Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle pre GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
203 odpovědí na toto téma

#121 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 8:15

Fredy176 napsal/a:
na základě vašich postřehů provedeno pár změn. Pořád je to kombinace zaniklých/malých"větších pivovarů, takže název bychdal "univerzální" PIVOVARY. Odkazy na bokmark a mapu v předchozím příspěvku.


Osobne bych z tech uprav zmenil:

Nosovice -- ja chapu ze je tam jedinej v okoli, ale zase to neni malej pivovar, ale Pivovar jak Krava a navic patri Prazdroji :-)

Stary Brevnov a pivovar / Old Brevnov and brewery -- kdyz uz nejakej pivovar z Prahy tak pak aspon BRANIK GC1K002 -- uz jen proto, ze budovy pivovaru jsou zachovany a jsou moc hezke, zatimco v Brevnove neni z pivovaru k videni nic. A navic Branik maj jako finale Ammo Box a tech je opravdu malo :)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#122 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2012 - 9:16

Fredy176 napsal/a:
ještě jedna technická: nenašel by se nějakýdobrovolník, co by se pustil do Vodopádů? bookmark bych už měl, ale chceto zredukovat na 35 kešíze 76. Tady mám vážný problém, prohlížím fotky v galeriíícha je strašně težké nějakou keš vyřadit :D

bookmark:
http://www.geocachin...f6-810b202831d1


Tak prvni redukce je Chodovecky potok - vodopad --- ten nazev je spis takova legrace - jednalo se o vyusteni zatrubneneho potoka asi 3 metry nad zemi - takze vodopad byl z betonove kanalizacni trubky. Kes byla uvnitr trubky a melo to zajimave tereni hodnoceni - Zadna nadhera a na foceni uz vubec. Nyni probehli nejake stavebni upravy a cele misto se zmenilo a mam dojem ze odvodopadilo a tak je otazka v jake podobe kes bude a zda vubec.

Dale se da zredukovat Mumlavsky Vodopad -- ma tradu a Earthku -- takze je to jeden dilek s alternativou

A moje takova uvaha je, ze pokud to neni nezbytne tak jako hlavni vzdy pouzit Tradicku - ostatni typy kesi az jako alternativu. Pokud je Vodopad zajimavy a Tradicku nema tak i jiny druh, ale pokud jsou dva vodopady nedaleko od sebe tak spis ten s Tradickou.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#123 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2012 - 8:57

K těm vodopádům se případně ještě může přidat GC1CMHW.
  • 0

#124 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2012 - 9:28

Dobesch napsal/a:
Osobne bych z tech uprav zmenil:

Nosovice -- ja chapu ze je tam jedinej v okoli, ale zase to neni malej pivovar, ale Pivovar jak Krava a navic patri Prazdroji :-)

Stary Brevnov a pivovar / Old Brevnov and brewery -- kdyz uz nejakej pivovar z Prahy tak pak aspon BRANIK GC1K002 -- uz jen proto, ze budovy pivovaru jsou zachovany a jsou moc hezke, zatimco v Brevnove neni z pivovaru k videni nic. A navic Branik maj jako finale Ammo Box a tech je opravdu malo :)


Nosovice nahrazeny jarosovskym pivovarem, uplně jsem tuhle legendu přehlédl :)
A Brevnov nahrazený branikem.

TED UZ BYCH NA TOM NIC NEMENIL, projel jsem vsechny listingy a pokud nekdo nebude mít tak dobre argumenty jako Dobesch, tak uz nic nezmenim.

mapka:
http://www.geocachin...12939c5e48549bd

bookmark:
http://www.geocachin...06-897837727348
  • 0

#125 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2012 - 9:34

Dobesch napsal/a:
Tak prvni redukce je Chodovecky potok - vodopad --- ten nazev je spis takova legrace - jednalo se o vyusteni zatrubneneho potoka asi 3 metry nad zemi - takze vodopad byl z betonove kanalizacni trubky. Kes byla uvnitr trubky a melo to zajimave tereni hodnoceni - Zadna nadhera a na foceni uz vubec. Nyni probehli nejake stavebni upravy a cele misto se zmenilo a mam dojem ze odvodopadilo a tak je otazka v jake podobe kes bude a zda vubec.

Dale se da zredukovat Mumlavsky Vodopad -- ma tradu a Earthku -- takze je to jeden dilek s alternativou

A moje takova uvaha je, ze pokud to neni nezbytne tak jako hlavni vzdy pouzit Tradicku - ostatni typy kesi az jako alternativu. Pokud je Vodopad zajimavy a Tradicku nema tak i jiny druh, ale pokud jsou dva vodopady nedaleko od sebe tak spis ten s Tradickou.


právě že já bych raděj zachoval jako primární ty Earth cache, u nich nehrozí, že budou dlouho disablované na rozdíl od tradičky.
  • 0

#126 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 340 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 18:58

Fredy176 napsal/a:

TED UZ BYCH NA TOM NIC NEMENIL, projel jsem vsechny listingy a pokud nekdo nebude mít tak dobre argumenty jako Dobesch, tak uz nic nezmenim.

mapka:
http://www.geocachin...12939c5e48549bd

bookmark:
http://www.geocachin...06-897837727348


Hurá, na tohle puzzle se fakt těším. Měnit myslím není co, spíše přiložím alternativy:

Pro Kostelec GC29GGF a navrhoval bych ji dát jako primární, ta zařazená hard mě třeba přišla jako hodně velký hardcore. Ale to je osobní názor, kačer, kterého jsem tam potkal, říkal, že je to jak po žebříku.
Pro Jarošov archivovaná GC1F24A.
  • 0

#127 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 19:09

hard verzi Kostelce jsem dal umyslně, 1 krabička z 35 s vyšším terénem určitě neuškodí.
  • 0

#128 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 20:42

Jsem rad, ze se diskutuje o vzniku novych GP, jen prosim zkuste diksusi presunout do druheho vlakna, toto by melo zustat jen pro plugin do GeoGetu, tak at se nam to netristi ve dvou vlaknech :)
  • 0

#129 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 13:50

Ahoj, co vše musím po stažení udělat k tomu, aby mi plugin fungoval?
  • 0

#130 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 14:16

spustit

Pokud to chceš do statistik, tak musíš do template přidat:
pro GeoTrophy:
Header GeoTrophy
INCLUDE .\script\GeoTrophy\output.html
pro GeoPuzzle:
Header GeoPuzzle
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZKopecky.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZHrady.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZKosteliky.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZRekordy.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_CZRozhledny.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_SKKopceky.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_SKHrady.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_SKKostoliky.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_SKJaskyne.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_HUCastles.html
INCLUDE .\script\GeoPuzzle\GeoPuzzle_EUSummits.html

  • 0

#131 pb-karan

pb-karan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 14:40

Stačí, když to zkopíruju a vložím na konec toho template?
  • 0

#132 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 14:47

kamkoliv za slovo START
  • 0

#133 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2013 - 11:16

Ahoj, chcu se zeptat na věc ohledně statistik. Když spustím plugin přes geoget, vygeneruje se výsledek ve tvaru, který se mi moc nelíbí. Jednotlivá "kolečka" jsou ve sloupku pod sebou a mezi nimi údaje o příslušném státě. Mi by se líbila forma, že tam vůbec nebudou psané texty, budou to jenom kolečka a budou v řádku za sebou (jako u Bedge), tipuji, že by se tam vešly po pěti nebo šesti. Nejsu ajťák, já si to přeladit neumím. :-) Poradíte někdo jak na to?
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#134 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 21:22

K dispozícii je nová verzia 2.0.5 ktorá už obsahuje puzzle České zámky. V tomto vlákne som zabudol ohlásiť predošlú verziu 2.0.4 kde pribudol puzzle Tatry.

Ďalšou drobnou zmenou je, že pravý dolný dielik je odteraz klikateľný a odkazuje na stránku konkrétneho puzzle na webe GeoTrophy.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#135 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 21:44

Umí tento doplněk GG (TrophyPuzzle) označit i alternativní kešky k daným zámkům. Konkrétně se mi jedná o Zámek Červená Lhota, kde teda nemám odlovenou keš "Červená Lhota", ale mám odlovenou alternativní keš "Studánka na Červené Lhotě". Ale tato mi teda příslušné políčko nevybarví. A paradoxně u Českého Krumlova rovněž stejná situace (nemám odlovenou hlavní, mám odlovenou alternativní), a tam mi to políčko probarví
  • 0

#136 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 21:48

osnica: dekuji! :) Re0: chyba na me strane - zkus nyni
  • 0

#137 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 21:55

Re0 napsal/a:
Umí tento doplněk GG (TrophyPuzzle) označit i alternativní kešky k daným zámkům. Konkrétně se mi jedná o Zámek Červená Lhota, kde teda nemám odlovenou keš "Červená Lhota", ale mám odlovenou alternativní keš "Studánka na Červené Lhotě". Ale tato mi teda příslušné políčko nevybarví. A paradoxně u Českého Krumlova rovněž stejná situace (nemám odlovenou hlavní, mám odlovenou alternativní), a tam mi to políčko probarví

Áno, tento plugin spozná aj alternatívne kešky. Ak medzitým došlo ku oprave XML súborov na serveri, tak ich pred opakovaným pokusom zmaž aby sa stiahli znova. Nájdeš ich v dátovom adresári GeoGetu, v podadresári script/GeoPuzzle. Zmaž zamky-cz-v2.xml a vygeneruj puzzle nanovo.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#138 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 21:58

Stále stejný výsledek.... stále neprobarvená Červená Lhota.... (spustil jsem plugin GeoPuzzle, poté AutoStat.... je potřeba ještě něco jiného ????) Edit.... jdu zkoušet mazat... předchozí příspěvek byl rychlejší, než jsem dopsal.... Edit 2: Tak po smazání xml souboru už vše funguje, jak má.... Děkuji za opravu i pomoc !!
  • 0

#139 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2013 - 21:58

Keď už som do toho vŕtal, zapracoval som ešte pár starších drobností a verzia 2.0.6 je na svete.

* Možnosť generovať puzzle len pre vybrané krajiny
* Možnosť zapnúť generovanie nadpisu a počtu nálezov

Podrobnosti, ako nové nastavenia použiť, nájdete na stránke pluginu. Môžete si napr. zapnúť generovanie iba domácich GeoPuzzle - ušetríte čas sťahovania zvyšných XML súborov, a na pomalších PC aj pár sekúnd pri generovaní HTML.

Nadpis sa generuje rovnako ako na stránke GeoTrophy vo formáte "GeoPuzzle [názov]". Počet nálezov vymyslel pozorjed, a už takmer pred rokom tu padla prosba na zapracovanie do pluginu (zdravím Fredy176).

Všetky novinky sú defaultne vypnuté, aby nenabúrali zabehnuté zvyklosti. Zapnúť ich môžete cez správcu pluginov.
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#140 vrtule79

vrtule79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2013 - 1:25

Ahoj, mám stejný problém jako Re0, ale u zámku Orlík. Mám odlovenu jen alternativu a zámek se mi neprobarví ani po smazání XML souboru a znovuvygenerování puzzle. Může být problém ještě někdy jinde, nebo dělám něco blbě? Díky za odpověď
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama