Přejít na obsah


Fotka

Spam od JPAgeo


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
23 odpovědí na toto téma

#1 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 13:42

Ahoj,

prave mi v postovni schrance pristal nasledujici e-mail viz nize.

Proc to sem pisu? Nevadi mi ani tak mail jako se spise chci zeptat odkud JPAgeo vzal moji mailovku. Predpokladam, ze od Adminu tohoto serveru. Proto to pisi do sekce gc.cz. Pokud ne, tak se omlouvam a presunte to nekam do Obecne nebo kam to patri. A pokud ano, tak bych prosil o nejake vysvetleni. Narazil jsem v pravidlech akorat na bod 11 ve kterem se pise:

Dodržujte soukromí uživatelů a skupin. Spamování schránek (mail či SZ) či zveřejnění osobních údajů bez výslovného souhlasu dotčeného uživatele je zakázáno.

no a jaksi jsem si pri registraci na forum nevsiml veticky "Souhlasim s obcasnou nabidkou", takze si nejak nejsem vedom toho, ze bych poskytl onen vyslovny souhlas. Pokud to tam nekde je, tak se omlouvam vsem zucastnenym a vse je v poradku.

Pro jistotu jeste jednou opakuji!
Nevadi mi ta nabidka od JPAgeo. Mozna i dokonce nabidky vyuziju. Jen se ptam kde prisel na moji mailovku. A pokud na tomto foru, tak jestli to neni s rozporem bodu 11 v pravidlech. Za coz bych nevidel chybu v JPAgeo ale v Adminech, ze mu mejlovky poskytli hromadne. Nepredpokladam totiz, ze JPAgeo ty mejlovky opisoval rucne z profilu.

Diky

P.S. To uz mi spis vadi ten spam ve spamu co tam dodal volny.cz. Mozna by mel JPAgeo zmenit mejlovku. :-)

Dobrý den / Ahoj,
na úvod se omlouvám za nevyžádaný mail a slibuji, že už to víckrát
neudělám...

Chtěl bych vám, jako majitelům CWG, nabídnout tímto způsobem náš
geocoin vydaný k příležitosti 5. výročí vzniku CWG.

5 Years CWG geocoin - http://coord.info/TB4MR16

Pokud máte zájem, můžete si tento GC zakoupit přímo od nás za cenu
240 Kč včetně poštovného a přiloženého CWG. Zároveň tak můžete
podpořit autory CWG a možná i potěšit někoho pod stromečkem...

V případě Vašeho zájmu nám napište na jpa@volny.cz

S pozdravem
Jan JPAgeo Hladík

P.S. Ještě jednou se omlouvám všem, které tento dopis obtěžoval nebo
už mají náš GC doma.


-- Videokurzy MS Office zdarma! Portál VOLNÝ.cz přináší online výuková videa, která vás rychle, názorně a zábavnou formou naučí ovládat programy Excel, Word a PowerPoint. Seriál najdete na http://web.volny.cz/...ick.php?id=1293


  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#2 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 13:46

Není to ten samý mail, co máš v profilu na gc.com?
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#3 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 13:46

A co databáze CWG na svetgc? Tam bude mailovka taky. Asi by bylo lepší se nejdřív zeptat JPAgea :)
  • 0

#4 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 13:49

a nebo z registrace na gc-plzen.net?
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 13:54

No hlavne, pokud ten mail mas kdekoliv verejne, tak si za to muzes sam.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 13:54

Když tě to tak nadzvedlo proč to řešíš hned tady a nejdřív se normálně nezeptáš autora mailu jak na tebe přišel ? To je poslední dobou nějaká móda, že když mě naštve soused tak místo abych si s ním o té věci promluvil tak to hned běžím vykecat někam do televize a řešit sousedské vztahy skrze média ?
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#7 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:06

Tak to vezmu poporade: PaWcz: Nepredpokladam, ze to ma z gc.com. Parkis: Nejsem si jist, ze tam mam registraci. Myslim, ze ne. Nevim o tom. mirotiro: Dobry napad. Zkusim mrknout na pravidla. Diky S474N: Nepredpokladam, ze rucne vyzobaval mejlovky ale ze mu je nekdo poskytl hromadne. Ale to nepredpokladas ani ty, ze? ;) PRESEKA TEAM: Myslel jsem, ze kdyz 2x napisu o co jde, tak ze to lidi pochopi. Tak jeste jednou. Je to v tehle sekci, protoze predpokladam, ze mu mejlovky poskytlo tohle forum. Proto to resim tady na foru.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:20

Destr: a kdyz ti roste vetev stromu od souseda pres tvuj plot, tak to taky resis na obecnim urade nebo rovnou na ministerstvu?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:21

A co kdyz mu mail poskytl obchod ve kterem jsi si cwg objednal? Nebo co kdyz si to opravdu opsal z tveho profilu (pripadne si na to napsal script)? To ze neco predpokladas neznamena, ze to tak je.
  • 0

#10 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:22

Destře, tohle fórum ale nemá přehled o tom, kdo z uživatelů má CWG a kdo nikoliv. Kdyby někomu poskytovalo adresy, dalo by mu adresy všech uživatelů. Navíc ten mail nepřišel všem uživatelům fóra. Dokonce ani ne všem, co mají vlastní CWG, takže tady zdroj nehledej.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#11 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:30

Demkes3: Ta prvni varianta je asi nejpravdepodobnejsi. Dobry napad. K variante 2 uz tu zazneli vyhrady, nemel by tak kontrolu kdo je sberac CWG a kdo ne. Kazdopadne k tomu jsem se uz vyjadril. Pokud by to vyzobaval vazne rucne (pres script) nemam proti tomu nic. Jde mi jen o toho kdo mu to poskytl hromadne. Ponekolikate opakuji, ze ta nabidka jako takova mi nevadi. PaWcz: To je asi zatim nejlepsi myslenka. Vidis. Ale psal jsem hned na zacatku, ze pokud to tak neni tak se adminum tohoto fora omlouvam.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#12 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:33

Destr napsal/a:
PRESEKA TEAM: Myslel jsem, ze kdyz 2x napisu o co jde, tak ze to lidi pochopi. Tak jeste jednou. Je to v tehle sekci, protoze predpokladam, ze mu mejlovky poskytlo tohle forum. Proto to resim tady na foru.

Víš co, nepředpokládej a zjisti si to od JPAgeo. Ty věčný předpoklady co tu každou chvíli někdo rozebírá...
  • 0

#13 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:33

Potvrzuji, že e-mail nepřišel všem majitelům CWG. ;)
  • 0

#14 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 14:36

Jo, jestli nakonec oproti všem předpokladům zjistíš, že mu admini žádné emaily nedali, tak žádám omluvu!
  • 0

#15 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:09

Jak znám pečlivého JPAgea tak si e-mailové adresy nejspíše kopíroval ručně jednotlivě.
V exelové tabulce s CWG má totiž ke každému osobnímu CWG vloženou i url adresu na profil vlastníka toho CWG, kterou zjišťuje ručně. Bez toho by vám nefungoval odkaz v katalogu CWG na jeho vlastníka.

Tvoji e-mailovou adresu jsem zjistil na 2 kliknutí:
první klik - vyhledání tvého CWG http://cwg.maxinoha.....php?nick=destr
druhé kliknutí z CWG na tvůj profil s fotkou na gc.com http://www.geocachin...ae-19c564477747
A tam je v tuto chvíli tvoje e-mailová adresa: [mail]destr@centrum.cz[/mail]
  • 0

#16 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:15

Maxinoha napsal/a:
Jak znám pečlivého JPAgea tak si e-mailové adresy nejspíše kopíroval ručně jednotlivě.
V exelové tabulce s CWG má totiž ke každému osobnímu CWG vloženou i url adresu na profil vlastníka toho CWG, kterou zjišťuje ručně. Bez toho by vám nefungoval odkaz v katalogu CWG na jeho vlastníka.

Tvoji e-mailovou adresu jsem zjistil na 2 kliknutí:
první klik - vyhledání tvého CWG http://cwg.maxinoha.....php?nick=destr
druhé kliknutí z CWG na tvůj profil s fotkou na gc.com http://www.geocachin...ae-19c564477747
A tam je v tuto chvíli tvoje e-mailová adresa: [mail]destr@centrum.cz[/mail]


:-D a hudry hudry, dal Ti nekdo souhlas ju tu zverejnovat ? hudry hudry, nevadi mi ze si ji zverejnil, ale hudry hudry, jakej bod Ti to dovoluje ? Chran mejlovku cizi jako kdyby vlastni Tva byla a dobre ji bylo na svete !!
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#17 ArranelNicolas

ArranelNicolas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:20

někdy by mě zajímalo, proč se řeší takové blbosti... Chceš mi říct Destře (či jak se ten nick skloňuje), že ti nechodí do emailu žádné jiné spamy? Že nemáš žádnou nevyžádanou poštu? Pokud na obě otázky odpovíš ANO, pak chápu tvé rozhořčení, je to hrozná drzost. Ale mezi náma, mě ten mejl došel taky a jsem velice rád, že vím o něčem takovém. A za druhé, jestli sis email pořádně přečetl, tak tam JPAgeo psal "Ještě jednou se omlouvám všem, které tento dopis obtěžoval" Já nevím jak ty, ale vezmu to zcela jednoduše, nelíbí se mi ten mejl, dám smazat, líbí se mi ten mejl, buď vyřeším hned a smažu, nebo odložím na později. No a když už jsme u toho spamování, myslím, že pokud někdo email od JPAgeo nedostal, tak si to klidně může přečíst díky tobě tady, čímž nyní forum spamuješ ty. Hezkej den :P B)
  • 0

#18 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:25

MA-FI-AN napsal/a:
:D a hudry hudry, dal Ti nekdo souhlas ju tu zverejnovat ? hudry hudry, nevadi mi ze si ji zverejnil, ale hudry hudry, jakej bod Ti to dovoluje ? Chran mejlovku cizi jako kdyby vlastni Tva byla a dobre ji bylo na svete !!


omlouvám se, prosím na ty odkazy NEKLIKEJTE a tu mailovou adresu NEČTĚTE :D
  • 0

#19 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:35

ArranelNicolas: Budes se divit ale na tenhle konkretni e-mail, na ktery mi prisla nabidka, mi fakt spamy nechodi. Nejvic spamu mi chodi na mailovky od seznamu. Nejlepsi je asi fakt gmail. Ach jo, hezkej den i tobe ale ja fakt neresim ten spam od JPAgeo. Resim jen tu databazi mejlovek. Jinak ano, sklonujete to spolu s PaWcz dobre. Diky Maxinoha: Jak uz jsem psal. Pokud si JPAgeo dal tu praci a rucne sesbiral kontakty na vsechny zajemce o drevene suky tak klobouk dolu. To, ze mam verejny profil samozrejme vim. Taky se v duchu smeju kdyz mi nekdo vytkne, ze nemam nalinkovany profil. Ktery mimochodem nalinkovany mam ale asi se mezitim nejak zmenilo zdejsi forum a ten odkaz, tak jak to fungovalo driv, uz nefunguje. Kazdopadne vyjadreni zdejsiho admina uz mam i kdyz nerekl vlastne nic. Takze asi moudrejsi uz nebudu.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#20 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 15:45

Desrt: admin mu žádné emaily nedal. Porušil jsi pravidlo 3 (protože si bez důkazů opakovaně osočil administrátora z šíření emailových adres a aktivní odpovědnosti za spam) a dále pravidlo 9 (zveřejnění spamu)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama