvíře(čtyrnohé), řešení problému nechat na kompetentních?
  • 0

#533 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 9:57

Vazeni kesuju teprve pul tretiho roku a z tohoto vlakna mam pocit, ze jsem zacal na konci hezkeho obdobi a vubec se mi nelibi kam se hra u nas uchyluje. Aby se zabava zvrhla do takoveto osobni prestrelky, to je trochu moc. Rewieveri se normalne do nasich diskusi nemichaji a tady se uz ohradili tri pod vlastnimy nicky. Misto premysleni o tom co pisou, je tu chytate za slovicka. Vic sem psat nebudu, nebudu to uz ani cist, doufam, ze me napodobi co nejvic dalsich a tech par trollu tu nechame vyhnit.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#534 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 10:27

Sutech napsal/a:
A protože máme od GS za úkol tyto listingy archivovat, aby nezatěžovaly databázi (a nás při schvalování), činíme tak.

Myslel jsem, že něco takového existuje, proto jsem se po archivaci multiny neozval.

1. Ano, byla to multina. To jsem zde psal již několikrát. A multina to byla stále ještě i v tu dobu, kdy jsi psal, že jsi mi rozhodně žádnou multinu nikdy nearchivoval.
2. Bude to tím, že vskutku žádná komunikace nebyla - nevím kdy kdo psal, že nějaká konverzace byla, já to rozhodně nebyl. Finálku jsi vskutku posunout neumožnil a ihned jsi listing archivoval, což dokazuje i tvůj screen. Ale jak už jsem psal, nestěžuju si na to a odarchivaci nežádám.
  • 0

#535 Halstead

Halstead

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 10:44

mas-li pocit, ze Usamu v Pakistanu resila kriminalni policie (FBI je defakto neco jako SKPV u nas, pripadne spise jako FKP za dob CSFR), tak si to mysli dal.

Já jsem psal něco o FBI? Jestli mne oči neklamou, tak je tam zcela zřetelně napsáno "američani". Prostě jsem komentoval zásah jakýchkoli složek jednoho státu na území jiného, s nímž není ve válečném stavu, nebo dokonce spřáteleného.
  • 0

#536 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 10:48

vzdycky, kdyz si myslim, ze me Tiskarova bohorovnost nemuze prekvapit, tak vzdy prijde s necim novym :D
  • 0

#537 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 10:51

Tiskar94 napsal/a:
...

a copak jsi tak nutně "opravoval" na to nikdy nepublikovaném archivovaném listingu dnes ráno v 06:32 GMT?
viz spodní část otisku obrazovky :D
Být tebou, tak zalezu někam do kouta a mlčím...
  • 0

#538 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 10:56

dr.vota napsal/a:
a copak jsi tak nutně "opravoval" na to nikdy nepublikovaném archivovaném listingu dnes ráno v 06:32 GMT?

Pročpak tě to zajímá? Ty s tím snad máš co dočinění? Změnil typ cache a přesunul souřadnice k místu, kde možná na jaře bude, když se ptáš.
  • 0

#539 Halstead

Halstead

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 11:10

šlo o dlouho rozdělanou, NIKDY DO FRONTY NEODESLANOU keš, která mi při schvalování nějaké jiné keše vytvořila falešnou kolizi. A protože máme od GS za úkol tyto listingy archivovat, aby nezatěžovaly databázi (a nás při schvalování), činíme tak. Keš byla mimochodem založena v červnu, archivována v listopadu, takže za 5 měsíců měl myslím autor dost času na její dokončení.

Promiň, ale v tomto bodě si myslím, že je to chyba Groundspeaku, že o tom cachery neinformuje. V Guidelines jsem nic takového nenašel a když se uživatel při zakládání dočte, že rewiever listing neuvidí dokud není poslán do fronty, tak nemůže tušit, že dlouho rozdělaný listing je nějak na obtíž. Nevím, jestli je "utajování" podobných detailů ze strany Groundspeaku jen opomenutí nebo záměr, který má nějaký důvod, ale podle mne to pouze přidělává rewieverům práci, protože kdo se to nedozví náhodou buď od kolegy nebo při sledování afér na fóru, tak může podobné listingy v dobré víře produkovat.
  • 0

#540 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 11:22

Halstead napsal/a:
Promiň, ale v tomto bodě si myslím, že je to chyba Groundspeaku, že o tom cachery neinformuje. V Guidelines jsem nic takového nenašel a když se uživatel při zakládání dočte, že rewiever listing neuvidí dokud není poslán do fronty, tak nemůže tušit, že dlouho rozdělaný listing je nějak na obtíž. Nevím, jestli je "utajování" podobných detailů ze strany Groundspeaku jen opomenutí nebo záměr, který má nějaký důvod, ale podle mne to pouze přidělává rewieverům práci, protože kdo se to nedozví náhodou buď od kolegy nebo při sledování afér na fóru, tak může podobné listingy v dobré víře produkovat.


Pokud z vlastní zkušenosti vím, tak rev. k archivaci i takovéhoto listingu píše zdůvodnění. A vždycky je přece možnost mu poslat slušný mejl, že práce na listingu už jsou definitivní a že by to nejpozději do týdne bylo hotové... Takže nemusí být všechny možné i nemožné eventuality dopředu známé, hodně toho je na slušné domluvě a místních podmínkách. Ono taky nezapomeň, že čím je návod delší, tím méně lidí si ho přečte !
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama