Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#801 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2016 - 19:15

Tak jsem tam poslal i svoji půl roku starou polskou připomínku, ale už to moc optimisticky nevidím. Ale třeba se to ještě jednou rozjede ;)


  • 0
Užívej života...

#802 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 061 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2016 - 7:23

http://coord.info/GCV250 je v archivu

Tento příspěvek byl upraven od Orxion: 29 leden 2016 - 7:27

  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#803 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2016 - 9:25

Tak se chystám na kešování po Praze, s tím, že oběhneme i nějaké ty kešulky do Puzzle, a koukám, hned 3 kousky z centra jsou v archivu (Mahlerovy sady, Haskova rodna hrouda, Prazské legendy - O Lokytkovi). Takže co s tím, bude nějaká náhrada, nebo změna do Puzzle, anebo už to nikoho nezajímá a je to projekt na dožití ???


  • 0

#804 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2016 - 19:39

HEXi, jsi naživu? :( Nějak se mi nedaří Tě kontaktovat žádným dříve funkčním kanálem.

Mám pár keší na srdci, které by bylo fajn doplnit.

Příkladně dřevěný kostel ve ValMezu už má svou vlastní multinu GC5XN4V.


  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#805 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2016 - 12:00

Do archivu se dostala keš Ondatra pyžmová v Dobříší a zámek tak nemá puzzle.


  • 0

#806 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2016 - 12:40

Tak já myslím, že už je jasné, že geopuzzle a geotrophy je mrtvý projekt. Je to škoda, ale těch neúplných puzzle je čím dál tím víc s čím dal tím více chybějícími kousky.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 17 červen 2016 - 12:40

  • 0

#807 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2016 - 13:28

Hm, Želivský klášter z pivovarského puzzle je taky v archivu.
  • 0

#808 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2016 - 14:19

To bych nerad, aby to byl mrtvý projekt. Jak se tu už tisíckrát zmiňovalo, že si každý najde na keškách to svoje, tak jedním z toho mého je puzzle.


  • 2

#809 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2016 - 16:28

I mě by moc mrzelo, kdyby projekt nepokračoval, protože mě moc baví! Škoda, že takové věci neumím, moc ráda bych se toho ujala...;(!
  • 0

#810 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2016 - 9:22

I mě by moc mrzelo, kdyby projekt nepokračoval, protože mě moc baví! Škoda, že takové věci neumím, moc ráda bych se toho ujala...;(!

 

Projekt me az tak moc nezajima, ale zpocatku mi ten napad pripadal docela zajimavy. Bohuzel je z dlouhodobeho hlediska asi narocnejsi na udrzbu, nez si autor predstavoval. Ja myslim, ze to nemuze byt az zase tak slozite, spis pracnejsi a casove narocnejsi. Zkus kontaktovat autora, poptej se ho na budoucnost a pripadne si muzes nechat vysvetlit postupy, ktere pouziva.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#811 Guest_Chasseur.cz_*

Guest_Chasseur.cz_*
  • Guests

Publikováno 28 červen 2016 - 17:50

Nebyla náhodou v některém puzzle GCZ9F8 - Stefanikova hvezdarna? 


  • 0

#812 mkyral

mkyral

    Marián Kyral

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2016 - 19:45

Ano byla. A to u rozhledny Petřín. Teď, když má rozhledna vlastní keš se hvězdárna přesunula do alternativ.


  • 0

#813 Guest_Chasseur.cz_*

Guest_Chasseur.cz_*
  • Guests

Publikováno 29 červen 2016 - 6:10

Ano byla. A to u rozhledny Petřín. Teď, když má rozhledna vlastní keš se hvězdárna přesunula do alternativ.

Aha, dík :-)


  • 0

#814 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2016 - 15:54

Zrovinka puzzle by bylo krásné dál rozvíjet, je to jeden z opravdu dobrých nápadů obohacujících geocaching a nemálo lidí to bavilo :) ....Místo stálých nekonečných a nic nedávajících diskusí na fóru jak jsou traily na ho... nebo kdo je/není podvodník atd. atd. :( už to ani nečtu. Ukazujme ostatním tu lepší část hry - jak se dá hrát a být přínosná pro všechny! Líbilo by se mi puzzle na jeskyně či české tvrze, námětů je spousta. Nevíte někdo, stará se o to Hex ještě?
  • 2

#815 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2016 - 16:25

Zrovinka puzzle by bylo krásné dál rozvíjet, je to jeden z opravdu dobrých nápadů obohacujících geocaching a nemálo lidí to bavilo :) ....Místo stálých nekonečných a nic nedávajících diskusí na fóru jak jsou traily na ho... nebo kdo je/není podvodník atd. atd. :( už to ani nečtu. Ukazujme ostatním tu lepší část hry - jak se dá hrát a být přínosná pro všechny! Líbilo by se mi puzzle na jeskyně či české tvrze, námětů je spousta. Nevíte někdo, stará se o to Hex ještě?

 

Chtělo by to si přečíst aspoň pár posledních příspěvků. Pak bys věděl, že Hex se o to už nestará a geopuzzle jako pěkný projekt umírají.


  • 0

#816 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2016 - 16:33

To jsem udělal: "Hexi jsi na živu? " nebo Smrk: "byl bych nerad, aby to byl mrtvý projekt" + tobě "je to jasné"...něco víc nikdo neví?
  • 0

#817 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2016 - 8:12

Uz jsem to tu psal - pokud mate zajem pokracovat, bylo by dobre kontaktovat autora, poptat se, zda by nebyl proti, kdyby nekdo navazal na jeho dilo, nechat si popsat technologii, kterou pouziva, ... No a pak se zamyslet nad tim, jak vlastne pokracovat, zda to jen udrzet nebo nejak rozsirovat. Mozna by k tomu mohla probehnout i verejna diskuse. A az po vyjasneni budoucnosti se do neceho poustet.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#818 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2016 - 12:14

To jsem udělal: "Hexi jsi na živu? " nebo Smrk: "byl bych nerad, aby to byl mrtvý projekt" + tobě "je to jasné"...něco víc nikdo neví?

 

No toto jsem zrovna na mysli neměl. Stačí se podivat, kdy se Hex naposledy ozval na nějaký problém (prosinec 2014, i když poté mohl být ještě aktivní na stránkách geotrophy) a od té doby nic. Jen neustále rostoucí počet keší v archivu absence alternativ a nových keší. Jinak je ale Hexteam v geocachingu stále aktivní, takže kešuje stále, ale na geopuzzle už čas očividně nemá, což se dá pochopit.


  • 0

#819 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2016 - 10:04

Pokud nekdo ma moznost (ci cas) delat nejake upravy do seznamu Rodnych domku, navrhuji pro Maxe Svabinskeho priradit kesku Lunety Maxe Svabinskeho v Kromerizi (GC4PK4J). Neni to sice rodny domek, ale je to ve spravnem meste a primo se to tyka Maxe Svabinskeho. Diky.


  • 0

#820 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2016 - 10:24

Pokud nekdo ma moznost (ci cas) delat nejake upravy do seznamu Rodnych domku, navrhuji pro Maxe Svabinskeho priradit kesku Lunety Maxe Svabinskeho v Kromerizi (GC4PK4J). Neni to sice rodny domek, ale je to ve spravnem meste a primo se to tyka Maxe Svabinskeho. Diky.


Hauskaa sem asi nechodí. Především chybí keška k rodnému domu Jaroslava Haška, ale to už delší dobu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama