Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#781 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 13:32

To popisuješ "Česko". Ale předtím jsi uváděl "česko" - a to je něco jiného.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#782 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 27 červenec 2015 - 13:34

To popisuješ "Česko". Ale předtím jsi uváděl "česko" - a to je něco jiného.

Ano ano přiznávám je to jiná země omlouvám se zpětně všem :)


  • 0

#783 Shepherd96

Shepherd96

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 16:55

Zdravím všechny geokolegy. Chtěl bych se zeptat, zda vůbec ještě GeoTrophy/GeoPuzzle funguje. Nedávno jsem odlovil nejjižnější slovenskou kešku, tzn. další stát a žádné body se mi nezapočítaly! :(

Díky za odpověď!


  • 0

#784 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 18:17

Zdravím všechny geokolegy. Chtěl bych se zeptat, zda vůbec ještě GeoTrophy/GeoPuzzle funguje. Nedávno jsem odlovil nejjižnější slovenskou kešku, tzn. další stát a žádné body se mi nezapočítaly! :(

Díky za odpověď!

No ony se zadne body sami nepocitaji. Pokud chces odznacek do statistik musis si ruce spustit GeoTrophy plugin. Pokud myslis na webu Geotrophy, tak se musis prihlasit a rucne zaskrnout (nebo vyplnitú, ze mas odloveno


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#785 mkyral

mkyral

    Marián Kyral

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 19:26

Ono by to šlo jen by se musel najít někdo kdo se toho ujme a myslím že by se místní kačeři taky nezbláznili udělat normální kešku.

 

 

Tak to jsem zvědav, jak je přesvědčíš. Uvědom si prosím, že kešky lidé loví a zakládají v rámci své záliby a proto nebudou dělat to, co jim ty nařídíš, ale pouze to co sami budou chtít. V okamžiku, kdy jim začneš něco přikazovat (a nenabídneš nějakou protihodnotu), tak se ti na to všichni vybodnou.

 

 

 

Tak já budu podporovat servr? Servr kterej ani neni schopnej mi odarchivovat kešku? Aha no

 

Pokud se ti něco na GC.com nelíbí, máš možnost o tom diskutovat tam. A pokud se ti to nelíbí, máš možnost jít jinam. GC.com není jediný (jen byl první a je největší). Já si PM platím hlavně proto, abych mohl do GDAKu stahovat více keší za den. Ten výchozí limit byl hodně nízko.

 

 

 

Ano to jsem viděl taky, ale jsou i mysterky, které někdo dělá jako multiny, což nechápu, chce asi větší návštěvnost

 

To je volba ownera. Sice jsem na takovou keš ještě nenarazil, ale možné je všechno. Když se mi keš nelíbí, tak ji ignoruji.

 

 

Do zásoby? Když například někdo změní souřadnice, kvůli hodně krádežím a můžu luštit znovu?

 

Když se změní souřadnice, tak se většinou jen změní vzorec. Takže jej jen opravíš a pokud máš chytrý program, tak ten ti ty souřadnice sám přepočítá. A v nejhorším se vždy můžeš zkusit domluvit s ownerem. Pokud jsi měl správně vyluštěné staré souřadnice, jistě nebude mít problém ti poradit s novými (nebo ti je rovnou zaslat).

 

 

 

 

Víš kolik mysterek je v česku? A kolik se jich třeba za měsíc zruší? A k čemu mi to je když kolikrát když jedu je polovina zrovna disable?

 

Holt smůla. Ale já se nebavil o všech mysterkách v Česku. Ale jen o těch co jsou v geopuzzle. Těch zase tolik není. A pokud jezdíte na jednodenní výlety po okolí, tak jich bude ještě méně. No a když pojedete někam dál, tak to jistě plánujete nějakou dobu dopředu, takže je čas se na ty složitější keše podívat.

 

 

Když se podíváš na můj profil na GC uvidíš že krabek formy Park and Grap nemám moc, ale to už také není můj problém, dodatek - kešek Park and Grap mám celkem 44 z 450 asi bude někde problém ;)

 

Ano koukal jsem. I když mne ten tvůj odkaz hodil na můj profil. Buď si jej prosím oprav, nebo jej smaž. Na svůj profil se dostat dokáži.

Správně je: http://www.geocachin...40-3fb4e6b8baaa

 

A jak jsem tak koukal, tak jsme na tom podobně. Tím spíše nechápu tvou žádost o zařazení jen normálních keší

 

Marián

 

P.S.: pro neangličtináře: Není to grap, ale grab (rychle chňapnout).


  • 1

#786 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 19:41

jako kdybych mu tohle všechno nepsal taky, jen jinými slovy.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#787 mkyral

mkyral

    Marián Kyral

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 19:55

jako kdybych mu tohle všechno nepsal taky, jen jinými slovy.

 

Ano četl jsem, ale chtěl jsem to zformulovat trochu lépe, aby to pochopil. ;-)

 

Omlouvám se, jestli jsem tě tím urazil.


  • 0

#788 mkyral

mkyral

    Marián Kyral

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 21:34

Mimochodem,

už mne nebaví neustále znova a znova naklikávat všechny nalezené dílky. Spustil jsem tedy debbuger a dle všeho je problém v tomto kódu:

var cookieList=document.cookie.split("; ");
var cookieArray = new Array();
for (var i=0; i < cookieList.length; i++){
var name = cookieList[i].split("=");
cookieArray[unescape(name[0])] = unescape(name[1]);
}

Z nějakého důvodu je proměnná name typu string a ne pole stringů. Takže name[0] vrátí "p" a name[1] zase "u". (namísto "puzzleC1" a "0_0_...")

 

geopuzzle_cookie_issue.png

 

 

Po průchodu cyklem má pole cookieArray obsah:

p: "u"
_: "_"
C: "O"
P: "H"
A: "n"

a následný příkaz:

cookie = cookieArray["puzzleC9"];

nenajde prvek "puzzleC9" a cookies se tedy nenačtou.

 

Chtěl jsem zkusit, jestli by nepomohlo přejmenovat proměnnou name na třeba xxname, případně nadefinovat name jako pole, ale po stažení na lokál mi ta stránka přestane fungovat :-(

 

Testováno na Firefoxu 39 na linuxu.


  • 0

#789 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2015 - 22:36

Ano četl jsem, ale chtěl jsem to zformulovat trochu lépe, aby to pochopil. ;-)

Máme GeoWiki...

http://wiki.geocachi...(geocaching.cz)
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#790 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2015 - 8:18

 

Problém PM se dá docela jednoduše vyřešit: popros rodiče, aby ti koupili PM třeba jako dárek ;-). Podpoříš tak server.

 

S tou podporou serveru bych to neviděl tak růžově. Zaplatíš za služby a dáš vydělat provozovatelům serveru...

Podporuji NEVÝDĚLEČNÉ projekty... Tady leda zaplatíš za služby firmě.


  • 0

#791 geoblackbirds.cz

geoblackbirds.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2015 - 10:06

Zdravím, nešlo by u Vratislavického pivovaru do puzzlíku dát místo archivované multiny tématickou mysterku Vratislavicke pivko?

 

http://coord.info/GC5XT9Q


  • 0

#792 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2015 - 12:12

Keška k rodnému domu Jaroslava Haška je už dlouho v archivu.
Těžko říct, jestli je tam místo na nějakou náhradní, která by chvíli vydržela.

http://www.geocachin...38-f6ff59e2ff42
  • 0

#793 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 05 srpen 2015 - 14:41

A je to tu zase...koukám na kešku ''Protivinske pivo - Beer from Protivin'' ''GC17R1X''. Řeknu to slušně GeoPuzzle jdou do kopru...je to škoda. Vypadá to že se o to nikdo nestará nikdo nezakládá a nesnaží se. Je to škoda...myslím že nápad GeoPuzzlí byl dosti příhodný, ale co, všechno dobré časem končí...


Tento příspěvek byl upraven od willy 98: 05 srpen 2015 - 14:41

  • 0

#794 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2015 - 15:14

willy 98: tyhle kešky vznikaly před osmi lety... dneska je všude problém s kolizemi. Kor ve městech.
  • 0

#795 willy 98

willy 98

    PM

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)
  • LocationSedlčansko, Středočeský kraj / Veselí nad Lužnicí; Sezimovo Ústí, Jihočeský kraj, Czech republic (CZ)
  • Profil na geocaching.com

Publikováno 05 srpen 2015 - 15:49

willy 98: tyhle kešky vznikaly před osmi lety... dneska je všude problém s kolizemi. Kor ve městech.

Myslím že v Protivíně by s kolizemi problémy nebyly...a ne všechny puzzle jsou ve velkých městech. A navíc by se dala založit normální tradiční keš...


  • 0

#796 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2015 - 17:42

On zrovna v Protivine neni problem s kolizi, spis aby se tam nekdo kese k Pivovaru ujal.   Vseobecne je velky problem prave u pivovarskych kesi Mozny komercni vyklad kese. Proste jak ji postavit, aby to nevypadalo jako reklama na pivovar


Zdravím, nešlo by u Vratislavického pivovaru do puzzlíku dát místo archivované multiny tématickou mysterku Vratislavicke pivko?

 

http://coord.info/GC5XT9Q

No kez by to HexTeam udelal


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#797 Petrs11

Petrs11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2015 - 9:29

Chtěl bych požádat o opravu popisu keše v "GeoPuzzle České zámky" u zámku Ploskovice. Popisek keše je "Poklad Anny Marie Frantisky", ale odkaz je na "Knezna Anabela" (http://coord.info/GC4WWWM).

Také jsem zjistil, že v GeoTrophy "Germany: Highest altitude cache" je uvedená keš "Dedicated to Rosi" (http://coord.info/GC1ZD6Q) s nadmořskou výškou 2737 m n.m., ale vyšší nadmořskou výšku má nová EC "Der Weg der Steine" (http://coord.info/GC5WWJ2)  s výškou 2905 m n.m. Vyšší nadmořskou výšku má i dnes jíž archivovaná, ale stále lovená, EC "Zugspitze (2962 m) - Top of Germany" (http://coord.info/GC18FHR) s výškou 2918 m n.m.

Přijde mi také úsměvné, že v GeoTrophy "Austria: Easternmost cache" je slovenská keš "Gallery at Triplex" (http://coord.info/GC1B1PJ).


  • 0

#798 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2015 - 18:22

Nevím, zda Geopuzzle/trophy ještě někdo aktualizuje, ale nejzápadnější keš Polska je v současnosti tato: http://coord.info/GC4VXZ0


  • 0
Užívej života...

#799 kozohroch

kozohroch

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 10:27

Vracím se zpět k problematice GeoPuzzle České pivovary, protože jsme minimálně v Nymburce docílili určitého posunu:

Ja toho zvazuju, ale myslenkou Geopuzzle jako celku bylo, ze se budou ty kese vztahovat k tomu objektu.  Podobnych kesi je ted v Puzzle vic (Liberec, Protivin). Zrovna u tehle kese rikal kdysi Hexateam, ze by tam nejakou takovou zalozil.   JInak u Liberecke zvazuji presun z Konrada na Studanku a Protivin nevim -- ale libil by se mi treba presun do Breclavi. Ale to zas lidi budou prskat ze jim zmizelo odskrtle policko

 

Právě jsem přes email formulář na webu GeoTrophy.net požádal o zařazení své včera publikované keše "Pivovar Postriziny / Nymburk Brewery" (http://coord.info/GC68RNE) k dílku "Postřižinské". Tím může být vyhověno i citované myšlence, že se do GeoPuzzle zařazené keše mají vztahovat přímo k danému objektu. :)
Díky předem.


  • 3

#800 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2016 - 14:41

Skvěla práce


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama