Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle pre GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
203 odpovědí na toto téma

#81 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2012 - 12:48

V dřevěných kostelících mi to nezapočítalo keš Sv. Kateřina:
http://coord.info/GC17VHM
Nezapomněls na ni?
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#82 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2012 - 13:04

radvoj napsal/a:
V dřevěných kostelících mi to nezapočítalo keš Sv. Kateřina:
http://coord.info/GC17VHM
Nezapomněls na ni?


Vyzerá to tak, že momentálne táto keš nie je v XML súbore pre puzzle Dřevěné kostelíky. Preverím u autora GeoPuzzle, ďakujem za info!
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#83 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2012 - 23:19

radvoj: XML na stránke GeoTrophy bolo aktualizované, prosím skús puzzle vygenerovať znova.

Z dôvodu cachovania XML súborov bude ale potrebné buď dočasne zmeniť parameter CACHE_DAYS v Správci pluginů / záložka Konfigurace pluginů, na nulu; alebo jednoducho zmazať súbor kostely-cz-v2.xml z dátového adresára GeoGet\script\GeoPuzzle, aby to prinútilo plugin stiahnuť ho nanovo.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#84 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 19:12

Ahoj, stáhla jsem si plugin ze stránek GG. Napsalo to, že je úspěšně instalován, ale když jsem v pluginech klikla na ikonku Puzzle, tak to chvilku něco dělalo, ale nakonec nic nevyplivlo. Možná ten kód akorát neumím najít. Kde se zobrazí vygenerovaný html? Nebo netušíte, kde je chyba? Děje se to na obou PC, kde to mám stažený. Díky za info.
  • 0

#85 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 19:21

Rozklikni si menu Pluginy, pak dej Správce pluginů -> najed na druhou zalozku (Konfigurace), najdi tam nazev pluginu v levym sloupecku, klikni na nej a podivej se, jestli je u radku SILENT cislo 1, pokud ano, tak ho prepis na nulu a dej ulozit. pak uz jen OK a melo by to vyplivnout kouzelny okynko :)snad jsem to napsala srozumitelne, dyztak se ozvi B)
  • 0

#86 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 19:37

petulinka1 napsal/a:
Rozklikni si menu Pluginy, pak dej Správce pluginů -> najed na druhou zalozku (Konfigurace), najdi tam nazev pluginu v levym sloupecku, klikni na nej a podivej se, jestli je u radku SILENT cislo 1, pokud ano, tak ho prepis na nulu a dej ulozit. pak uz jen OK a melo by to vyplivnout kouzelny okynko :)snad jsem to napsala srozumitelne, dyztak se ozvi B)


Díky. Vše je už OK. :) :)
  • 0

#87 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 15:42

K dispozícii je nová verzia pluginu GeoPuzzle pre GeoGet - 2.0.1. Jedinou zmenou je nový puzzle Hungarian Castles.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#88 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2012 - 19:39

Trošku som vo veľkonočnom zhone prehliadol, že nám nedávno pribudol nový puzzle Slovenské jaskyne. Takže od dnes je k dispozícii nová verzia pluginu GeoPuzzle pre GeoGet - 2.0.2. Jediná zmena je tento nový puzzle.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#89 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2012 - 19:26

Poradíte mi? Pokouším se do statistik dostat Puzzle. Do GG jsem stáhl GeoPuzzle a GeoTrophy (poslední verze), do temlate jsem vložil: START # Začátek šestého oddílu menu Puzzle TABMENU Header GeoPuzzle INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZKopecky.html INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZHrady.html INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZKosteliky.html INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZRekordy.html INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZRozhledny.html Header GeoTrophy INCLUDE .\script\GeoTrophy\output.html # Konec šestého oddílu menu "Puzzle" TABMENU Bohužel se Geopuzzle nezobrazí a GeoTrophy ukazuje keše, které nemáme odlovené? Díky za info co dělám špatně, nebo co musím ještě kam stáhnout/dopsat do temlate?
  • 0

#90 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2012 - 20:36

honza-pavla napsal/a:
Poradíte mi? Pokouším se do statistik dostat Puzzle. Do GG jsem stáhl GeoPuzzle a GeoTrophy (poslední verze), do temlate jsem vložil:
...
Bohužel se Geopuzzle nezobrazí a GeoTrophy ukazuje keše, které nemáme odlovené? Díky za info co dělám špatně, nebo co musím ještě kam stáhnout/dopsat do temlate?

skripty GeoPuzzle a GeoTrophy se musí spustit před autostatem nebo ggstat...to bylo?
  • 0

#91 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2012 - 20:47

Dobrá práce, díky za radu, už to jede...
  • 0

#92 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2012 - 22:15

Docela mě překvapilo, že v geotrophy neni hrad trosky. No, co se ale dá dělat :)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#93 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2012 - 22:57

Tak Trosky podle me preci jen spadaji spise do kategorie zriceniny, takze az bude GP na toto tema, Trosky urcite chybet nebudou :)
  • 0

#94 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2012 - 7:02

Ok, super. Je to totiž krásná impozanta Českýho Ráje - jedna z mých nejoblíbenějších zřícenin.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#95 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 13:51

chtel bych se zeptat autora skriptu - byly pridany nektere alternativni kese (napr v puzzle ceske rekordy - prehrada Orlik)...je v planu nejaka aktualizace, nebo muzu nejakym zpusobem upravit sam, aby byla zapocitavana i ta alternativni kes...ne ze by me nevlastneni jednoho dilku zabilo, ale spis pro zajimavost...diky
  • 0

#96 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 13:57

ja05 napsal/a:
chtel bych se zeptat autora skriptu - byly pridany nektere alternativni kese (napr v puzzle ceske rekordy - prehrada Orlik)...je v planu nejaka aktualizace, nebo muzu nejakym zpusobem upravit sam, aby byla zapocitavana i ta alternativni kes...ne ze by me nevlastneni jednoho dilku zabilo, ale spis pro zajimavost...diky

V súčasnej verzii skriptu sa už dáta pre jednotlivé puzzle sťahujú priamo zo servera, takže pokiaľ sú aktualizované súbory na serveri geotrophy.net, tak sa zmeny prejavia aj v puzzle generovaných skriptom.

Stiahnuté súbory sa ale ukladajú v základnom nastavení až na 7 dní (aby ich nebolo potrebné sťahovať pri každom spustení skriptu) takže sa tie zmeny môžu prejaviť neskôr. Dá sa to zmeniť napr. na 1 deň v konfigurácii pluginu. Prípadne je možné ručne zmazať XML súbory z adresára pluginu a prinútiť ho tak stiahnuť ich nanovo.

Pozerám na to, a Orlík má momentálne priradené tieto dve skrýše: GCP6MG a GC1BE9X
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#97 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2012 - 19:04

jj, hlasim ze uz vse funguje jak ma...parada... diky jak za odpoved tak za skript...
  • 0

#98 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2012 - 16:55

S miernym oneskorením je od dnešného dňa k dispozícii nová verzia pluginu GeoPuzzle pre GeoGet - 2.0.3. Pribudla skutočná výzva - nový puzzle European Summits.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#99 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 17:06

http://www.geool.cz/...p?thread_id=335

nešlo by tu pozorjedovu upravu zavésti do oficiální verze pokud by mu to nevadilo? Při každé aktualizaci pluginu musím soubor opět editovat. Předem díky za odpověd
  • 0

#100 Supik.CZ

Supik.CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2012 - 19:00

Dobesch napsal/a:
.. CESKE PIVOVARY :P ....

Tak to by se mi taky zamlouvalo. :) Jsem pro funkční pivovary, aby jejich produkt člověk mohl hned otestovat.
  • 0
Supik




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama