Přejít na obsah


Fotka

McDonald's BINGO


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 11:36

Mozna se tu najde, kdo to hraje a chtel by vymenit nejaka pismenka do te hry BINGO. Co se me tyce, shanim tyto: I, H, E, L a U Za U jsem navic ochoten dat 10 tisic Kc. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#2 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 11:57

S474N napsal/a:
Mozna se tu najde, kdo to hraje a chtel by vymenit nejaka pismenka do te hry BINGO.

Co se me tyce, shanim tyto:

I, H, E, L a U

Za U jsem navic ochoten dat 10 tisic Kc. ;)


divný, že sháním úplně stejná písmena... akroát I mám :-)
  • 0

#3 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 11:59

Já pro změnu sháním 3x bacon,střední colu a velký hranolky
  • 0

#4 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 12:02

convert23 napsal/a:
Já pro změnu sháním 3x bacon,střední colu a velký hranolky


sedni do auta, odlov si něco typu Divadelní představení v Mostě, ať máš záminku, a vezmi mi McCountry menu s colou :-), když už tam budeš...:-)))
  • 0

#5 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 12:05

než bych přijel do práce tak bys to už měl studený;)
  • 0

#6 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 14:32

Podle té hrací karty ti výhru pošlou poštou. To bude Česká Pošta nadšená jestli přes ni budou posílat to auto balíkem.
  • 0

#7 mysakmorce

mysakmorce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 14:41

Demkes3 napsal/a:
Podle té hrací karty ti výhru pošlou poštou.
To bude Česká Pošta nadšená jestli přes ni budou posílat to auto balíkem.


dnes podáte, zítra dodáme;)
  • 0

#8 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 6:55

mysakmorce napsal/a:


dnes podáte, zítra dodáme;)


Jo, jenže oni to maj spíš tak, že dnes dodáme, ale zejtra si pro to přijďte na přepážku :(
  • 0

brundi
 


#9 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 8:39

brundi napsal/a:

mysakmorce napsal/a:


dnes podáte, zítra dodáme;)


Jo, jenže oni to maj spíš tak, že dnes dodáme, ale zejtra si pro to přijďte na přepážku :(


K nám jezdí docela schopnej balíkář, vždycky zavolá, když je před barákem a já si pro balíček dojdu. Pokud je součástí adresy i telefon, jde to automaticky na jiný způsob doručování, tzn. zavolají když jsou před domem, místo doufání ve funkčnost zvonků. Zvonek já třeba z pokoje neslyším - a ani nemusím mít puštěnou hudbu.

Pokud k Vám putuje balík obyčejným způsobem, může se stát, že nejdou zvonky nebo zrovna zvonek neuslyšíte, balíkář se sebere a nechá to na poště. A tudíž Vám pošťačka DALŠÍ DEN hodí do schránky lísteček s tím, že jste nebyli zastiženi - spousta lidí si pak stěžuje, že doma byli, ale ono se jedná o den předcházející doručení lístečku. A s tím u Vás pošťačka samozřejmě nezvoní ;-)
  • 0

#10 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 8:40

ad. Né, že bych chtěl nějak vychvalovat ČP, ani nejsem jejich zaměstnanec. Ale když využívám nějakou službu, tak si nejdřív zjistím, jak funguje, místo abych pak nadával, že nefunguje tak, jak jsem si myslel ;-)
  • 0

#11 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 9:36

no já to mám alespoň u nás zjištěné dobře:(. Když mi jeden den někdo něco odesílá a druhý den je papír ve schránce, tak to ta pošťačka mohla těžko zkoušet v den odeslání... no to je buřt, to je OT k tématu diskuze. Spíš v kontrastu s jinými balíkovými službami je tenhle moloch absolutně nepružný..
  • 0

brundi
 


#12 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 9:42

Ja nasel v 8:50 listek ve schrance, ze mne v 9:05 nezastihla postacka doma. CWG na poste a odpoledne odjezd na dovolenou. Tak nejak jsem z toho znervoznel a na poste mi to vydali uz po poledni.
  • 0

#13 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 9:56

Tak to jsi mel stesti... ...mne na postu prisla zasilka z DX, postacka se ani nenamahala doruct a jen hodila listek ze je to velke a ja musel jsem cekat od ctvrtka do pondeli, protoze mi to nemuzou vydat a patek byl event na opacnem konci Prahy (11-11-11). Samozrejme, ze to byl darek pro brachu, za kterym jsem o vikendu jel a ktery byl na ceste pres mesic a pul. Druha zkusenost, byl balik s kolem. O tom, ze je na poste jsem se dozvedel podle trackovaciho cisla, vyzvedl jsem si ho a za dva dny mi prisel listecek, ze si mam vyzvednout balik na poste, ze mne predchozi den nezastihli. Tou dobou jsem ale mel uz kolo den u sebe... Mimochodem ten listecek ma vhodit dorucovatel baliku a ne postacka, to je preci nesmysl... ...jen to na nekterych postach funguje jak ma a na jinych ne.
  • 0

#14 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 1:48

Blexa napsal/a:
Tak to jsi mel stesti...
...mne na postu prisla zasilka z DX, postacka se ani nenamahala doruct a jen hodila listek ze je to velke a ja musel jsem cekat od ctvrtka do pondeli, protoze mi to nemuzou vydat a patek byl event na opacnem konci Prahy (11-11-11). Samozrejme, ze to byl darek pro brachu, za kterym jsem o vikendu jel a ktery byl na ceste pres mesic a pul.

Druha zkusenost, byl balik s kolem. O tom, ze je na poste jsem se dozvedel podle trackovaciho cisla, vyzvedl jsem si ho a za dva dny mi prisel listecek, ze si mam vyzvednout balik na poste, ze mne predchozi den nezastihli. Tou dobou jsem ale mel uz kolo den u sebe...

Mimochodem ten listecek ma vhodit dorucovatel baliku a ne postacka, to je preci nesmysl...
...jen to na nekterych postach funguje jak ma a na jinych ne.

Nemas pravdu. DX posila zasilky jako dopis. Pokud je to air mail , tak jako doporuceny dopis. Ne jako balik. Takze dopisy skutecne nosi dorucovatelka a ne balikar. A dorucovatelce se to fakt do kabelky s dopisama nevejde. Presti si co pise Hedgehog_Family nez zacnes prskat na Ceskou Postu. A ze to byl darek pro brachu a tys jel na event? To prece neni vec Ceske Posty. :D
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#15 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 03 prosinec 2011 - 7:04

Lemplové pracují i u jiných balíkových služeb ;)
Posílám cca 50 balíků týdně a stejné množství dostávám a nikdy jsme neměli větší problém. Nějakých lístečků si moc nevšímám :P

Stěžoval si někdo z vás?B)

Skutečně obdivuji jak se na tomhle fóru začne na Českou poštu nadávat i ve vlákně o McDonaldově hře :D:D:D
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 8:13

Nechcete si ty zkusenosti s CPost resit jinde?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 961 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 8:23

Nemas pravdu. DX posila zasilky jako dopis. Pokud je to air mail , tak jako doporuceny dopis. Ne jako balik. Takze dopisy skutecne nosi dorucovatelka a ne balikar. A dorucovatelce se to fakt do kabelky s dopisama nevejde. Presti si co pise Hedgehog_Family nez zacnes prskat na Ceskou Postu. A ze to byl darek pro brachu a tys jel na event? To prece neni vec Ceske Posty.


Kde jsem psal, ze to by balik? Nauc se cist, napsal jsem, ze postacka hodila listek, zasilku nevzala do ruky a nevydali to prestoze jim tam lezela na poste. Takze si priste radsi precti na co reagujes...
...ostatne kdyby to byl balik, tak se ho pokusili dorucit o den driv a tim spis jim tam uz lezel den navic, jinak fakticky zadna zmena.
  • 0

#18 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 11:04

Vsimli jste si kolik se letos urodilo žárovek?:D
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#19 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 11:15

W&W napsal/a:
Vsimli jste si kolik se letos urodilo žárovek?:D


Spíš mě překvapilo, jak se u nás začíná dařit banánům.B)
  • 0

#20 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 11:30

geostorm napsal/a:

W&W napsal/a:
Vsimli jste si kolik se letos urodilo žárovek?:D


Spíš mě překvapilo, jak se u nás začíná dařit banánům.B)

No vždyť to říkám,na náměstí je to ten předposlední obchod pod podloubím(počítáno zleva)(nebo druhý zprava):P
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama