Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle pre GeoGet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
203 odpovědí na toto téma

#161 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2013 - 9:08

dovolím si citovat příspěvek od hauskaa v topicu pro geopuzzle/geotrophy:

Ohledně odznáčků v gotrophies (nejzápadnější, nejstarší atd.) : Když vygeneruju tyhle "kolečka" do statistiky, seřadí se do sloupečku (v řádku po jedné).
Podle mého by bylo hezčí, kdyby se řadily do řádku, řekněme po šesti.
Dá se to někde nastavit, nebo je nutný zásah výrobce? Pokud za bé, byl by to problém? ..prosím, prosím..


plně souhlasím a mám stejný "problém" jako hauskaa, bylo by fajn kdyby se odznáčky za geotrophy řadily do jednoho řádku za jeden stát. Už jsem zkoušel nějaké vlastní upravy ale na nic jsem nepřišel.
  • 0

#162 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:25

K dispozícii je nová verzia 2.0.10 - pribudli puzzle České pivovary a medzinárodný Basalt.


  • 1

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#163 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:57

Super! Díky!!!


  • 0

#164 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 17:50

K dispozícii je nová verzia 2.0.11 - pribudli puzzle Rodné domy (CZ) a Kalvárie a krížové cesty (SK).


  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#165 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 13:26

Ahoj, mohl by mi někdo poradit jak vygenerovat geopuzzle? Plugin mám stažený. Mám otrevřený seznam nalezených keší. Kliknu tedy na plugin a nic se nestane.
Celý geoget je pro mě záhada :-)
  • 0

#166 jirkagregor

jirkagregor

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 16:11

Ahoj, nepřemýšlelo se někdy udělat puzzle ze sportovišť? Fotbalové a hokejové stadiony našich dvou nejvyšších soutěží třeba. :)


  • -1

#167 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 16:21

Ahoj, mohl by mi někdo poradit jak vygenerovat geopuzzle? Plugin mám stažený. Mám otrevřený seznam nalezených keší. Kliknu tedy na plugin a nic se nestane.
Celý geoget je pro mě záhada :-)

Malo by stačiť spustiť plugin, a výsledkom je vygenerovaná sada HTML súborov - ak sa nič nestane, niečo nie je v poriadku. Nezobrazí sa ani žiadne okienko s chybovým hlásením? Neblikne aspoň na chvíľku "pracovné" okno o tom, že sa niečo deje? Skontroluj či nie je zapnutý offline režim, a cez "Pluginy - Správce pluginů - Konfigurace pluginů" ako je nastavený GeoPuzzle plugin, ale pri defaultnom nastavení by malo byť všetko v poriadku.

 

Ahoj, nepřemýšlelo se někdy udělat puzzle ze sportovišť? Fotbalové a hokejové stadiony našich dvou nejvyšších soutěží třeba. :)

Túto otázku treba smerovať do vlákna GeoPuzzle, nie do vlákna pluginu: http://www.geocachin...ophy-geopuzzle/


  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#168 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2015 - 8:36

Ahoj, mohl bys do pluginu přidat geopuzzle pro UNESCO v Německu?


  • 0

#169 mrmar80

mrmar80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2016 - 6:54

Ahoj mohl by mě někdo poradit jak přidat do puzzlí "nové" kousky: Unesco / Slovenian Castles? Používám GeoGet, jakmile nainstaluju znovu skript a dám načíst data ze serveru, mám to stále bez těch dvou. Jestli tomu dobře rozumím, je potřeba, aby owner přidal tyhle dva kousky do scriptu? Díky moc za info


  • 0

#170 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2016 - 7:32

Předpokládám, že používáš plugin GeoPuzzle, pak musíš opravdu počkat, až autor nové puzzle přidá. Nebo si můžeš na webu GeoTrophy naklikat nalezené kešky ručně a vygenerovaný HTML kód vložit do statistiky. Ale to je trochu složitější operace...


  • 0

#171 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2016 - 7:36

Předpokládám, že používáš plugin GeoPuzzle, pak musíš opravdu počkat, až autor nové puzzle přidá. Nebo si můžeš na webu GeoTrophy naklikat nalezené kešky ručně a vygenerovaný HTML kód vložit do statistiky. Ale to je trochu složitější operace...

Pravda, dosť som plugin zanedbal a dlho som sa nepozeral na zmeny, keďže voľného času mám teraz pomenej. Cez víkend sa to pokúsim napraviť!


  • 6

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#172 mrmar80

mrmar80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2016 - 8:56

Pravda, dosť som plugin zanedbal a dlho som sa nepozeral na zmeny, keďže voľného času mám teraz pomenej. Cez víkend sa to pokúsim napraviť!

Děkuju moc :) 


  • 0

#173 nily

nily

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2016 - 11:05

Pravda, dosť som plugin zanedbal a dlho som sa nepozeral na zmeny, keďže voľného času mám teraz pomenej. Cez víkend sa to pokúsim napraviť!

 

To by bylo skvělé. GeoPuzzle jsem již ze statistik asi před půl rokem vyhodil, jelikož byl plugin moc zastaralý. Pokud znovu ožije, přibudou tam nová puzzle a aktualizuje se seznam keší (řada jich byla za poslední roky archivována a nahrazena novými), tak si ho do statistik asi opět vrátím...


  • 0

#174 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2016 - 20:23

K dispozícii je nová verzia 2.0.12 - pribudli puzzle UNESCO Welterbe (DE) a Slovenian Castles (SI). XML súbory a grafiku som prepol na "v2" ktoré teraz používa web GeoTrophy. Pôvodné XML súbory boli staršieho dáta (najnovší bol z decembra 2015) ale "v2" súbory majú dátum aktualizácie 3.4.2016 - snáď to bude v poriadku. Grafika sa zmenila len jemne - dieliky puzzle majú teraz jemnejšie okraje. Kto nevie, ani si zmenu nevšimne. :)

 

Keďže som novú verziu dlhšie nerobil (pozerám že uplynuli 2 roky aj niečo!) dúfam, že som niečo nepokazil. V rámci možností som to otestoval, ale ak by ste narazili na niečo čudné, dajte vedieť. A ospravedlňujem sa za to nekonečné čakanie.


  • 2

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#175 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 18:05

Ahoj. Stáhla jsem si po čase aktualizaci pluginu i aktualizovala GG. Statistiky ze Statoru v pohodě, ale když jsem chtěla geopuzzle, píše to, že GG pracuje a něco asi dělá, ale ta finální tabulka s klikacíma odkazama se neukáže. Nic jsem s pluginem nedělala, vlastně už hodně dlouhou dobu. Díky za odpověď.


  • 0

#176 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 18:59

Ahoj, môžem odpovedať len veľmi v rýchlosti - skúsil som plugin spustiť s GG 2.9.7.771 a puzzle vygeneroval bez problémov. Nikdy som ho ale neskúšal spolu so Statorom, takže v tejto chvíli neviem kde môže byť chyba a momentálne nestíham venovať sa tomu viac. :( Snáď niekto, kto používa GeoPuzzle plugin so Statorom pomôže.


  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#177 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 20:48

Nevim, ja ve sve statistice GeoPuzzle mam a nemam s tim problem. Ale nemam tam zadnou tabulku, jsou to puzzle, jak se podle nazvu da odhadovat. Jakou tabulku mas na mysli?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#178 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 21:18

Nevim, ja ve sve statistice GeoPuzzle mam a nemam s tim problem. Ale nemam tam zadnou tabulku, jsou to puzzle, jak se podle nazvu da odhadovat. Jakou tabulku mas na mysli?

No když jsem to v minulosti generovala, tak se objevila tabulka s názvy jednotlivých puzzle, a to se se objevilo až po kliknutí na konkrétní odkaz v ní. Snad je to srozumitelné. Jako není problém si to naťukat na stránkách geotrophy, ale tohle bylo rychlejší.


  • 0

#179 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2016 - 22:46

Nevím jak ve Statoru, ale v GGstatu se do výsledku zařadí HTML soubory v adresáři GeoPuzzle\ žádná tabulka nikde nevyskakuje. A na začátku se spustí plugin který ty HTML soubory nachystá.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 26 srpen 2016 - 22:51

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#180 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2016 - 11:14

No když jsem to v minulosti generovala, tak se objevila tabulka s názvy jednotlivých puzzle, a to se se objevilo až po kliknutí na konkrétní odkaz v ní. Snad je to srozumitelné. Jako není problém si to naťukat na stránkách geotrophy, ale tohle bylo rychlejší.

 

Asi myslíš dialógové okno, ktoré na konci po vygenerovaní puzzle vyskočilo so zoznamom všetkých vygenerovaných puzzle, a po kliknutí na ich názvy otvorilo puzzle v browseri? Toto okienko sa dá zapnúť/vypnúť v menu Pluginy - Správce pluginů - záložka "Konfigurace pluginů". Po zvolení "GeoPuzzle" je treba nastaviť "SILENT" na 0 (teda nulu) - ak je tam jednotka, okienko so zoznamom puzzle sa nezobrazí. Následne to odskúšaj tak, že priamo spustíš GeoPuzzle plugin, nie Stator (cez menu Pluginy - GeoPuzzle). Vyskúšaj či pomôže.


  • 2

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama