Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle pre GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
203 odpovědí na toto téma

#61 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 22:37

ty rozhledny beru :) mam jich docela dosti :D
  • 0

#62 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2011 - 9:57

Mě by se moc líbily puzzle zaměřené na architektonické slohy - nejvýznamější stavby z románského slohu, gotiky, baroka... EDIT: omlouvám se za vložení do špatného tématu...
  • 0

#63 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 22:47

No rozhledny by asi byt mohly a asi i budou :) U tech stavebnich slohu se obavam, ze by to geopuzzle bylo pro vetsinu lidi takove malo "hmatatelne" a jednoznacne. Spise bych to treba videl na 35 klenotu gotiky, kterou tak nejak vetsina lidi pozna a navic je podle me ted v kurzu :))
  • 0

#64 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 22:59

no já to právě myslela jako samostatná puzzle, ne dohromady. Jj, gotika je klasika, taky bych řekla na tohle nejvhodnější, ty další jen kdyby se ti chtělo udělat něco dalšího a neměl jsi nápad co (třeba takovej románskej sloh je taky moc zajímavej a pěknej :) )...
  • 0

#65 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 12:25

Safra vy vymejslite nejaky uz moc sofistikovany puuzzle -- me zatim napadlo hezky cesky: CESKE PIVOVARY :P Najit Kese asi nebude problem, jen sem premyslel zda tam zahrnout i ty Obri Kolosy (Plzen, Smichov, Popivice, Krusovice ke kterejm amm tak trochu averzi) a nebo jen ty male a stredni ceske pivovarky -- no hlavne asi ty funkcni - se zrusenejma by byl vyber asi neprebernej
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#66 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:28

Dobesch napsal/a:
Safra vy vymejslite nejaky uz moc sofistikovany puuzzle -- me zatim napadlo hezky cesky: CESKE PIVOVARY :P ...

dobrý nápad
Pardubice GC2BMP8
Medlešice GC2Q98E a GC1AN84
Hlinsko GC21HVP
Poděbrady GC217B0
Nymburk GC2A5WV
Havlíčkův Brod GC1N71V
Petrohrad GC1VQCB
Nová Paka GC19JKG
Chrudim GC167K3
Kutná Hora GCZMET
...:)
  • 0

#67 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 13:49

No Chrudim uz nevari -- tam je ted diskoteka Inferno Policka GC2HEQR Chotebor GC2XP4W Ceský Krumlov GC1C98F Hanusovice GC2CDBT Broumy GC2XV42 Pelhrimov GC2ZK5X Rohozec GC14D8X Svijany GCYCQF Kacov GC13J7M Dalešice GC113TG Unetice GC31TAM Vratislavice GCVFN1 Praha - U Bansethu GC2GAWV Praha - Suchdol GC21C7W Treba preci jen zacne varit GC29GGF a GC2QGZM Sice ne primo pivovarska, ale primo pred Pivovarem Bravur GC12B3X A to jsou jen ty tak narychlo pohledane...urcite by se jich naslo vic - jen co vezmu seznam pivovaru do ruky :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#68 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:22

vasak ono
SELECT id FROM geocache WHERE name LIKE '%pivo%'
taky vrati zajimavy vysledky:)

141 kesi, z toho 34 eventu
  • 0

#69 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:52

Haha, tak na tohle puzzle jsem se díval asi před týdnem. Ale nějak jsem to uložil k ledu poté, co jsem zjistil, že pět z deseti podle výstavu největších pivovarů nemá kešku (Krušovice, Velké Popovice, Starobrno, Ostravar, Zubr). Možná jsem jen špatně hledal, byl to velmi rychlý informační průstřel.
  • 0

#70 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 14:59

Netorack napsal/a:
Haha, tak na tohle puzzle jsem se díval asi před týdnem. Ale nějak jsem to uložil k ledu poté, co jsem zjistil, že pět z deseti podle výstavu největších pivovarů nemá kešku (Krušovice, Velké Popovice, Starobrno, Ostravar, Zubr). Možná jsem jen špatně hledal, byl to velmi rychlý informační průstřel.

no tak nebudou mít dílek v puzzle...zatím :D
však je jiných dost
  • 0

#71 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 18:09

myslím, že všechno je v tomto bookmarku:
http://www.geocachin...9f-76438866abb3

jestli něco chybí, určitě doplníme
  • 0

#72 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 18:37

Jen mám trošku rejpavou.... Orlík není největší nádrží v ČR, ale Lipno. Orlík zadržuje pouze více vody.... Chtělo by to lépe formulovat.... Třeba nejobjemnější . No a s tou výškou hráze ..... je sice nejvyšší betonová, ale ne nejvyšší v ČR. Nejvyšší v ČR je vodní nádrž Dalešice na Jihlavě a zároveň druhá nejvyšší v Evropě (sypaná). Teď otáka, jestli by nebylo lepší dát buď Dalešice jako vůbec nejvyšší, nebo Lipno jako největší, nebo Orlík jako nejobjemnější. ;)
  • 0

#73 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 20:43

Poprosim, obecnou diskusi ke geopuzzle smerovat sem, zde by se melo resit pouze macro pro geoget.

Rozic: To neni problem Orlik formulovan jako nejobjemnejsi. Vyska je v pohode, u Orliku uvedeno ze se jedno o betonovou a u Dalesic proste nejvyssi. Lipno by tam byt melo, ale drive slo priradit k dilku jen jeden gckod, takze pro lipno by se tezko urcovalo, kterou kesku. No ted uz by to slo :) No ne vse se povede dokonale napoprve :)
  • 0

#74 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 21:17

A ještě jedna věc.... Nejobjemnější rybník v Čr není Staňkovský, ale Dvořiště. ;)
  • 0

#75 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 22:51

No v tom pripade zradil informaci zdroj, ja osobne nic nemeril ani nevypoustel :)
  • 0

#76 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2012 - 9:30

Netorack napsal/a:
Haha, tak na tohle puzzle jsem se díval asi před týdnem. Ale nějak jsem to uložil k ledu poté, co jsem zjistil, že pět z deseti podle výstavu největších pivovarů nemá kešku (Krušovice, Velké Popovice, Starobrno, Ostravar, Zubr). Možná jsem jen špatně hledal, byl to velmi rychlý informační průstřel.


Ja prave nevim zda tam ty "obri pivovary" vubec davat. Nesympaticke mi jsou uz jen pouzivanou technologii (HGB a podobne) a take tim, ze se v jednom pivovaru vari vic znacek piva (Krusovice - tam vi buh jak se to strida, Strarobrno - puvodne znojemsky Hostan). Proto sem volil ty mensi - ale chuti mnohem rozmanitejsi pivovary. Snad jen skoda ze asi nema svoji kes CVarnsdorfkej Kocour

jo a Nachod GC1NZ2B

Ale souhlasim se sefem -- presunme se sem
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#77 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 1:24

Po dlhšej dobe sa mi konečne podarilo dokončiť aktualizáciu pluginu GeoPuzzle pre GeoGet - od dnešného dňa (1.2.2012) je k dispozícii verzia 2.0.0.

Plugin bol v podstate prerobený od základu, a v novej verzii už údaje puzzle sťahuje priamo z webu GeoTrophy.net ako XML súbory. Takže už nebude potrebné pri každej zmene puzzle aktualizovať plugin (a hlavne čakať na mňa) :)

Aktualizácia bude potrebná len pokiaľ pribudnú nové puzzle, pôjde ale o malú zmenu, takže už by som mal byť schopný reagovať rýchlo. S touto zmenou súvisí aj to, že by generovanie malo trvať o čosi kratšie, keďže plugin už teraz neprechádza celú databázu GeoGet. U mňa je rozdiel asi 1 sekunda oproti 3 sekundám v starej verzii, ale závisí od toho akú máte DB - čím je väčšia tým bude rozdiel výraznejší.

Rýchlosť však teraz bude závisieť aj na pripojení na internet, keďže plugin pri spustení sťahuje 8 XML súborov. Tieto sa však uchovávajú po dobu platnosti nastavenú cez premennú CACHE_DAYS (default: 7 dní) takže pri opakovanom spustení už nepotrebuje sťahovať nové údaje. Pokiaľ chcete mať puzzle vždy aktuálne, môžete CACHE_DAYS nastaviť na nulu (ale nedoporučujem to, lepšie bude použiť hodnotu 1 alebo ponechať 7).

V prípade, že sú staršie súbory dostupné, a vypadne pripojenie na internet (alebo sa nepodarí spojiť s GeoTrophy.net) tak plugin tiež použije tieto staršie súbory aj pokiaľ sú staršie než "CACHE_DAYS" dní.

Ospravedlňujem sa za dlhé čakanie na túto aktualizáciu (hlavne tým, ktorí čakali na České rozhledny alebo aktualizácie Dřevěné kostelíky, rekordy...)
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#78 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 8:30

Vyzkouseno, funguje, diky tobe ;)
  • 0

#79 montardo

montardo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 21:12

Díky, díky Osnico..už mám rozhledny na stránce:-)
  • 0

#80 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 23:51

Díky, funguje to super!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama