Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1128 odpovědí na toto téma

#821 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2016 - 13:01

Keš pro Rudolfa Hrušínského je taky archivovaná. Zkusil jsem ji odlovit, vypadalo to na archivku, ale taky jsem ji nenašel ani podle fotohintu...


  • 0

#822 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2016 - 17:54

Na druhou stranu koncem května vyšla aktualizace pluginu, která přidává 2 nová puzzlata. Sice pro mě trošku o ničem, ale někdo se tím zabývá


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#823 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2016 - 18:21

Osnica se zabyva pluginem a jen pluginem. Plugin vyuziva data pripravena autorem Puzzle a pokud data nejsou udrzovana, zasahem do pluginu se to nezmeni.

 

Placete tu na cizim hrobe. Pokud ma nekdo zajem to udrzovat, kontaktujte autora a dohodnete se o prevzeti projektu a dejte nam, prosim, vedet. Sem psane navrhy na zmeny a doplneni nikam nevedou, to uz jste si snad vyzkouseli, ne?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#824 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2016 - 22:34

Placete tu na cizim hrobe. Pokud ma nekdo zajem to udrzovat, kontaktujte autora a dohodnete se o prevzeti projektu a dejte nam, prosim, vedet. Sem psane navrhy na zmeny a doplneni nikam nevedou, to uz jste si snad vyzkouseli, ne?

Nemyslim, ze je tomu tak. Kontaktoval jsem ideoveho autora Rodnych domku (hauskaa), on mi temer okamzite odpovedel a doporucil mi toto forum jako relativne nejlepsi zpusob. S tim, ze to nemusi byt odpovezeno ihned, mozna hned, mozna za mesic, ale rozhodne zde.


  • 0

#825 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2016 - 5:52

Vyborne, po dlouhe dobe rozumna informace. Ovsem ideovy autor jednoho puzzliku (hauskaa) asi neni totez co autor celeho projektu (hexteam). Nebo se pletu a hauska patri do hexteamu?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#826 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2016 - 7:20

Ovsem ideovy autor jednoho puzzliku (hauskaa) asi neni totez co autor celeho projektu (hexteam). Nebo se pletu a hauska patri do hexteamu?

Ne, nepletes se. Hauskaa mi napsal, ze programatorsky cely projekt dava dohromady HEXteam, ale ten je silne zaneprazdneny. Veci  (navrhy, pripominky) nebudou vyreseny hned, ale urcite na ne jednou dojde. Mimochodem, sam jsem si vsiml, ze se opravdu nektere veci obcas zmeni. Treba v Rodnych domech zmizel Ferdinand Porsche (ne pouze jemu pridelena keska, ale cela osobnost; zrejme jde o dopad diskusi, ktere pravidelne probihaji ve Vratislavicich u Liberce o politicke orientaci pana Porscheho) a byl nedavno nahrazen Emilem Zatopkem. Nebo zamek Kromeriz a rozhledna Libin dostaly novou kesku. Takze treba se blyska na lepsi casy, kdo vi.


  • 2

#827 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2016 - 10:20

...a rozhledna Libin dostaly novou kesku.

 

A co když jsem našel ještě tu původní, mění se tím pro mě něco?


  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#828 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2016 - 10:25

A co když jsem našel ještě tu původní, mění se tím pro mě něco?

Ne, nemeni. Puvodni (dnes archivovana) keska porad plati. Na seznamu to poznas, kdyz tuknes na pismeno "A"  s cernym pozadim.


  • 0

#829 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2016 - 10:48

Tak jsem koukal na ty puzlíky, kdyby to fungovalo, bylo by to pěkné a zábavné, ale principiální nemožnost dolovit kvůli chybějícím aktualizacím by mi asi drásala nervy :D

 

Nápad na nové pucle: Zoologické a botanické zahrady a akvária (klidně ve středoevropském rozsahu)

 

A k Trojskému zámku by přinejmenším jako alternativa měl být Trojský letterbox, imho dokonce jako hlavní keška, seznámí člověka s areálem zámku mnohem lépe než ta tradička,


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#830 SleepBrno

SleepBrno

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2016 - 11:36

Ako sa vytvara puzzle, rad by som spravil puzzle Slovenské rekordy.  diky


  • 0

#831 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2016 - 7:32

Ako sa vytvara puzzle, rad by som spravil puzzle Slovenské rekordy.  diky

 

zkus napsat hauskovi přes profil, třeba poradí


  • 0

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc


#832 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2016 - 14:28

Rodné domy přišly o Sigmunda Freuda (Příbor), od 6.6.2016 v archivu.


  • 0

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc


#833 rabmoor

rabmoor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 11:59

Nevím, jaký máte kdo vztah k webu project-gc.com, ale pro zájemce jsem s pomocí nástroje pro tvorbu challenge ověřovačů vytvořil i generátor GeoPuzzle. Aktuálně jsou k dispozici jen dvě varianty výstupu - jedna vizuální s vykreslenými GeoPuzzle, druhá s výstupem do HTML, které jde kopírovat rovnou do profilu. Data jsou přímo ze stránek www.geotrophy.net.

Pokud by to pomohlo udržení a rozhýbání celého projektu nebo třebas jen uživatelskému komfortu, není problém doplňovat další funkcionalitu (designy, filtry, ...).


  • 8

rabmoor.png


#834 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 12:20

Moc pěkné...! Pochvala před nastoupenou jednotkou. :)


  • 0

#835 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 12:50

Také moc chválím. Nikdy by mě nenapadlo, že jde udělat něco tak pěkného přes project-gc! :-).


  • 0

#836 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 13:26

Luxusní :) moc líbí. Když si to člověk html vloží do GC profilu - to se, prosím, samo aktualizuje jako ty project-gc statistiky profilu? Nebo při změně si to musíš znova nechat "generovat"? Pro někoho asi debilní dotaz :D , ale já "netechnik" se ptám...


  • 0

#837 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 13:37

Nevím, jaký máte kdo vztah k webu project-gc.com, ale pro zájemce jsem s pomocí nástroje pro tvorbu challenge ověřovačů vytvořil i generátor GeoPuzzle. Aktuálně jsou k dispozici jen dvě varianty výstupu - jedna vizuální s vykreslenými GeoPuzzle, druhá s výstupem do HTML, které jde kopírovat rovnou do profilu. Data jsou přímo ze stránek www.geotrophy.net.

Pokud by to pomohlo udržení a rozhýbání celého projektu nebo třebas jen uživatelskému komfortu, není problém doplňovat další funkcionalitu (designy, filtry, ...).

Perfektní, jen si dovolím kapku rýpnout. Zkoušel jsem onen skriptík. Jsem vlastníkem EC Chalupská slať z geopuzzlí české rekordy a rovněž mám odlovenu zdejší tradičku. Přesto se mi objevuje jako nenalezená. Jedná se konkrétně o https://coord.info/GC1GD0K a https://coord.info/GC4K9RY Nevím jestli to je chyba bookmarku, ze kterého se berou data, nebo programátorská chyba scriptu.


Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 20 září 2016 - 13:37

  • 0

#838 rabmoor

rabmoor

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 14:04

Perfektní, jen si dovolím kapku rýpnout. Zkoušel jsem onen skriptík. Jsem vlastníkem EC Chalupská slať z geopuzzlí české rekordy a rovněž mám odlovenu zdejší tradičku. Přesto se mi objevuje jako nenalezená. Jedná se konkrétně o https://coord.info/GC1GD0K a https://coord.info/GC4K9RY Nevím jestli to je chyba bookmarku, ze kterého se berou data, nebo programátorská chyba scriptu.

Hodnotit svůj skript jako prefektní bych si nedovolil, ale díky :) 

Tvoje keš (EC) se neobjevuje jako nalezená, protože skript vyhodnocuje pouze nálezy (FI, Attended, atd.) a ne vlastnictví keše. Jak je to v pravidlech pro GeoPuzzle jsem nenašel, doplnit to není problém.

Druhá keš (tradička) není v oficiálním bookmarku, takže ani v interní databázi skriptu. Až tam bude, aktualizuju i interní databázi a políčko se vybarví. 


  • 0

rabmoor.png


#839 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 14:20

Hodnotit svůj skript jako prefektní bych si nedovolil, ale díky :)

Tvoje keš (EC) se neobjevuje jako nalezená, protože skript vyhodnocuje pouze nálezy (FI, Attended, atd.) a ne vlastnictví keše. Jak je to v pravidlech pro GeoPuzzle jsem nenašel, doplnit to není problém.

Druhá keš (tradička) není v oficiálním bookmarku, takže ani v interní databázi skriptu. Až tam bude, aktualizuju i interní databázi a políčko se vybarví. 

Díky za vysvětlení problému. Současná pravidla geopuzzlí jsem nečetl, ale opravdu tam kdysi bývalo pravidlo, že pokud jsi vlastník, některé z keší v puzzlích, je to bráno, jako splněné, políčko. Z toho jsem vycházel a proto vznikla i má rýpavá poznámka :-)))) pokud to v současných pravidlech není, ber můj rýpanec jako bezpředmětný :-))))


  • 1

#840 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2016 - 18:42

Je logické, že vlastnictví puzzle se počítá jako odloveno, protože to by vlastníci buď museli odlovit vlastní keš, což se nedělá, nebo by byli za dobrý skutek (založení keše) "potrestáni" tím, že by jim příslušný dílek puzzle chyběl... Takže se přimlouvám za dosavadní praxi!

Tento příspěvek byl upraven od jessie.r: 20 září 2016 - 18:42

  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama