Přejít na obsah


Fotka

HQ Archived


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
107 odpovědí na toto téma

#41 honzak83

honzak83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 671 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:23

fotrik napsal/a:

honzak83 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Jarouch napsal/a:
Zvláštní, nelegálně archivovat přes padesát keší je beztrestné ale archivovat jednu je pr.ser.

opravdu? Čti pozorně http://www.geocachin...ile/?u=Tiskar94


Zablokovali mu PM, ale logovat loguje stejně vesele dál... dosti polovičaté řešení, bohužel...

Jak zablokovali PM? Ja to chapu, ze ho zablokovali uplne. A nejspis na stejne dlouho jako Witka.


Statut: Locked premium member. Kdyby jej zablokovali úplně, tak nemůže dneska logovat jedno FTF v Jablonci.
  • 0

#42 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:26

honzak83 napsal/a:

fotrik napsal/a:

honzak83 napsal/a:

dr.vota napsal/a:

Jarouch napsal/a:
Zvláštní, nelegálně archivovat přes padesát keší je beztrestné ale archivovat jednu je pr.ser.

opravdu? Čti pozorně http://www.geocachin...ile/?u=Tiskar94


Zablokovali mu PM, ale logovat loguje stejně vesele dál... dosti polovičaté řešení, bohužel...

Jak zablokovali PM? Ja to chapu, ze ho zablokovali uplne. A nejspis na stejne dlouho jako Witka.


Statut: Locked premium member. Kdyby jej zablokovali úplně, tak nemůže dneska logovat jedno FTF v Jablonci.

Vis, oni ho zablokovali az dnes odpoledne, takze predtim mohl krasne logovat. Rano jsem jeste jeho profil videl otevreny.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#43 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:27

fotrik napsal/a:
Jak zablokovali PM? Ja to chapu, ze ho zablokovali uplne. A nejspis na stejne dlouho jako Witka.

Ano, účet mám taktéž zablokovaný celý, zalogovat jsem stihnul než byl zamknut. Co se týče doby trvání blokování, není to na stejně dlouho.
  • 0

#44 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:33

Tiskar94 napsal/a:

fotrik napsal/a:
Jak zablokovali PM? Ja to chapu, ze ho zablokovali uplne. A nejspis na stejne dlouho jako Witka.

Ano, účet mám taktéž zablokovaný celý, zalogovat jsem stihnul než byl zamknut. Co se týče doby trvání blokování, není to na stejně dlouho.


A je to 52x dlouho nebo na kratsi dobu? :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#45 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:36

pochlub se. Jaky srandovni trest jsi dostal ty?
  • 0

#46 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:39

semik75 napsal/a:

Tiskar94 napsal/a:

fotrik napsal/a:
Jak zablokovali PM? Ja to chapu, ze ho zablokovali uplne. A nejspis na stejne dlouho jako Witka.

Ano, účet mám taktéž zablokovaný celý, zalogovat jsem stihnul než byl zamknut. Co se týče doby trvání blokování, není to na stejně dlouho.


A je to 52x dlouho nebo na kratsi dobu? :D

dovolím si poopravit výpočet na 52/2x, on totiž WAW stihnul zarchivovat ne jednu, ale nejméně 2... GC374RB
  • 0

#47 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:43

Tak to že je Tiskař zamknut jsem skutečně přehlédl, já vycházel z toho že Witkuv profil mně nejde zobrazit a Tiskařův ano, asi si ho Witek nějak odstranil sám.
  • 0

#48 J@VO

J@VO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 222 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:43

Taky hořím zvědavostí a nedýchám napětím co jsi dostal za trest. Prozradíš??
  • 0

#49 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 19:55

Jarouch napsal/a:
Tak to že je Tiskař zamknut jsem skutečně přehlédl, já vycházel z toho že Witkuv profil mně nejde zobrazit a Tiskařův ano, asi si ho Witek nějak odstranil sám.

Witko ma špatně provázaný účet gc.cz na gc.com Nechal tam v adrese na začátku www.geocaching.cz
  • 0
VSA

#50 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 232 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 20:01

Odpověď z Groundspeaku, která přišla před chvílí: Thank you for writing to us about this security issue. We have identified the problem and are fixing it today. The users who capitalized on this loophole have also been dealt with. Best regards, Sandy Community Relations Manager
  • 0

#51 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2011 - 23:51

vsa napsal/a:

Jarouch napsal/a:
Tak to že je Tiskař zamknut jsem skutečně přehlédl, já vycházel z toho že Witkuv profil mně nejde zobrazit a Tiskařův ano, asi si ho Witek nějak odstranil sám.

Witko ma špatně provázaný účet gc.cz na gc.com Nechal tam v adrese na začátku www.geocaching.cz

Ne,ne,link funguje jen mám tak nějak smazlý účet. Třikrát hurá! To budu mít zase mraky volného času,budu zase dělat normální věci a ne se hrabat v igelitu plným slimaku,nebudu po nocích šmejdit s baterkou v parku ale půjdu tam normálně ve dne a třeba na rande,budu hrát zase šachy a opravovat svoje oblíbené modely.Nebudu na PT žrát hnusnou bagetu když si budu moct dát v klidu svíčkovou.Ježíš! děkuju! to jsem vždycky chtěl.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#52 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 0:11

:D profil ti maká, link ti nefunguje, máš tam opravdu na začátku www.geocaching.cz//forum , po odmáznutí http://www.geocachin...e4010e584e&ds=2
  • 0

#53 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 7:03

WAW napsal/a:

Ne,ne,link funguje jen mám tak nějak smazlý účet. Třikrát hurá! To budu mít zase mraky volného času,budu zase dělat normální věci a ne se hrabat v igelitu plným slimaku,nebudu po nocích šmejdit s baterkou v parku ale půjdu tam normálně ve dne a třeba na rande,budu hrát zase šachy a opravovat svoje oblíbené modely.Nebudu na PT žrát hnusnou bagetu když si budu moct dát v klidu svíčkovou.Ježíš! děkuju! to jsem vždycky chtěl.


A ja mel za to ze tohle jde delat i normalne :D:D:D
  • 0

brundi
 


#54 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 7:09

brundi: ano, normalni lide to vsechno muzou delat i normalne, protoze maji svoji vlastni vuli a chteji. To jenom male deti a nesvepravni se musi vodit za rucicku a rikat jim, co maji nebo nemaji delat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#55 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 7:13

WAW: cos cekal? Ze Te poplacaji po rameni, pochvali pred nastoupenou jednotkou a vyvesi tvuj nick na uvodni stranku s podekovanim? Dle meho byli velice mirni a dali lehkou vystrahu.
  • 0

#56 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 7:17

S474N napsal/a:
brundi: ano, normalni lide to vsechno muzou delat i normalne, protoze maji svoji vlastni vuli a chteji. To jenom male deti a nesvepravni se musi vodit za rucicku a rikat jim, co maji nebo nemaji delat.


No zaplat panbu ze muzu chodit randit bez pozehnani amiku:D
  • 0

brundi
 


#57 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 7:21

S474N napsal/a:
brundi: ano, normalni lide to vsechno muzou delat i normalne, protoze maji svoji vlastni vuli a chteji. To jenom male deti a nesvepravni se musi vodit za rucicku a rikat jim, co maji nebo nemaji delat.

Myslím si, že jen WAW chtěl ukázat, jaký je borec a s jakým humbukem umí odejít, zatímco všichni ostatní jsou pitomci, kteří nevědí o nesmyslnosti geocachingu. Bohužel, nejen pro mě to vyznělo právě naopak. Lidí typu WAW a Tiskař mi je opravdu líto. Jen mě mrzí, že takoví tvorové dělají ostudu ostatním.

Edit: obávám se ale, že to není jeho odchod. Už jednou, po jeho zdejších trapných výstupech slíbil, že končí. Pak se ale za nějakou dobu objevil znovu, pod nickem WAW místo Witko&Wendy. Nevěřím mu ani slovo.
  • 0

#58 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 7:28

MedoMys napsal/a:

Myslím si, že jen WAW chtěl ukázat, jaký je borec a s jakým humbukem umí odejít, zatímco všichni ostatní jsou pitomci, kteří nevědí o nesmyslnosti geocachingu. Bohužel, nejen pro mě to vyznělo právě naopak. Lidí typu WAW a Tiskař mi je opravdu líto. Jen mě mrzí, že takoví tvorové dělají ostudu ostatním.


a to je ono : pro mne za mne at se zbali kdo chce, ale netaha do svych pochybnych aktivit jakoukoli skupinu:(
  • 0

brundi
 


#59 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 7:49

brundi napsal/a:

S474N napsal/a:
brundi: ano, normalni lide to vsechno muzou delat i normalne, protoze maji svoji vlastni vuli a chteji. To jenom male deti a nesvepravni se musi vodit za rucicku a rikat jim, co maji nebo nemaji delat.


No zaplat panbu ze muzu chodit randit bez pozehnani amiku:D


no ono zalezi na tom, s kterou chces chodit...:D:D:D:DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#60 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2011 - 8:13

MedoMys napsal/a:
Edit: obávám se ale, že to není jeho odchod. Už jednou, po jeho zdejších trapných výstupech slíbil, že končí. Pak se ale za nějakou dobu objevil znovu, pod nickem WAW místo Witko&Wendy. Nevěřím mu ani slovo.

Obavas se naprosto spravne. Tak jako kral potrebuje sveho saska, tak i ten sasek potrebuje sveho krale a obecenstvo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama