Přejít na obsah


Fotka

Něco pro odlehčení...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
129 odpovědí na toto téma

#101 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2011 - 23:37

[quote]Roman_Jaromer napsal/a:
[quote]Bruca napsal/a:
[quote]Railmilan napsal/a:
[quote]Mammut-cz napsal/a:
[quote]geba & marcana napsal/a:
[quote]Railmilan napsal/a:
[quote]Nosferatu XIII. napsal/a:
[quote]Hedgehog_Family napsal/a:
[quote]Bobr_ napsal/a:
[quote]geba & marcana napsal/a:
[quote]vsa napsal/a:
[quote]montezuma2 napsal/a:
[quote]Bobr_ napsal/a:
[quote]MA-FI-AN napsal/a:
[quote]Citecka napsal/a:
[quote]osvejda napsal/a:
[quote]montezuma2 napsal/a:
[quote]Citecka napsal/a:
[quote]dostik7 napsal/a:
[quote]marekd napsal/a:
[quote]MA-FI-AN napsal/a:
[quote]Anupev napsal/a:
[quote]puczmeloun napsal/a:
[quote]martman napsal/a:
[quote]Larius napsal/a:
...od některých probíhajících flamů. Nepřipomíná vám to něco? (Veškerá podobnost s jakoukoliv diskuzí zde je čistě náhodná :) )

,,Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?

176

1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat: "A neřešilo se tady tohle před chvílí?"
13 uživatelů, kteří budou říkat: "Nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách."
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat."[/quote]
B)[/quote]
Já taky :)[/quote]

Správně se říká: Já TAKÉ. :D:D[/quote]


Jak se mění kolo?[/quote]

Nejdřív hledej, než se budeš ptát na něco o žárovkách! :)[/quote]

Jen pro poradek - uz
sem
dlouho
nikdo
neplacnul
nejdelsi
citaci
kompletni
historie
prispevku
, tak
jen
aby
se
udrzel
smer
tematu
a rychlost
pribyvani
textu
v diskuzi.
B)[/quote]

Ještě
chvíli
a nikdo
ten
makarón
nepřečte
B)[/quote]
A čte to vůbec ještě někdo?B)[/quote]
N
e
.
;
)[/quote]

Tak proč to furt kopírujete?[/quote]
PROTOZE NAM NESVITI ZAROVKA TAK COB Y[/quote]
prosím Vás, víte někdo co se píše v té nudličce uprostřed? Vypadá jako vlákno v žárovce.[/quote]
Za chvíli to nebude k přečtení:D:D:D[/quote]
Ještě není tak pozdě, nechoďte spát, ať to tu dořešíme :o;)[/quote]

Sakra, praskla mi žárovka. Neví někdo co s tím?[/quote]
Ahoj, potřeboval bych koupit benzín. Může mi někdo prosím odpovědět? A nemám čas do vánoc, to už to hořet nebude.[/quote]
Ale jo, zajeď si k Tank ONO, tam mají nejlevnější :-) A mají ho dost... Zato ve Štěrboholech jsem jednou přijel k benzince a tam byla přes stojan nalepená cedule "BENZÍN NENÍ" :-D Docela mě to položilo, "hladový voko" svítilo už předchozích 40km... :-D[/quote]
JA TAKY :DB)[/quote]

Souhlasím.
PS: Nevíte někdo, kde sehnat žárovku na trojejbus ???[/quote]

Co je trojejbus?[/quote]

Kdo mi vymění žárovku? B):D[/quote]
Trojejbus je vyděšený trolejbus, proto je tam to jej...[/quote]

z čístě praktických důvodů - jak se řekne vyděšené:
auto
kolo
jednokolka
a co třeba sáňky? :D[/quote]

Zapomněls mezi autem a kolem ještě na trojkolku ;-)[/quote]
Dobrý denm mám problém, včera my praskla v koupelně žárovka a my tam nemáme okna, takže nic nevidíme, obracím se na vás jako na renomovaný (ehm :)) odborníky s žádostí o radu, jak se taková žárovka mění. Hledal jsem to dneska na internetu už čtyři hodiny a nikde nic neni, ani tady v tom vlákně.
Už jsem zoufalý :(:(:(
Díky moc
Jo, a kde se dá nejlépe prodat zánovní žárovka co jsem dneska našel v tý vaší cashy a jen tak jsem si jí vzal i s krabičkou, tu chci taky prodat - asi v neděli na blešáku jestli máte zájem, tak z toho můžete udělat novou cash, ale až co si tu krabičku koupíte...
Pomóóóc, hm, ale přesně to vystihuje logiku zdejších příspěvků. :D:D:D
P.S. My jsme tou žárovkou i topili, teď je mi děsná zima a žárovka z tý cashe nefunguje, je mi strašná kosa, poraďte mi rychle někdo, co s tim, děkuju... B)
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#102 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 0:22

[quote]kelisovka napsal/a:
[quote]Roman_Jaromer napsal/a:
[quote]Bruca napsal/a:
[quote]Railmilan napsal/a:
[quote]Mammut-cz napsal/a:
[quote]geba & marcana napsal/a:
[quote]Railmilan napsal/a:
[quote]Nosferatu XIII. napsal/a:
[quote]Hedgehog_Family napsal/a:
[quote]Bobr_ napsal/a:
[quote]geba & marcana napsal/a:
[quote]vsa napsal/a:
[quote]montezuma2 napsal/a:
[quote]Bobr_ napsal/a:
[quote]MA-FI-AN napsal/a:
[quote]Citecka napsal/a:
[quote]osvejda napsal/a:
[quote]montezuma2 napsal/a:
[quote]Citecka napsal/a:
[quote]dostik7 napsal/a:
[quote]marekd napsal/a:
[quote]MA-FI-AN napsal/a:
[quote]Anupev napsal/a:
[quote]puczmeloun napsal/a:
[quote]martman napsal/a:
[quote]Larius napsal/a:
...od některých probíhajících flamů. Nepřipomíná vám to něco? (Veškerá podobnost s jakoukoliv diskuzí zde je čistě náhodná :) )

,,Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?

176

1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat: "A neřešilo se tady tohle před chvílí?"
13 uživatelů, kteří budou říkat: "Nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách."
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat."[/quote]
B)[/quote]
Já taky :)[/quote]

Správně se říká: Já TAKÉ. :D:D[/quote]


Jak se mění kolo?[/quote]

Nejdřív hledej, než se budeš ptát na něco o žárovkách! :)[/quote]

Jen pro poradek - uz
sem
dlouho
nikdo
neplacnul
nejdelsi
citaci
kompletni
historie
prispevku
, tak
jen
aby
se
udrzel
smer
tematu
a rychlost
pribyvani
textu
v diskuzi.
B)[/quote]

Ještě
chvíli
a nikdo
ten
makarón
nepřečte
B)[/quote]
A čte to vůbec ještě někdo?B)[/quote]
N
e
.
;
)[/quote]

Tak proč to furt kopírujete?[/quote]
PROTOZE NAM NESVITI ZAROVKA TAK COB Y[/quote]
prosím Vás, víte někdo co se píše v té nudličce uprostřed? Vypadá jako vlákno v žárovce.[/quote]
Za chvíli to nebude k přečtení:D:D:D[/quote]
Ještě není tak pozdě, nechoďte spát, ať to tu dořešíme :o;)[/quote]

Sakra, praskla mi žárovka. Neví někdo co s tím?[/quote]
Ahoj, potřeboval bych koupit benzín. Může mi někdo prosím odpovědět? A nemám čas do vánoc, to už to hořet nebude.[/quote]
Ale jo, zajeď si k Tank ONO, tam mají nejlevnější :-) A mají ho dost... Zato ve Štěrboholech jsem jednou přijel k benzince a tam byla přes stojan nalepená cedule "BENZÍN NENÍ" :-D Docela mě to položilo, "hladový voko" svítilo už předchozích 40km... :-D[/quote]
JA TAKY :DB)[/quote]

Souhlasím.
PS: Nevíte někdo, kde sehnat žárovku na trojejbus ???[/quote]

Co je trojejbus?[/quote]

Kdo mi vymění žárovku? B):D[/quote]
Trojejbus je vyděšený trolejbus, proto je tam to jej...[/quote]

z čístě praktických důvodů - jak se řekne vyděšené:
auto
kolo
jednokolka
a co třeba sáňky? :D[/quote]

Zapomněls mezi autem a kolem ještě na trojkolku ;-)[/quote]
Dobrý denm mám problém, včera my praskla v koupelně žárovka a my tam nemáme okna, takže nic nevidíme, obracím se na vás jako na renomovaný (ehm :)) odborníky s žádostí o radu, jak se taková žárovka mění. Hledal jsem to dneska na internetu už čtyři hodiny a nikde nic neni, ani tady v tom vlákně.
Už jsem zoufalý :(:(:(
Díky moc
Jo, a kde se dá nejlépe prodat zánovní žárovka co jsem dneska našel v tý vaší cashy a jen tak jsem si jí vzal i s krabičkou, tu chci taky prodat - asi v neděli na blešáku jestli máte zájem, tak z toho můžete udělat novou cash, ale až co si tu krabičku koupíte...
Pomóóóc, hm, ale přesně to vystihuje logiku zdejších příspěvků. :D:D:D
P.S. My jsme tou žárovkou i topili, teď je mi děsná zima a žárovka z tý cashe nefunguje, je mi strašná kosa, poraďte mi rychle někdo, co s tim, děkuju... B)[/quote]
tak si vem můj kanystr s benzínem a zapal ho
bude ti teploučko.
Ale kde prodávaj žárovky do svíček?
  • 0

#103 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 10:05

Aviatik napsal/a:
Admin vás zabije ... :)


To ještě néé, to ještě néé :-D

Puchamjer: A jsme v řiti.

Uku, lele, Náčelník: To jestě ne! To jestě ne!

Uku: To nejde tak rychle, nejdřív si vás uvaříme..

Lele: Pak sníme...

Uku: ..my dlouho netrávíme...

Lele: To nejde vynechávat. To byste nás připravili o to nejlepsí. ( Uku a Lele odejdou)

Puchmajer: Parchanti proradný!

Cyril: (vejde stejně, jako uz dvakrát před tím, se zvednutým předloktím pravé ruky) Podívejte, to je co?

Zába: (otráveně) Teď máme myslenky na chameleóna!

Cyril: Ale ne, zlomil jsem si ruku. To jsou nejmíň tři neděle v sádře.

Ludwig: Pojď, já ti to osetřím. (oba odejdou)

Náčelník: Se zlomenou rukou, si nelámej hlavu. Jestli je spatná, hodíme ji Vometákovi.
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#104 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 10:59

no jo, ale umí Holý Neštěstí vyměnit žárovku?
  • 0

#105 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 13:37

Panebože nad Labem , já vám tu žárofku vyměním , jen už konečně napište někdo za co :-)
  • 0

#106 jakuma.cz

jakuma.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 14:51

žároFka má sFětelnou účinnost jen 2-4 % takže admini přesunout ze sekce SFĚTLO do sekce TEPLO !!! :) a jak si teda založím vlastní žárovku :D a neFlamujte
  • 0

#107 jakuma.cz

jakuma.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 15:08

Založme hlasování pro/proti změně loga geobulbingu ...přece nebudem obcházet keše a přelepovat logga jen proto, že si groundspeak zas něco vymyslel, no né?

Vložený obrázek
  • 0

#108 cxdr

cxdr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 22:57

copak žárofka, ale jmeli!!!
  • 0

#109 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2011 - 7:19


Copak jmelí....:D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#110 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 10:22

Larius napsal/a:
,,Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
...
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat."

Rozbila se mi žárovka v koupelně, co mám dělat?
  • 0

#111 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 10:28

poohDA napsal/a:

Larius napsal/a:
,,Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
...
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat."

Rozbila se mi žárovka v koupelně, co mám dělat?


To je pořád dokola, už se to řešilo aspoň stokrát. Vpravo je funkce hledat. Na hlavní stránce je odkaz na wikipedii.
  • 0

#112 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 10:29

poohDA napsal/a:

Larius napsal/a:
,,Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
...
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat."

Rozbila se mi žárovka v koupelně, co mám dělat?

Stalo se mi totéž co tobě, nakonec jsem se rozhodl pro profesionální firmu která mi žárovku vyměnila.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#113 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 10:32

Netorack napsal/a:

poohDA napsal/a:

Larius napsal/a:
,,Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?
...
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat."

Rozbila se mi žárovka v koupelně, co mám dělat?


To je pořád dokola, už se to řešilo aspoň stokrát. Vpravo je funkce hledat. Na hlavní stránce je odkaz na wikipedii.

ale to mám přece říkat já!
  • 0

#114 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 10:52

dr.vota napsal/a:
ale to mám přece říkat já!


Tak to řekni :-)
  • 0

#115 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 11:08

Dádý dada dadadada :D
  • 0

#116 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 14:14

Ještě že je dneska den dětí. ... A co děti, mají si gde hrát? ... Nemají. ... A proto píšou do tohoto fora, do " Témat mimo geocaching" :);)B)B) :D:D:D:D:D:D Ondřej P.S. Ale jinak je to prima čtení, díky za něj.
  • 0
kačer

#117 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 16:40

to už je zas ten den malých smradů? no potěš koště...
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#118 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 21:33

Už jste slyšeli o novém náboženství???? Kristus má teď velkou konkurenci. Ještě není jasné jak se nové náboženství bude jmenovat, ale určitě bude mít hodně stoupenců. Nový bůh nemusí s kristem soutěžit, zatím co Kristus proměnil vodu na víno, on mění víno rovnou na peníze...
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#119 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 19:55

...od některých probíhajících flamů. Nepřipomíná vám to něco? (Veškerá podobnost s jakoukoliv diskuzí zde je čistě náhodná )

,,Kolik uživatelů diskusního fóra je potřeba k výměně žárovky?

176

1 uživatel k výměně žárovky a k tomu, aby napsal příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
4 uživatelé, kteří budou říkat: "A neřešilo se tady tohle před chvílí?"
13 uživatelů, kteří budou říkat: "Nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách."
1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.
1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat."

Tak mi právě exla žárovka. Ale na výměnu je potřeba 176 lidí a já tu na to su sám. Potřebuji tedy už jen 175 lidí, kteří mi pomůžou. PS: neřešil už někdo podobný problém před půl rokem?
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#120 saman83

saman83

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2012 - 23:09

daruji zarovku(y)... vymenit vam je musi nekdo jinej... oslavil jsem vymenu praskle zarovky nekolika panaky tvrdeho alkoholu a uz je (ty zarovky) nepotrebuju
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama